Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Siedze w pracy i powiekszam liste Oddam: filmy: - Godziny - Uśmiech Mona Lizy - Pod słońcem Toskanii - Symetria - 50 Pierwszych Randek - Garfield - Pasja - Edi - Hamlet - Mansfield Park i wiele wiele innych - pytajcie Rownież muzyka - singiel Eminema Without me - ktoś szukał - singiel Liquido - Why are you leaving - Nowy Lenny - przegrywany - Smolik - płytka z 5v pioseneczkami ( moze bardziej singielek) - Ewa Bem - najnowsza, nagrywana - płyta Georginy ( prezent - nie moj styl) Poza tym mam: - serum Erisa na piersi dla kobiet dojrzalych nieuzywane ( sprawdze tylko date waznosci) - zarezerwowany dla Dariii - odzywke do wlosow kreconych uzywana troche - Woda Loreala -- do włosów kreconych - uzywana ( ale jak ktos chce sprawdzic jak to dziala na jego wlosach - polecam) - eyeliner Oriflame - czarny, nieuzywany ( dwie lewe raczki kresek nie umieja robic) - torba Twoj Styl - czarna - sweterek Vero Moda - bezowy krotki z dlugimi rekawami ( uzyty raz) - torba RMF-u - na ramie, duża, miesci sie zeszyt A4 , a nawet wiecej - kubeczek Western Union - żółciuteńki Chętnie bym się wymieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie Koszalinko bo cos mi sie ostatnio z tym gg porobilo i nie moge sobie rozmawiac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNESSE
Justa>Jeśli chcesz się pozbyć tych cieni z Avonu,to jestem chętna!Napisz co byś chciała na wymianę,lub ile Ci zapłacić.Ja mam ok.3/4 szamponu z nowej serii Avonu do włosów rudych,super,tylko,że koleżanka pomyliła się i zamówiła do rudych,zamiasy do ciemnych (nie wiem jaki masz kolor włosów!).Pozdrawiam,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese, ja mam akurat włosy blond, a rudości nie lubię, więc szampon odpada. jak nie masz nic innego na wymianę, to za cienie chciałabym 10 zł - koszty przesyłki wliczony. agu - a chcesz się wymienić na ten eyeliner z Oriflame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Moje dziewczyny, ktorym wczoraj obiecalam wyslac paczuszki!!!! Wszystko poszlo!!!!!!!!!!!! Jutro bedzie u Was bo wyslalam priorytetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Aliye>>>ja mam płytkę \"God bless America\"...sama bym chciała od Ciebie Lipnicką&Portera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - dobra, dam ci jutro odpowiedz, bo ja chetnie bym sie tak wymienila. Tylko o ten eyeliner pytala moja lista- na razie nie dala znaku - czekam do jutra i eyeliner bedzie twoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płyty: =Wilki (przegrywana) =The Beatles (przegrywana) =składanka (przegrywana):Metallica,Shade,Sting,Bryan Adams, Enya, Aerosmith i inne =Maryla Rodowicz \"Małgośka Rarytasy\",oryginalna =składanka (przegrywana):Metallica,Nirvana, Stratovarious,Offspring,Aerosmith,Roxette,Myslovitz,Lady Pank, Licquido, mam jeszcze trochę innych płyt,ale nie bede pisać na forum,bo to topik o KOSMETYKACH :P 🌻 1. Pierre Rene, Korektor antybakteryjny - zielony, 5ml, buteleczka z patyczkiem zakończonym gąbeczką...........użyty 2 razy 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 12. Mydło specjalne - Siarkowe,antybakteryjne - NÓWKA 🌻 13. Dermaknel, krem 20g, (zastosowanie: trądzik młodzieńczy i różowaty, liszajec, nadkażenia bakteryjne różnych dermatoz zapalnych i świądowych) NÓWKA 🌻 14. Soraya,samoopalacz do twarzy,do c.jasnej 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 16. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm i różne próbki p.s. 12,13 rezerw. dla caruzella a capella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frotka----> napisz na maila aliye@o2.pl to sie dogadamy :-) Agu--->ty rowniez jak bedziesz miala czas to napisz na mojego maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha blond wamp - masz jeszcze ten blyszczyk rimella??? Interesuja mnie tez ciebie Inglota i puder - daj znac an2 - masz moze jeszcze te cienie gosha kredke do powiek i lakier??? myszka 17 - cienie??? czy je juz komus oddalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos mi wysylal maila,to powiedzcie,bo mam spieprzona poczte. >>DARIA>>nie wiem czy wysylalas mi maila,ale byl tam wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka1
oto moja oferta: cienie do oczu w kremie jasy brąz (świetliste) (używany raz) błyszczyk do ust jasny róż z fajnym odcieniem niebieskiego brokatu(jest go wiecej niż pół podwójna kredka(czarna z różową) błyszczyk do ust bezbarwny różowe cienie do oczu (kawalek sie ułamał) mam również niepotrzebny pokrowiec na mały telefonik koloru czarnego srebrna bransoletka na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka Interesuja mnie cienie do powiek- jasny braz kredka i ta bransoletka co bys chciala ode mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Choco ==> cienie z oriflame są dwukolorowe - niebieskie i granatowe, miss sporty - brązowe. A jaki to samoopalacz....? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqsia
Choco ==> cienie z oriflame są dwukolorowe - niebieskie i granatowe. Ja szukam bardziej kosmetyków do pielęgnacji niż do makijażu. Poczekam do niedzieli :P A jaki to saoopalacz.....? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
....PoWtOrKa DlA ZaInTeReSoWaNyCh....zmieniona juz!!!! doszlo tez kilka rzeczy....i tak z 35 zrobilo sie ponad 10 1. lakier inglot 111...niebieski..blekitny... 2. lakier oriflame emerald dazzle 5423...ladny kolor...niebieski polyskujacy a zielony delikatnie...tylko trzeba dwa razy malowac...a mnie sie nie chce....nowy.... 5. zel taft schwarzkopf xxx-supermocny....idealna gladkosc...niecala polowa....150 ml.... 6. szminka oriflame spiced copper 91...rudo brazowa...nowa!!!! 7. wibo...cien niebieski pare razy uzyty... 8. cien nel...12...cien do powiek perlowy...zawierajacy wyciag z ziola swietlika.....kolor....hmmm....brudny braz...taki....hmmm....ciemny...szaro brazowy...pare razy uzyty alam wymienie se nawet za jeden kosmetyk..lub dwa:P...dajcie znac....lubie nowosc....i blyszczyki jasniutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
widze ze to juz koncowka..wiekszczosci sie juz zapasy skonczyly..a ja pooddwalam nawet niektore ulubione kosmetyki:D:d....heh..powodzenia w dalszych wymaianach..pewnie mi cos jesczez dojdzie..ale narazie nie chce sie z tym rozstawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
widze ze to juz koncowka..wiekszczosci sie juz zapasy skonczyly..a ja pooddwalam nawet niektore ulubione kosmetyki:D:d....heh..powodzenia w dalszych wymaianach..pewnie mi cos jesczez dojdzie..ale narazie nie chce sie z tym rozstawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
widze ze to juz koncowka..wiekszczosci sie juz zapasy skonczyly..a ja pooddwalam nawet niektore ulubione kosmetyki:D:d....heh..powodzenia w dalszych wymaianach..pewnie mi cos jesczez dojdzie..ale narazie nie chce sie z tym rozstawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga112--> Ile zostało tych perfum Dreamlife? Oddałabyś je w zamian za błyszczyk Great Look Effect (prawie nieużywany), bezbarwny błyszczyk Sorbet o zapachu truskawkowym (nie mniej niz 3/4 opakowania) oraz cień do powiek w kremie firmy Lovely (kolor lekko brązowy) (nieużywane)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinka - tak, niestety gg nie dziala:P o juz mi dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgAdKa
koszalinka mi tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×