Odpowiedz na ten temat

MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI

• laivinisab 2018.09.10 [17:02]
    Według mnie warto podpytać w tej materii znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą oni w stanie pomóc usmiech.gif
    Najlepszy czas na działanie jest TERAZ! - Mark Fisher
  • Zobacz także: Jak noworodek odczuwa dotyk?

• gość 2018.09.12 [21:35]
    Ja urodziłam w 32 tygodniu,ponieważ miałam zatrucie ciążowe ,wiec szybko musieli działać żeby nas uratować .Synek urodził się ważąc 1 kg i mierzył 33 cm.Mial opadnięte płuco,problemy z oddychaniem,żółć ,oraz bezdechy. Synek spędził 7 tygodni w inkubatorze. Oczywiście jego stan się polepszał z dnia na dzień zaczął wyglądać jak dzidziuś .Dzis synek ma 13 miesiecy i wazy 9 kg ,jest zdrowym ,wesołym ,ciekawym chłopcem
  • gość 2018.09.24 [08:57]
    Witam. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. I.. tyle
    Bez wkładu własnego, bez zobowiązań.
    Dla osób mających dostęp do internetu. Polska firma, wypłacalność gwarantowana (dane o wypłacalności z 22.09.2018)
    Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc
    zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=765 27875
  • unek 2018.09.24 [12:58]
    Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Niestety nie będę w stanie pomóc.
    zajęcie się czymkolwiek jest jednym z najlepszych odkrytych dotąd lekarstw na chore nerwy.
  • Karola mama 2018.10.13 [21:52]
    Jestem mamą dwóch maluchów 02.2016 i 07.2017, mam stały dochód jednak chciałam sobie dorobić, choćby na pampersyusmiech.gif wszystkim mamom i (nie tylko) majacym odrobinę wolnego czasu, polecam trzy portale do wypełniania ankiet opinie, moneyo i epanel. Moj ulubiony to opinie, poniżej link do rejestracji: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=765 27062
    Najtańsza ankieta jaką dostałam 100pkt (50gr)najdroższa 1500pkt(8zł) Po założeniu konta zaproscie znajomych i nieznajomych, internet ma wielką mocusmiech.gif Osobiscie polecam nic do stracenia a pare groszy zawsze sie przyda.
    Pozdrawiam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...