Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Karina - dzięki wielkie - pozbawiłaś mnie problemiku pt. : co zrobić dziś na obiad? NALEŚNIKI , NALEŚNIKI - nawpycham si ę i znowu będę mogła marudzić że jestem gruba ! hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Dzięki za kwiatki - tak uwielbiamy!! H2O Dzięki za cukiera - też uwielbiam! marteczka Tak - 22.09.1991 ( moja Madzia) a ja 01.12.1971 (czyli miałam 20 latek ( bez 3 m-cy):) - jeśli o to chodzi:) Wrócę troszkę później bo praca mnie porywa - buziaczki dla was i moiłego dzionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich serdecznie chyba narazie skończe bo mój facet się cholernie nudzi a ja zajełam jego miejsce przy kompie .Mam trochę obowiązków a szlak mnie trafia gdy ktoś nic nie robi ,więc podzieliłam obowiązki staram się robić wszystko ,a jestem mile zaskoczona gdy on się za coś zabierze.Czasami zciągnę z niego kurz i żyje się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ja dzisiaj znów sobie wolne zrobiłam :) Daria 🌻 w nowych włoskach nawet czuje sie oki tylko troche brak mi długosci przy czesaniu bo zbyt szybko mi to idzie. Uśka no to na temat wieku juz nic nie mówie cicho sza. ...zjadła bym jakieś ciacho ...mniam :) ...i witam wszystkich 🌻 dzisiaj mam dobry chumor...ciekawe do jakiego momentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie najpierw pisalam i mi nie przeslalo, potem zawiesil sie system w firmie, a potem kolega siedzial na moimkompie. zaraz wracam i zobacze o czym pisaliscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... nikt nie widział \"Czekolady\"? :( justa nam gdzieś znikła od paru dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, mowie wam, co sie tutaj dzieje!!!!!!!na dodatek tlen sie, cholera, wiesza! nie go!!!! właśnie sie dowiedziałam ze ide dzisiaj na koncert Kai w stodole. kumpela ma zaproszenia, no to zal by bylo nie skorzystac, nie? Daria, a ja wpadlam w cholerny prog podatkowy i zabrali mi 300!!!gnoje jedne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no koszmar, sluchajcie, czekac po pare minut na zaladowanie wpisu. cosie q* dzieje!!!😡 NICK URODZINY IMIENINY Daria 01.12 29.07 Hania 27.06 26.07 Marteczka 17.12 29.07 Czarnota 09.07 24.05 Magda35 12.12 22.02 Majesta 01.03 Robaczek 21.04 Uśka 21.10 08.02 Szam 09.02 25.11 brakuje tutaj paru osob i daty tez nie wszystkie, wiec uzupelniac! Justa, slonka, mary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no koszmar, sluchajcie, czekac po pare minut na zaladowanie wpisu. cosie q* dzieje!!!😡 NICK URODZINY IMIENINY Daria 01.12 29.07 Hania 27.06 26.07 Marteczka 17.12 29.07 Czarnota 09.07 24.05 Magda35 12.12 22.02 Majesta 01.03 Robaczek 21.04 Uśka 21.10 08.02 Szam 09.02 25.11 brakuje tutaj paru osob i daty tez nie wszystkie, wiec uzupelniac! Justa, slonka, mary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no koszmar, sluchajcie, czekac po pare minut na zaladowanie wpisu. cosie q* dzieje!!!😡 NICK URODZINY IMIENINY Daria 01.12 29.07 Hania 27.06 26.07 Marteczka 17.12 29.07 Czarnota 09.07 24.05 Magda35 12.12 22.02 Majesta 01.03 Robaczek 21.04 Uśka 21.10 08.02 Szam 09.02 25.11 brakuje tutaj paru osob i daty tez nie wszystkie, wiec uzupelniac! Justa, slonka, mary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odwrotnie: u 08.02 im 21.10 Szam >> niech żyją wodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! no i robalku (dzięki za kwiaty i ciasto - mniaammm) ja dzis trochę późno, opiekunka mi zachorowała i musiałam zawieźć moją Zuzię w jakieś inne miejsce. Majesta - cieszę się, że nowa fryzura Ci odpowiada Uśka - jakie zdjęcia, może coś mi prześlesz Cześć H20 - wiesz ja też jestem ze Słupska Życzę wszystkim miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, sorry :-( i pewnie wodniki sa the best of...przynajmniej maja w wieksosci zdolnosci wykraczajace poza nauke;-) ja jestem szamanaka i uzdrowicielka, co widac, slychac i czuc;-) 🖐️ Czarna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szam!!! ojej jak u mnie w pracy zimno, brrrrrrrrr przydało by się grzane winko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem.Ale pracuję. Jeszcze kilka pomysłów mojego szefa i padnę na tzw.pysk. Ale ...w końcu płaci za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, słuchajcie, napisałam o koncercie Kai (znana osoba z tlenu) zamiast Kayah, bo to na jej koncert ide. Niezle, hihihi Co porabiacie babeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czarna🌼! Co u Cię??/ Haniu, nie daj sie, ale ja dzis tez ciagle na polecenie szefa..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wywiało... ja się martwię o justę i mary 😭 zawsze były a teraz znaku życia nie dają.. Czarnota >> no myśmy sobie wysyłały swoje zdjęcia na maile, masz jakieś? :) Szam >> zdolności pozanaukowe?? jakiś 6 zmysł? :) może coś w tym jest :) ale ja chyba nie potrafię tego wykorzystać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na placki ziemniaczane z sosem czosnkowym;) palce lizac.... Wróciłem od mechanika z tą rurą qrde750 zł ,ale sie wkurzyłem tyle kasy w rure he co ja żonie powiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka to może podam maila i prześlijcie mi coś, a ja postaram się wyszperać jakieś moje zdjęcie (i oczywiście Zuzi) i też prześlę szam - hejo - jak pisałam wcześniej ZAMARZAM :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku, przykre, ale fakt, jak zonie wytlumaczysz ten przypadek egoizmu;-) Czarna, mnie czasem od klikania grabieja palce na klawie:-) Uśka, nie wiem czy kazdy to ma - ja mam zdiagnozowane, ale czasu nie tyle ile by trzeba by rozwijac wciaz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam wiesz chyba dam rade he...tylko ja nie lubie z żonką rozmawiać o pieniązkach staram się jej nie martwić i nie denerwować taką zwykłą rzeczywistościa,ma swe kobiece problemy ;) Ja prosze herbatke z cytrynką:):):) Ps: zyga100@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czarnota - kawkę chętnie i to bardzo - Uśka , no ja też się od wczoraj zastanawiam co się stało z Mery no i faktycznie Justy też brak a \" Czekloadę \" chyba na kompie , podobało mi się bardzo , Ty w kinie widziałaś? ale Ci fajno , nie ma to jak w kinie - Daria to my nawet imieniny jednego dnia mamy? hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×