Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

hej, marteczka a co tam, machnę sobie lampkę na fajrant ;) dlaczego reszta tu nie zagląda? proszę odwiedzać topik, po imieniu mam Was wywoływać? ;) czarnota, Daria, Karina, majesta, malutka, uśka, słonko, hanka, robal, magda? ayla w górach, mary w pracy... kogo jeszcze nie wymieniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :D właśnie próbuję przejść przez stronki, których jeszcze nie czytałam. Na razie pozdrawiam wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto co przed chwilką usłyszałam : - mamo prawda , że krowy rodzą małe krówki i byczki ? - tak - no bo jakby krowy rodziły tylko krówki , to musiałyby być jeszcze byki-matki , które rodziłyby byczki no i skąd się dzieciom biorą takie problemy ? :) a to mówiła moja Ada kolorując jakiś obrazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drodzy!!! Dobrze ze mam stałe łacze w domciu ,bo nie miała bym z Wami kontaktu. Nie wiem kiedy ustabilizuje sie sytuacja w pracy ,chyba w tym roku juz nie ,poporostu hooorrror. Wczoraj popołudniu byłysmy u naszej wspólpracownicy ,co jest juz na emeryturze ,ale babka ma fajnie ,na luzie sobie żyje . Ja dostaje ostatnio wstretu jak mam wstawac do pracy bbrrrr. Pewnie Ci którzy nie maja pracy --nakrzycza na mnie -co ta baba gada. Dobra dosc narzekania. U mnie gra muzyczka ,zaraz ide zaparzyc kawke -oczywiscie obecnych zapraszam Na poprawienie humoru na mnie działa -dobra muzyczka i lampka wina, kapiel oczywiscie tez. Co do pisania listów ,to juz mniej mi sie zdarza ,ale karki na swieta zawsze wysyłam. Co do gimnastyki to jakos leniwa jestem ale w okresie letnim to w ruch idzie rowerek a teraz tylko spacerki z psiakiem. Miłego popołudnia !! Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziendobrywieczór :) Jak mija Wam dzionek? Szam 🌻😘 Słonko 🌻😘 Justa 🌻😘 Daria 🌻😘 Czarnota 🌻😘 Uśka 🌻😘 Jamniczek 🌻😘 Majesta 🌻😘 Hanka 🌻😘 Robal 🌻😘 Hubka 🌻😘 Magda 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus--- dzieki za zdjecia --Kinga jest piekna ,ucałuj ja od cioci Magdy . Malutak ja tez Cię witam i zapraszam na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Malutka :D właśnie skończyłam czytać stronki. I chciałam dodać coś od siebie: a propos sportu, to kiedyś uzbierałam troszkę forsy i kupiłam rowerek do ćwiczeń. Moja mama patrzyła sceptycznie przy kupnie sprzętu, ale ja dzielnie zapewniałam, że będę systematycznie ćwiczyć... Rower od paru lat świetnie mi służy.... ale jako wieszak na ciuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem..ale jak pisze na tym topiq to czasem mi nie wyswietla moich wypowiedzi..ja juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio..widze,że na głownym pokazuje ze ktos sie wpisał..a u mnie nic nie ma,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, jeśli chcesz zobaczyć następne strony musisz wpisać na górze nr strony o 30 większy niż jest ostatnia stronka. Poprzednia była chyba 6000, a teraz jest 6030 :) Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Słonko😘 Bo mialam strone 201...i widzilam ze ejst juz wiecej..a nie wyswietlala mi sie 202.ale teraz juz bede wiedziala jak sobie z tym poradzic.. Swoja droga to ciekawe czemu tak sie dzieje (tylko na tym topiq)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - witaj i dzięki w imieniu moim i córci witajcie Słonko i Malutka - skoro Magda zrobiła już kawkę to może ja dorzucę czekoladę z orzechami pyszna a ja siedzę w domku i czekam na panią od ubezpieczenia mieszkania i znowu wydatek , ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, wcale że nie tylko na tym topicu... Jakbyś miała jakieś inne kłopotki, to śmiało pytaj się - może będę umiała jakoś pomóc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko dzieki..bede pamietac... Hm..ale zauwayzlam to tylko na tym topiq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki Malutka Wróciłam tu tylko po to, by podzielić się z wami dobrą nowiną ;) : otóż poszłam zapisać się do ginekolożki - bo mnie już b. dawno nie widziała. Okazało się, że teraz są wizyty płatne. W zw. z tym chciałam się zapisać na styczeń (wtedy będą bezpłatne, a mi się nie spieszy). Na to pani, która zapisywała powiedziała: \" ale przecież dla CIĘŻARNYCH to i tak są darmowe\"... Bez komentarza qrcze tylko tak się zastanawiam, czy powinnam się zacząć odchudzać, czy tą wielką kurtkę zmienić, czy cuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani ❤️ dopiero z wyjazdu dotarłam.... ale jutro będe z wami, przynajmniej chwilami Słonko > wysłałam ci maila - dostałaś? marteczka >> chyba koło 50 zł kosztuje zwykła wizyta dobrej nocki 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uska, ale narozrabiałas! Jak rasowa biurwa, siedzem se teraz z lusterkiem i pysk na kolorowo malujem! Super mailik, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobię myślę, czytam, spoglądam.. A mogę się przyłączyć do waszego grona? Jestem tutaj od niedawna.. Więc nie wiem czy \"nowi\" są mile widziani?.. Pozdrawiam serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem, qrcze, znowu nie na długo, bo wyobraźcie sobie, że zuzia ma zapalenie oskrzeli:-( no i mamy teraz zmiany w domu, kto może to z nią siedzi. Na zwolnienie nie pójde bo mnie nie stać, a urlopu szkoda, mówie Wam jak nie urok, to...przemarsz wojsk;-) a wczorajszy rachunek w aptece, to 74 zł, paranoja kompletna, tym bardzije, ze w tym miesiacu juz pare razy musileismy do apteki zagladac, czyli wydalismy tam ok.300zł. dobra, kończe z tym narzekaniem Słonku, to ta kurtka, kofana, na pewno!! ja na szczescie mam w pracy, w firmie ginekologa, wiec nie musze placic:-o malutka, takie problemy sa na kazdym topiku, uwierz! jam, dzieki za objaśnienia! Lena, jestes jak najbardziej mile widziana. My powoli zaczynamy sie znac jak łyse konie ale chetnie poszerzamy nasze gorno znajomych. Częstuje kawą, jakies ciasteczka tez sie znajda, mam tez herbate z cytryną i sok Kubuś z truskawką. A na chleb z solą poczekaj do powrotu marysienki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, chodź, chodź... Kawka, batoniki, świnki z cukru i papierowe róże :D :D :D A wiesz, Szam, że Misiek w końcu też zaniemógł...? :( 😡 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam, to współczucia, u nas wszyscy sa chorzy, na razie ja sie jakos trzymam, ale pewnie dlatego ze ja nie moge chorowac = powody jak wyżej:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadałam pytanie, ale na nie nie odpowiedziałam.... 1. juz pisałam 2. staram sie wyliczyc to co mam, czyli Dudusia kochanego, Partnera-Przyjaciela o którym marzyłam, a który jest coraz lepszy tak ze bariery marzen dawno przekroczyl, dach nad głową, nie własny ale za to przysposobiony, grono zjanomych i przyjaciól królika, dwóch Przyjaciół prawdziwych.... 3. kapiel: kadzidełka, muzyka, lawenda w dużych ilościach w bąbelkach, jakieś % w szklaneczce... poza tym malowanie na szkle...czasem długa rozmowa z moim I....innym razem gadanie na tlenie z kimś kogo bardzo lubię....i pasjami - słuchanie muzyki i czytanie ksiązek, średnio 8 na dwa tygodnie;-) bo w ogle nie oglądam TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szam 🌻Jamniczek🌻Lena🌻 Jamniczku sam nie wiem jak to jest po prostu mam zawsze dobrew samopoczucie i nie wiem co to kac czy mus napicia sie czegoś rano ,czy ból głowy nie mam tego i juz he i ciesze sie z tego ogromnie..;) Pozdrawiam Was Moje Panie Serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w ten paskudny dzień - dlaczego paskudny? bom zachorowała na żołądek, możecie sobie wyobrazić, jak to cżłowieka męczy, pozbawia sił życiowych itd. a jutro mam - miałam? - wyjechać, nie wiem, czy to dojdzie do skutku, jak mi nie przejdzie. dziś będę o suchym chlebie i wodzie, proszę mnie niczym innym nie częstować ;) Lena, witamy w naszym gronie 🌻 zawsze jesteś mile widziana. szepnij nam kilka słówek o osobie. jamniczek, wcześniej się nie malowałaś czy jak? mój chłopak współczuje mi, jak się maluję, mówi, że dla niego nie muszę, bo jemu mnie żal, że ja się tak męczę ;) nie pomagają tłumaczenia, że ja to po prostu lubię, że to taka moja forma wyrazu artystycznego :) szam, kiedy Ty masz tyle czasu na czytanie książek? a może skończyłaś kurs szybkiego czytania? ja nie mam TV, ale czasu na czytanie też nie - tyle, co w drodze do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nasz Cytrynku:-) justa, po odrobieniu obowiązków gospodarsko -matczynych siadam do książki i już. Nie oglądam TV wiec mam czas, czytam tez jak jem (choc to nieeleganckie) stad mam czas. w srodkach komunikacji czytac nie umiem, z wielu powodów: brak miejsc siedzacych czesto, chamstwo i całkowity brak zasad higieny wsrod pasazerow sprawia ze nie moge oddychac, poza tym kektura sie napawam, nie umiem jej dzielic ze stadem niemytych obywateli chuchajacym mi w kolnierz (zeby tylko:-o) to jest moje swiete - to czytanie i nikt w domu tego nie podwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPowiem Wam krótki dowcip :\" Idzie lasem niedzwiedz i łapie wiewióreczke uprawia z nią sex i idzie dalej widzi łanie to samo z nią ,a po wszystkim łania mówi niedzwiedziu ale ty jestes meski taki owłosiony za uszami na całym ciele nawet tego .....masz owłosionego ,a niedzwiedz na to o kurcze ja wiewiórki nie zciągłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×