Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość iska_33
abotyl biodacyna lactovaginal nazwy pisze z pamieci wiec moge troche pokrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
chodzi mi o wynik badania cyto...czy miałaś rozpoznaną tylko III, czy może jakieś HPV??Cin-y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbus
Witam, własnie dostałam wynik cytologi , mam 3, mam sie zgłosic do lekarza po recepty i badanie. Dodam ze juz wiem ze mam brzydką nadzerke, teraz sie troche załamałam tym wynikiem.zobaczymy co powie lekarz w piatek;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
iska 33 mnie się wydaje że to niemozliwe zeby z 3 byla 1 ale daj boże zeby tak było zrob sobie jeszcze raz tylko nie współzyj wcześniej przynajmniej dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 28
z tego co mi mówil lekarz 1 gr. cyt. to mają tylko dziewice lub te ktore nie rodzilya tak jak ja mam 3 dzieci 28 lat to tylko 2 niemożliwa by byla u mnie 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki calkiem ok, ale rozumiem, ze ich nie bralas ? powiem Ci, ze wspolzycie moze troche zmienic wynik, ale nie do takiego stopnia, ze z 1 robi sie 3, w to nie uwierze, przykro mi. ja nie czekalabym miesiaca, poszlabym wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leki calkiem ok, ale rozumiem, ze ich nie bralas ? powiem Ci, ze wspolzycie moze troche zmienic wynik, ale nie do takiego stopnia, ze z 1 robi sie 3, w to nie uwierze, przykro mi. ja nie czekalabym miesiaca, poszlabym wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska_33
do drugiej cytologii (tej z I gr :)) nie współzyłam 2 dni, nie brałam zadnego lactovaginalu. pierwszą cytologie miałam pobrana we środę 3 wrzesnia (12 dzień cyklu), druga w pt 19 września (28dzień cyklu). wynikiem cytologii była pieczatka na której było podkerslone (jesli dobrze pamietam) LiS? i dopisane III grupa. plus dopisane długopisem 'leukocyty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888
Iskierko kochana,ja rozumiem.Chce tylko wytłumaczyc,ze kazdy lekarz nie zamierza szkodzic swiadomie.Zasadniczo nie szkodzi.W sytuacjach kiedy mamy problem jestesmy zdesperowane,odnosimy wrazenie .ze wszystko sprzysiegło sie przeciw nam.Do tego dochodzi niecierpliwośc i oczekiwanie szybkiego powrotu do zdrowia.Czasem warto trochę poczekac,bo faktycznie wiekszosc zmian jest odwracalna.Z tych wszystkich osob zakazonych hpv,jesli sa mlode i systematycznie sie kontroluja nowotwor rozwija sie rzadko.A jezeli juz nawet sie pojawi jest wyleczalny prawie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.....no ciekawe,ciekawe.... z 3 grupy nagle 1......ty to mosz dobrze....ale tak naprawde to dziewczyno zmykaj do innego lekarza i powtórz cytologie....bo z 3 l-sila???skok przez pare dni na 1 to niemozliwe..... któres z tych badan jest fałszywe....moim zdaniem......oby ta 3:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo...wszyscy chyba spią:) Dziewczyny powiedzcie mi czym sie lekarz sugeruje decydujac sie na metode konizaxji???? Jest wymrozenie ,wypalenie i konizacja chirurgiczna(która ja bede miała).....czy to znaczy ze te kobiety które jeszcze nie rodziły to dla bezpieczynstwa sie je oszczedza i nie tnie......co jest bezpieczniejsze????? Juz zaczynam panikowac.....a do poniedziałku jeszcze daleko.....nie boje sie samego zabiegu....ale tego co bedzie potem.....wyniku i ciągłej kontroli....ciagłego strachu i obawy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ISKA 33, nie chcę Cię martwić ale miałam identyczną sytuację.... Po cytologii IIIB poszłam do innego gina i wyszła jedyneczka ! Bez żadnego leczenia ani globulek. Niestety, tę jedynkę mogłam tylko o kant dupy potłuc - po prostu cytolog (znany nam już dr MR) się nie wykazał... Wycinki potwierdziły tę pierwszą cytologię (IIIB). Więc radzę Ci, sprawdź to jeszcze. Moja radość okazała się przedwczesna... PS. Dziewczyny, jutro wreszcie wizyta w poradni cytodiagnostycznej... Może wreszcie zrobią mi kolposkopię...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
loloinka wszystkiego naj, 100 lat życia, albo 150:) jak tam wolisz:) a dwójeczkę myślę, że to Ty już masz;) życzę Ci tego. Teraz kolejne z moich "dziwnych " pytań, bo kogo mam się zapytać jak nie was:) więc jaka jest prawidłowa wydzielnia dowcipna? tzn. jaki ma kolor, czy ma jakiś zapach, jaką ma konsystencję? wiem, że zależy to od cyklu, no ale może któraś by mi to jakoś objaśniła. Zdążyłam zaaplikować 5 globulek albothylu, no i dostałam okres. Podczas okresu "urodziłam' tą lignine:)We wtorek skończył mi się okres, a ja na wkładce mam żółtawe plamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska_33
dzieki wielkie troche mnie nastraszyłyście, jak tylko skończy mi sie okres to pójdę i zrobię te kolejna cytologię w zupełónie innej przychodni odezwę się jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olis23
iśka_33, ja dzień przed cytologią też współżyłam i wyszła mi III, miałam pobrane wycinki, w których nie było nic niepokojącego. Na kolejną cytologię mam zgłosić się za 3-4 miesiące i mam też zrobić kolposkopie. Więc widzisz, niby w wycinkach i z łyżyczkowania nic nie wykazało, ale jednak ta III musiała się skądś wykluć. Żałuje tylko, że zamiast powtórzyć mi cyto, odrazu posłali mnie na te wycinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita 1
Loloinka dużo zdrówka samych radosnych dni . STO LAT !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Loloinka wszystkiego najlepszego na urodzinki 👄 spełnienia marzeń i dużo zdrówka !!! 👄 No i przynajmniej dwójki bobasków :D w swoim czasie.. Byłam dziś u gina. Kurde ponieważ nie ma nigdzie Dalacinu w maści to przepisał mi kurację Doxycyliną a w aptece na receptę wydały mi Doxycycklinę. To to samo? nie zauważyłam tego jednego C różnica w nazwie jest, lekarz bazgroli więc nie wiem czy mam dobry lek.. To silny antybiotyk, jak wyczytałam działa również na inne świństwa: Chlamydia trachomatis, ureaplasma jakieś tam takie.. nie wiem dokładnie co to ale jak będę brała ten lek to na pewno wszystko zabije :-) tylko nie wiem czy podany dosutnie działa na gronkowca w pochwie.. ale widocznie działa skoro lekarz mi przepisał..mam nadzieję, że działa cholera Gorzej, że mój mąż ma to też brać 10 dni albo zrobić badania :o nie wiem jak mu to powiem Ciekawe jak Basia po kolposkopii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Lolinko sto lat......stol at....zdrówka .zdrówka.....jedyneczyk....jedyneczek....i jeszcze raz jedyneczek.....oby ta choroba sie wyleczyła i juz nigdy nie powr.óciła.....zycze Ci z całego sercxa:) Basiu.......jak kolposkopia??????Daj znac bo sie tu zastanawiamy jak Ci poszło????? Pttanko dziewczyny ....łapie mnie jakas grypa...cos mnie swedzi w gardle i lekka wydzielina z nosa......minimalnie.... Jak to jest ze znieczuleniem(narkozą)...czy jesli bede ciut zaziebiona moga mnie nie dopuscic do zabiegu?????Juz sie kuruje ale nie wiem jak to bedzie.....czy to moze jakos wpłynac na narkoze czy nie??????Boje sie ...mam nadzieje ze mi sie nic nie rozwinie.....bo nie chciałabym tego znów przekładac na kolejny miesiac......pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żancia jak coś się rozwinie to na pewno Cie odeślą. Lecz się szybko. Zjedz ząbek czosnku na noc, kup tandum - werde i psikaj do gardła i kup do ssania jakies mocne tabletki. Możesz też gripex brać. Ja też byłam podziębiona i mało brakowało a by mnie odesłali tylko niedomówienie z anestezjologiem sprawiło, że zabieg się odbył. Gdyby anestezjolog wiedziała, że nadal jestem zaziębiona pewnie by mnie odesłała bo lekarz jak usłyszał to zaraz chciał przekładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolinko !!! 🌼Pomarańcze i banany niech Ci tańczą dzionek cały. Niech wesoło ćwierka ptaszek, goście niech naniosą flaszek. Hipopotam zejdzie z drzewa, niechaj Doda Ci zaśpiewa. Uśmiech towarzyszy wiernie - moc uścisków masz ode mnie.🌼 ………… () --- () --- () --- () …………|| -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 lat*~~ *~*~*~*} …{ *~*~ * 100lat********* * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *”˜˜”*°•._˜”*° 226;•°*”˜_.•*”˜˜̶ 1;*°•.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejne to wszystko... Przełozyłam na dziś wizytę bo miałam mieć okres... Ta cholera sie spóźniła i niepotrzebnie przekładałam wizytę. Nawet mi się skończył wczoraj temu więc przebolałam przełożenie wizyty. Dzisiaj pojechałam do poradni cytodiagnostycznej i od razu chcieli mi zrobić cytologię. Ale niestety, gdy powiedzieli że dopiero się skończył tio się okazało że za wcześnie. Mam iśc na cyto za tydzień... Wzięłam urlop w pracy i niepotrzebnie :( Normalnie tylko się zabić własną pięścią... Nawet nie zajrzeli w moje \"wnętrze\" - muszę pojechać za tydzień... Byłam tak rozcarowana, że zapomniałam spytać czy ten mój typek 51 jest bardzo wredny... :( PS. Posiedziałam w poczekalni chyba z godzinę, pogadałam z babkami i doszłam do wniosku że ze mną nie jest tak najgorzej... Była taka młoda dziewczyna, może z 19 lat, po wycinkach, konizacji i jeszcze miała złe wyniki.. Czekała chyba na kolposkopię. Z tego co mówiła to już wydeptała kilometry chodząc po lekarzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loloinko wszystkiego naj, ty juz wiesz co chcesz najbardziej :) baw sie dobrze przy swoich urodzinach, dziewczyny byłam dzis na zakupach i wrociłam padnieta, nie wiem czy to przez ten wycinek takie osłabienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×