Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cioteczki i meno

menopauza, odchudzanie i inne problemy 40-50letnich ciotek

Polecane posty

47 latko>>>> ja naprawdę czekam na więcej !!!!!!! Ja naprawdę jestem ciekawa :) :) Wprawdzie nie mam twoich kłopotów ale kto wie co mnie najdzie :P :P zawsze lepiej popytać życzliwych :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 latko>>>> ja naprawdę czekam na więcej !!!!!!! Ja naprawdę jestem ciekawa :) :) Wprawdzie nie mam twoich kłopotów ale kto wie co mnie najdzie :P :P zawsze lepiej popytać życzliwych :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tessi
Witam!Odpowiadam na temat kota w domu.Mam syjamską kocicę.Ma na imię Jolka.Ma psi charakter.Mozna z nią pogadać.Zawsze odpowie odpowiednią tonacją głosu.Ma 6 lat i już straciła temperament.Niestety koty syjamskie mają największy temperament z całej populacji.Jeśli chcesz spokojnego kota to kup persa.One są jak nieżywe.Moja kotka w pierwszych dwoch latach narobiła tyle szkód,że szkoda opowiadać.Jednak przebywanie z nią jest ponad wszystkie uszkodzone martwe rzeczy.Te masaże,które mi robi łapkami,przytulanki w smętne dni,mruczenie w nocy do ucha to poezja życia.Kładzie się na wszyskie obolałe stawy mojemu mężowi i grzeje ,aż przestaną boleć.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Witam Was moje piękności :) :) :) ja tylko na chwilkę ,bo jestem w pracy i zerknęłam tu na kawke :) pozdrawiam Was gorąco Meno> :) z hejnałem :) z domku troszkę więcej napiszę,bo tu mam mało czasu / a nie mogę się oprzeć ,aby nie zerknąć :) / CMOK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Witam wszystkie dziewczyny. >>> Meno tak dokładnie to nie wiem co mam Ci więcej powiedzieć. To jest tak : umawiasz się ( ja telefonicznie) na konsultację. Rozmowa z lekarzem : co chcesz poprawić, jakich oczekujesz efektów itd. a potem delikatnie negocjujesz cenę lub nie zleży na kogo trafisz. Dostajesz termin, meldujesz się rano i na miejscu potrzebne badania tak od ręki. Potem sala zabiegowa, nastrojowa muzyczka, sympatyczna pielęgniarka i to najgorsze: znieczulenie. Boli jak cholera ale to tylko chwila którą każda kobitka przetrzyma bo my twarde jesteśmy. No i zabieg. Cały czas zagadują żartują, jest ok. 2 godz. po do domu. Pierwszy dzień nie otwierałam oczu ze strachu żeby szew nie pękł ale to była moja głupota i nerwy chyba. Boli trochę jak każda rana. Kwas borny łagodzi i ściąga opuchliznę. 5 DZIEŃ ZDJĘCIE SZWÓW I PO WSZYSTKIM. Teraz maść na bliznę prawie zaraz niewidoczną bo jest w zgięciu oka. To żadne bohaterstwo, tylko szczęście że są takie możliwości. Pozdrawiam. ta informacja była dla wszystki dziewczyn oczywiście. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam i 😘 😘 jestem dzisiaj wszystko nie tak ale bywają takie dni ..........gdy nic ci nie układa (to chyba z piosenki nie?) Oby szybko minęło !! Na dodatek rodzina zgodnie z psem zażądali obiadu !! A mówiłam że tak będzie to jak zrobiłam to i sama zjadłam i czuję się jak bombka !!!! nie --jak bomba :( :( :( a dużo tego nie było ale człowiek odwykł od normalnego jedzenia 😭 47 latka>>> świetnie , gratuluję pierwszego kroku :D :D dopowiedz tylko sam zabieg ile trwa ? cena tak c\" do 1 000 czy powyżej? czy 1 dzień wystarczy ? Graff>>> ale z Ciebie szczęściara ;) ;) zazdroszczę Ci............ Skratta>>> z kotkiem jak widać nie trafiłam :P :P Laska>>> żeby nie wyszło że ja tylko Mercedesy na buźkę :P :P dzisiaj odebrałam przesyłkę z serum 30 ml Lancastera ( silnie ujędrniające) za 51 zł !!!! I takich okazji dla siebie i dziewczyn często szukam !! Takie perełki nieczęsto ale się zdarzają !! A jak bużka po algach ??? Zadowolona ? Bo ja dziewczyny dalej się złuszczam :O :O :O kiedy to sie skończy?? na dodatek zrobiłam sobie brzydką brązową plamę obok ust chyba kwas wypalił Teraz nie pozostaje nic innego tylko rzeczywiście kupić ten 30% glikol zamknąć się w domu na tydzień i całkowicie się złuszczyć 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam i 😘 😘 jestem dzisiaj wszystko nie tak ale bywają takie dni ..........gdy nic ci nie układa (to chyba z piosenki nie?) Oby szybko minęło !! Na dodatek rodzina zgodnie z psem zażądali obiadu !! A mówiłam że tak będzie to jak zrobiłam to i sama zjadłam i czuję się jak bombka !!!! nie --jak bomba :( :( :( a dużo tego nie było ale człowiek odwykł od normalnego jedzenia 😭 47 latka>>> świetnie , gratuluję pierwszego kroku :D :D dopowiedz tylko sam zabieg ile trwa ? cena tak c\\\" do 1 000 czy powyżej? czy 1 dzień wystarczy ? Graff>>> ale z Ciebie szczęściara ;) ;) zazdroszczę Ci............ Skratta>>> z kotkiem jak widać nie trafiłam :P :P Tessi wszystko dopowiedziała :) Laska>>> żeby nie wyszło że ja tylko Mercedesy na buźkę :P :P dzisiaj odebrałam przesyłkę z serum 30 ml Lancastera ( silnie ujędrniające) za 51 zł !!!! I takich okazji dla siebie i dziewczyn często szukam !! Takie perełki nieczęsto ale się zdarzają !! A jak bużka po algach ??? Zadowolona ? Bo ja dziewczyny dalej się złuszczam :O :O :O kiedy to sie skończy?? na dodatek zrobiłam sobie brzydką brązową plamę obok ust chyba kwas wypalił Teraz nie pozostaje nic innego tylko rzeczywiście kupić ten 30% glikol zamknąć się w domu na tydzień i całkowicie się złuszczyć 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale jestem ładna po tych algach, jaka piękna cera.:classic_cool: :classic_cool: I wcale nie jestem zarozumiała. :D ,:D,:D A tak na poważnie to jest trochę lepiej niż normalnie. W moim dorosłym życiu nigdy nie narzekałam na cerę .Jak na mój wiek i styl życia to jest wręcz rewelacyjna. Oby kiedyś się nie zbuntowała. Niestety wiek widać .Może gdybym bardziej o nią dbała to może udałoby się ukryć ze 2 lata.:D :D :D :D Nigdy nie wyjdę z domu do pracy nie zrobiona ,zawsze jestem wymalowana, ale bez przesady. Tylko w sobotę i to rano wychodzę na plac po zakupy bez makijażu. Raz przytrafiła mi się historia ,którą wspominam do dziś i sama do siebie się uśmiecham na jej wspomnienie. Dzień wcześniej był u mnie w pracy bardzo sympatyczny klient ,byliśmy umówieni za parę dni aby sfinalizować umowę. W sobotę rano prosto z łóżka poleciałam na mój plac po bułeczki dla rodziny. Włosy stojące więc porwałam męża bejsbolówkę ,spódnica w kwiatki, bluzeczka w paski ,brakowało do tego stroju jeszcze adidasów do kostek Totalne bezguście i bylejakość wręcz niechlujstwo. Ale myślę sobie to tylko 50 metrów ,lecę. Stoję w kolejce za tymi bułkami i czuję, że ktoś mi się przygląda .Patrzę a tu klient z poprzedniego dnia .Nie wiedziałam gdzie się schować ze wstydu. Na szczęście zachowałam zimną krew , ani uśmiechu ,żadnej nici porozumienia ,zimne spojrzenie i oczy w bok. Za parę dni przychodzi ten facet do mnie do pracy ,rozmawiamy i po chwili on mi opowiada, że widział w sobotę bardzo podobną do mnie osobę. Ja zapytałam gdzie ,on opisał okoliczności a ja z przykrością stwierdziłam, że to nie ja ,bo w tym dniu byłam poza miastem. Ta niby banalna historia nauczyła mnie dbałości o wygląd ,Ja nie wstydziłam się obcego gościa ja wstydziłam się sama przed sobą . Od tamtego razu nie zrobiłam już nigdy takiego eksperymentu. Tyle na dziś, idę sobie zrobić maseczkę. Papatki dziewczyny, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale jestem ładna po tych algach, jaka piękna cera.:classic_cool: :classic_cool: I wcale nie jestem zarozumiała. :D ,:D,:D A tak na poważnie to jest trochę lepiej niż normalnie. W moim dorosłym życiu nigdy nie narzekałam na cerę .Jak na mój wiek i styl życia to jest wręcz rewelacyjna. Oby kiedyś się nie zbuntowała. Niestety wiek widać .Może gdybym bardziej o nią dbała to może udałoby się ukryć ze 2 lata.:D :D :D :D Nigdy nie wyjdę z domu do pracy nie zrobiona ,zawsze jestem wymalowana, ale bez przesady. Tylko w sobotę i to rano wychodzę na plac po zakupy bez makijażu. Raz przytrafiła mi się historia ,którą wspominam do dziś i sama do siebie się uśmiecham na jej wspomnienie. Dzień wcześniej był u mnie w pracy bardzo sympatyczny klient ,byliśmy umówieni za parę dni aby sfinalizować umowę. W sobotę rano prosto z łóżka poleciałam na mój plac po bułeczki dla rodziny. Włosy stojące więc porwałam męża bejsbolówkę ,spódnica w kwiatki, bluzeczka w paski ,brakowało do tego stroju jeszcze adidasów do kostek Totalne bezguście i bylejakość wręcz niechlujstwo. Ale myślę sobie to tylko 50 metrów ,lecę. Stoję w kolejce za tymi bułkami i czuję, że ktoś mi się przygląda .Patrzę a tu klient z poprzedniego dnia .Nie wiedziałam gdzie się schować ze wstydu. Na szczęście zachowałam zimną krew , ani uśmiechu ,żadnej nici porozumienia ,zimne spojrzenie i oczy w bok. Za parę dni przychodzi ten facet do mnie do pracy ,rozmawiamy i po chwili on mi opowiada, że widział w sobotę bardzo podobną do mnie osobę. Ja zapytałam gdzie ,on opisał okoliczności a ja z przykrością stwierdziłam, że to nie ja ,bo w tym dniu byłam poza miastem. Ta niby banalna historia nauczyła mnie dbałości o wygląd ,Ja nie wstydziłam się obcego gościa ja wstydziłam się sama przed sobą . Od tamtego razu nie zrobiłam już nigdy takiego eksperymentu. Tyle na dziś, idę sobie zrobić maseczkę. Papatki dziewczyny, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekwyyyyyyyyyyy
Lasko! Podobalas mi sie . Ale , dojrzala kobieta, niechlujna? co to znaczy, wyszlas brudna, w papilotach, w szlafroku i przydeptanych kapciach? Jak wygladasz? Wymalowana lalunia? Opamietajcie sie kobiety!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotki !!! Syjamy to takie zwariowane koty, kiedys widziałam takiego w akcji a zdechlaka czyli persa też nie chcę. Słyszałam o kotach rasy angielskiej, podobne są do naszych dachowców ale mają gęściejszą sierść i ten kolor NIEBIESKI !!!! Ale nie będę was zanudzać o kotach , może znajdę jakieś kocie forum.:-) :-). Do Meno piszesz że kupujesz kosmetyki na Allegro, skąd ta pewność że to oryginały za 1/3 ceny ????? Mam popękana naczynka na policzkach , uzywam Pharmaceris dr. Eris ale nie widzę wielkich zmian. Moze któras z was drogie ciotki zna jakieś lepsze kosmetyki albo sprawdzone domowe sposoby. Teraz lecę po warzywka i owoce. Obiecuje że nie kupie nic słodkiego. ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 LASKO50 :) ALE MASZ WIELBICIELA ! :) :) :) laseczko:) powiedz mi jakie to są maseczki z alg i ile? i gdzie? ja nie stosuje żadnych maseczek/no prawie/ tylko sól z oliwą ...może bym spróbowała coś z Waszych kosmetyków ? też chcę być piękna :) meno< tak kocham swoje miasto i nie wiem czy potrafiła bym zamieszkać gdzie indziej :( a byłaś w moim mieście ? DIETA? moja ?? właśnie wcięłam paczkę herbatników w czekoladzie :) :) :) to nic zaraz dobiorę się do następnych ciasteczek ;) miałam przyjęcie w sobotę i schowałam orbitreka do innego pokoju > teraz nic nie ćwiczę , :( codziennie obiecuję,że już :) no może dziś ? :) ha ha 🌼 > kawka była wyśmienita dzięki , bo mnię czas goni/jestem w pracy o tej porze/ wczoraj obiecałam,że z domu napiszę ale przesuwałam meble u córki w pokoju i brakło mi czasu SORKA cmok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasko 50 > JA , jak wychodzę z moim psem rano ,to też wydaje mi się ,że nikogo nie spotkam ! właśnie wtedy różnych znajomych spotykam / a nie powinni być w tym czasie i w tym miejscu ! / ale ja jestem tak piękna ,że się tym nie przejmuję :) :) :) /żart/ CIEKAWSKI.. myślę ,ze Twoja partnerka chodzi w papilotach i dlatego wiesz jak one wyglądają ...... :) :) :) My damy już dawno tego nie robimy........ :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 47latka
Cześć laseczki. >>> Meno ale na co jeden dzień?. Jak na zabieg to tak, ale w pracy nie byłam tydzień. Nie ruszałam się z Krakowa aż do zdjęcia nici, no i musiałam jakoś wyglądać na drogę powrotną a samochód został w domu. Został mi do wyboru autobus i ciemne okulary. Ale pogoda była słoneczna to nikt się nie dziwił. Koszty powyżej 2 tys. Ale to w przeliczeniu na lata które mają utrzymać ten stan to grosze. Doktor powiedział że powieki po liftingu utrzymują się najdłużej ok. 10-15 lat. Oczy mają wiek w tej chwili ok. 30 stki wię sama rozumiesz jaka to radość. Ztej uciechy kupiłam sobie odjazdowe spodnie i czekam na reakcję otoczenia. W DOMU CICHE DNI. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) nareszcie lepiej :D i w życiu :P i na bużce :) A tak na marginesie jak nie przestaniecie z tymi słodyczami i z tym słodkim ........................ja też można powiedzieć jestem już po kolacji , przytargałam do domu warszawski wypiek ( a mieszkam na południu Polski !!), murzyno-sernik, z kawałkami brzoskwiń i polany prawdziwą czekoladą :d No mówię że niebo w ......... wiecie gdzie !! A cały dzień na mojej diecie SB ! Ciekawe że waga nie reaguje w górę :P :P Poza tym nie może ! Kupiłam następne dzinsy :( :( Przepiękne :D oczywiście na wyprzedaży w Biance !! No i naprawdę nie mogę przytyć :( a dla wyjaśnienia ..te poprzednie co kupiłam z Olsena zakosiła córka -- stwierdziła że co będę się dietą katować i na wydechu chodzić , a jej na uczelnie przydadzą się na już :( ) Laska>>> nie dziwię się że piękna cera !! algi to naprawdę hit w kosmetykach i są rzeczywiście skuteczne ! A jeszcze w gabinecie .......... Ja w salonie daaaawno nie byłam ! Żadna kosmetyczka nie chce mnie przyjąć:P Nie dość że za dużo wie o produktach to jeszcze nigdy nie może zdążyć na czas :o :o skratta >>> wiem, bo za długo używałam kremów ze swoich perfumerii :) poza tym to już 2 lata i mam już swoje kontakty.... no i jak pisałam znajomość Allegro też Naprzykład bardzo lubię kupować nowości !! dlaczego ? Bo jeszcze nikt ich nie podrobił..... zarówno myślę tu o perfumach jak i kremach. Tak np kupiłam Sekret Divin Guerlain >> za 1/3 ceny kiedy jeszcze tego produktu nie było w perfumeriach. Ppoza tym podrabia się kosmetyki tzw popularne a to co wychodzi nie wiadomo jakie zyska komentarze od klientek ! A resztę kupuję tylko u 3 dostawców i to naprawdę oryginały !! Ja przecież pisałam że chodzę również po próbki i czasami zostawiam je do sprawdzenia pod względem zarówno konsystencji jak i zapachu. Nie zdarzyło mi się kupić podróbki :D :D Ale też zaznaczam że nie płacę za kosmetyki pełnowartościowe ( w słoikach) 60 zł !!! To przecież na odległość pachnie ............nie będę brzydko się wyrażać ! I jeszcze jedno -- w niedzielę popędziłam do apteki jak wiecie ale wstąpiłam do Sefory i wzięłam próbkę kremu Sisleya . Ja tych kremów używam od 5 lat ( mąż przywoził mi z zagranicy) ale teraz chodziło mi o szczególny ( taki po operacjach plastycznych leczniczy) I Skratta wypróbowałam zamówiłam i dzisiaj już go mam. Pełny oryginał ! 1/3 ceny sklepowej :D :D Ale naprawdę trzeba wiedzieć od kogo można kupić . Poza tym Skratta ja tak całkowicie z perfumerii nie zrezygnowałam :P :P \"moje\" dziewczyny też muszą zarobić :P Co do naczynek w następnym wejściu podam ci stronę profesjonalnych i leczniczych tzw gabinetowych kosmetyków . Graff >>> w zeszłym roku czynnie przyczyniłam się do sowitych zysków zarządzających autostradą ;) ;) A z rynku prowadziłam zawodowe dysputy z klientami ( telefoniczne) Zawsze się dziwiłam jak to jest że kiedy się tam pojawiałam to prawie od razu prawie wszyscy wiedzieli :P I nawet tam mam przy rynku, w małej renomowanej perfumerii kartę stałego klienta !! To o czymś świadczy nie :) :) Zazdroszczę CI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) nareszcie lepiej :D i w życiu :P i na bużce :) A tak na marginesie jak nie przestaniecie z tymi słodyczami i z tym słodkim ........................ja też można powiedzieć jestem już po kolacji , przytargałam do domu warszawski wypiek ( a mieszkam na południu Polski !!), murzyno-sernik, z kawałkami brzoskwiń i polany prawdziwą czekoladą :d No mówię że niebo w ......... wiecie gdzie !! A cały dzień na mojej diecie SB ! Ciekawe że waga nie reaguje w górę :P :P Poza tym nie może ! Kupiłam następne dzinsy :( :( Przepiękne :D oczywiście na wyprzedaży w Biance !! No i naprawdę nie mogę przytyć :( a dla wyjaśnienia ..te poprzednie co kupiłam z Olsena zakosiła córka -- stwierdziła że co będę się dietą katować i na wydechu chodzić , a jej na uczelnie przydadzą się na już :( ) Laska>>> nie dziwię się że piękna cera !! algi to naprawdę hit w kosmetykach i są rzeczywiście skuteczne ! A jeszcze w gabinecie .......... Ja w salonie daaaawno nie byłam ! Żadna kosmetyczka nie chce mnie przyjąć:P Nie dość że za dużo wie o produktach to jeszcze nigdy nie może zdążyć na czas :o :o skratta >>> wiem, bo za długo używałam kremów ze swoich perfumerii :) poza tym to już 2 lata i mam już swoje kontakty.... no i jak pisałam znajomość Allegro też Naprzykład bardzo lubię kupować nowości !! dlaczego ? Bo jeszcze nikt ich nie podrobił..... zarówno myślę tu o perfumach jak i kremach. Tak np kupiłam Sekret Divin Guerlain >> za 1/3 ceny kiedy jeszcze tego produktu nie było w perfumeriach. Ppoza tym podrabia się kosmetyki tzw popularne a to co wychodzi nie wiadomo jakie zyska komentarze od klientek ! A resztę kupuję tylko u 3 dostawców i to naprawdę oryginały !! Ja przecież pisałam że chodzę również po próbki i czasami zostawiam je do sprawdzenia pod względem zarówno konsystencji jak i zapachu. Nie zdarzyło mi się kupić podróbki :D :D Ale też zaznaczam że nie płacę za kosmetyki pełnowartościowe ( w słoikach) 60 zł !!! To przecież na odległość pachnie ............nie będę brzydko się wyrażać ! I jeszcze jedno -- w niedzielę popędziłam do apteki jak wiecie ale wstąpiłam do Sefory i wzięłam próbkę kremu Sisleya . Ja tych kremów używam od 5 lat ( mąż przywoził mi z zagranicy) ale teraz chodziło mi o szczególny ( taki po operacjach plastycznych leczniczy) I Skratta wypróbowałam zamówiłam i dzisiaj już go mam. Pełny oryginał ! 1/3 ceny sklepowej :D :D Ale naprawdę trzeba wiedzieć od kogo można kupić . Poza tym Skratta ja tak całkowicie z perfumerii nie zrezygnowałam :P :P \"moje\" dziewczyny też muszą zarobić :P Co do naczynek w następnym wejściu podam ci stronę profesjonalnych i leczniczych tzw gabinetowych kosmetyków . Graff >>> w zeszłym roku czynnie przyczyniłam się do sowitych zysków zarządzających autostradą ;) ;) A z rynku prowadziłam zawodowe dysputy z klientami ( telefoniczne) Zawsze się dziwiłam jak to jest że kiedy się tam pojawiałam to prawie od razu prawie wszyscy wiedzieli :P I nawet tam mam przy rynku, w małej renomowanej perfumerii kartę stałego klienta !! To o czymś świadczy nie :) :) Zazdroszczę CI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry za duble ale z tą kafeteria to jak na karuzeki .... 47 latko >> nie miałam podglądu a widze teraz twój wpis !! No tak , chodziło mi o sam zabieg ale jeszcze jedna rzecz rozumiem że byłaś obandażowana na oczach ?? czy nie ? Czyli trzeba przyjechać z drugą osobą ?? Aleś ty szczęśliwa :) :) .... i dobrze zrobiłas :D :D Gdybym ja podliczyła ile wydaję na kosmetyki to wyszłyby z tego conajmniej xxxx pełnych liftingów !! Tylko ten strach przed bólem no i skutkiem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry za duble ale z tą kafeteria to jak na karuzeli .... 47 latko >> nie miałam podglądu a widze teraz twój wpis !! No tak , chodziło mi o sam zabieg ale jeszcze jedna rzecz rozumiem że byłaś obandażowana na oczach ?? czy nie ? Czyli trzeba przyjechać z drugą osobą ?? Aleś ty szczęśliwa :) :) .... i dobrze zrobiłas :D :D Gdybym ja podliczyła ile wydaję na kosmetyki to wyszłyby z tego conajmniej xxxx pełnych liftingów !! Tylko ten strach przed bólem no i skutkiem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję link do stronki kosmetyków profesjonalnych ( to nimi robi sie profesjonalne zabiegi) np NeoStrata z USA, Filorga, Mene&Moj System poczytać można a może i coś wybrać :) www.bio-med.pl/neostratadetal.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde! Weszłam na tą stronkę, kórą podałaś Meno, ale jakie one drogie!!!!!!Lepiej poducz nas jak kupować te oryginały za 1/3 ceny. Każda z nas chce być młodsza, piękniejsza, powabniejsza, wiotka o rety zaraz odlecę tauk się rozmarzyłam!Ale kosmetyki dla mnie to też podstawa, lubię je, co tam lubię kocham je używać i zawsze będę. Do 47 latki - pisz dużo, bardzo dużo, bo wszystkie jesteśmy bardzo zainteresowane, jak będziesz się GOIĆ, i jak będziesz codziennie piękniejsza. Proponuję od momentu wygojenia za zmianę nika, który będzie piękny, młodszy. Pozdrawiem Was wszystkie, te które śpią i nie śpią. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja :( kończę na jutro analizę wykresów i jeszcze trochę przedemną :( :( ale cóż.............. juka>>>> drogie ? to zależy............. i tak tańsze od tych w perfumerii !!! Ale tam można znaleźć i takie które są do kupienia w aptekach i w miarę po przystępnej cenie ! NeoStrata i Mene&Moj rzeczywiście nie tanie ale to wśród profesjonalistów ceniony Jaguar :P :P A jak kupować na Allegro ?? Dokładnie przeczytaj moje wcześniejsze linki :) I jak masz czasem chwilę wejdź na portal , w wyszukiwarce wpisz markę która cię interesuje i poogladaj ceny ( uważnie) a potem ciekawe aukcje skonfronyuj np na www.lumiere.pl ( internetowa polska perfumeria z kremami)............. To na razie tyle , wracam do wykresów, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to tak jest zawsze jak jestem na finiszu jakieś pracy :( :( robię wszystko tylko nie to co powinnam Ale mam coś ciekawego więc wklejam !!! Co robi nowoczesna kobieta, aby wygładzić cerę? Sięga po peeling! Dlaczego złuszczanie? Chcesz, aby Twoja skóra była jak najdłużej jędrna, gładka i świetlista? Dobrze jest pamiętać o peelingach Kwaśna mina Z przestrachem myślisz o połączeniu: skóra + kwas? Nie bój się! Nie jesteś na lekcji chemii. Kwasy mogą być bardzo przyjazne dla skóry. Wszystko zależy od ich rodzaju i stosowanej ilości. Dermatolodzy są zgodni - peelingi z użyciem alfa- i betahydroksykwasów należą do najbardziej skutecznych zabiegów. Dają rezultaty w postaci wyraźnie młodszej skóry. Doskonale sprawdzają się również w walce z trądzikiem i w leczeniu blizn. Teraz znalazły zastosowanie w intensywnie odmładzających peelingach. W innowacyjnym preparacie firmy SVR Hydracid SP zawarto nowej generacji AHA o aż 25-procentowym stężeniu, a w dwufazowym peelingu Avonu Anew Clinical kwas glikolowy o10-procentowym stężeniu. Oba preparaty przeznaczone są do pielęgnacji cery dojrzałej. Działanie kwasów polega na rozpuszczaniu mostków łączących ze sobą komórki warstwy rogowej naskórka i ułatwianiu tym samym ich delikatnego usuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z enzymem Ci do twarzy Jesteś właścicielką wrażliwej cery? Ścierne granulki czy kwasy nie wzbudzają w Tobie zaufania? Nie martw się. W niektórych z głębokich peelingów są zawarte delikatnie działające enzymy. Są przykładem połączenia siły i łagodności. Jeśli będziesz stosowała je regularnie, \"odnowisz\" twarz równie skutecznie. Oceanic stworzył produkt specjalnie do tego przeznaczony. Zawarty w AA Plus New Skin DHEA kompleks DuoDerm to połączenie stabilizowanych w ciekłych kryształach enzymów z mikrokuleczkami oleju jojoba. Enzymy powoli przecinają połączenia między martwymi komórkami, zapewniając delikatne ich usuwanie. Ekstrakt z białej i czarnej masy perłowej wygładza i odbudowuje zniszczone struktury skóry. Firma Nu Skin postawiła natomiast na dynię. Enzymy z niej pochodzące, w połączeniu z glinką bentonitową, znalazły się w peelingu o nazwie Polishing Peel. Kosmetyk zapewnia promienną, wyraźnie gładszą cerę i zmniejszenie porów Kiedy stosować? Głębokie peelingi a la mikrodermabrazja warto włączyć do programu pielęgnacyjnego zarówno cery dojrzałej, jak i młodej. Pomagają nie tylko w wypadku spowolnionej odnowy komórkowej i zaburzonego złuszczania, ale także, gdy masz rozszerzone pory i szarą, zmęczoną cerę. Dzięki nim szybciej pozbędziesz się przebarwień, a nawet blizn potrądzikowych. Jeśli będziesz stosowała je regularnie, gabinetowe zabiegi oczyszczania cery staną się niepotrzebne. Pory zostaną odblokowane, oczyszczone i zwężone. Jednak najważniejsze jest to, że preparaty te są niezastąpione w profilaktyce starzenia się cery. Ciągła stymulacja skóry zapobiega bowiem jej wiotczeniu. Mają też spore zasługi na polu odżywiania i nawilżania, bo dzięki nim składniki zawarte w kremach działają znacznie skuteczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 witam :) czytam i !... mam zawrót głowy ! przecież ja się w tym wszystkim nie połapię :( chyba zostanę przy rodzimych produkcjach :) Meno :) będę stała na \" płycie.....\" i wypatrywała pięknej kobiety :) 47latko:) zazdroszczę Ci odwagi, i cieszę się razem z Tobą :) że dobrze się z tym czujesz :) Myślę,że gdyby moje finanse były ciut większe ,to być może zaszalała bm :) :) :) oczywiście zazdroszczę Ci w pozytywnym znaczeniu ! Dziś nie ćwiczyłam :( :( :( ale i tak jestem jeszcze piękna !! :) całuski ślę tak cichutko ,aby Was nie zbudzić :) http://achim.wla.pl/wroobel.html posyłam Wam coś ode mnie :) dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziewczyny czy wy wogóle nie śpicie, a jeżeli już kładziecie się do łóżka to o której wstajecie? Ja też jestem nocnym Markiem ale mogę sobie na to pozwolić tylko w piątek i w sobotę. Jak już wiele razy pisałam wstaję po piątej i gdybym tak długo buszowała po domu jak wy to rano ładnie bym wyglądała. Meno –sprawdziłam dzisiaj większość stron , które poleciłaś. Poczytałam o peelingach i mam stracha przed tymi wszystkimi kwasami, enzymami itp. Poprostu boję się poparzyć twarzy. Wiem, że te wszystkie zabiegi są dobre dla dziewczyn którym jeszcze nic nie opada. Tak jak pisała 47-latka po tych wszystkich wieloletnich eksperymentach z odchudzaniem i ja mam skórę lekko obwisłą .A na to jedyna rada to skalpel. W moim przypadku odpada, ja się boję lekarzy .I z własnej nie przymuszonej woli nie pójdę nic robić a ponad to chodzi jeszcze o kasę. Ale 47-latce jeszcze raz gratuluję i odwagi i tego ,,,że dopięła celu. Podobają mi się osoby ,które jak sobie coś postanowią to muszą to mieć lub zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam! Pytanie do MENO!!! Jesteś kopalnią wiedzy i cudownie , że udzielasz nan tylu instrukcji w zakresie naprawy i wygłady naszych ślicznych twarzyczek, ale ja bym prosiła o więcej. Kafeteria otwiera się fatalnie, ślamazarnie, więc szukanie linek, które podałaś wcześniej jest niemal nieosiągalne. Zrób coś dla nas podaj jak Ty to robusz? Jak zamawiasz na Allegro, które firmy takie abc! Ja nie jestem w tym mocna, więc chciałabym się nauczyć. Lubię czytać to co piszesz, więc liczę na więcej. Graff - Ty nie sypiasz w nocy? Ale stronka mi się podoba, warto czasami się posmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam! Pytanie do MENO!!! Jesteś kopalnią wiedzy i cudownie , że udzielasz nan tylu instrukcji w zakresie naprawy i wygłady naszych ślicznych twarzyczek, ale ja bym prosiła o więcej. Kafeteria otwiera się fatalnie, ślamazarnie, więc szukanie linek, które podałaś wcześniej jest niemal nieosiągalne. Zrób coś dla nas podaj jak Ty to robusz? Jak zamawiasz na Allegro, które firmy takie abc! Ja nie jestem w tym mocna, więc chciałabym się nauczyć. Lubię czytać to co piszesz, więc liczę na więcej. Graff - Ty nie sypiasz w nocy? Ale stronka mi się podoba, warto czasami się posmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam! Pytanie do MENO!!! Jesteś kopalnią wiedzy i cudownie , że udzielasz nan tylu instrukcji w zakresie naprawy i wygłady naszych ślicznych twarzyczek, ale ja bym prosiła o więcej. Kafeteria otwiera się fatalnie, ślamazarnie, więc szukanie linek, które podałaś wcześniej jest niemal nieosiągalne. Zrób coś dla nas podaj jak Ty to robusz? Jak zamawiasz na Allegro, które firmy takie abc! Ja nie jestem w tym mocna, więc chciałabym się nauczyć. Lubię czytać to co piszesz, więc liczę na więcej. Graff - Ty nie sypiasz w nocy? Ale stronka mi się podoba, warto czasami się posmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za potęgę do 3, ale kafeteria \"zwariowała\" pyta mnie ileś razy o hasło, stąd te powtórzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam >> teraz tylko króciutko więcej wieczorem  Laska >> mnie zawsze wystarczało góra 4-5 godzin snu !! dopóki nie wysypała się tarczyca!! Dla przykładu podam że w pracy byłam np. do 18 do domu zwijałam około 19 godzinka , dwie odpoczynku i znowu w domu praca ( tzw koncepcyjna) do godziny 1 !!! potem było mało więc do 2 !! a nierzadko kiedy było coś pilnego szłam spać o 4   A wstawałam 7 by na 9,00 być w pracy . Tak było do zeszłego roku kiedy organizm po tylu latach wysiadł ..Nie ma nic bezkarnie   organizm wystawił rachunek !! Ale teraz po remoncie kiedy sił jest więcej znowuż zaczynam to samo !!! Ale mam nadzieję że jeszcze zmądrzeję :P :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×