Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

mlo ale sie ciesze !!!! ciagle martwiaca : tak mamy wizje na corcie a na syna : maz mi nie chce powiedziec :) sylwiatko ..uspokoje sie pewnie po nastepnej wizycie jak znow uslysze ze jest wszystko dobrze z dzidzia :) od kiedy jest usg przez brzunio a nie dolem ? :) ja to bym zjadla bigosssss mniam ;) ale nie ma mi kto zrobic - jak zaczne l4 to bede perfekcyjna pani domu i bede gotowala pysznosci calymi garami ehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista83 ja w 15tc+4 miałam dopochwowe jeszcze żeby potwierdzić płeć bo dokładniej widać a od 18tc+4 mam normalne przez brzuch, ale to zależy od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
a biegunka to też nic złego w ciąży ?? nie wiem może to ze stresu bo nic nie jadłam takiego żeby się zatruć, albo jakiś wirus bo mój tato już 3 dzień się męczy z biegunką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to stres, ja też tak mam. Albo coś podłapałaś. Pij dużo, żeby się nie odwodnić i powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie czuje wielka baba : no ale ..byleby wszystko bylo z dzidzia dobrze to zniose dzielnie przytycie i wszystko mam nadzieje :) na buzi mam jakies nowe syfki , wlosy takie dziwnie nieładne , i opuchnieta sie czuje .. duza ogolnie . ciekawe czy znow przytylam :( ?staram sie nie przejac - malo a czesto i czesto jestem glodna niestety :( kiedys smigalismy 3 razy w tyg po 30 km . teraz stop jest . dzis jedynie na spacer dluzszy jakis ide . po 12 tyg moze mi pani doktor pozwoli na rowerek stacjonarny i jakies delikatne cwiczenia na macie w domu ?i basen . poki co do 12 kazala nie ruszac sie za duzo i sero sexu :( to tez mnie nieco smuci . po 12 tyg mam nadzieje ze da zielone swiatlo bo jakos dziwnie sie czuje psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!Wszystko w porządku.Maleństwo rozwija się bardzo dobrze,serducho pracuje jak trzeba.Cieszę się strasznie. Nie uwierzycie!Zamieszkał u mnie pod sercem ........ chłopiec.:)Lekarka jest pewna i my też.Widzieliśmy "to"co tak skrzętnie ukrywał.:) Aniołek-moje Najszczersze Gratulacje!Akinom28/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom28/1 no to super ;0 czy ma juz propozycje imienia ? czulas sie na dziewczynke raczej czy nie mialas wizji na to ? ja mam raz tak raz tak ..ale chyba bardziej czuje ze to córka a maz ze syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Akinom bardzo dobre wiadomości;) GRATULUJEMY synia;) ja też czekam z niecierpliwością na następną wizytę kiedy to dowiem się kto tam siedzi w brzusiu;) czuję chłopca;) ale jak będzie Tośka to też będę przeszczęśliwa:D Sista83 ja od kąd zaszłam w ciąże czuję się jak balon;/ mimo że dopiero teraz zaczynam przybierać powoli na wadze bo przez wymioty to dość trudne....jak patrzę w lustro to bleeee ciągle czuję że brzuch mam jak balooon a cycki wyłażą z kazdej bluzki i też są napompowane jakby dopiero co więc to chyba normalne w naszym stanie;) ale kostek ani nóg nie mam opuchniętych więc nie wiem skąd to uczucie?? Hanakali- co tam u Ciebie?wreszcie się odezwałaś:)) Agnik24 co tak milczysz??jeszcze odpoczywasz u rodziców czy źle się czujesz ? Sitarowa czy Ty nas jeszcze poczytujesz?????co u ciebie? Now- serdecznie GRATULUJEMY Filipka:D niech zdrowo rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom28/1 gratulacje !! :) ja też mam cały czas w głowie że będzie syn ale dziś jak widziałam maluszka to jakoś mi się powiedziało "to moja córcia" :D ale jeszcze 8 tyg. i będzie wiadomo. xx Sista83 nie przejmuj się tym uczuciem ja też tak mam i czasem jak ubieram bluzki to mam wrażenie że zaraz mi pęknie na brzuchu, a nie jem zbyt dużo, co do sexu to mogę też pomarzyć no chyba że sobie kupię gumowego chłopaka <3 kilogramy jeszcze zgubisz teraz dostarczaj witaminki maleństwu :) moja kuzynka przed ciążą była zaledwie 45 kg a w czasie ciąży przytyła 26 kg. a dziś byłam odwiedzić koleżankę jest w hmmmmm.... 10 miesiącu ciąży :D i też ponad 20 kg a taka drobinka z niej była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Now-gratuluje synka! Przepraszam,wcześniej pisałam ale mi się linki pomylilły z Aniołkiem.Chyba byłam za mocno podjarana dobrymi wieściami. " Ja ogólnie nie miałam "parcia"co do płci.Ważne aby było zdrowe! Jak byłam w Pl i on podejrzewał ,że to dziewuszka to pomału pzsczęłam się przyzwyczajać do tej myśli.Choć nie kazał się nastawiać bo pewien nie był.Dziś jednak (chyba dzięki czekoladzie Ha!Ha!)widać było dokładnie i jest "facecik"-Janek.,Jan,Jon-jak kto w woli.Mąż dumny,ja przeszczęśliwa.:) Teraz obiadek zjedliśmy,herbatki się napijemy i chyba czas poleżeć bo troszkę po mieście połaziliśmy.Akinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now, gratuluję serdecznie. Odezwij się, jak już będziecie w domku :) x Mlo, bardzo się cieszę się, że u Ciebie w porządku. Jak poczytałam o Twoich plamieniach, to się przeraziłam, bo u mnie tak się ostatnim razem zaczęło, tyle że w 6 tyg.. Nie chciałam nic pisać, żeby Cię nie dołować. Tym bardziej się cieszę, ze z dzieciątkiem wszystko dobrze ... x Akinom, gratuluję chłopaka :) x Ciągle martwiaca, milczę ostatnio, bo trochę boję się czytac forum, dlatego już tak skrzętnie go nie przeglądam. Z jednej strony jestem bardzo ciekawa, co u Was słychać, a z drugiej, ile razy przeczytam o kolejnych poronieniach nawet w późniejszych ciążach, to jestem przerazona. Boję się o moją dzidzię. Często boli mnie brzuch. W poniedziałek mam wizytę, ale bardzo się jej obawiam. Jakoś tak dziwnie się czuję. Staram się pocieszać, że skoro nie krwawię, to chyba jest ok. No ale tego nie wiem. Cycki mam duże i znów mnie bolą. Spodnie w pasie za ciasne i powoli nie mam w czym chodzic Ale wyraźnego brzucha nie mam. Mam nadzieję, że na poniedziałkowej wizycie zobaczę jak dzidziuś urósł... Pozdrowiam Was Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik ja też myślałam że jak minie I trymestr to już ryzyko mija i włos mi się jeży jak czytam o późniejszych poronieniach ale staram się tego nie brać całkiem do siebie mój mąż czasem nie każe mi też czytać o takich sprawach bo zaraz przeżywam....Daj znać po wizycie będę czekała za informacją od Ciebie;) a który to będzie Wasz tydzień??:) To jak się stresujesz to już Cię nie będę Cię dręczyć żebyś czytała....ale pamiętaj że ciepło o Was myślę i wiem że wszystko będzie dobrze;)) i nie czytaj tylko pisz co u Ciebie w takim razie;) ja się bardzo z żyłam z dziewczynami z forum i trudno mi nie zajrzeć choć raz na dzień;) Trzymaj się i zobaczysz będziesz w szoku jak Twój maluszek urósł:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now GRATULACJE!!! ;-) Wspaniala wiadomosc , uwielbiam takie!!! ;-) ... Akinom gratuluje małego mężczyzny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1985
sita popieram dziewczyny, łatwo się pisze bo pewno sama będę miała podobne odczucia kiedy przyjdzie czas starań zakończonych daj boziu powodzeniem ale pamiętaj że nerwy nic nie pomogą będzie dobrze trzymam kciuki za przyszłą mamę i zdrowego dzidziusia:) co do wyprysków i tych wszystkich "cudnych" rzeczy z którymi mamy do czynienia w ciaży, ja smarowałam twarz sudokremem bardzo mi pomagało a włosy spłukiwałam sokiem z cytryny żeby sie tak nie przesuszały:) molo strasznie sie cieszę że wszystko w porządku tak trzymać, oby dalej do przodu aż do szczęśliwego rozwiązania:) molo z tego co wiem to "jednorazowa" biegunka nie znaczy jeszcze nic złego, ja miałam takowa w pierwszej ciąży ale dużo mieszałam wtedy jadłam wszystkiego po trochu, lekarz zalecił umiar i wróciło wszystko do normy można by się zacząć martwic gdyby to trwało dłużej, bo w gre wchodzą wtedy jakieś infekcje wirusowe lub bakteryjne. Pij dużo wody żeby nie odwodnić organizmu i staraj sie jadać regularnie w mniejszych porcjach a będzie dobrze:) Aniołek23 moje grtulacje dzielna mamusiu:)) takie wiadomości aż cieszą ucho, i człowiek aż się pali żeby już można się było zabrać znowu do "roboty";) Akinom z mojej strony również, gratuluje synusia pod serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pamietajcie zeby przy budgunce nie jesc owocow i warzyw bo jedzac je nie zatrzymacie biegunki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegunce mialo byc..sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a skoro juz weszłyśmy na temat pielęgnacyjny to czy mozna w ciazy farbowac wlosy? A w tak wczesnej ciazy jak moja? Musze cos zrobic ze soba bo czuje sie taka jakas zaniedbana no i odrosc mega...;-) stosujecie juz za wczasu lub stosowalyscie jakies kremy lub balsamy na rozstepy? Ale jestem zielona w tych sprawach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko25 no to tak >. ja ide farbowac wlosy 10.09 i to bedzie 11 tydzien poczatek . farbuje sie co dwa mce - i mysle ze powiem tylko fryzjerce ze jestem w ciazy wiec moze stezenie bedzie lzejsze ? ja wlosy mam brazowe i robie góre jednym a dol rozjasniony takie ombre ;) tez mam szare takie te wlosy bo juz mija 2 mce od farbowania wiec musze co do smarowidel : na biust stosuje i stosowalam wczesniej tez rozne ale pasuje mi najbardziej dr irena eris biust C+ ( DRUGI DOSC BO PLACE OK 60 ZL ) i moze znajde cos za 40 zł dobrego ? polecicie cos ? mam rozstepy z czasów nastoletnich na biuscie i wewn uda .. wieczorem po kapieli smaruje sie zwykla oliwka bambino ..brzunio pupa uda ramiona . ale mysle zeby sobie kupic z TOŁPY kosmetyki jakies dla mam . mialyscie do czynienia z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1985
sylwiatko25 kiedyś panował przesąd że włosów sie nie farbuje itp z tego co wiem włoski można bez problemu farbować, bo farbujesz włosy a one są martwe a nie żyjące pod skóra cebulki, ale jeśli sie masz obawiać i niepotrzebnie stresować poczekaj do zakończenia I trymestru,wtedy jak z dentystą nie ma żadnych przeciwwskazań:) z kosmetyków jeśli chodzi o kremy czy balsamy ja osobiście stosowałam mustelle (kupowałam w aptece,przeciw rozstępom, sa bodajże 3 etapy) minus taki ze wtedy była droga ok 100zł za tubkę kremu nie wiem jak teraz, a i tak nie wiem czy to tak bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwiatko25- ja farbowałam włosy (jak do tej pory)raz w ciąży.Byłam w 18tc.,miałam wesele brata,byłam światkiem więc jak "kocmołuch" wyglądać nie mogłam.W internecie wyczytałam,że zalecają farbować w II trym.Lekarz i położna z kolei mówili,że nie ma problemu i mogę zafarbować ale tu u mnie czasem mam wrażenie,że dla nich wszystko jest dopuszczalne. Osobiście polecam dla kobiet w ciąży farby bez amoniaku.Można je dostać w każdym dobrze zaopatrzonym sklepie(rossman).Akinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati to nie ja urodzilam tylko NOW898 :-) ja tylko przekazuje info:-) ja, mam termin na styczen tak wiec jeszcze polowa ciazy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dentysty dziewczyny ja mialam znieczulenie w 6 tygodniu .. dwie panie lekarki powiedzialy mi ze mam tylko zglosic fakt ciazy i ktory tydzien dentyscie i jest ok on dostosowal znieczulenie i tyle moj strach przed denstysta jest duzy i nie dalabym rady bez a lepiej leczyc zeby niz dopuszczac do stanów zapalnych teraz za miesiac okolo znow pojde zrobic zeba .. bo pewnie przez wymioty sie jeszcze popsuja . dzis nawet w trakcie mycia zebów mialam wymiot ;( porazka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beata** asmanka odezwij sie co tam u ciebie kochana 9mama aniła gratuluje synka dentist ty juz na koncowce jak sie czujesz gratuluje nowym dziewczynka ciazy a reszcie zycze łatwej i przyjemnej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja chodze do takiej mojej domowej fryzjerki i chyba kupie farbe bez amoniaku tak jak radzilyscie, chociaz kupilam juz z miesiac temu w zapasie LONDA ale ona jest z amoniakiem to sobie polezy 8 miesiecy w szafce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sylwiatko25 LONDA jest najgorszą farbą :/ moja mama ma tak włosy spalone przez tą farbę że masakra. wydaje mi się że bez obcięcia się nie obejdzie ma włosy za ramiona a chyba będzie musiała maxi obciąć. lepsza już jest natura nie droga i nie niszczy tak strasznie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie blond /rude / brazowe /szatynkowe ? to ja moze cos opowiem o sobie i swoim wizualu : mam 30 lat jak widac , mieszkam w krakowie od 3 lat , wzrost 171 -172 cm , waga przed ciaza 64-65 ..a teraz w 9 tyg jakies 68 .wlosy dlugie proste z grzywka kiedys czekolada teraz ombre .oczy niebieskie :) cera z wypryskami na brodzie niestey dosc czesto i tlusta . Sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysl takie przedstawianie sie;-) Mam na imie Sylwia jak moja poprzedniczka, wzrost 170cm. Wchodze w rozmiar 38 zdarza sie ze 36 (jeszcze!) ;-) Mam 25 lat, mieszkam w okolicy Poznania. Kolor włosów ciemny brąz, wlosy długie prawie do pasa czesto zwiazane w kite ;-) Waga 56kg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
a ja jestem Paulina mam 24 lata jeszcze przez 2 miesiące :p mam zielono-niebiesko-brązowe oczy 170 cm waga dość sporo, jak małe słoniątko prawie :D mieszkam w holandii od 5 lat prawie a wcześniej na Opolszczyźnie. jestem naturalnie brunetka ale od wieków farbuję się na czarno włosy mam za piersi :p ale się małpy kręcą niemiłosiernie i muszę je prostować. mam śniadą karnację i ogólnie większość ludzi mówi że nie jestem polka :( tylko hiszpanka greczynka, turczynka albo marokanka, i co najgorsze Polacy których poznają też tak myślą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×