Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość ciągle martwiąca
Agnik - bardzo Dziękuję za cenne info o znieczuleniu na Polnej- Bardzo!dziś mam wizytę o 16 to i tak zapytam Dr jak tam z tym wygląda?No wiem że nie powinnam tego oglądać ale już za późno:P wiem co mnie czeka:D O tak pierwsze co wbije na porodówkę to proszę o lewatywe:D i o to żeby nie bolało:D No musi być Agnik dobrze i zgadzam się z Tobą (i mam głęboką nadzieję że tak jest) że jak położa Nam te małe Królewny na brzuchu to wszystko minie choć na chwilę:) mi mijają złe myśli i boleści nawet jak Malutka troszkę po kopie;) x x Mlo88 no teraz dzięki Waszemu wsparciu i opiniach doświadczonych już Mam , jest mi lżej:) Dlatego Dziękuje że Was MAM!!:) Kochana daj spokój z gołąbkami jak tak źle się czujesz!! Oszczędzaj się proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 tak takie delikatne uczucie pękających bąbelków to maluszek szaleje :) mi w dniu badania połówkowego to już tak dawała odczuć że to ona kopie że masakra :) z czasem będzie mocniej czuć bąbelka, ja dziś pierwszy raz widziałam jak mi brzuch faluje :) i się śmiałam jak głupia z tego :) aa i ja czuję ją na zawsze dołem brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce się chwalić ale wlasnie zjadłam własnoręcznie zrobiona tortille i jest przepyszna :) ..zostało 5 ;) maz pewnie dziś machnie ze 2 ehehe :) a reszta na jutro do pracy będzie . zupe tez zrobiłam ale nie wiem jak smakuje bo zaatakowałam tortilke ;) poprasowałam . rano mi krolewna pokazala ze można rzygnac po sniadaniu znow .. teraz jest ok . za 3 h wizyta .. zaraz ide się ogarniać . musi być dobrze prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczenia na prawde warto bylo cierpiec maly jest slodki duzo przy cycu ale jak poje to i spi odpukac. Co do znieczulenia i lewatywy najgorsze i tak czujecie a jak dziecko wychodzi to macie parcie na stolec czy chcecie czy nie. U mnie bylo wszystko na raz jeszcze pekniecie i grudy krwi a jak zobaczylam lekarza z rekawica do lokcia ktory je wyciagal uwiezcie ze porod to pikus mimo znieczulenia. No i szycie potem . Nie strasze ale prog bolowy sobie podwyzszcie. No nic buziaki i walczcie bo warto mimo wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista opowiedz proszę po badaniu prenatalnym jak ono przebiega? Czy to jest usg tyle ze dokladniejsze? Czy moze pobierany plyn przez naklucie brzucha? Ja mialam miec w 12 tyg penatalne usg ale zrezygnowalam jak sie dowiedzialam o opiniach tej pani dr i klinice a poem jakos nie szukałam. No i koszt jaki jes tego badania jesli to nie tajemnica? Z gory dzieuje :-) Ja dzis na obiad zrobiłam zapiekanke makaronową z kurczakiem i pieczarkami zapiekana w sosie serowym. Ostatnio mam chcice na makarony :-) ... Dziewczyny jesli kupujecie pierwsze ciuszki dla Waszych bąbelkow to jaki to rozmiar? 50 ? 56? Bo przeciez niewiadomo jakie dzieciatko duze sie urodzi. Moze doswiadczone mamy cos podpowiedzą? Ale prosze o opinie wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sylwiatko25 kochana w 20 tyg. masz badanie połówkowe, to jest normalne usg z tym że dokładnie sprawdza się jak się rozwijają narządy dzieciaczka, dokładnie serduszko jest oglądane nerki buzia, kręgosłup, no i między nogami lekarka zagląda :P ja miałam prawie 30 minut robione usg :) aaa i jeszcze przepływ krwi u dzidziolka sprawdzają, nic nie płacisz za to badanie tzn jeśli na kasę chorych idziesz. co do ubranek to ja dostanę od koleżanki po jej córci i ona miała od 54 rozmiaru chyba ale ja biorę pod uwagę to że ona i jej facet są wysocy więc i może temu się dziecko długie urodziło. Ja się urodziłam 48 cm więc obawiam się że moja Królewna też może być malutka, ale myślę o ubrankach w rozm. 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko 250 zł usg kosztuje . a po napisze więcej ..zaraz uciekam . 3majcie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista napewno będzie dobrze;) czekamy za wieściami x x My po wizycie -Nasz słodki ciężarek waży już 1.060kg :) Mam co nosić Jutro na badania idę do szpitala + obciążenie glukozą o którą się martwiłam.... x x Agnik co do znieczuleń mój lekarz powiedział że wszystkie jakie są możliwe są dostępne na Polnej, a na jakie się zdecydujemy to będziemy rozmawiać bliżej rozwiązania... x x idę się kąpać i chyba leżeć bo o śnie nie mam co myśleć tak się jakoś źle czuję;( zgaga mnie pali i samopoczucie jakieś głupkowate (jak nigdy po wizycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle martwiaca, super, ze u Was wszystko dobrze i Tosia szybko rośnie :) My w poniedziałek dowiemy się, co u naszego Skarba. Nie wiem, jakie są ,,wszystkie możliwe" znieczulenia, o których mówił twój lekarz. Te dwa, o których ja pisałam są na życzenie pacjentki i dają je bez żadnego ,,ale". Zewnątrzoponowe dają tylko w uzasadnionych przypadkach medycznych jesli lekarz zaleci, a nie na życzenie rodzącej... taka jest oficjalna wersja ... a może jak się dogadasz ze swoim lekarzem to będzie inaczej... ciekawa jestem, co Twój lekarz Ci powie bliżej porodu. Ja narazie z moją lekarką nie gadałam o tym, ale zewnątrzoponowego chyba bym nie chciała. A Ty chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Agnik dużo czytałam w gazetach i książkach i piszą że takie znieczulenie to dobrodziejstwo dla kobiet;) to czemu nie skorzystać - oczywiście to nie jest za darmo i tak jak mówisz to nie jest na moje życzenie tylko musi być wskazanie lekarza prowadzącego ale sama pewnie dobrze wiesz że jak się chodzi prywatnie to nie ma z tym aż takiego problemu;) i do tego znieczulenia musi być anestezjolog.... Daj znać po Waszej wizycie ;) bo jestem ciekawa czy Nasze Małe Księżniczki rosną w podobnym tempie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy :) mama glodna wiec je znow :) oczywiście było opóźnienie 40 minut .. ale wszystko można wytrzymać na dobre wiadomości : na 100% dziewczynka i ma się dobrze , na tyle dobrze ze fikała i miała gdzies pana doktora i jego mierzenie . nogi na glowe sobie można zalozyc a co tam nie ? :) wszystko jest z malutka ok i wazy ok 300-320 g :) jestem przeszczesliwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista tak bardzo sie ciesze ze jest wszystko oki :-) no i teraz juz na 100% mozesz kupować różowe śpiochy :-D ... Mlo dziekuje za odpowiedz. Czyli te prenatalne to nic innego jak usg połowkowe ;-) no ja za rowny miesiac. ... Jak myslicie dziewczyny czy w 16 tyg juz bedzie widac plec dziecka? Chcialabym sie wybrac prywatnie do tej pani gin co bylam kiedys bo ona jakos tak fajni dlugoe i cierpliwie mnie badala... ale nie wiem czy teraz w 16 yg czy poczekac jeszcze z tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tam lezy i widzi tego maluszka jak fika w brzuszku to jest taka blogosc w sercu .. a jeszcze pare mcy temu lezalam i plakalam ..wylam z bolu w sercu i nie sadzilam ze wyjdzie slonce tak naprawdę . starałam się myslec pozytywnie ale jak nikt nie widział to wyłam z bezsilności .Kazda z nas to miała . Kolejne zaraz tez zobaczą dwie kreski i zacznie się jazda : od wizyty do wizyty czy wszystk dobrze z dzidzi . niekiedy wyobrażam sobie jak to będzie mieć przy piersi takiego maluszka i on będzie tylko mój i już wszystko będzie dobrze . zawsze myslalam ze będę miała syna ..i niekiedy mysle ze może tamta dzidzia była chłopcem a teraz jest córeczka ? Kocham moja krolewne nad zycie już i zrobie dla niej wszystko i zniose wszystko . Kocham Cie córeczko i pamiętam i kocham dzidzie ze stycznia + . sylwiatko rozowych będzie mało - te co dostane , ja wole dziewczynki w innych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista SUPER wiadomości i kolejna Księżniczka na Kafeterii;)) Synuś Akinom będzie miał w czym wybierać;) x Sylwiątko w 16tc Dzidziuś jest jeszcze malutki i nie zawsze można zobaczyć a narządy płciowe w tak wczesnym stadium są "podobne" do siebie i łatwo o pomyłkę...dlatego warto poczekać aż lekarz będzie pewien tego co zobaczy;) a też dużo zależy od tego czy Dzidziuś będzie chciał współpracować i czy się ładnie ułoży;) Ja poznałam płeć też nie dawno bo w 23/24 tc a dziś lekarz utwierdził Nas ze widzi Dziewczynkę;) A w sumie czy to ważne?I tak będziesz KOCHAĆ swoje Dzieciątko:) bez względu na płeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko ja w 18 tyg poznałam plec ale jeszcze nie na 100% a dziś potwierdzieli . za dwa tyg mamy wizyte u pani doktor naszej . a później pewnie za 4 tyg znow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edzia No i dostalam okres...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 Gratulacje córeczki !! :) :* chyba moja położna miała rację że w 2014 same dziewczynki się rodzą :D ja poza naszą Akinom3 znam osobiście 2 dziewczyny które na początku stycznia mają rodzić synków a tak to same dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle martwiaca zobaczysz jak ten slodki ciezarek bedzie szybko przybieral na wadze teraz :-) Dziewczyny ja dowiedzialam sie o plci w 15+4 tc, ale to zalezy od lekarza, sprzetu i jak dzidzia sie ulozy :-) dlatego czasami po 20 dopiero niektore sie dowiaduja.... a np moja kol do porodu nie wiedziala co bedzie bo na kazdym usg mala tak sie ukladala ze nie mozna bylo stwierdzic... Sista super ze babelek zdrowy :-). A powiedz mi sama robisz placki tortille czy kupujesz?? Szukam jakiegos sprawdzonego przepisu Sylwiatko ja moge Ci poradzic zeby kupowac doslownie po 3-4 sztuki body, spiochow, polspiochow na 56 a reszta wieksze bo dzidzia szybko rosnie i po 2-3 tyg wskoczy w rozmiar 62.... takze nie masz co duzo kupowac tych malusich bo mozesz ich nawet nie uzyc.. a zawsze mozesz podwijac rekawki na poczatku i sie przemeczyc troszke :-) Agnik to trzymam kciuki za pon wizyte, ja tez mam ale dopiero o 20:00... a no i piszecie tak o tym znieczuleniu a powiem Wam ze u mnie tego nie ,,serwuja'' takze bedzie hardcore :-) a co do kupy to tez mam zdanie ze polozne i lekarze sa do tego przyzwyczajeni bo juz nie jedno widzieli, tak samo przed wizytami sie nie wstydze bo ile gin tam tych ''muszelek'' mlodych i starych ogladal to nie zliczysz... A no i racja ze 2014 to ''babski'' rok :-). U mnie niby ok, coraz ciezej sie robi, nocy najgorzej sie przekrecac no i dretwieja mi palce u rak bo mala cos tam uciska pewnie to tez wkurza... w pt zaczynam 32 tc takze jeszcze troszeczke :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek23 kupuje bo nie mam weny robic :) pewnie łatwe i szybkie ale kupuje : a reszte tak : piers podwojna posypuje przyprawa kebab albo cos do kurczaka albo jak mam wizje to mieszam ziola . smaze . kroje salatke albo kapustę pekinska . papryka ze słoika . pomidorek . ogorek zielony ( albo konserwowy ) ,cebula , i sosy : jogurt czosnek wyciskam i nieco majonezu . a drugi : ketchup z ziolami albo z majonezem . pyszne . wyszlo mi ich 6 . a dziś na obiad zupka i chyba klopsiki w sosie pomidorowym i makaron razowy do tego albo nie wiem :) ale dziś zrobie znow moje ciastka owsiane ;) i prasowanie znow jakies mam . pogoda jest fatalna wiec ze spaceru nici -tylko wjscie po zakupy male .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie serdecznie! Dziś tak szybko pisze - brak czasu;( ale obiecuje że do każdej z was napisze troszke później. Mam problem przewidywalny termin @ przypada jutro. Od ponad tyg strasznie mi wszystko śmierdzi- ulubione perfumy nawet;( i niestety ostatnich dniach wymioty coś mi zoladek się ściska do tego od także tyg mam strasznie obolale piersi i takie duże;( jak w poprzedniej ciazy najgorzej jest po nocy;( temp ponad 37st Dzisiaj zrobilam test ale wyszedl ,,-,, czy zrobilam test za wczesnie dopowiem tylko że próbka moczu była wzięta z 6 h snu nie wiem jak w poprzedniej było ponieważ wtedy test Zrobilam 4 dni po terminie i teraz Siedze i myślę. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu jesli chcialabys sie dowiedziec odrazu to zrob bete, nieraz juz na nastepny dzien sa wyniki, a jesli nie to pozostalo Ci poczekac jezcze tak chociaz 2-3 do zrobienia testu to wtedy juz powinno byc wszystko jasne. Ale objawy masz typowo ciążowe kochana. Cierpliwości :-) Ja w dzien spodziewanej @ mialam bardzo bardzo bladą druga kreske prawie niewidoczna a po 2 dniach juz byla troszke wyrazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu poczekalabym do jutra , pojutra :) i testowala znow albo beta hcg pewniejsze jest . albo będzie dzidzi albo jakas wirusowa się do Ciebie czepia. zycze powodzenia . informuj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!!! Cieszę się ogromnie,że u was wszystko ok i wczorajsze wizyty,badania wypadły bardzo dobrze:) Sista Gratuluje potwierdzenia,że mieszka u ciebie w brzuszku Księżniczka:) Faktycznie dużo dziewczynek narodziło się lub narodzi i Mój Przystojniak będzie rozrywany przez Wasze Panienki:) Ja wczoraj pojechałam wybrać ten nieszczęsny odkurzacz.Matko.Ledwo do domu wróciłam.Później musiałam odchorować moją wycieczkę i resztę dnia przeleżałam.Nogi,łydki miałam jak u Fiony ze Shreka takie były popuchnięte tylko nie zielone.:( Zważyłam się.Dosyć,że niska to ciężka:)Na wadze już 10kg na plusie. Dziś powróciłam do żywych.Ogarnęłam co nieco.Obiadek z wczoraj(barszcz ukraiński). Aha!Ja płeć Łobuziaka poznałam w 22tc.W 17tc.Podejrzewano,że to Panienka ale było tak ułożone,że lekarz nie był pewien.W 20tc. też nie było wiadomo bo Mały nie chciał zdradzić kim jest.Dopiero później pokazał co ma między nóżkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 barszczyk mniam :))) dobrze ze dziś się czujesz lepiej .. jak sobie pomysle .ze ja pod koniec beede miała przeprowadzke : sprzątanie domu 120m ... ogarnianie siebie , pokoju dziecka to az mi slabo się robi aahhaahah :) wlasnie podgrzewam zupe .. a później obiad robie i ciastka owsiane znow i później rowerek i ciężarki i prasowanie znow .. bylam w szmatexie szukac spodni ; nic nie było ale za to wrocilam z 2 bluzkami : biala i granatowa . zwykle bawełniane . za obie dalam 20 zl wiec spoczko nawet . do szczęścia potrzebuje : leginsów z pasem i kurtki na zime i koniec . reszta jakos opykam mam nadzieje ;) czy u was tez dziś jest szaro buro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przepraszam że tak się wcinam bez paru słów przedstawienia, ale mam pytanie i myślę ze tutaj najszybciej dostanę odpowiedź, czy hcg można powtórzyć po 72 godzinach, ponieważ nie mam jeszcze pierwszego wyniku a jest podejrzenie ciąży biochemicznej??? Jutro rano mija 48 godzin a wynik będzie po południu - bo to na nfz, ten drugi chcę zrobić prywatnie i wynik będzie po dwóch godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga8277 po 48 h musi być wzrost o min 66% o ile się nie myle a przy 72 h o minimum 100-110 % jakos tak .. najważniejszy jest przyrost bety . biegnij ja robic i powodzenia . daj znac jak wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga8277 ja bym poszla na Twoim miejscu jutro rano na bete prywatnie ( i popołudniu będziesz miała oba wyniki tak ? ) druga ma być wieksza od pierwszej o ok 66% .mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze . wiemy jak ciężkie jest czekanie na wynik z bety ..przechodziłam przez to i nie obylo się bez łez i szybszego bicia serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak po południu miałabym dwa wyniki i również jutro mam się zgłosić do lekarza bo ponoć wyniki pozostałych podań które miałam zlecone są nie za dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×