Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Niestety tak to jest z tymi kolejkami, a jak na godzine sa zapisy to sie nic nie poradzi,zawsze jakas obsuwa. Ja tez na prenatalnych bylam na 12.30, moja godzina powoli miajala, a wchodzily dziewczyny, ktore przyszly po mnie...tak to jest jak sie zapisuje co 15 min, a wizyta trwa pol godz np. U mojego lekarza wchodzi sie wg kolejnosc**przybycia, wiec czesto mi sie rano zdarza,ze jedna osoba przede mna, a czasem godzine musze odsiedziec. Milego dnia kochane, ja jade wplacic zaliczke za wozek i pobuszowac po smyku. Obie mamy z nami jada, wiec pewnie nam z godzina jeszcze zejdzie na ogledzinach wozka:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szczególnie agnik ciagle martwiaca i mlo : czy w okolicy 32 tygodnia mialyscie jakies bole w okolicy pachwina /dol brzucha ? ja czuje od paru dni po prawej stronie taki bol / spac mogę tylko na prawym boku i jak się w nocy przesuwam na lewy bok to boli , jak wstaje to boli .. i jakos tak dziwnie . albo mala na cos naciska albo rozciągam się ? musze chodzic wolniej bo czuje ucisk jakiś taki dziwny . mialyscie tak ? mala czuje /jej ruchy dlownie na dole i to po lewej stronie / nozkami mało mi daje znaki - z powodu braku miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Siska9 współczuję Ci ale żeby chorować na NFZ (lub być pod opieką specjalisty w naszym przypadku) to trzeba mieć zdrowie.... No niestety Nas też to spotkało na 1szej wizycie i dlatego "przerzuciliśmy" się na prywatnego znanego mi super Prof. do którego chodziłam co rok na kontrolę i badania,i wiem że są to ogromne koszty a wcale nie jesteśmy bogaci ale jakoś skrobiemy od wizyty do wizyty jedna kosztuje nas 150zł z KTG 200 średnio w miesiącu miałam 2 wizyty czyli 300zł miesięcznie na samego lekarza, a w grudniu jak szyjka zaczęla mi się przed wcześnie skaracać to widzieliśmy się z lekarzem 3x150zł =450 + 2x50(KTG)=100 to w sumie za grudzień na samego lekarza wydałam 550zł czyli połowe swojej pensji:( Ale mimo że są to ogromne koszty nie czuję że te pieniądze poszły "w błoto" na każdej wizycie mam poświęcone tyle czasu ile potrzebuję,badania robione "za darmo" no i lekarz pomaga mi każdej syt czy to telefonicznie czy na oddziale w szpitalu i też wiem że jeśli będę rodzić w godzinach których on będzie w szpitalu to będzie przy moim porodzie.... no ale za wszystko trzeba płacić ;/ opisałam Ci moją historię żebyś wiedziła że nie jesteś sama w takiej sytuacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Sista tak ja miałam takie bóle, ciągnięcia o których piszesz, i mam je do dziś czasem jak mnie "złapie" jeszcze mocniej to szybko muszę usiąść bo bym upadła.a teraz to mnie juz wszystko boli:P kolana (pewnie od ciężaru) biodra, miednica itd.ale trudno trzeba czekać i wytrzymać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 kochana ja już po 20 tyg dostałam takich bóli i ledwo do domu doszłam. To normalne jest. W nocy to już mam taką masakrę że się przekręcam z boku na bok i stękam przy tym jak stara babcia :P nasze ciała się rozciągają, ja do tej pory mam problemy z chodzeniem. Przez 5 minut jest ok ale później to już wielki ból krocza, pachwin podbrzusza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
dziewczyny chyba czop mi zaczyna odchodzić, na papierze zauważyła, takie "gluty" ale bez krwi jak na razie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo88 bez paniki mi czop odszedl na 6 tygodni przed porodem tak wiec nie jest powiedziane ze zaraz zaczniesz rodzic...uwazaj tylko teraz zeby nie zlapac jakis infekcji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Mlo tak jak pisze Milenka czop może odejść na długo przed terminem,a masz jakąś wizytę na dniach żeby Cię ktoś zbadał? jeśli to czop to Ci zazdroszcze , ja wyczekuję już jakiś zwiastunów porodu a tu lipa:( oprócz dziś mocnego bólu krzyża!;/ ;/ ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też czop odszedł chyba z trzy tygodnie przed porodem.Codziennie doszukiwałam się jakiś sygnałów porodu a była cisza. Jak zaczną się porody na kafe to chyba hurtem:) Jak będziecie rodzić to piszcie jakieś info bo ja tu zejdę z emocji i niecierpliwości:) Poszłam dziś na spacer a to moje Dziecie tak się darło w niebogłosy,że szok.Wróciliśmy do domku.podjadł znów i teraz udaje grzecznego i śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Milenka ja tylko się chwalę :P xx Ciagle martwiąca - mam za tydzień we wtorek. Kochana mnie też strasznie boli kręgosłup i krocze dziś, a noc była nie przespana :( nie będę świnka i dam Tobie i Aanik pierwszeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, wczoraj byłam na jeździe testowej i jestem bardzo szczęśliwa bo samochodzik chodzi jak marzenie, mi jazda poszła całkiem całkiem i tylko nie mogę się doczekać aż autko będzie w końcu nasze :) Dzisiaj miałam dzień porządków w przerwach kiedy mały spał. Ogarnęłam dwa pokoje i kibelek. Jutro jeszcze kuchnia i łazienka i wreszcie będzie czystko bo ostatnimi czasy poza pokojem Ksawerego (on musi mieć czysto ! ;)) nie ruszałam kompletnie nic. xxx Akinom może właśnie dzieciątko głodne było. Najważniejsze, że w domku się uspokoił. A zazwyczaj spokojny jest na spacerach. Bo Ksawery choćby nie wiem jak był rozkrzyczany to jak tylko zakładam mu czapkę i kombinezon w momencie usypia i cały spacer ma spokój. Xxx Moonziet dobre podejście. Ja też nie kupiłam niczego poniżej 62 i całe szczęście bo ani razu bym nie użyła. Zawsze właśnie można podwinąć albo wysłać kogoś do sklepu po parę sztuk jak będzie potrzeba. Na swoje problemy spróbuj czopki glicerynowe, powinny pomóc. Xxx Mlo nawet nie ma co porównywać wyprzedaży w Polsce z tymi na zachodzie. U nas nawet ceny regularne tych samych produktów są droższe a zarobki szkoda gadać. Ja mogę powiedzieć co mi się sprawdziło z ubranek. Praktycznie cały czas ubieram młodego w pajacyki bo to jest dla mnie najwygodniejsze. Po kąpieli ubierasz tylko jedno ubranko. A i koniecznie muszą być rozpinane całe nóżki. A pieluch tetrowych miałam ok25 i okazało się, że wcale ich za dużo nie jest. Flanelek kupiłam 10 i też w większości są w użyciu. Czapeczki też preferuję nie wiązane. Jakos wygodniejsze się wydają. A mój czop śluzowy został na palcach położnej która mnie badała na izbie przyjęć w dniu porodu ;) Xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosi super wieści. Ja pamiętam swoje usg w 12 tc,. I też nie mogłam powstrzymać łez na ten widok. Że serducho bije a maleństwo fika w najlepsze :) można chyba zatem już naprawdę pogratulować :) Xxx Siska jak masz możliwość znajdź dobrego lekarza i chodź prywatnie bo na NFZ to co najwyżej nerwicy się dorobisz a Tobie nie wolno się denerwować. Ja całą ciąże chodziłam prywatnie i na USG też. Pochłonęło to majątek ale wszystkiego byłabym w stanie sobie odmówić byle mieć na te wizyt,. Bo trafiłam na anioła a nie lekarza. I może dzięki temu tym razem nam się udało. Bo moja pani dr pilnowała wszystkiego. A nie możesz zrobić tak jak ja? Prywatnie chodziłam na wizyty a po recepty i skierowania zapisywałam się do byle kogo. I zawsze wypisywali wszystko co chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista ja takie bóle od połowy ciąży miałam i w pachwinach i w dole brzucha i w kroczu. Organizm przygotowuje się do porodu i wszystko tam się rozchodzi i rozciąga. Tak więc raczej nie ma się czym martwić. Ale wiem że uciążliwe to jest. Ja jeszcze czasem miałam takie dziwne g***towne i mocne bóle jak się obracałam z boku na bok. Myślałam że mnie rozerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo ale czad :) a dziewczyny dużo tego wypada ( ten czop ) zajrze ze to to ? wkladka będzie mocno mokra ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
witam wszystkie dziewczyny mam ogromną prośbę czy któraś z was mogłaby mi pomóc jestem w 3 ciąży z jednej syn druga ciąża obumarła a teraz koniec 16 tygodnia do tej pory ładnie przybierałam na wadze badania połówkowe bdb i nagle w 14 tygodniu przestałam tyć to nie jest chyba normalne wydaje mi się że to właśnie teraz dzidziuś powinien przybirać najwięcej boję się że coś się stało jak myślicie może któraś z was też tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca na dziecko nie spinaj się :) ja tyje caly czas i mnie to martwi :) , a dzidzi Twoje ma się pewnie dobrze . ile dni temu mialas wizyte ? czujesz się ogolnie dobrze ? dbasz o siebie ? nic się nie dzieje zlego : plamienia bole etc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Macie rację dziewczyny, będę musiała chodzić prywatnie by uniknąć niepotrzebnych nerwów i pewno będzie mnie to kosztowało nie mało ale dla mojego dziecka zrobię wszystko. W naszym kraju nigdy lepiej nie będzie więc nie ma się co szarpać. xxx Sosi, cieszę się że z dzidziulkiem wszystko dobrze. Ja mam to badanie za 2 tygodnie i już się nie mogę doczekać:) xxx Mlo, jak tak miałam w pierwszej ciąży. Jak pochodziłam dłużej to mnie rozrywało w pachwinach i wszystko niemiłosiernie mnie bolało. Połóż się wygodnie ( w nocy też) i podłóż sobie pod kolana poduchę, mnie to pomagało:) xxx Azja, pamiętaj, żeby przed szczepieniem zawsze badać małego (mierz sama temperaturę, sprawdzaj mocz, krew, zmiany skórne). Moją córkę jak miała 6 miesięcy o mały włos nie zaszczepili z gorączką. Pani doktor ją wybadała i stwierdziła, że jest zdrowa a tuż przed szczepieniem trzymając ją na rękach przyłożyłam usta do czoła i było ciepłe. Poprosiłam by zmierzono jej temperaturę i miała prawie 38 stopni! Od razu badanie moczu, krew itd. i okazało się że wdarła się infekcja dróg moczowych. Bóg jeden wie co by było gdyby ją zaszczepili:( Trzeba uważać, nawet u lekarza niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sista, ja też mam bóle krocza, pachwin chyba od ok 30 tygodnia. Z tego co czytam, to każda z nas na tym etapie tak ma, więc nie masz się co denerwować ... Tyle tylko, ze to strasznie niekomfortowe. My dzisiaj wykorzystaliśmy słońce i poszliśmy na spacer. Teraz oczywiście zdycham. I bez spacerów wszystko mnie boli, a jak trochę pochodziłam, to już w ogóle jest masakra. Jak wracaliśmy do auta po tym spacerze, to dosłownie myslałam, ze mała mi zaraz wypadnie. Ledwo kroki stawiałam tak mnie rozrywało na dole. W nocy przy zmianie pozycji jest to samo-coś okropnego x Z tym czopem to jestem ciekawa... czy jest możliwe, zeby nie rozpoznać, jak wypadnie? Ja cały czas mam obfitą wydzielinę, a od 2 dni mi coś takiego ciągnącego wylatuje. Czy to może być czop? x Siska, ja chodzę prywatnie i nie mam powodów do narzekań, poza tym że wydaję kasę. Ale przynajmniej mam dobrą opiekę. Wieki nie byłam u ginekologa na NFZ, ale domyślam się ze może być tak jak piszesz. Beznadziejna na nasza opieka medyczna x czekam na dziecko, nie denerwuj się wagą. Jedne tyją mniej inne więcej w ciąży, nie ma reguły. ja do 20 tyg. prawie wcale nie przytyłam, później trochę zaczęłam nabierać, a do 38 tyg. mam 8 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
sista83 wpisz sobie w google to będziesz widziała jak to wygląda :) xx mi tak nie sporo tego wyszło.. ale uświadamia mnie to że już bliżej niż dalej do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziecko moim zdaniem nie panikuj. Jak gadalam z moim ginem w 12 tyg i mowilam mu ze chyba fasolka rosnie bo nie dopinam sie w jeansy on sie usmiechnal i mowi ze na tym etapie ciazy to dzieciatko malo wazy a organizm przybiera navwadze glownie przez nadmiar wody w ktora zbiera sie w oeganizmie. Spikojnie jeszcze ci kg przybedzie:O Azja u nas jest odwrotnie czapka to jest histeryczny placz a juz na schodach jest ok. Najgorzej jestvw sklepie nic nie moge kupic czy przymiezyc bo znow histeria. ... ogolnie wozek sie zatrzymuje to jest zle ale w kosciele w miare fajnie wytrzymuje.... Oj zazdroszcze wam tych koncowek ciaz meczace fizycznie to fakt ale jaka nagroda za kilka dni was czeka.... moj maly tez napieral na kosc lonowa raz na spacerze dostalam jeszcze mocnych skurczy ze balam sie nie dojsc do domu. Ale oczywiście falszywy alarm to byl.... co do ubranek to kupujcie wieksze lepiej npodwinac a potem bobas tak szybko rosnie ze szok. Ide spac niczym maly bedzie atakowal cyca. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanakali
Witam. Mój Krzysiu waży już 6 kg. Jak ten czas szybko leci - to już 4 miesiąc. Obecnie nosi ubranka na 68 cm. Mam już sporo odłożonych "ciuszków" dla maluszka bo to prawda niemowlak błyskawicznie rośnie. Krzyś jest bardzo pogodnym dzieckiem. Nie jest ani płaczliwy ani marudny. Wysypiamy się w nocy bo przeważnie budzi nas tylko 1 raz na karmienie. Właściwie to mnie budzi bo mąż nawet nie słyszy delikatnego "stękania" Krzysia. Krzyś w ogóle nie robi hałasu i jest bardzo spokojny. Czas tak szybko upływa, że już niedługo być może pomyślę o rodzeństwie dla Krzysia :). Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Bądźcie silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakli, rzeczywiscie leci szybko!! kiedy te 4 mies zlecialy...super, ze z malym wszystko dobrze i ze jest grzeczny, czekamy na wiesci o rodzenstwie;)) xx Czekajaca na dziecko, nie przejmuj sie, na tym etapie wzdecia jeszcze plataja figle, ja jestem w 25 tyg i nadal jak sie najem mam bardziej napiety brzuch, a rano jest malutki, nie mowiac o tyciu, nie jest powiedziane, ze w ciazy trzeba tyc. xx Mlo, juz coraz blizej, anie sie nie obejrzysz i bedzie malutka:) xx wczoraj z mama poszalalysmy w smyku:PP poza body i zwyklymi spiochami,czapeczkami, mozna powiedziec,ze ubranka mam. Fajne sa tam rzeczy i wiele naprawde sie oplacalo kupic, ale tylko po przecenie...Niestety nie jest to to, co w UK, tam ciagle cos przeceniaja i jak mi siostra mowi, ze kupila corce czy mojemu synusiowi jakas fajna rzecz za pare funtow czy nawet funta to mi szczena opada, no ale to Polska wlasnie. xx Co do wizyt na NFZ, to bylam 2 razy i wiecej nie pojde, mialam plan chodzic po skierowania, ale nie chce juz do tego lekarza chodzic.. Oprocz tego trace ostatnio majatek na dentystke, na NFZ tez nie ma sensu, dosyc ze za lepsza plombe trzeba doplacic, to dzieci szwagra maja wizyte na kwiecien... xx udanej niedzieli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hanakali ostatnio o Was myślałam;) super że wszystko dobrze i zazdroszczę grzeczniutniego Synka:) wszystkim Dziewczynkom Miłej Niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
Dziękuje wszystkim za odpowiedz nic szczególnego się nie dzieje oprócz tego że waga stanęła ostatnio i gin byłam 2 tygodnie temu nie wiem może to jakaś paranoja tak bardzo chcę żeby było dobrze z dzidzią dzisiaj dzwoniłam do mojego gin umówiłam się na wtorek też mnie uspokajał że napewno wszystko jest ok ale ja dla spokojnośc**pójde.Jeszcze raz dzięki jak dobrze że istnieje takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziecko, nic sie nie przejmuj waga, na pewno jest wszystko dobrze. Ja przez cala ciaze ani grama nie przytylam,a nawet schudłam 7kg :) i mój synek jest zdrowiutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na dziecko
chyba będe tu częściej zaglądać trochę zaczełam przeglądać te wasze historie fajnie jest poczytać że i wam szczęście dopisało i doczekałyście maleństwa .A tym co jeszcze próbują życze dużo dużo szczęścia ja zaszłam w ciąże po 16 latach mój syn ma tyle.Byłam gowniarą dosłownie w jego wieku a teraz kiedy tak bardzo zapragnęłam znowu zostać mamą przeżyłam dramat w marcu 2013r łyżeczkowanie martwa ciąża w 7 tygodniu wyobrażcie sobie że ja wszystkim się pochwaliłam że jestem w ciąży potem tłumaczenia nie któży nawet nie wiedzieli że istnieje ciąża obumarła ja szczerze mówiąc też o czymś takim nie słyszałam no i po długich szlochach w pażdzierniku2014 usłyszałam że jestem w ciąży do tej pory mam, radość przemieszaną ze strachem mimo że mój gin zapewnia mnie że to 4 miesiąc i napewno już się nic nie stanie . No a ja doszukuję się wszystkiego taką mam schizę może jak zacznę czuć ruchy to się uspokoję.To narazie tyle o mnie trzymajcie się dbajcie o siebie i o swoje skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dziecko : nie ma w Tobie nic innego niż w nas z ta schiza :))) poczytaj sobie dokładnie jak szalaysmy ... ja od 2 kresek na teście do ruchow umierałam dziennie ze strachu a wizyta to już ciśnienie skakalo w góre mocno ze strachu . placzu i strachu było wiele : ruchy nieco pomogly ale ..sa dni ze się nadal boje jak mala się mniej rusza albo jak slysze jakies histrorie ze komus się cos stało albo o śmierc***odczas porodu .. ale staram się dziennie usmiechac do swej dzidzi mowic mile rzeczy zyc pozytywnie _ MUSI SIE UDAC :) po burzy wychodzi slonce i damy rade . zamowilam wlasnie łóżeczko ; z szuflada komplet za 480 zł i dodatkowa pościel zamowilam sobie jeszcze . wozio zamawiam za tydzień około bo nie mam gdzie go dac poki co .. spisuje wlasnie co trzeba dokupić mi i malej : możecie polecić firme z jakiej kupilyscie staniki do karmienia i ogolnie na koniec ciąży / (ja kupiłam z firmy vena 80 e i nieco mi ciasno już znow .. ) musze dokupić cos ..a do karmienia nie mam wcale/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na dziecko, 4 miesiac to juz bardzo duza szansa, ze wszystko bedzie dobrze. Jednak wszystkie tu wiemy jak to jest, zastanawianie sie kazdego dnia jak to bedzie, czy wszystko jest ok i niestety ten strach nie mija. Najpierw sie balam poronienia, potem wynikow badan prenatalnych, potem przychodzi strach czy nagle dziecko nie owinie sie pepowina, jak to bedzie przy porodzie...zawsze cos. Ale jestem pozytywnie nastawiona i nie przyjmuje innych opcji, jak tylko ta, ze teraz musi byc dobrze. Ok. 22 tyg poczulam ruchy i teraz jestem spokojniejsza, bo wczesniej przed kazda wizyta byla niepewnosc co pokaze usg...No ale znow zbliza sie czas, kiedy bedzie trzeba zwracac uwage na regularnosc ruchow, takze nie ma spokoju...Ale musi byc dobrze i za Ciebie trzymam kciuki, takze glowa do gory i badz dobrej mysli. A waga, tak jak juz pisalam nie jest taka wazna, mi prawie nic nie przybylo,poza brzuchem i tak niezbyt duzym, piersi malo co urosly,a moze byc tak ze nagle 7/8 miesiac urosne. Co organizm to inna reakcja! xx Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do Dziewczyn, które rodziły... jak Wam się zaczeły skurcze, to były na tyle silne i bolesne, że od razu wiedziałyście, że to skurcze porodowe, a nie przepowiadające ? Ja wczoraj wieczorem miałam skurcze co 5-10 minut, ale to były takie skurcze jakie mam od 2 miesięcy - mało bolesne. Tylko podbrzusze mnie bolało jak na okres, ale wydawało mi się, że skurcze porodowe muszą bardziej boleć. Zastanowiła mnie jednak taka częstotliowść, bo czytałam, że skurcze przepowiadające są nieregularne. Strasznie się denerwowałam, bo nie wiedziałam, czy jechać do szpitala, czy to jeszcze nie to. Boję się, że nie będę umiała rozpoznać we właściwym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×