Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

Gość gość
tu EDZIA hej dziewczyny-to znowu ja, pelna nadziei...okres mi sie spoznia dwa dni...moze tym razem juz nie przyjdzie??? co do listy- to ja nakupilam dla pierwszej coreczki wszystko co tylko bylo mozna i...potem czesc okazala sie zupelnie niepotrzebna;-) jesli chodzi o butelki to mylse,ze jak juz to sie dwie przydadza bo jedna bedzie sterylizowana to druga sie przyda,a nakladki to chyba rzadko sie przydaja, bo z wszystkich moich kolezanek, ktore je pokupily w tym ja - to zadna z nich nie korzystala...o przepraszam, jedna bo miala wklesle brodawki. a co do wod plodowych to nie wiem jak z tym jest do konca bo ja zaczelam rodzic naturalnie, ale akcja ustala...potem odeszly wody tzn je wysiusialam o czym nawet nie wiedzialam i wtedy lekarze w panice postanowili,ze musza zrobic mi na szybko cesarke bo dziecko moze miec zamartwice... aaa..kropelki na kolki zawsze sie przydadza, chyba kazde dziecko ma kolki,a jesli nie to jakies bole brzyszka, wzdecia. na razie buziaki posylam i..czekam co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 ojjj... masakra. Na co oni czekają, tyle godzin się męczysz. xx agnik24 kochana ja jechałam z rodzicami,ale też prowadziłam samochód i szczerze mówiąc to jeździłam po całej drodze. Co do tabletek to ten polski gin kazał brać mi duphaston i no-spe, oni nie wiedzą co to no-spa więc tylko do duphastonu się dowalił. kazał mi leżeć w łóżku jeśli nie muszę nic w domu robić. Tak dziś myślę że może ten ból brzucha z nerwów jest bo co się zdenerwuję to zaczyna boleć, no ale mimo wszystko dobrze że jestem u ginekologa a nie u położnej i że robią badania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia powodzenia. Mi się w tym miesiącu też dwa dni spóźnił, ale dostałam...trochę się nie dziwię, ja w tym miesiącu zaliczyłam i nerwy i ogromną opryszczkę i jakieś mocne przeziębienie. Zobaczymy, co będzie następnym razem. Jejciu Akimon trzymaj się kochana. To już się niedługo skończy. Mlo ten ból może być z nerwów, ja co prawda mam okres, ale najboleśniejszy dzień i jeździłam dziś samochodem z moim facetem - musiał go przetestować i szybciej jeździć. Co mocniej przyspieszył, a ja tego nienawidzę, zaczynałam się denerwować, spinać i automatycznie bolało mnie coraz bardziej. Możliwe, że u ciebie to też na tle nerwowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle martwiaca
Akinom mi sie az plakac chce jak czytam to co piszesz:( biedna najgorsze ze nie mozna c***omoc:( Ale trzymam kciuki z calych sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom Kochana a może Wasz synuś chce się urodzić 7 jak mój Filip :)? Będzie wtedy równy rok różnicy między chłopakami :D Co do trwania całego porodu, to ja też miałam długo. Wody odeszły 00:20, w szpitalu byliśmy ok 1:30, a Filip dopiero urodził się o 17:15. Więc kawał czasu... Ale jutro mija już rok, mój synuś ma roczek :D A wszystko pamiętam jakby było dopiero wczoraj :) Ale Dziewczyny warto :) Na prawdę warto walczyć o to szczęście :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia sto lat dla maluszka :)) roczek już wow :)) dużo zdrowia przede wszystkim i radości na jego buzince . ciagle martwiaca tez tyle razy kiedyś pisałam do was posta i wiecznie spam .. f**k > na dniach kupie jeszcze jedna butelke , może faktycznie jedno mleko jakies , cos na kolki tez i inne male rzeczy .na luty chce już tylko ten fotel : ( nie mam na czym siedzieć i karmic jej w pokoju bo ne mamy wcale mebli haahah ) komode za 300 zł widziałam w ikejce , lozeczko i wozek . co myślicie o tej gondoli 79cm dluga ? chyba ok będzie ? czy szukac tego tako 85 cm hmm . Akinom3 zajeli się Toba w końcu kochana ? maluszek już jest ? agnik a Ty jak się czujesz ?ile jeszcze zostało ? mlo dzielna jesteś :) - w każdej kwestii .mnie wczoraj bolało krocze i strasznie w nocy mecza mnie te skurcze nog ::( no ale damy rade . ja dziś mam wizje ; prasowanie prasowanie i obiad zrobić ..mój z parowaru ,maz dostanie cos normanego :) obawiam się ze będę musiala jechać na budowę a tak mi się nie chce ..wycieczka na caly dzień bo autobusem musze jechać . w sobote sa dni otwarte w tym szpitalu w którym chce rodzic .chce jechać zobaczyć . na ta szkole rodzenia jednak nie pojdziemy chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Sista83 mnie nogi też bardzo bolą w nocy a najbardziej okolice kolan :( czasem nie wiem gdzie mam je wsadzić żeby nie bolało. w nocy z 2 razy się budzę bo mam skurcze, w ciagu dnia kilka razy je dostaję, niby pozamykana jestem na wszystkie spusty ale nastawiam się że mała się urodzi szybciej więc do 2 tygodni chcę mieć wszystko kupione i zrobiony pokój, xx wczoraj dostałam przelew z tego chorobowego :) przyznali mi chorobowe :) i zrobili wyrównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlo no to super ze się nie musisz o kase martwic az tak :)) jupi :) jak tam nasza kochana kolezanka na porodówce się ma ? maluszek już jest z nami ? :) ja mam dziś lenia giganta ..ale zbieram się zbieram do roboty już .. jak wystrzelę z procy to uuuuuu : dziś na swój obiad zrobie : zupke jakas lekka i kuleczki mięsne z parowaru ,ryz brązowy , warzywa albo szpinak :) Nina mnie dziś zaczepia = uwielbiam te jej hopsanko :) wczoraj myslalam o tym jak to było rok temu isc na zabieg ..co czułam i ile emocji było we mnie . 25 stycznia mija rok - zawsze będę pamietala ,a teraz będzie 25 stycznia 30 tydzień ..kto by pomyslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom, jak tam u Ciebie? odezwij się jak będziesz na siłach ... x Asia, uściskaj Flipka. Ale ten czas leci- jak zwariowany. Pamiętam, jak rodziłaś, jak Filipek był w szpitalu, jakie były nerwy, a teraz już rok mija... a u mnie dzisiaj dokładnie rok, jak dowiedziałam się, że dziecku nie bije serduszko :( x Ciagle martwiaca, daj znać, jak będziecie po wizycie x Mlo, dobrze, ze nie jechałaś sama. Może te bóle z nerwów albo zmęczenia. Super, że przyznali Ci chorobowe.W którym jesteś teraz tyg? x Sista, jak skurcze nóg, to niby brak magnezu, ale przecież go bierzesz...może jeszcze dawka za mała??? Moim zdaniem gondola 79 powinna wystarczyć- urodzisz w marcu, 7 miesięcy będzie do października, a później jak już będzie zimno i będziesz grubiej dziecko ubierać, to zmienisz na spacerówkę. Nie sądzę, żeby gondola 85 cm starczyła Ci na następną zimę, więc może lepiej kupić to co Ci się teraz podoba. dzięki, ze pytasz co u mnie. Złapałam strasznego doła- a to wszystko przez nie przespane noce. Jak przychodzi pora spania, to juz mam nerwa bo wiem, że czeka mnie męczarnia. Łóżko kojarzy mi się z czymś naprawdę nieprzyjemnym-nie mogę zasnąć, a jak zasnę, to mam co chwila inne koszmary i budzę się non stop. Jestem tym już naprawdę psychicznie zmęczona. Wstałam o 6,bo się męczyłam i chciałam prasować ciuszki, ale były mokre. Poczytałam więc książę do 8 i poszłam spać. Miałam koszmar, że kot szwagierki mnie ugryzł i jak mi wbił kły, to nie chciał się odczepić od mojej ręki. Tak mocno mi się to śniło, że jak się obudziłan, to się trzęsłam i łzy mi leciały. Nie wiem, skąd takie pierdoły w snach. Do tego mam straszne zgagi-po wszystkim-nawet po napojach. Dziewczyny, czy Wy też tak macie z tym spaniem i zgagą ? mam też wrażene, że mała gniecie mi wszystkie organy w środku,. Mam nieduży brzuch, więc dziecko gdzieś musi się mieścic. Jej kopniaki czuję pod samym biustem i czuję się taka zduszona, że aż mi ciężko oddychać. Przepraszam, że tak teraz smęcę, ale dzisiaj już mi się naprawdę przelało przez te nocki i złapałam doła na cały dzień.. a wieczorem - znów będą nerwy przed nocą. Mam relanium od mojej lekarki, ale nic mi nie daje, a boję się brać większą dawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
agnik24 nawet nie wiesz w jakim szoku byłam jak weszłam na konto wczoraj wieczorem i zobaczyłam stan konta :D ja jestem w 30tydzień i 6 dzień. wczoraj jak babeczka podłączała mnie pod ktg to zapytała czy czasem nie są bliźnięta bo mam wielki brzuch :O a mi się wydaje że on jest malutki. chyba to skurcze raczej niż ból brzucha z berów bo w nocy jak śpię to budzę się z tego bólu. xx Akinom3 kochana jak u Was ? xx na dziś miałam termin z pierwszym maluszkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Dzisiaj o 8.35(czasu angielskiego)przyszło na świat nasze szczęście Janek.Było ciężko przeżyliśmy i jesteśmy cali i zdrowi.Napiszę więcej jak zbiorę się do kupy. Dziękuję dziewczyny za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom3 jak maly się ma i mama:)))) jak wygląda ? ma włoski ? podobny do taty czy do Ciebie bardziej ? :))) jeju ale super agnik : co do magnezu : biore 6 dziennie asmag forte od 17 tygodnia już ( teraz mam 28 tydzień ) i od tygodnia aspargin dwie dziennie wiec powinno być ok nie ?no coz .. wszystko się zniesie dla malej . co do snow - przybij piateczke : mi się w nocy snilo ze umarl ktoś z moich bliskich ale nie wiedziałam kto i później bylam na wozku inwalidzkim ..tez piękne sny co ? w nocy albo się boje ze mala zgniote albo mnie skurcz zlapie albo siku albo cos zlego sni albo plecy bola :) ale damy rade nie ?co do gondolki zobaczę jeszcze cos na zywo przymierze się do wozka i kupimy .co do humorów - oj bywaja ciężkie u mnie tez ..placz i ogolnie rozbicie często . ciagle martiwca co u Ciebie kochana :) ? sylwiatko odpoczywasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista całą ciąże odpoczywam :-) Juz zapomnialam jak to jest pracowac na 3 zmiany :-) Załatwiam aktualnie sprawy z rozliczeniem podatkowym, nudy... tak sie zastanawiam czy nie przejsc na malutka diete tzn chcialaym jest zamiast ciezkich smazonych potraw cos lżejszego, wiecej zup bo jestem przerażona tym naglym skokiem wagi... w 3 tyg-4kg :-/ jak tak dalej pojdzie to 20kg przy calej ciazy nie starczy... a Ty ile przytyłas? ... Akinom kochana gratuluje dla dzielej mamusi, synusia i dumnego tatusia :-) dzielna dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom Kochana to się na pewno namęczyłaś, ale warto było :) Uściskaj Jasia ode mnie i Filipka 😘 Gratulujemy dumnym rodzicom i życzymy wszystkiego najlepszego :) Niech Jasiu się zdrowo chowa 😘 A jednak równy rok między naszymi Chłopakami :D Sista dziękuję za życzenia w imieniu Filipka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom, gratuluje!!! Super, ze wszystko ok i juz po wszystkim!! Buziaki dla synusia i dla dzielnej mamy!! Angik, wspolczuje tych zarwanych nocy, ciezko cos poradzic, chociaz teraz pewnie jest tak, ze oprocz dolegliwosci fizycznych masz juz w glowie zakodowane, ze masz problem ze snem i przez to tez nie spisz. Tez mi sie to zdarzalo jakis czas temu, oczywiscie na tym etapie to nie maly mnie budzil tylko raczej moja glowa, mysli i glupie sny. jak sie budzilam o 3, tak do 6 rano czytalam... Wogole chyba cos w tych snach jest w ciazy, bo wczesniej mi sie takie glupoty, wojny albo jakies anstrakcje nie snily tak czesto... Dzis sie wybralam na male rozeznanie w ciuszkach dzieciecych, chociaz mieszkam w malym miescie i nic specjalnego tu nie ma i szczerze szczena mi opadla jak zobaczylam ceny...w zwyklym sklepie zwykle kaftaniki niebieskie od 15zl w gore za jedne...a tego dziennie mozna kilka zuzyc...na szczescie potem trafilam na takszy sklep z fajnymi rzeczami, polskie, 100% bawelna i ceny od 7 zl, nie moglam sie powstrzymac****are drobiazgow juz kupilam;) I w sumie sobie uswiadomilam, ze ciuszki tez trzeba zaliczyc do grubszych wydatkow... Dziewczynom z UK zazdroszcze tego, ze mozna kupic mase fajnych rzeczy tanio, brakuje mi tego u nas. A poza tym maly co jakis czas daje o sobie znac podskokami i lekkimi kopniaczkami, niestety tatus ma pecha i nigdy nie zdazy na czas przylozyc reki;) Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek i Akinom gratuluje pociech i witamy w gronie mam. Ps tu urlopu nie dostaniecie.... zycze wszystkiego co najlepsze i grzecznych duzo spiacych dzieci. Asia juz rok ucaluj Fifiego bardzo mocno. To kiedy kolejny bobas? Najlepsza to nasza beatka tak z zaskoczenia.... Azja Dentist i inne dajcie znac co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Hej dziewczęta :) pisałam już dziś 3 razy i ciągle mnie Spamuje!!!więc cisnienie mam już 200!!:P x Sista-co do gondoli to ja się nie wypowiem bo to wy mnie uświadomiłyście że są różne rozmiary gondoli;) ja już wózek kupiłam więc nie rozmyślam nad tym;) co do mojego wczorajszego wciętego wpisu to pisałam do Ciebie jeszcze że zamiast tantum rosa lepiej szare mydło i robić nasiadówki.... x Mlo cieszę się Twoim szczęściem odnośnie kasy;) zawsze jej nigdy za mało:) x x Agnik ja mam to samo ze spaniem i ściśnięciem pod żebrami,biustem nawet nie wiem gdzie mi się mieści ten żołądek??:( nie mogę swobodnie oddychać;/ przez to wszystko jestem straszna,i nie do zniesienia;( sny to jak już usnę to mam same popierd.....;P x xAKINOM - GRATULACJE!!!bądzcie zdrowi,wreszcie skończyła się ta męczarnia:) ale pewnie warto było:) x Mało napisałam,znaczy nie wszystko co chciałam bo boje się że znowu mnie ze spamuje a wtedy wyrzucę kompa przez okno!! szykujemy się na wizytę:* buziaki i do "zaś" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka 2104
Akinom3, wielkie gratulacje dla Mamusi i Tatusia :):):) Cieszcie się sobą :) Najważniejsze że wszystko zakończyło się pomyślnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiatko: 28 tydzień i już mam 13 kg( z 171 cm i 65 kg mam 78 kg ) z czego czesc to ta zatrzymywana woda ale nie ma się co tlumaczyc :nalapalam kg pomimo nie jedzenia fastow i słodyczy i takich tam .. trudno . pije więcej wody , jeszcze bardziej ograniczyłam co się da : nie smaze , jak cos to z piekarnika z folii albo parowar , nie jem sosów i ciężkich dan: dziś na obiad miałam i na jutro będzie to samo ; pulpety z parowaru , makaron razowy i buraczki yami . pewnie nie schudnę ale mam nadzieje już za dużo nie przytyć .. najważniejsze żeby mala miała się dobrze .\ Moonziet ja tez bylam w szoku jak widziałam bodziaki za 40 zł np. :) kupiłam paczke z netu od takiej laski : czesc dostałam , czesc dokupiłam jeszcze i jakos nie nadszarpnelo mego budżetu ,pare nowych dokupię jeszcze . ciagle martwiaca : nie rzucaj kompem eheheh ,daj znac po wizycie ;) Karola jak tam malutka się ma :) ? guga do Ciebie i zaczepia w nocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlo88
Akinom3 kochana gratulacje dla dumnych rodziców i dużo zdrówka dla Jasia !! :) oj bidulo musiałaś się nacierpieć pewnie. xx ciągle martwiąca- kasa się przyda zwłaszcza że od września nie pracuję a na ojca dziecka nie mam co liczyć. xx sista83 sylwiątko25 nie przejmujcie się kilogramami !!! po porodzie od razu ok. 10 kg znika a jak będziecie karmić cycem to w mgnieniu oka więcej kilo zniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniokek2404
Akinom :) gratulacje,duzo zdrówka dla was :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle martwiąca
Jesteśmy po wizycie :) Mała już waży tyle co nie które Dzieci jak się rodzą:D czyli 2,653kg :) bardzo się cieszymy ale z drugiej str.ja się martwię o poród.. jutro na badania na polną więc pewnie do południa będę tam siedzieć jak zawsze... Przepraszam że tylko o sobie ale dziś nie nadążam za niczym ;) jutro po szpitalu więcej skrobnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom, gratuluję :) wreszcie się udało... odpoczywajcie teraz po cieżkim porodzie, a niedługo powrót do domu :) x Ciagle martwiaca, moja w poniedziałek też tyle będzie miała- o ile nie więcej.... Obyś jutro za długo na Polnej nie siedziała.Idziesz na badania? ja ostatnio wyszłam stamtąd po 14. Zaszłam tam przed 7:30- byłam jedną z pierwszych a wyszłam jako ostatnia. I znów dostałam mandat za parkowanie, bo nie przewidziałam, że aż tak długo będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom ogromne gratulacje. Doczekalas sie wkoncu swojego synusia. Niech rosnie zdrowo. Dziewczyny niie przejmujcie sie kg na plusie. Po porodach szybko to zrzucicie. Ja w ciazy przytylam nie cale 4 kg a w dwa tygodnie po porodzie mam juz 14 na minusie. Karmienie piersia to szybka metoda na odchudzanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore kompletuja wyprawki oto moja prywatna statystyka 8 tygodni i 330 pieluch....dobrze ze nie trzeba prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tygodni : poszlo sporo :)))) szybko z rozmiaru 2 poszlo na większe ./? :) ciagle martwiaca super ze mala rosnie :)) na jakie badania smigacie do szpitala ? ktg czy co ? bo ja jak dostane badania to krew mocz i chodze prywatnie do diagnostyki bo bym się nie doczekala z funduszu nigdy pewnie . od którego tygodnia robia ktg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×