Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etkapetka

Kolejna ciąża po poronieniu

Polecane posty

hej dziewczyny za mną dni płodne i druga faza tabletek. ale od 3 dni utrzymują mi sie zawroty głowy i uczucie nudności. czy jest możliwe ze pomimo miesiaczki sie udało?? fakt trwała 4 dni i pierwszy i ostatni dzien był bardzo delikatny ale wystąpiła w terminie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
Shagyy ja mysle, ze to wszystko moze byc od tabletek. Z tego co kiedys gdzies przeczytalam wynika, ze w ciazy nie moze byc miesiaczki a plamienia w czasie kiedy ona mialaby wystapic. Ale moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!robiłam nie dawno test i jedna kreseczka , tak tez myslałam bo kilka dni wcześniej miałam krwawienie ale bardzo skompe , morzna powidzieć plamienia ale nie raz tak jest.Zdecydowałam nie naciskac na starania i zobacze co los przyniesie .Mam 16 mieś córeczke i to na razie mi wystarczy .Pozdrawiam was cieplutko i życzyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny myslam ze wyjde z siebie dzisiaj po wizycie w szpitalu zrobili mi usg wewnetrze mam jakis slad stwierdzono ze to chyba krew ktora powinna mi zejsc tylko ze ja juz dawno nie krwawie oczyscilam sie wedlug nich calkowicie a krew jak nie zejdzie to zostanie wchlonieta przez organizm po 8 tyg mam miec robione badania podstawowe -brakuje mi slow ostatnio mi powiedziano ze dwa poronienia i 36 lat dzisiaj ze3 poronienia i 37 wtedy badania sa kompletne ale moge isc prywatnie na takie badania koszt to tysiac funtow ,pow jej ze pieniadze to nie problem abym urodzila nasze upragnione dziecko to pow ze skierowala mnie na spotkanie z lekarz ktora zajmuje sie takimi przypadkami -poprostu brakuje mi slow i dodla w drodze wyjatku sama juz nie wiem czy zdecyduje sie na dziecko ,nie wiem poprostu co mam robic narazie czekam 8 tyg i zobacze co mi ta lekarz powie pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko ale zacznę od początku, w tym miesiącu poprzytulaliśmy się trochę w dni płodne, @ miała wystąpić 15 kwietnia, ale nie przyszła, więc tliła się iskierka nadziei że coś zdziałaliśmy jednak test robiony w sobotę pokazał 1 kreskę, dzisiaj poszłam do innego lekarza (niż prowadzący pierwszą ciąże) i muszę przyznać że nigdy sie z kims takim nie spotkałam... kompetentny, sam duzo opowiada o przedstawionych wynikach, można mu zadać każde nawet najgłupsze pytanie a odpowie. zrobiłam cytologię oraz usg które niestety nie pokazało pęcherzyka jednak lekarz powiedział żebym o siebie dbała bo poprostu może być za wcześnie i usg nic nie pokaże, więc dał mi iskierkę nadziei :) jednak w domu zaczęłam troszkę plamić i nie wiem czy to już zbliżająca się @ łudzę się bo słyszałam że nieraz występują plamienia w dniu spodziewanej @ nawet jak się jest w ciąży czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzanno tragedia Co oni z Tobą robią... Jutro zajrzę to coś napiszę więcej. Ja dzisiaj byłam z badaniami i wszystkie mam w normie, nawet po środku takę ani więcej ani mniej, ciesze się bardzo... Ale mam 3 miesiące na zajście w ciąze :)Tak powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwino ciesze si erazem z Toba ze Twoje wyniki sa w normie 3 miesice szybko zleci ,ja widzisz 8 tyg dopiero wizyta u lekarza i dopiero podstawowe badania ,jak sobie pomysle to juz mi ochota odchodzi i najgorsze to jest ze coraz bardziej boje sie zajsc znowu w ciaze jak slysze ich podejscie tak bardzo chcialam a teraz bol strach jest silniejszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 123
Olina83 Hej, to prawda , że może byc nawet takka lekka miesiączka mimo tego, że jestes w ciązy. Dlatego czasami dziewczyny myśla , że nie sa w ciązy. Zrób dla pewności za pare dni jeszcze jeden test. Marzanna00 Naprawde Ci współczuję. Mam nadzieję, że wreszcie wszystko sie ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama 123 Niestety wystąpiła miesiączka więc z dwóch kresek na teście w tym miesiącu raczej nic nie będzie :( trudno ale jak tylko się skończy to znowu działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 123
Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pech
Czekam dziewczyny, czekam, obym nie zaczęła świrować. Spokojnych i radosnych świąt. Przeżycia blisko Boga triduum paschalnego i wielkiej radości w niedzielny poranek kiedy grób zastajemy pusty. Wiary w to że my też zmartwychwstaniemy. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze że święta wszystkie spędziłyśmy w gronie rodzinnym bo na forum cisza. Pozdrawiam i owocnych dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pech trzymam kciuki... u mnie też płodne tuż tuż więc do dzieła :) pozdrowionka oczekujące i przyszłe mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
pech trzymam kciuki i zycze Ci zebys dolaczyla do grona przyszlych mamusiek. marzanna00 Za Ciebie tez trzymam kciuki, napewno wszystko sie ulozy i bedziesz miala jeszcze upragnionego dzidziusia. Tego zycze tez wszystkim dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo mam nadzieje i chce mocno wierzyc ze sie uda ,chociaz strach jest silniejszy caly czas mysle o mojej kruszynie patrze na kobiety w ciazy i myske ktory to bylby tydzien i jak pomysle ze znowu w 8 tyg mogloby cos sie stac to checi mi otchodza natomiast moj maz nie moze sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pech
Dziękuję Wam bardzo, przyda się świadomość, że ktoś nam kibicuje :-) Teraz czekam 8 maja zrobię test, no chyba, że dostanę okres wcześniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
marzanna00 Ja tez sie boje, zeby trzeci raz sie to nie zdarzylo a jednoczesnie nie moge sie doczekac kiedy bede znowu w ciazy.Tez patrze z zazdroscia na brzuszki i mysle jaki ja bym teraz miala? Pewnie bardzo duzy bo za 7 tyg. bym rodzila ale widocznie tak musialo byc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem tu nowa. Ja poroniłam 4 kwietnia w 8 tyg a na drugi dzień miałam zabieg. Moje maleństwo miało 7tyg od tygodnia sie nie rozwijało, było to poronienie samoistne, lekarze w szpitału byli dość bezpośredni i bezwzględni, ale dzięki mojemu mężowi i lekarzowi prowadzoncemu jakoś to przeszłam. Mimo tego że mojego lekarza akurat nie było w szpitalu na dyżuże to zawsze mogłoma do niego zadzwonić, to on mi szystko tłumaczył i mi współczuł. Bardzo mi pomógł w tym trudnym okresie. Oczekiwanie na miesiaczke było tragedią 1 maja dostałam ok..., ból fizyczny z nią związany jest tragedią przypomina mi pobyt w szpitalu :(( Lekarz mi powiedział że o dziecko możemy się starać po jakiś 5 miesiącach ( 5cyklach), ale od wielu osób słysze że można próbować juz po 3cyklach. Nie wiem co robić :(( Bardzo chce znowu zajść w ciąże i być mamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pech
pijanowska24 Współczuję :-( Pewnie będziesz mamą i to najlepszą na świecie dla swojego dziecka. Zobaczysz co powie Ci lekarz na kontroli, jak się goisz, jak się czujesz. Serce będzie bolało długo, ale fizycznie jak będzie dobrze, to może będziecie mogli wcześniej zaczynać starania. Ja dostałam zielone światło po 2 cyklach :-). Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pech dzięki:) Właśnie mam skierowanie na badania do zrobienia ale teraz musze poczekać parę dni do póki ok... się nie skończy i za jakieś 2,5 tygodnia mam kontrole u lekarza. Ciekawa jestem co mi powie! Bo jak byłam po prawie trzech tygodniach od poronienia na kontroli to mnie nie badał. Na razie to kazał mi odpoczywać i się niczym nie martwić, bo jak to on określił fizycznie to na pewno sie juz lepiej czuje ale za to wie że to nie było miłe przeżycie dla mnie i zapytał sie tylko jak czuje sie psychicznie. Cieszę się tylko z jednego że badanie histopatologiczne po zabiegu wyszło w porządku ,nie wykazało żadnych zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszor75
pijanowska24 Wspolczuje. Wiem co czujesz, przezylam to dwa razy. Mi lekarz kazal czekac dwa cykle ze staraniami, mialam zabieg w 11 tyg. (martwa ciaza) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobię wszystkie badania skontaktuje się jeszcze z innym lekarzem, zobaczymy co on mi powie. Może okaże się że faktycznie juz za jakieś 3 cyklach będziemy próbować. Mój lekarz mi zdecydowanie to odradzał. chociaż zobaczymy co powie po kontroli:) Jestem dobrej myśli :) Chyba okres żałoby powoli mija i zaczynam wracać do normalnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przychodze tutaj z tym samym problemem co chyba wszystkie z nas. Czułam sie bardzo dobrze nic mnie nie bolało, a jednak okazalo sie ze urósł mi krwiak i usg wykazalo ze serduszko dziecka przestalo mic w 12 tyg ciazy... Mialam zabieg :(. Lekarze zalecaja czekac z kolejna ciąza okolo 3 miesiecy. Niestety wizyte u swojego lekarza mam dopiero w poniedzialek i mam do Was pare pytan. Jak to jest ze wspolzyciem?? Slyszalam ze niektore pary wstrzymuja sie do pierwszej miesiaczki a inne tuz po zakonczeniu krwawienia po zabiegu zaczynaja wspozlycie. Prosze o odpowiedz Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi i mojemu mężowi lekarz kazał sie powstrzymać o pieszego okresu, by po zabiegu na spokojnie sie wszystko wygoiło i nie doszło do jakiegoś zakażenia tak profilaktycznie. Do tego dostałam sporo leków antybiotyk, jakieś leki na zmniejszenie krwawienia i przeciw zapalne globółki po zakończeniu krwawienia. Jak to fanie określił lekarz "przykra wiadomość dla Pana, teraz to Pan może jedynie żonę to po główce pogłaskać przez najbliższy miesiąc. Ja nie protestowałam bo w sumie jakoś po tym wszystkim co się stało nie bardzo miałam na to ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie miesiaczka miała wystąpić we wtorek 3 maja ale do chwili obecnej. nie umiem się cieszyć tym faktem gdyz wmawiam sobie ze może to po drugiej serii tabletek. Piersi bola delikatnie jedynie po bokach i pod pachami, od czasu do czasu mdłosci o każdej porze dnia. Pozostaje mi jedynie czekać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pech
Shagyy ja też czekam, ale na razie nie doszukuję się objawów, chociaż coś się dzieje, ale może to moja wyobraźnie. Trzymam kciuki Aniołeczek_23 A z czekaniem na współżycie po zabiegu, to najpierw miałam zakaz do miesiączki, ale po kontroli lekarskiej po dwóch tygodniach dostałam pozwolenie. Z czego się ucieszyliśmy, bo wiecie co, miałam taką ochotę na sex ja po ślubie, kiedy to zaczynaliśmy tę przygodę :-) I te zbliżenia były takie czułe, delikatne i tak intensywnie odbierane jak te pierwsze. To był sex taki jak w podróży poślubnej "zawsze i wszędzie". Ale się teraz wywnętrzyłam, ale nic to, szczegółów nie podaję. Czekam do niedzieli i robię test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca90
Witam. Pomozecie? Jestem 4 tygodnie po poronieniu (puste jajo plodowe w 6/7 tyg) zabieg w 12tyg. Jeszcze okresu nie dostalam, wiem, ze moge dostac od 4-6 tyg. Lekarz powiedzial, ze macica wrocila do normalnych rozmariow, jajniki tez. Kazal odczekac mi do 2-3 cykli na powtorne starania, ale mam pytanie, otoz pare razy kochalam sie z moim mezem "stosunek przerywany" zaznaczam, ze kiedys mielismy taka metode antykoncepcji, bo twierdzilismy, ze co ma byc to bedzie (i nic nie bylo) przez rok! Teraz troche sie denerwuje, ze moge zajsc w ciaze, niby wszystko w porzadku, ale nerwy sa, bo to byloby jednak za szybko, czy sa jakies dziewczyny, ktore zaszly w ciaze po lyzeczkowaniu przez stosunek przerywany? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pech ja ale jutro bede w mieście ( mieszkam na wsi) i kupię sobie test (jesli oczywiście w nocy nie przyjdzie @)ale zrobie pewnie koło soboty/ niedzieli. mam nadzieje ze tym razem nam sie uda bo od poronienia mineły 2 lata. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×