Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Dziewczyno...najważniejsze,że jest wiadomość - wspaniała...A resztę jak mówisz wszystko napisze Elfinka...hihihi No raczej się nie da. Ja wczoraj usnęłam o 2, wstałam przed 8 i widzisz ...też już nie dam rady usnąć... No to kochana moja bumpy...hihihi ...nie zapominam o Tobie Słoneczko ...tym razem złośliwie dopisuję Ci kilogramy...sama się prosiłaś ...To tak w ramach wielkiej mojej sympatii ;) :D:D:D:D TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm❤️.Weronika2300g,53cm❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm❤️Wiktoria.1600g.42cm❤️ asiek78......................15.06.......Maksymilian; 3200; 57 cmm❤️ Elfia_mama................................Adam❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........13 lipca............11kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek No buziaczki dla Elfinki , Asiek i maluszków...sla wszystkich mam i dzieci :D:D:D:D I serduszka....tak sobie pomyślałam,że będzie fajnie i cieplutko...Zobaczymy jak to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja tez planowalam jeszcze chwilke pospac ale ...chyba sie juz nie da. Te serduszka super widzialam ze Majowki takie serca maja (bo zagladam do nich czasem) nawet myslalam by je dodac - czytasz w moich myslach :-) moze jednak pojde chociaz sie umyc hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę, proszę z samego ranka takie wieści!!! Znów będę miała piękny dzień :-) Elfia mamo- ogromne gratulacje!!! Tak się cieszę! No ale jak tak dalej pójdzie, to niebawem okaże się że zostałam jedyną czerwcową oczekującą mamą :-( Duda - powodzenia! Pewnie już dzisiaj powitasz maluszka! Kolejne szczęście! Dziewczyny, nadszedł tak długo wyczekiwany przez nas czas rozdwajania ;-) [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dopisałam...bumpy parę..dni...do terminu...a nie kg...Tak to jest ze złośliwcami....hihih... Bumpy po wizytce u gin , kochana zmien sobie ten termin ...hihih..przepraszam...Poważnie mówiąc - to oczywiście nie złośliwość tylko kolejny przykład mojego gapiostwa...Olejuju strach się bać co ja jeszcze dziś wymyślę... Cmokaski ode mnie bumpy.... Madala 👄 też to widziałam u Majówek...hihih....A w ogóle ostatnio nie wiem czemu pomyliłam Ciebie i Kamelię i twardo twierdziłam,że Tusia będzie niedługo bliżej Kamelii, bo będzie przejeżdżać przez jej miejscowość...nie no...będzie bliżej Ciebie- bo pojadą przez Piaseczno... Kasmo ....i na Ciebie jak na Asiek przyjdzie pora.... Duda....a dlaczego kochana Ciebie nie ma w tabelce???? I komu my to serduszko dopiszemy???? Mam nadzieję,że u Ciebie wszystko w porządku :D:D:D Ok no to teraz w ramach przypomnienia: Dziewczyny gdzie jesteście????: Evka ????? Lila co u Ciebie - wróciłaś już??? Kędziorku!!!!! Zuzanka!!!! o Ciebie to już w ogóle zaczynam się martwić! Kroma... Nie wiem kogo pominęłam, ale odzywajcie się kochane 🌻 Idę prasować...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapomniałam: Domi - przykro mi słyszeć, że Twoje maluszki mają problemy zdrowotne i rozumiem Twój ból ale musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze! Serduszka dla Twoich córeczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dawno mnie nie było, bo byłam na maleńkim urlopie z moim kochanym:) Ale niestety byłam na wizycie u gina i skraca mi się szyjka- otwiera się- tak powiedziała pani doktor...:( za tydzień na kontrol, bo powiedziała, że jest to wynik skurczy- czyli twardniejącego brzuszka:( dziewczynki powiedzcie mi czy mogę sobie brać raz dziennie NO- SPĘ na te skurcze i czy to nie zaszkodzi dzidziusiowi??? Przecież to dopiero 36 tydzień a jemu już się spieszy na ten świat...Poradźcie mi proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Elfinka urodzila wczoraj ok. 21.45 - tyle od niej wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniołeczku ...hihihi to już (!) 36 tydzień więc może tak być :D:D:D:D Nospę spokojnie możesz wziąć....nie szkodzi Maluszkowi... Elfinko...hihihi....👄❤️🌻 Dziewczyny!!!!!!!! Śpiochy!!!!!!!Kamelio, gumecka, mojreczka, gosia wstaawać...bo tu nowe wieści a Wy śpiochacie aż w Kraku słychać chrapusianko :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka_krak pocieszyłaś mnie znowu :) i wielkie buźki ci za to ! Jestem tak zmęczona bo w nocy dopada mnie taki ból stawów, kości i wogóle wszystkiego!!!! Anulko zdaję się na ciebie i wezmę dzisiaj tą NO- SPĘ na ten mój stawiający się brzusio:) oby tylko szyjka przestała się skracać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku kochany ja do niedawna brałam ...hihihi i to było skonsultowane i zalecone przez moją gin...Poza tym kochana bywa ,że szyjka skraca się powoli i zaczyna wcześnie więc na prawdę nie masz się co martwić.... Uśmiech piękny na buziaczka :D i odpoczywaj... Pozdrawiam.... Domi...teraz do Ciebie....życzę Wam bardzo dużo siły i wytrzymałości, cierpliwości... Pomyśl jest 90 % szans a to bardzo wiele....U mnie nie było żadnych przez kilka dni...nikt nie dawał nadziei,że Tusięcina przeżyje następne kilka godzin ...a jednak...Więc Domisiowie kochani....trzymam kciuki i wiem,że będzie wszystko dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfinko - gratulacje🌻❤️ Przybywa nam mężczyzn dla małych dam :d Domi - moje córeczki miały pierwsze badanie oczu w szpitalu i tam było wszystko oki. Teraz idziemy 28 czerwca na kolejne badanko i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Nie martw się na zapas, bo retinopatia wcześnie wykryta i leczona jest uleczalna. Tak więc głowka do góry, wszystko będzie dobrze. http://img233.echo.cx/img233/4277/wikii9sl.jpg http://img233.echo.cx/img233/9417/werkaa6ww.jpg Teraz zmykam troszkę ogarnąć mieszkanko i siebie :) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie!!!! ja tu sobie odpoczywam a tu tyle nowości kolejnego dnia!!!:) Elfinko gratulacje dla ciebie i Adasia:) ikolejny skarb na świecie. Wczoraj nie pełniłam wieczorno-nocnego dyzuru z powodu :( opuchlizny łydek i stóp:( tragicznie, ale wiecie co dziewczyny jakiś fenoemen: prawa noga zdecydowanie bardziej spuchnięta od lewej...ale jaja nie rozumię, czy ją jakoś przysiaduję bardziej i ucisk na naczynia czy co? bardzo dziwne zjawisko. Domi!!! na pewno wszystko lekarze zrobia wszystko żeby dzidziunie były zdrowe! trzymamy kcieuki!!! Janinka: dziękuję za odp. ty zawsze w pogotowiu:) buzka, bo te języczki są ogromnie ważne:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka to na ile Tusia ma wolne??? :):):) tak właśnie myslałam że przez Sosnowiec na Mazury to prościej bardziej na północ:) nie wiem nawet czy grałaś wczoraj na mandolince:):):) bo ja chyba nie mogę tyle siedzieć bo chwilę posiedzę i już baloniki:( też tak macie ..w takim tempie? coś się nasiliło ostatnio. i paluszki parówkowate jakieś. chyba nabieram wody za duzo, piję jak wielbłąd na pustyni i jeszcze truskawek zatrzęsienie dookoła Madala ...tylko my mamy znieczulenie do porodu????? tak się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia :D:D:D ja nie mandoliniłam wczoraj dla Ciebie, bo z kolei gitarzyłam dla męża hihihih....No nocne Polaków rozmowy ;) Tak kochana...nie przez Sosnowiec...a Tusięcina ma wolne od nas aż dwa tygodnie!!!! Co do opuchlizny...no cóż u mnie jeśli jest a ostatnio tak - to heheh raczej symetryczna i tylko stopy i ręce... Madziam \"Ale duzie ma oci ten dzidzio!!!!!\".... Ufff jak gorąco...wróciłyśmy właśnie ze sklepiku...a jeszcze przed nami jedna wyprawa :D:D:D A teraz ciąg dalszy prasowania...rany zastanawiam się po co ja pakuję jej tyle ciuszków...conajmniej jakby na rok jechała...no ...w końcu dziecię a dziadzio też zamiast prać powinien odpoczywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia witaj, z tym znieczuleniem to nie wiem, ale wyglada na to, że nasze forumowe kolezanki to bardzo twarde sztuki - ja twardo stoje przy swoim i biore znieczulenie, ale oczywiscie podziwiam rodzace na zywo laski! Wspolczuje opuchnietych nog ale taki to nasz los szczegolnie w taka pogode, mi tez sie to nasila i jeszcze dretwieja mi palce, niedlugo bede do Was pisac ..nosem bo on jak na razie w porzadku :-p Anulka - jak jedziecie przez Piaseczno to zapraszam na kawke i/lub herbatke tylko powiedzcie kiedy? Zagladne deczko pozniej bo pedze kupic cos na obiadek pa Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,zaglądam czytam i ryczę jak bóbr:):):).Gratulacje Elfia mamo!!!Mówiłam,że się sypać zaczniemy i proszę jak szybko przepowiedziałam. Domi kochana nie martw się,wszystko będzie dobrze!❤️ dla Ciebie i Twoich córeczek. U mnie po staremu,czyli nadal nogi jak balony,mimo,że dużo leżę,także szykuje się psychicznie na to ,że końcówkę ciąży mogę spędzić w szpitalu:(,ale też mam tak,że prawą nogę mam bardziej spuchniętą niż lewą. Anulka te serducha w tabelce są przepiękne:). Pozdrawiam gorąco.Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madala...hihihi...4 rano mniej więcej i jak co to bardzo przystojny mój teść z Tusięcinką+ cała zgraja babeczek i dzieciaczków...bo oni tam stadnie jadą...hihihi... No ma powodzenie ten mój teść...ale to chyba dlatego,że on rewelacyjnie gotuje hihihi ;) Madala co do znieczulenia...niee nie biorę, ale wiem,że jakby co to w każdej chwili mogę się zdecydować, więc pożyjemy zobaczymy...I też mi łapki drętwieją... Gosia dzięki, ale pomysł to ja zmałpowałam od Majówek...zajrzyj jak tam u nich w tabelce serduchowo ....:D:D:D:D Może wreszcie dane mi będzie zacząć to prasowanko...no deska stoi tylko jakoś chęci odeszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia hihh ładny brzuszek...a ja niestety nie wkleję na razie swojego ani siebie aktualnej....może zdążę przed rozsypką hihihi :D:D:D:D No buziaczki i piszcie coś, bo się smutnawo zrobiło... Gumecka, bo się zaczynam martwić co u Ciebie...Czyżby kolejne się rozsypywały ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm❤️.Weronika2300g,53cm❤️ Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm❤️Wiktoria.1600g.42cm❤️ asiek78......................15.06.......Maksymilian; 3200; 57 cmm❤️ Elfia_mama..................15.06..............Adam❤️ czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 2.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 3.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 4.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........13 lipca............11kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............12kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna🌻 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nie w rozsypce....chyba psychicznej w zwiazku ze spuchniętymi nogami, porobię cos i juz sru spuchnięte:( więc leżę, ale uleżeć długo nie sposób, więc wstaję, mija chwila wiec nóżki znowu sru. i leżę dalej. ugotowałam zupę jeszcze drobne zakupy bliziutko na szczęście, zadzwoniłam do położnej dziś, umówiłam się na sobotę, zobaczymy co będzie...ma mnie zbadać też. więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff a mnie na prawdę coś padło na mózg...w Kraku chyba ze 30 stopni a ja przy żelazku i dodatkowo gotowałam...także w domku jest chyba z 50 i właśnie Tusięcina rozebrała się do rosołu.... Jakbym mogła zrobiłabym dokładnie to samo :D:D:D Kamelio trzymaj się...opuchlaczku biedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff.... ja tez chyba zabiore sie za prasowanie, burza wisi w powietrzu wiec moze duchota przejdzie wraz z nia. Gosia fajny brzusio i ladna tunika :-) Ja swoje ostatnie brzuchate zdjecie mam z poczatku czerwca: http://img90.echo.cx/img90/7776/img01537ph.jpg moze cos cykniemy w ten weekend to dosle. zmykam bo robota czeka. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNNOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!! babeczki człowieka nie ma cały dzień przychodzi a tu ....................... matko święta my musimy mieć spokój dozujcie te nowiny !!!!!!!!!! :D :D :D Elfia_mamo GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 👄 Jak tak dalej pójdzie to zostane sama samiutka bo prawie zamykam tabelke uuuuuuuuuuuuuuuu :( Gosia brzusio śliczny, tunika też 🌼 ale ten KWIAT W ROGU !!!! SUPER co to jest juka ? dracena? to żyje ? ale aż taka wielka ? PIĘKNA !! :) Kamelia zawsze do usług :) :) :) Domi usmiech na buzie , nic sie nie martw napewno będzie dobrze 🌻 ❤️ Dziasiaj znów upał, a mi wszedł taki ból w lewy pośladek że prawie nie umiałam w pewnym momencie sie ruszyć i drętwieje mi tylko lewa ręka, nogi opuchnięte równo !!! :( :( Ech kobietki całuski dla was, brzuszków i dzieciaczków !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was wszystkich pytanko- mianowicie chodzi mi o to jaki macie śluz?? Gęsty czy bardziej taki wodnity, bardziej rzadki? Jakiego jest koloru? Bo ja mam taki o zabarwieniu białawym, takim mlecznym, ale bez zapachu i jest bardziej taki rzadki...:( jaki wy macie?? Jestem w 36 tygodniu, czuje się ok ,ale boję się, że to mogą być wody płodowe albo cosik :( jak wyglądają wody płodowe?????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nie było mnie cały dzionek a tu znowu tyle sie wydarzyło. Elfinko - wielkie wielkie gratulacje, czekamy na fotki Domi - trzymam kcueki za Twoje Skarby Kamelio - leż ile tylko możesz Aniłek Czarny - co do No Spy to troszke się nie zgadzam z Anulką. Jak wypisywali mnie ze szpitala to pozwolili brać nawet 2-3 razy dziennie. Podobno prawdziwe efekty są odczuwalne po regularnym braniu przez 2-3 dni. Ale zabronili mi brać No Spę po ukończeniu 36 tygodnia, bo gdyby doszło do przedwczesnego porodu to osłabi czy zagłuszy to skurcze i nawet nie będę wiedziała, że rodzę. Ale Ty chyba nie ukonczyłaś jeścze 36 tyg? Jak widzisz ilu Polaków tyle opini więc może skonsultuj się ze swoim Ginem. Dziewczyny co oznacza (ost) przy naszym temacie Rodzimy w lipcu 2005? Chyba nie lkwidują naszego topiku co? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELFINKO!!!! GRATULUJĘ!!! CUDOWNA WIADOMOŚĆ!!! ale sie sypiecie! oby tak dalej to i na mnie przyjdzie pora:D domi- trzymam kciuki za twoje slicznotki! madziam- nie moge sie napatrzec na te wasze okruszki...takie słodziutkie... asiek-Maksio sliczniutki:D no, a ja dopiero wlaczylam kompa i sie nadziwic nie moge wiadomosciami!! aniolku- no-spa jest zupelnie bezpieczna. ja bralam jej baaardzo duzo, bo az 3x2szt. dziennie. wlasnie na skorcze i teraz jest u mnie wszystko ok. mam dzisiaj dobry dzionek, bo bylam zobaczyc 2 szpitale i juz wiem gdzie bede rodzila:D w jednym zzo 400 a w drugim 600 ale to w ostatecznosci. wazne ze porody rodzinne sa za free, a to dla mnie najwazniejsze!!! jak bedzie przy mnie M. to wszystko wytrzymam. potem bylismy na mega pizzy:) pierwszy i chyba ostatni raz w czasie mojej ciazy... ja cale szczescie nie puchne w zadnym miejscu ani nie lapia mnie zadne skorcze łydek itp. wiec nawet sie nie odzywam na ten temat aby nie wywolywac wilka z lasu....tak wiec ciiss.. aha! jak myslicie co oznacza swiecaca sie na pomaranczowo ostatnia stronka naszego topiku??? ja do tej pory takiej nie mialam..dopiero od wczoraj czy przed wczoraj jest...moze musimy zalozyc nowy topik bo na tym sie stronki powoli \"koncza\", co? jak myslicie?? moze dojdzie do 100 i juz nie bedzie przyjmowac wpisow??? papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELFINKO!!!! GRATULUJĘ!!! CUDOWNA WIADOMOŚĆ!!! ale sie sypiecie! oby tak dalej to i na mnie przyjdzie pora:D domi- trzymam kciuki za twoje slicznotki! madziam- nie moge sie napatrzec na te wasze okruszki...takie słodziutkie... asiek-Maksio sliczniutki:D no, a ja dopiero wlaczylam kompa i sie nadziwic nie moge wiadomosciami!! aniolku- no-spa jest zupelnie bezpieczna. ja bralam jej baaardzo duzo, bo az 3x2szt. dziennie. wlasnie na skorcze i teraz jest u mnie wszystko ok. mam dzisiaj dobry dzionek, bo bylam zobaczyc 2 szpitale i juz wiem gdzie bede rodzila:D w jednym zzo 400 a w drugim 600 ale to w ostatecznosci. wazne ze porody rodzinne sa za free, a to dla mnie najwazniejsze!!! jak bedzie przy mnie M. to wszystko wytrzymam. potem bylismy na mega pizzy:) pierwszy i chyba ostatni raz w czasie mojej ciazy... ja cale szczescie nie puchne w zadnym miejscu ani nie lapia mnie zadne skorcze łydek itp. wiec nawet sie nie odzywam na ten temat aby nie wywolywac wilka z lasu....tak wiec ciiss.. aha! jak myslicie co oznacza swiecaca sie na pomaranczowo ostatnia stronka naszego topiku??? ja do tej pory takiej nie mialam..dopiero od wczoraj czy przed wczoraj jest...moze musimy zalozyc nowy topik bo na tym sie stronki powoli \"koncza\", co? jak myslicie?? moze dojdzie do 100 i juz nie bedzie przyjmowac wpisow??? papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria umarła mi na jakies półtorej godziny ???????????? :( Co oznacza (ost) przy naszym tytule to nie wiem :(, ale na pomarańczowo swieci sie ta stronka na której akurat jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×