Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Hihihih cześć kochane moje....to moje nocne granie na mandolinie dla Kamelii tak mnie podniosło na duchu,że dziś już od samego ranka na nóżkach :D:D:D:D No ja mam dylemat z dojazdem taki,że hihihi brak jest samochodu, mąż od 7-21 w pracy, czasem wraca wcześniej...kiedy nie pracuje poza Krakowem...Ale na razie się nie stresuję...co ma być to będzie. Po prostu tak jak pisze bumpy...taxóweczka i jedziemy...a mąż dobije;) A teraz lecę bo tony pracy przede mną :D:D:D:D Asiek...co tam u Ciebie????????????????? Janinko...dlatego napisałam jak było, bo akurat w moim przypadku....hihih...taki poród podnosi na duchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny jak Wy to robicie , że nie padacie na twarz o takpóźnej porze? Ja tylko w wyjątkowe dni mogę tak posiedzieć ale Wy co drugi dzień? Nono. A czy na początku ciąży też tak mogłyście, bo ja szłam spać o 20,00 no czaem o 21,00 bo nie rozumiałam nawet co mąż do mnie mówi. Kamelio nie wiem ile u nas kosztuje własna położna, ale jak juz pisałam u nas jest pokój rodzinny do rodzenia (również z wanną) i on gwarantuje opiekę położnej. Kosztuje to 400 zł, więc nie muszę niczego załatwiać bo moge się zdecydować przed samym porodem. No chyba że akurat \"rodzinny\" bedzie zajęty. Podobno nie ma z tym jednak większego problemu i żadko zdarza się by dwie pary jednocześnie chciały pokój rodzinny. Ponadto nasza porodówka cieszy się dobrą opinią. Panie są podobno miłe i nawet sama byłam świadkiem wręczania kwiatów z podziękowaniami za super opiekę. Ponadto moja Szkołę Rodzenia prowadzi szefowa Sali porodowej więc ona tez nam dużo opowiada. Oczywiście nie jest ona do końca obiektywna, ale potrafi wytłumaczyć wiele rzeczy również tych niepozytywnych, które mogą się wydarzyć na sali porodowej. Dziewczyny a co do dojazdu to w razie ostateczności - czyli braku męża nie mozna zadzwonić po karetkę? Ja wiem że to się źle kojarzy ale tak jest bezpiecznie a mąż przecież może dojechac do szpitala. Chyba to bezpieczniejsze od prób samodzielnego prowadzenia pojazdu? A co do taksówkarzy to bywa róznie i oni czasem podobno potrafią zwiać jak zobaczą rodzącą. Więc gdybyście się na taxi zdecydowały to może lepiej zgłosić to przy zamawianiu - tak by dyspozytor poinformował o tym taksówkarza - żebyście na lodzie nie zostały. Ja mam nieco inny problem. Mąz jest elektromechanikiem pojazdowym i ma warsztat przy naszym domku, ale jakby mnie dopadło to potrzebuje sporo czasu żeby zmyć z siebie smary i inne tego typu rzeczy, bo przeciez nikt go na porodówkę brudnego jak kominiarza nie wpuści. sama bym go wywaliła! hihi Na dodatek od roku mieszkamy pod Toruniem, a szpital jest akurat na drugim końcu miasta Liczę więc na to że natura da mi znać odpowiednio wcześnie, ale nie wiem czy z moją skróconą szyjką mogę na to liczyć hehe. W Toruniu po wczorajszym upale słońce próbuje przebic się przez chmury i jest lekko chłodno a więc aura ok. Pogoda sympatyczna a nie męcząca. Zyczę Wam takiej o ile macię na taką ochotę. Asiek - ty juz pewnie w szpitalu ale trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy na wspaniałe wiadmomości. Kasmo TY też mogłabyś nas takimi szybko zaskoczyć - weekend w domku z malenstwem jest ciągle jeszcze realny. Powodzenia! Anulka witamy po nocnych rozmowach. Macie z KAmelią stałe dyżury tak. NAwet fajnoe się składa, bo jakby się coś działo to zawsze można z Wami skonsultować hihi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcówka24
Bardzo fajny topic, jeden z milszych na tym forum. Cieszę się, że mogłam sobie poczytać tyle o dobrze znanych mi problemach. Mam termin na 24 czerwca i siedzę już jak na szpilkach. Z uwagi na dojrzałość łozyska lekarz wróży mi poród przed terminem. Czy któraś z was ma coś podobnego? Grupa dojrzałości III łozyska? Mam nadzieję, że nie jest to niebezpieczne dla malucha... Pozdrawiam.Aha, jestem z Trójmiasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janina przepraszam nie chcialam urazic 🌻 w nocy uogolnilam ale mialam juz dosyc -w kazdej instytucji na jeden temat mowia co innego...znam kilka osob prywatnie -urzednikow -i wiem ze my petenci bywamy baaaarrrrdzo upierdliwi _) anulka ...kiedy ja wszystko chcialabym zalatwic przed porodem ,zeby pozniej juz tylko cieszyc sie bliskoscia malego a nie biegac po miescie i cosik zalatwiac... sorki za nocne zale i dzieki za slowa otuchy.juz sie wzielam w garstke ,szeroko sie usmiecham .no i ....dam rade!!! a w miescince szroburej i smutnej zapowiada sie upalny dzionek z ktorego znowu pol spedze w samochodzie a wieczorkiem znowu bede spuchniety serdelek hi hi no i dzis to juz chyba maz asiek nam napisze dobre wiadomosci i mordki znowu beda nam sie smialy i kapna dwie lezki szczesliwe usmiechu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak szybko sie witam i zmykam bo mam sporo pracy w domu. U nas nadal jestesmy dwie w jednym i jest ok, szkoda ze pogosa taka okropna duszno feeeeeee i jakos mi slabo jest. Pozdrawiam was i caluje!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana coś ty !!! 🌼 ja to napisałam bo wiem jak sie załatwia sprawy w urzędach. Wbrew pozorom ja tez przez to przechodze ... załatwic coś czasem to skandal !!!! :) :( Także Ana 🌼 🌼 A tak poza tym to co kobietki odsypiacie nocke ??? :) :) :) Ja chociaż spałam to jakaś błędna dzisiaj jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pochmurny dzionek  Ale naprodukowałyście lektury do czytania. Czytam was na bieżąco, ale często nie starcza mi już czasu, żeby coś skrobnąć. Asiek – ciekawa jestem jak Twój Maksio Elfinko – gratuluję zdolnej córeczki Wczoraj u nas pogoda była piękna, więc spędziłyśmy z dziewczynkami 4 godzinki na spacerku. Niestety efekt jest dzis taki, że boli mnie gardło i boje się żebym nie zaraziła maluszkó  Mam nadzieję że mic im nie będzie, bo już nawet od wczoraj staram się ich nie całować. Strasznie to trudne zadanie, ale muszę być silna. Dziewczyny, wracając do tematu wagi to powiem wam szczerze, nie ma się czym przejmować. Ja pod koniec ciązy miałam 18 kg na plus, a teraz ważę 4 kilo mniej niż przed ciążą. I nie robię nic żeby chudnąć, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że jem więcej niż w ciąży. Co prawda jak czytam jak zajadacie się truskaweczkami, czereśniami czereśniami innymi pysznościami to ślina mi strasznie cieknie, ale niestety. Póki karmię moim mleczkiem nie dane mi zjeść tych pysznośći. Co prawda od wczoraj wprowadziłąm sałatę do jedzona, ale .zobaczymy jaki będzie efekt. Co do położnej to w tym szpitalu w którym rodziłam to nie trzeba jej mieć, bo personel jest na najwyższym poziomie, a położne są naprawdę super. Prawdą jest też, że jeśli rodzi się naturalnie to położna jest bardziej potrzebna przy takim porodzie niż lekarz. Jeśli chodzi o temat dotyczący powrotu do pracy to u mnie wszystko będzie zależało od tego jak będzie kręciło się naszym sklepiku prowadzonym przez mężą. Jeśli będzie względnie to myślę że zostanę z dzieciaczkami do roku, a jeśli nie to po macierzyńskim i urlopie wracam do pracy. Ale wszystko okaże się w praniu. Właśnie rozmawiała z moja siostrą. Też jest w ciązy, termina ma na 17 lipca, ale lekarz powiedział jej, że wg niego urodził do 20 czerwca. Prawdopodobnie będzie miała synka i byłoby super, gdyby tak się stało bo maja już dwie córki. Troszke nam napędziła strachu tydzień temu, bo za wcześnie zaczęło jej się robić rozwarcie. Na szczęcie zatrzymało jej się na 1,5 cm, ale okazało się że ma mało wód płodowych. Teraz wszystko już wraca do normy i czekamy już na jej Maluszka. Zmykam teraz bo odzywają się moje Skarbiki i będą chciały zaraz papusiać http://img199.echo.cx/img199/8404/niunie6ws.jpg http://img199.echo.cx/img199/8703/werka2ve.jpg http://img199.echo.cx/img199/2583/wika6av.jpg http://img199.echo.cx/img199/5662/800x60024ul.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsypiałam nockę......uaaaaa- to ziewnięcie:):):) i wstałam dopiero, idę zaczerpnąć powietrza czerwcówka- nie mam pojęcia o dojrzałaości łożyska, ani o stopniowaniu, gin nigdy nic takiego nie wspominał w moim przypadku, wsłuchuj się w siebie czekaj objawów i głowa do góry:) witaj u nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam skarbiki poprostu ......słodkie...do schrupania:):):)ojojoj ja też juz mojego krasnala chcę......!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim! Ogromne dzięki za wsparcie! Coś już drugą noc z kolei dopada mnie bezsenność. Budzę się w nocy i nie mogę spać do rana. Dzisiaj to cały czas myślałam o naszym Aśku. Nie mogę się doczekać kiedy do nas wróci z maleństwem! Anulka- takiego porodu to tylko pozazdrościć. A ja czekam. Na razie nic się nie dzieje. Przestawiam się powoli na ten przyszły tydzień. Coś czuję, że jeszcze nie jedna mnie przegoni :-( Ale, oby tylko dzieciątka rodziły się łatwo i zdrowe. Każda wiadomość o szczęśliwych narodzinach wprawia mnie w euforię :-) No to buziaki, zajrzę później. [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050614/1/0/1/+1/.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek-tabelk dla ciebie zebys nie musiala daleko szukac!!! madziam-dziewczynki przeslodkie. ja tez juz chce mojego Mateuszka!! no ale przede mna jeszcze troche.. TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm..........Weronika2300g,53cm Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm..........Wiktoria.1600g.42cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.asiek78.................Czechowice-Dz.....09 czerwca...............13kg..............Maks 2.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 3.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 4.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 5.elfia_mama................Bytom...........27 czerwca...............13kg.............Adam 6.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........8 lipca............11kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 11.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 12. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 13. Mała Czarna 14.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 15.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 16.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Janinko, to spróbuję się dopisać Aha - Madziam czy mi się wydaje czy Wasze cudeńka juz pomagają tacie w pracy? TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm..........Weronika2300g,53cm Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm..........Wiktoria.1600g.42cm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.asiek78.................Czechowice-Dz.....09 czerwca...............13kg..............Maks 2.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 3.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 4.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 5.elfia_mama................Bytom...........27 czerwca...............13kg.............Adam 6.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........8 lipca............11kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia .................Toruń ...........19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis nie moglam sie zwlec z lozka udalo mi sie ok 11.00 - masakra, chyba moj organizm przeczuwa dzisiejszy upal ;-( Anulka taki porod to kazdy by chcial hihihi Teraz lece kupic sobie truskawki bo jak sie tu czyta o nich na forum to nie sposob innaczej. Mam dzis urodzinki tak wiec wszystkie zapraszam wirtualnie na serniczek z czekolada jaki planuje dzis upiec :-) Myslalam ze uda sie malego urodzic w urodziny ale wyglada na to ze chce poczekac przynajmniej do terminu. Za wszelkie wyjasnienie szyjkowo, skurczowe wielkie dzieki caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Hepciu - masz rację :) Wczoraj pomagały tatusiowi w pracy, a dziś mi w domku. Czerwcówka - z tymi stopniami łożyska do jest tak, że trzeci stopień łożyska oznacza pełna jego dojrzałość i w sumie gotowość do porodu.Potem już następnym stopniem jest łożysko starzejące i chyba nie jest to za dobrze dla Maluszka, bo łożysko wtedy nie jest już tak wydajne.Cos takiego obiło mi sie o uszy, ale jesli sie mylę i mówię bzdury to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madala - Wszystkiego najl;epszego 🌻🌻🌻 dzień się nie skończył i maluszek może Ci jeszcze zrobić niespodzianke :P Ja o serniczku z czekolada mogę tylko pomarzyć :( I o truskawkach też, więc jedz póki możesz, bo potem to tylko wąchanie zostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu ja jem pomidory ,sałatę i piję sałabą kawę od tygodnia a w poniedziałek jadłam miseczkę sparzonych truskawek i laskom nic nie jest zero wysypki i są bardzo spokojne!Tak mi poradziła pani pediatra jeść wszystko po traszkę i teraz ja i lale czujemy się świetnieTylko mlaczka mało :-(Raz jedna moje mlaczko a raz druga:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_28
Witam Śpieszę z wiadomościami od Elfiej Mamy. Jak wiecie była dzisiaj na ktg w szpitalu no i okazało się, że zostanie już do urodzenia się małego Adasia. Wynikły jakieś problemy z przepływami i tętnem małego. Całe szczęście są już pod opieką lekarzy i zapewne lada dzień Elfia mama będzie tulić swojego synka. Trzymajcie za nią kciuki. Każdą najświeższą wiadomość będę przekazywać na bieżąco. pozdrawiam Was Ola/dziewczyna od gaf Ps. zapomniałam hasła z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja daje moje mleczko co drugie karmienie, bo mi też nie starcza, tym bardziej że Weronika potrafi zjeść juz 120 ml, a Wiki po 80ml. No ja w zasadzie tez jem większośc rzeczy, ale słyszałam, że truskawki i pomidory uczulają, więc nie próbowałam. Zjadłam tylko kawałek ciasta z galaretką i truslkawkami i też nic nie było, więc może spróbuję wprowadzić do diety te pyszności :) A napisz jak twoje maluszki. Jak masz gg to zastukaj czasem do mnie. Mój nr 2609256 Ucałuj swoje Kruszyny, Magda A oto jeszcze cieplutkie fotki moich :) http://img201.echo.cx/img201/4150/werka15058tq.jpg http://img201.echo.cx/img201/8627/werka150612on.jpg http://img201.echo.cx/img201/2509/wika15062ve.jpg http://img201.echo.cx/img201/4319/wika150613sj.jpg http://img201.echo.cx/img201/871/razem15068lg.jpg http://img201.echo.cx/img201/1446/razem150516an.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno od gaf - czekamy na wieści o Elfiej mamie i trzymam kciuki :)Może następna mama pojawi się na samym szczycie tabeli???❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za elfinke i czekam na wiesci!! madala-100 lat!!! wszystkiego najlepszego!! domi- w ktorym ty rodzilas szpitalu?? a ja mam dzisiaj tez swieto:D rocznica slubu! z tym ze M długo w pracy dzisiaj jest i \"przełozylismy\" ja na jutro bo ma wolne:D. 🌻 ❤️ dla wszystkich mamuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzieki za zyczenia ! Mojreczka Wam tez wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Elfinko - ale numer!!!! trzymam kciuki ❤️ Ola nadawaj z frontu - kurcze a mialysmy Elfia mama prawie ten sam termin :-) caluski zagladne pozniej Magda Madziam te zdjecia kruszyn mnie zawsze tak rozczulaja ;-) Domi gdzie najnowsze fotki Twoich skarbow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maż - asiek78
Witam, Wszystkie zainteresowane koleżanki Asi, pragnę poinformować że dzisiaj o godzinie 10.45 urodził się Maksymilian. Waży 3200 i ma 57 cmm Pozdrawiam Sławek Więcej info przekaże Asia jak wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!!!🌻❤️ Asiek i mężu Asiek GRATULACJE!!!:D ucałuj ją od nas i czekamy na zdjęcia Maleństw !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam:( Miało być MALEŃSTWA :) Ale tak z rozpędu i p[rzyzwyczajenia napisało sie w liczbie mnogiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek!!!! gratulacje!!!!!!! mam nadzieje ze wszystko dobrze!!!! Cudowna Wiadomość!!!!!! TABELA SZCZĘŚLIWE MAMY madziam27.................27.04........Wiktoria.2020g,49cm..........Weronika2300g,53cm Domi25......................22.05........Zuzanna.1670g.42cm..........Wiktoria.1600g.42cm asiek78......................15.06.......Maksymilian; 3200; 57 cmm czerwiec NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE........ PŁEĆ 1.asiek78.................Czechowice-Dz.....09 czerwca...............13kg..............Maks 2.kasmo.......................Wrocław........14 czerwca...............14kg..........Wiktor 3.renia1....................Tychy............25 czerwca..............11kg.......Oliwia na 90% 4.gumecka.................Zabrze...........21 czerwca..............14,8kg.......Karolinka 5.elfia_mama................Bytom...........27 czerwca...............13kg.............Adam 6.madala33.................Piaseczno.........29 czerwca...............11kg............Kubuś LIPIEC NICK.......................... MIASTO.............TERMIN............. KG NABYTE....... PŁEĆ 1.dziewcz. od gaf...........S-ce Śl...............1 lipca...........14 kg.............Igor 2.evka81...........Ostrowiec Świętokrzyski ....2 lipca............14 kg.........chłopczyk 3.Anulka_krak...............Kraków..............8 lipca............13,5kg ...........ogonek 4.bumpy..................Rumia-Janowo..........8 lipca............11kg..........dziewczynka 5.sliwkarobaczywka........ Działdowo...........9 lipca..........13kg......Alicja..... 6.Lila 26........................Kalisz...............9 lipca...........15 kg.......dziewczynka? 7.Kamelia...................Sosnowiec...........15 lipiec............17kg......Zosieńka 8.Gosia25.....................Szczecin...........17 lipca............14kg.........Wiktoria 9.Kędziorek.................Warszawa...........19 lipca.............13........niespodzianka ? 10. Hepcia ....................Toruń ..............19 lipca.............12........Marta 11.mojreczka.................W-awa.............20 lipca.............13 kg......Mateuszek 12.ana33.......................Łódź...............21 lipca.............22kg(!)....chłopczyk 13. optymka........................................22 lipca.............7kg........Piotrus (??) 14. Mała Czarna 15.Janina.....................Bytom...............22 lipca............15kg......dziewczynka 16.Dora 77....................Lublin...............25 lipca............10 kg............Łukasz 17.Teska78...................Ostrów..............27 lipca............10,7 kg.......synek domi własnie gdzie najnowsze fotki? hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny, że dzis ja jestem na straży naszego topiku. Ale już się zmywam...Zamykam komp bo niedługo mąż wróci z pracki a ja jeszcze w polu...Włosy nie umyte, mieszkanie nie sprzątnięte, nie mówiąc już o obiadku...Ale dzieciorki śpią sobie spokojnie, poza tym pogoda do bani, bo wciąż pada deszcz i ze spacerku nici, więc ja korzystam z okazji i nadrabiam komputerkowe zaległości :P Ale teraz już zmykam (chyba??) Pozdrowionka, Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek - serdeczne gratulacje!!!!! :D no widzisz jak wcelowałas z tym szpitalem :p miałas sie stawic dzisiaj no i prosze dzidzius na świecie! :D cudownie!!!! tatusiowi też gratulacje:P do elfinki - tudzież dziewczyny od gaf - informacja dla elfinki - wysłałam jej przesyłke dziś:p mam tylko nadzieję, że będzie miał kto odebrac.... czerwcówka24 - fajnie że dołączyłaś:) ja tez jestem z 3miasta; jak masz ochote to skrobnij na gg 2120580:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×