Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

ufff, ależ dałyscie mi zadanie z tymi bobasami:) zamiast siedzieć w papierach, to ja fotki wklejam... no, ale chyba się udało:) www.agawg.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po bardzo długiej przerwie! Strasznie długo się nie odzywałam... Troszkę unas smutno. Wiktor na szczęście rozwija się cudowniei na szczęście nie choruje. Niestety od Nowego Roku mój P. stracił pracę i to teraz kiedy ledwo co się usamodzielniliśmy. Nastroje więc u nas wisielcze. Mam nadzieję, że szybko znajdzie inną bo moje pół etatu nie pokryje nawet połowy wydatków. Na szczęście mamy rodziców, którzy zaoferowali namsię pomóc, ale mam nadzieję, że nie będą musieli. Pechowo zaczął nam się ten rok... Co do Wiktora, wkońcu doczekaliśmy się ząbków. Ma dwie dolne jedynki. Poza tym siedzi już samodzielnie - jak go posadzę, bo sam jeszcze nie siada. To niesamowite jak nasze dzieci się rozwijają. Czasami przemiany następują w przeciągu jednego dnia. My też mamy problemy ze spaniem. Nadal karmię piersią. Wiktor śpi od ok. 20:00 do ok 8:00 i w tym czasie budzi się ok.6 razy (karmienia co 1 godz, 2 godz rzadziej co 3 godz) Jestem wykończona. Próbowałam go już poić herbatkami, mlekiem modyfikowanym samym, mlekiem z kaszką i wszystko na nic. Zje kaszkę, popije z cyca i za godz lub dwie znów cyc. Ale jak to któraś z Was napisała, chyba trzeba to przeczekać. Brakowało mi Was przez cały ten czas kiedy się nie odzywałam. Pozdrawiam Was gorąco. Bumpy - Lenka jest śliczna. Gosiaczek i gumecka - gratulacje z okazji podęcia decyzji o ślubie!!! Buziaki dla wszystkich mam i ich pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6845g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7515g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorcia jest takie powiedzenie MUSI BYC DOBRZE!! NIE MA INNEJ OPCJI!! i tego j/w DOBRZE zycze. sluby hmmm ja od 15 lat razem z N (od 4 zareczona) a moze by tak tez sakramentu dopelnic? pytacie o \"przytulanki\"? jak by to napisac .hmm...no wiec ja.. my przytulalismy sie jakos tak ok 7-8 tyg ciazy....i potem nic...az do no jakos tak przed swietami i moze jeszcze ze dwa razy...nie podejrzewalam sie o tak dluga abstynencje.a tym bardziej nie podejrzewalam nigdy ,ze N wytrzyma.a teraz to jakos tak jak Kamelia napisala (cyt)\"...nieobecna wyłączona, to mało marmur, beton, epoka kamienia łupanego...\" he he pytala ktoras wczesniej jak z tym raczkowaniem.jak zachecic dzidziorka? u nas bylo tak: Hubiego przebieram na duuzym lozku. klade sobie chusteczki ,zasypke albo kremik i pampersidlo swieze a Maluch bardzo chcial sie do tego dostac i przekrecal sie i siegal raczka...wiec ja to wszystko coraz dalej i dalej i dalej i raz z jednej stronki raz z drugiej...a ze zawsze kilka minutek Mu pozwalam brykac po lozku z gola pupa to mial czas na wedrowke do rzeczy zakazanych do zabawy.i tak sie nauczyl przebierac raczkami i nozkami ...chociaz jak chce za szybko to Mu sie te raczki i nozki jeszcze placza .wtedy ja mam troche smiechu a maly strasznie sie wnerwia!! no i o tym zusie (instytucja ukochana...) wyobrazcie sobie ,ze przyslali mi zawiadomienie ,ze mam zaleglosc....za sierpien,wrzesien i pazdziernik...i natychmiast mam zaplacic!!!! dzwonie .mowie ,ze toc ja przeciez urodzilam i stosowny papier przedstawilam w terminie...no i maciezynski.... pani powiedziala ,ze co z tego!!!dzialanosc jest!! mam placic!!! zdebialam .zglupialam...wiem ,ze nie ma mowy o wychowawczym w przepisach(nawet ostatnio temat wyplynal w ktorychs wiadomosciach)... ale maciezynski...ja nie pracuje to skad mam im wziasc te ponad 700? i dlaczego?!to przeciez absurd jakis... Bumpy Ty przeciez tez prowadzisz...czy Ciebie tez tak potraktowano? no to lece zlapac troszke snu ...mam znowu nocke nieprzespana za soba...ja slepa matka!! zabki ida szeregowo na dole...jeden obok drugiego!! czyli mamy dwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasmo- glowa do gory napewno bedzie ok!takie czasy nastały w tym naszym kraju niepewne...... grunt to pozytywne myślenie i wiara,ktora czyni cuda... dla mnie tez nowy rok...hm wiąże sie z utrata zasiłku...o pracy nie marze...naszczescie maz pracuje...chociaz mielismy moment ze oboje nie pracowalismy nie trzeba sie załamywac ...napewno bedzie OK pozdrawiam wszystkie mamy:).. kurcze dziewczynki zasneły miałam sie uczyc...ale wszystko robie tylko nie nauka;)wrwrrr zmykam narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana.... niestety:( przepis może i nie ma racji ale płacic trzeba. Pomimo tego, że jests na chorobowym czy macierzyńskim trzeba płacic składkę zdrowotną. Ja jedyną płaci sie zawsze i zawsze za pełny miesiąc:( nawret jak masz 29 dni zwolnienia to i tak zdrowotną płacisz w pełnej wysokości. Chore.... ale przysługuje ci prawo do przywrócenia terminu płatności składki i muszą ci to uwzględnic... złodzieje są, ale co my biedne żuczki możemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bumpy !zdrowotna to ja im w zabkach i w terminie w okienku na poczcie!!! oni mi calosc kaza placic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...Przebrnęłam, a miałąm zaległości chyba ze 100 stron. ;) No żartuję, ale cieszę się, że wszystkie złe emocje gdzieś uleciały i nadal jest tu milutko :) U mnie pełne ręce pracy. Ostatnio obe (jedna po drugiej) przechodziły trzydniówkę, więc komp odpadał. Poza tym przez całe dwa dni jestem w pracy(od 8 - 22), a jak wrqacam to naprawde nie mam czasem siły siadać już do komputera. A z kolei jak mam dwa dni wolne to albo mamy rehabilitacje, albo jakąś wizyte u specjalistów, albo po prostu nawał obowiązków domowych. Oprócz tego, że musze zająć się domem i nadrobić zaległości z poprzednich dwóch dni, to jeszcze pranie prasowanie i gotowanie zupek na kolejne dwa dni kiedy jestem w pracy. No i jeszcze trzeba poprzytulać dzieciątka, pobawić się, nadrobić człośćiowe zaległości A u dziewczyn zębów nadal nie ma . Juz się zastanawiam czy wogóle wyjdą, czy tez będa miały takie bezzębne uśmieszki. A śmieją się dużo. I są coraz fajniejsze. Werka śmiga po podłodze na brzuchu jak szalona, Wiki powoli zbiera się do raczkowania. Werce całkiem nieźle wychodzi siedzenie, Wiki też by chętnie posiedziała, ale rehabilitantka zabrania. Poza tym Wiki nadal nienawidzi pozycji na brzuchu a jak tylko sięga po zabawkę i czuje że niebezpiecznie zbliż asię do przewrotu na brzuch to...myk...noga do tyłu i znów jest na plecach. I tak sie przesuwa na plecach wykręca na boki, aż dotrze do wymarzonego obiektu, a minę ma normalnie zwycięzcy. I w dodatku tak patrzy jakby chciała powiedzieć :\" I co???I udało mi sie \" ;)WErka z kolei cału dzień spędza na brzuszku. No cały to może przesada, ale większość okresu czuwania. Ze spaniem różnie: Jedna noc cudowna, następna koszmarna. Reguły nie ma. W dzień tez nie za wiele śpią. Wiki częściej i więcej, WErka 2-3 razy po 30 min. No chyba, że idziemy na spacer to potrafi dłużej. Co do jedzenia to w zasadzie sporo już jedzą.Werka gardzi mlekiem z butli i muszę jej przemycac mleko w kaszkach. Nie wiem...Może sądzi że jest już \"dorosła\"(jak domyslił się T.) i mleka z butli jeść nie będzie. Tak więc dostaje kaszkę.(ok.7) Potem ok.10 dostają deser, czyli owoce z danonkiem, albo sama robię twarożek z owocami, ewentualnie same owoce. OK.13 jedzą obiad i jest to najczęściej zupka mojej produkcjiOstatnio dostały do zupki brukselkę, tylko \"pszczólki\" po zupce fiołkami nie pachniały. Następnie ok.16 dostają podwieczorek i staram sie by raczej to byłyy jakieś warzywka. Gotuję im brokuły z kalafiorkie, fasolke szparagową, robię kisiel z soku, albo daję gotowe słoiczki, ale też raczej warzywa. No i po 18 mleko lub kaszka. Wiki budzi sie jeszcze w nocy na mleczko, a Werka ma mleko głeboko w wątrobie. Z innych rzeczy to dostają tez biszkopty, monte(niezbyt często, choc jak widza kubeczek to aż sie trzęsą)bułe do gryzienia, a dzis jadły spagetti z makaronem i wcinały aż im sie uszy trzęsły (ocZywiście takie dla dzieci). Poza tym wszystko co my jemy to jest smakołyk i jak tylko siedzimy przy stole to muszą być u nas na kolankach. Co do \"przytulanek\" z T. to u nas tez jakoś tak bez większych emocji - rzadziej, krócej i jakos tak... MYslę że to wina zmęczenia i jak dzieci dadzą na odsapnąc to sobie to wszystko odbijemy:P Poza tym przechodzimy ostatnio jakis malusi kryzysik i wciąż sie o cos kłocimy. Głownie o bzdury. Oj przydałby sie nam weekend bez naszych smokozordków. Ale na to przyjdzie poczekać. Zmykam teraz, pozdrawiam wszystkie koleżanki starsze i nowsze i nie gniewajcie się za taki długi wpis, ale pojawiam się rzadko więc musze nadrobić :P Papa...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać, że jutro idziemy do lekarza, więc uzupełnie tabelkę Póki co dopisuję siebie tu i zapraszam do poklikania: ana33 gg 6805174 anulka gg 1629467, pyzorzyca@buziaczek.pl, asiek78- gg 4163608; joannaj14@interia.pl bumpy- gg 2120580 mojreczka - gg 9527029, mojreczka@o2.pl hepcia gg podam później, blanka.d@interia.pl gumecka-gg 4538488 poduska@o2.pl evka81-gg 5294249 evka81@poczta.fm sliwkarobaczywka-2255223 sliwkarobaczywka@yahoo.com alcza- gg2086095, asalicja@wp.pl kolorcia - 1351361; mrozik@wroclaw.herbapol.pl gosiaczek-8616146,bugsy24@wp.pl madziam - gg: 2609256 mail:magdak77@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam dzisiaj życzę, bo widze że jestem tu dzisiaj pierwsza:-) Trzymajcie kciuki by mi się zebranie udało, musze przyżnać zapomogi kilku osobom, oj strasznie nam ubożeje społeczeństwo. Mam Wam tyle do napisania.. ale to wieczorem no i jeszcze basen dzisiaj z Amelką, więc będę późno.. wyślę Wam dzisiaj na malie coś fajnego:-) I wiecie od kiedy jest tu tak miło to zaglądam częściej i kurcze jest co czytać:-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorcia ja tez chce \"cos fajnego\"...wiec dopisuje ana33 gg 6805174 , ania_patryk@wp.pl anulka gg 1629467, pyzorzyca@buziaczek.pl, asiek78- gg 4163608; joannaj14@interia.pl bumpy- gg 2120580 mojreczka - gg 9527029, mojreczka@o2.pl hepcia gg podam później, blanka.d@interia.pl gumecka-gg 4538488 poduska@o2.pl evka81-gg 5294249 evka81@poczta.fm sliwkarobaczywka-2255223 sliwkarobaczywka@yahoo.com alcza- gg2086095, asalicja@wp.pl kolorcia - 1351361; mrozik@wroclaw.herbapol.pl gosiaczek-8616146,bugsy24@wp.pl madziam - gg: 2609256 mail:magdak77@tlen.pl madziam :) dlugie wpisy sa ok!! rano zawsze Hubi zajmowal sie troszke zabawkami a ja mialam pol godzinki na kawke i przeglad wiadomosci...tak lubie ten swoj maly rytual....a tu klops!! Hubi juz sie denerwuje po 10 min i strasznie wola i wpatruje sie w drzwi pokoiku czy ide....no coz na jakis czas trzeba bedzie przerwac te dla mnie mile przyzwyczajenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisów jak za dawnych czasów;):) bumpy- trzymamy kciuki za zdrówko Lenki:) a co do bobasów to jednak się ci udało i naprawdę warto było, bo córeczka śliczna, słodka i kochaniutka - nie omieszkam wpisać komenta:) ze ślubami to fajnie macie - bardzo miłe to wspomnienia... u nas w sumie nie tak dawne w porównaniu do niektórych, ponieważ w sierpniu będzie 3 lata:D także świeże jeszcze z nas małżeństwo, jednak jako para już nie takie świeże hi hi hi jesteśmy ze sobą... 12 lat! - rocznica w marcu;):P evka - współczuję alergii u małego - okropność te wszystkie alergie, a dużo ich teraz, szkoda, ale na pewno sobie poradzicie:) Kamelio - życzymy powodzenia w rozkręcaniu swojego \"biznesu\" - od czasu do czasu zdaj relację jak wam idzie:) kasmo - przykro z powodu utraty pracy przez męża - teraz ciężkie czasy, że z jednej pensji nie da się za bardzo wyżyć. Oby szybko znalazł kolejną:) ana - u nas Maks znów na łóżku pełza, jak na razie, ale głównie do tyłu i strasznie się przy tym denerwuje, że nie może dojść do celu:D a ZUS - no cóż jak zwykle państwo w państwie co można się po nich spodziewać, zdziercy:P madziam - witaj :) faktycznie u ciebie to już totalny młyn, ale radzisz sobie i to najważniejsze;) podziwiam cię też za to pichcenie dla dziewczynek - wprawdzie Maks nie lubi moich zupek, ale i tak ciężko mi znaleźć czas na wszystko, a ty proszę - gratulacje🌻 Maks dziś miał noc średnią, ale dało się znieść. Wieczorem nawet po prasowaniu znaleźliśmy czas na przytulanki... bardzo fajne zresztą:D u nas to jest tak, że chcenie to występuje, ale to zmęczenie to koszmar. Nawet S. jest bardziej zmęczony i nie raz to ja muszę inicjować;) tak to się u nas porobiło.... kurcze ja tutaj jestem co dzień i też mi długie wpisy wychodzą - to dlatego, że prawie każdemu chcę coś odpisać i streścić co u nas popołudniu się działo - sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana- to niech się gonią!!! walcz o swoje:) chyba im sie w głowie przewraca!!! idż do naczelnika, albo gdzie indziej wyżej i narób hałasu:D nie wolno sie dac tak traktować. huhu- znowu mróz..-16:( chyba pojedziemy do pani doktor autkiem... dziekuje za przemiłe komentarze na bobasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamm Bumpy, wreszcie się udało i można zobaczyć Twoje szczęście, fajniutka jest Lenka, życzymy zdrówka. Kasmo, przykro nam iż Twój mąż stracił pracę, wiadomo jak to jest żyć z jednej pensji. Sama jestem w podobnej sytuscji, mąż pracuje a ja na wychowawczym ale co będzie później to nie wiem, ba ta praca była tak \"na niby\" żeby mieć świadczenia (praca u teścia w sklepie), no i ciągle szukam czegoś dla siebie, Wkurzam się bardzo bo tyle lat nauki, studia itp. a tu nic. Madziam, ja Ciebie podziwiam, a jednym trudno sobie poradzić ciągle coś, a Ty z dwójką... Mam pytanko od kiedy moźna podawać dziecku danonki, monte itp. Bo jak ja jem danio, to na czubek łyżeczki daję Dawidkowi na spróbowanie i bardzo mu smakuje aż się trzęsie i cały czas patrzy jak ja jem, i wzrokiek i miną prosi o więcej. Asiek, to dobrze że dużo piszesz przynajmniej jest co poczytać. No i każdemu coś odpiszesz to fajnie. U nas ok. Pisałam niedawno że się wybieram na bal karnawałowy, no i wczoraj się dowiedziałam że jest mało chętnych brakuje ok. 6-7 par, także dziś będzie wiadomo czy wypali. Tak się napaliłam na ten bal a tu klop.... Oby wypalił. Malutki śpi, a ja idę zrobić sobie kawy, bo coś ten dzień mnie osłabia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Kamelio trzymam mocno kciuki za to,żeby twoje plany się ziściły i życzę powodzenia.Gabinet masażu i fizykoterapii to niezła sprawa :) Bumpy no muszę ci powiedzieć,że Lenka jest super śliczną laleczką :)Taki słodki cukiereczek ❤️ Cześć Kasmo! Nie martw się utrarą pracy męża na pewno znajdzie nową i to lepszą od poprzedniej i będzie lepiej noż było...zobaczysz :) trzymamy za was kciuki...mocno mocno :) Kasmo widze,że nasi chłopcy idą łeb w łeb z wagą :) :D noi wzrost też prawie prawie :) Cześć madziam chyba cię ze 100 stron nie było...;)Fajnie,że znalazłaś chwilke dla swoich \"starych\" poczciwych forumowiczek :P ;) Cieszymy się,ze wasze dziewczynki są już takie samodzielne ❤️...w końcu duże dziewczyny są z nich...nie?...no! :P Kolorcia ja trzymam kciuki :D...o matko ja już nie wiem z kąd tyle tych kciuków mam wziąć :P tyle już dziś trzymam ;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już dziś raz pisałam, ale mi zjadło wszystko, Kuba się obudził no i już nie pisałam. Gosia :D Kasmo dacie radę...u mnie tylko M pracuje, jest krucho, ale jakoś dajemy radę. Dziewczyny zaskoczylyscie mnie z tym slubem...no to bedzie sie dzialo...Gratulacje :D Dziewczyny dzieki za maile...hihihi Alcza mam nadzieje,ze bal wypali...ja tez bym sobie potanczyla, ale ostatnio posucha i ani wesel ani zadnych imprez. Eva nie przejmuj sie kciukami...a co tam zaloz te duze palce u nog, moze co pomoze... Kuba raczkuje jak diabli.Zostawiam go w pokoju na ziemi i ide do kuchni, bo trzeba cos zrobic, a on z okrzykiem \"mamamama\" tupie po swojemu do mnie do tej kuchni.Jak juz dojdzie to lapie mnie za noge i caly zadowolony, bo wie,ze wtedy go bede chwile nosic na rekach.No cwaniura maly :) Zupki dalej nie papu, wiec generalnie moje cyce sa pod stalym nadzorem kubula.I Tusi...A tak, mala jest tak zafascynowana,ze koniecznie jak juz Kuba poje to ona tez do cyca.Nie odmawiam, bo mysle sobie,ze ona potrzebuje takiej bliskosci, poza tym po tej chorobie zeszlorocznej - przyda jej sie. Na poczatku kompletnie nie wiedziala co z tym cycem zrobic, ale powolutku dochodzi do tego jak sie ssie. Wczoraj nas ubawila, bo wieczor skonczylam karmic Kube no i Mala napadla bar mleczny.Ciagnie, ciagnie z calych sil i nic nie leci.Totalnie rozzalona oswiadczyla \"wieś tatuś, ten dzidziuś nić mi nie ziośtawił!!!!\" Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przemiłe mamuśki!! Ja tu tylko na chwilkę bo zauważyłam,że ktoś tu pytał o jogurty i deserki typu monte itp...otóż ja mam już prawie 2 letnią córcię i jogurty zaczęłam jej podawać za zgodą lekarza ok 10-11 miesięca życia..a co do MONTE to jest bardzo alergiczne i do tej pory moja mała ma po nim wysypkę więc odradzam (możecie spróbować jak to będzie u was-ale jak sie pojawią czerwone krostki to wiadomo po czym :-) ..i niby to posiłek dla DZIECI tak reklamowany ale chyba dla starszych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za miłe słowa. Wpadłam na chwilkę, bo jutro i w sobotę pracuję a w niedzielę raniutko musze pojechać do mamy, bo miała zawał i leży w szpitalu :( My jestesmy po wizycie lekarskiej, więc uaktualnię tabelkę.Lekarka zadowolona z dziewczynek, powiedziała że emocjonalnie cudownie dogoniły rówieśników, a fizycznie brakuje im ok. miesiąca. Następna wizyta dopiero w marcu. Dobra zmykam, bo rozgotuje mi się makaronik, a dziś pomidorowa na obiadek :) Zreszta dla dziewczyn też ugotowałam tyle że wystarczy jeszcze na dwa kolejne dni ;) Zreszta smakowało im wyśmienicie. Musze jeszcze nadrobić zaległości na bobasach i pooglądać wasze brzdące :) Może uda mi się dziś wieczorem, bo w niedzielęw jadę raniutko do mamy, a wrócę póxno w nocy, a w poniedziałek to już pewnie będę musiała nadrabiać zaległości i przygotowywac sie na kolejne dwa dni. Póki co pozdrawiam i serdeczne dzięki za maile :D madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz tabelka bo cosik ucięło ;) madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca............6700g.......55cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłyśmy na szczepieniu... bardzo się boję... podświadomie czekam na gorączkę:( ale lekarka stwierdziła, że nie widać infekcji więc mozna szczepić.. no zobaczymy. Lena ma cały czas duże ciemiączko przednie i bardzo powoli jej zarasta. Ma któraś z was podobny problem? Bo troszke sie martwię.. Główkę ma 3 cm większą w obwodzie niż klatke piersiową- no ale niby w normie. Sama nie wiem co o tym myslec. Kasmo nie martw się..wiem, że dobrze gadać, ale my tez praktycznie ciągle z jednej pensji, bo sklepy to tak róznie... Nie zawsze jest, żeby do zycia dołozyć, szczególnie jek trzeba w cos zainwestować. Zresztą w interseie to jest nijak- pieniądze ciągle są w obrocie. Wiec tak to w zyciu bywa- raz na wozie raz pod wozem. Ale za to jak można sie nauczyc gospodarzyc:) dokleje dziś kilak fotek Leny i Maksa bo juz załapałam o co biega:) Dziekuje wam za miłe słowa. Wasze pociechy sa bombowe:D I widać, że szczęśliwe:) Nie chce wydlużac postu , ale wypada sie uaktualnić w tabelce- co niniejszym czynię: madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....6845g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7515g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68 cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl bumpy........Lenka i Maksiu.....www.agawg.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę :) madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze raz poprawiam tabelkę :) madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Anulka pozakładam jeszcze te Olivierkowe kciuki a jak będzie trzeba to od M pożycze :) Dziewczyny jak któraś wie to niech się ze mną podzieli bo nigdzie nie mogę znaleźć dlaczego nie wolno smarować dzidziulków maścią sterydową? Doktorka przepisała Olivierkowi na tą zaczerwienioną i szorstką skórke maść Elocom i kazała smarować nie więcej niż 5 dni.Skoro nie można używać takich maści to dlaczego ona nam to przepisała? I ja też dziękuje za pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korolciu- trzymam kciuki za mame i siostre. ja przechodzilam jakis czas temu podobne stresy....z mama i z siostra....ale mam nadzieje ze u twoich bliskich bedzie dobrze.. tak...odkad powialo tu swierzoscia tez mnie ciagnie do kafe o wiele bardziej! bumpy- dobrze ze wstawilas zdjecia lenki na bobasach:D bo ta żaba to cos nie dziala. licze ze niedlugo bedzie ich nieco wiecej;) lenka sliczna:) kasmo!- dluga przerwa to to nie byla...raczej strasznie dłuuuuuga! witaj znowu i liczymy na czestrze wpisy! przykro mi z powodu pracy... Gosiaczek i gumecka - fajnie ze planujecie sluby...troche wam zazdroszcze. chetnie sama bym zorganizowala wlasny slub raz jeszcze. zabawa byla ekstra! moze tak na 25 lecie:) ja ze swoim M jstem po slubie 3 lata....a razem 9. wczoraj bylam u neurologa- z tymonkiem wszystko super, bo to sa takie wizyty kontrolne. pokazala mi tez pani dr jak go stymulowac do raczkowania i przekrecania z brzusia na lecki i na odwrot., ale niestety nie potrafie opisac :( pani dr powiedziala ze nalezy dziecko zachecac ale nic na sile, tylko w granicach rozsadku. rozlozylam dzisiaj wiec kocyk na ziemi i okazuje sie ze moj synek sam sie kreci z boku na bok wiec te przewrotki to mysle ze bedzie kwestia tygodnia. tylko nie mam za bardzo jak go klasc...a na podlodze to jakies mam takie opory. wydaje mi sie ze moze mu byc zimo... madziam- super ze sie odezwalas i napisalas co u was :D , bardzo lubie czytac twoje dlugie wpisy :) ja z tymkiem nie jestem az tak czesto u lekarza ale tez mam ich po dziurki w nosie...w kazdym miesiacu conajmniej raz jestesmy u ktoregos ze specjalistow.. neurolog...audiolog...pediatra...szczepienie co jakis czas...bioderka i okulista...kiedy to sie skonczy...! a przecierz tymonek jak najbardziej zdrowym chlopcem jest. co prawda mial na poczatku problemy ale to juz za nami. EVKA- JA OSOBISCIE TEZ KIEDYS MIALAM TEn ELOCOM ALE DLA SIEBIE( CAPS LOCK MI SIE WLACZYL),a potem sie dowiedzialam ze moj kolega stosuje go na łuszczyce czy cos w tym stylu..wydaje mi sei ze nie mozna jej stosowac u takich maluchow bo jest zbyt mocna i ma zbyt wiele substancji niebezpiecznych dla takiej wrazliwej skory. szukalam ale nie znalazlam dlaczego nie mozna jej uzywac u niemowlakow:( zaraz uzupelnie tabelke. tymonek wazy 7900! ale byl wazony tak na szybko, w spioszkach i z pieluszka, no ale tak mniej wiecej sie zgadza. wczoraj minelo nam 6 miesiecy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzupełniam tabelkę,bo byliśmy na szczepieniu: madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm? Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm nick............... imię dzidzi .......www. madziam..........Wiktoria .....................Weronika........ www.wiki.bobasy.pl domi25...........Zuzia ....................Wiktoria......... www.wiktorka.bobasy.pl asiek78...........Maks............. www.maks.bobasy.pl gumecka .........Karolcia ......... www.gumecka.bobasy.pl renia1 ............Oliwia ............ www.oliwka26.bobasy.pl alcza..............Dawidek.......... www.alicja78.bobasy.pl optymka .........Piotruś .......... www.piotrfryderyk.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl ana 33 ...........Hubcio............ www.hubus.bobasy.pl gosiaczek26 ....Wiktoria ........ www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.......... Łukasz........... www.dora777.bobasy.pl Agulek............Rafałek.......... www.agulek.bobasy.pl Hepcia............Marta........... www.hepcia.bobasy.pl kasmo............Wiktor........... www.wiktory.bobasy.pl Anulka_krak.....Kubus............ www.kubulek.bobasy.pl ....................Tusia............ www.tusiecina.bobasy.pl sliwka............Alicja............. www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl edi1978..........Karolek.......... www.karolek0707.bobasy.pl Kolorcia..........Amelka.......... www.kmrozik.bobasy.pl evka81...........Olivier........... www.evka81.bobasy.pl Kamelia...........Zosia............ www.kamelia.bobasy.pl Lila26.............Maja............ www.majai.bobasy.pl mojreczka.......Tymuś.......... www.tymoteuszek.bobasy.pl iwka26..........Adrianek......... www.iwka26.bobasy.pl ana33 gg 6805174 , ania_patryk@wp.pl anulka gg 1629467, pyzorzyca@buziaczek.pl, asiek78- gg 4163608; joannaj14@interia.pl bumpy- gg 2120580 mojreczka - gg 9527029, mojreczka@o2.pl hepcia gg podam później, blanka.d@interia.pl gumecka-gg 4538488 poduska@o2.pl evka81-gg 5294249 evka81@poczta.fm sliwkarobaczywka-2255223 sliwkarobaczywka@yahoo.com alcza- gg2086095, asalicja@wp.pl kolorcia - 1351361; mrozik@wroclaw.herbapol.pl gosiaczek-8616146,bugsy24@wp.pl madziam - gg: 2609256 mail:magdak77@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana33 gg 6805174 , ania_patryk@wp.pl anulka gg 1629467, pyzorzyca@buziaczek.pl, asiek78- gg 4163608; joannaj14@interia.pl bumpy- gg 2120580 mojreczka - gg 9527029, mojreczka@o2.pl hepcia gg podam później, blanka.d@interia.pl gumecka-gg 4538488 poduska@o2.pl evka81-gg 5294249 evka81@poczta.fm sliwkarobaczywka-2255223 sliwkarobaczywka@yahoo.com alcza- gg2086095, asalicja@wp.pl kolorcia - 1351361; mrozik@wroclaw.herbapol.pl gosiaczek-8616146,bugsy24@wp.pl madziam - gg: 2609256 mail:magdak77@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na próbę czy się uda *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+* madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm..... www.wiki.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7500g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało sie:) dziewczyny moze tak zostac? mi sie osobiscie podoba;) zeby tabelka byla cala to musza byc te szlaczki na gorze i na dole. w tym naszym okienku co piszemy posty wyglad to inaczej ale po wyslaniu forma jest ok. jesli wam sie podoba to sie ciesze, ale jesli wolicie poprezdniia tabelke to sie nie pogniewam i mozemy wrocic do starej:) kurcz...z tego wszystkiego nie zmienilam wagi tymusia. wiec jeszcze raz... tak na próbę czy się uda *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+* madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm..... www.wiki.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........7600g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9000g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm Kamelia........Zosia............13 lipca...........6400g.......68 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8350g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............7600g.......67cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............6300g.......65cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........8750g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8000g ......70cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............6830g........68cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............8000g.......70cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×