Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

Jansowi to nawet nie pomógł taki wspaniały kibic jak Maks ;) zdenerwował mnie wczorajszy mecz😠 - chyba się zniechęciłam do reszty:P Tesko - szczere współczucia :( to okorpne co przechodzicie - trzymacie się i życzę duuuuużo zdrowia🌻 na razie tyle - zmykam się podołować :( zaczynam się podejrzewać czy nie dopada mnie jakaś deprecha przez tą ciągłą nieobecność S i moje ciągłe siedzenie w domu... Rano mąż zadzwonił, o której będzie, a to mnie zupełnie przybiło, bo liczyłam, że koło 14-stej będzie najpóźniej 😭 teraz nawet nie wiem czy koło 17-stej dojedzie - autentycznie musiałam sobie popłakać, aż Maksio był wytrącony z tropu: tulił mnie i dawał całusy.... tylko z powodu niego szybko postarałam się pozbierać❤️ buuuu totalny dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek nos do góry. Powiem tak, Szacowny mój małżonek został wczoraj w domu, ale oczywiście hibernował z nosem w telewizorze. Tak więc nagły , dodatkowy czas poświęcił 22, latającym za piłką idiotom + 23-emu sędziowi . Ja, żeby nie okazać się raszp[lą nie próbowałam walczyć ze sportowym zacięciem M , pozostało mi więc przyłączyć się do kibicujących okrzyków męża i podobnych dobiegających zza ścian. Mecz oglądałam jednym okiem, drugim zezując w stronę Kafeterii;) Dora 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra anulka, jak bedziesz miala chwilke i ochote to skrobnij:) Asiek glowa do gory - i pozdrowienia od drugiej takiej, ktora tez czasem miewa doly samotnosciowe:):) Jak to jest - z jednej strony marzy sie pobyt w domku z maluchami a z drugiej jak za dlugo czlowiek siedzi to dolki lapie, prawda? Dobrze jednak, ze dolki lapie a nie kopie bo kto pod kim dolki kopie ...hihihi:D:D:D:D Kurcze jakies glupie poczucie humoru mi sie dzisiaj uaktywnia. Moze to wina topiku na ktory zajrzalam przed chwilka i sie obsmialam - zabawne zdarzenia porodowe:D:D:D Naprawde dobre, zwlaszcza, ze przydarzyly sie innym:);) A ty asieczku mOze wiesz... jakis wieczor pieknosci sobie urzadz, wanna , zapach, troche bronziku (jak to mowi moj M:)) moze pomoze:) Trzymam kciuki:) Anulka mam dzisiaj do ciebie z nalesikami pedzic czy mam wolne??;):D:D:D Dora, witam, witam, cieplo macham A reszta kobietek?? Gdzie jestescie? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... teska i hepcia, duzo zdrowka dla maluchow ❤️ I ponawiam pytanie odnosnie mieska - ile dajecie dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mięsko, Optymko, to Nikoś dostaje raz dziennie troszke zmiksowanego w zupce. Tak troszkę piersi z kurczaka lub kawałek królika. Co do ilości to wagi nie podam, ale tak na oko to odkrawam surowego mięska wielkości dużej czubatej łyżki - nie wiem czy to dużo, czy mało? Dziewczęta apel: CZY KTóREś Z BOBASóW MIAłO TRYDNIóWKę? Mój mały po trzech dniach wysokiej gorączki (39.6) dziś dostał wysypki na pleckach i brzuszku, i nie wiem co to. :( Ide bo płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. Miało być "trzydniówkę". Idę coś zjeść, bo już ze mną źle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teska z tego co pamietam to chyba dziewczynki madziam mialy trzydniowke... i objawy trzydniowkowe sie zgadzaja... czyli chyba juz Nikos \"przewala\" chorobsko 🌻 A z mieskiem to ja tez podobna ilosc podaje, duza czubata lyzke :):) Milego dnia kobietki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teska moj krystian mial trzydniowke i wysypka to jak najbardziej dobra oznaka bo zakonczonej chorobie asiek glowa do gory :D pozdrawiam i zycze milej niedzieli dzis ide z krystiankiem do zoo bo u nas w Łodzi fetyn dla dzieci (mam nadzieje ze pogoda dopisze) 🌻 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Piękna pogoda, więc dzień spędziliśmy na spacerach:D Mięska u nas tyle, na ile Buba ma aktualnie humor - czasem potrafi zjeść dość dużo, czasem w ogóle nie chce tknąć. Średnio jada kopiatą łyżkę ;) Trzydniówki nie przechodziliśmy na razie. Muszę się Wam pochwalić - redakcja onetu dostrzegła mój blog - jest dziś w polecanych. Rany a myślałam, że mało kto go czytuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tylko i życzę wszystkim udanego i pogodnego tygodnia. Dziękuję za życzenia zdrówka dla Marty. Jest już troszkę lepiej. Mam nadzieję, że obędzie się bez antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z samopoczuciem u mnie lepiej, choć jakaś płaczliwa się zrobiłam - wystarczy błachostka, a ja się rozklejam :(... coś chyba ze mną nie tak ;) weekend jak zwykle minął za szybko :P jak szefowa nie zmieni zdania to dziś jestem ostatni dzień w pracy w tym tygodniu :D:D:D Marzy mi się urlop, bo w związku z roczkiem w czwartek jutro chcę sobie na spokojnie zrobić zakupy i posprzątać z grubsza, a w środę zacząć gotowanie. W czwartek na 13.00 mam obiad, na którym będzie 12 osób + Maks ❤️, a na popołudnie dojedzie jeszcze 5 lub 6. Także trochę roboty i gonitwy będzie. Na razie w kościele nie robimy i nie wiem czy wogóle zrobimy - chyba, że zostanę \"zmuszona\" przez otoczenie ciągłym dopytywaniem \"a kiedy w kościele\" - zobaczymy. Elfia mamo - a wy jak zamierzacie obejść roczek? urządzacie coś specjalnego czy tylko w swoim gronie? Wczoraj skorzystaliśmy z ładnej pogody i byliśmy na spacerku ze znajomymi, na którym \"zahaczyliśmy\" o bar z ogórdkiem. Okazało się, że mieliśmy naprawdę super ubaw i komedię, ponieważ oprócz Maksia była jeszcze jedna dziewczynka też z czerwca i chłopczyk 16-sto m-czny. Dzieciaki od razu przypadły sobie do gustu i to co wyrabiali przyprawiało o śmiech nie tylko rodziców tychże bąbli, ale rozbawili cały ogródek i wszycy oglądali ich dokazywania jak jakąś komedię. Były: przytulania, wzajemne całusy, wymiana zabawkami, biszkoptami, paluszkami oraz chęć podkradania sobie picia. Generalnie było naprawdę super - udane popołudnie ;) Mięsa Maks dostaje tyle co w słoiczkach, bo nadal najczęściej raz dziennie dostaje gotowe jedzenie - o dziwo poleciła nam to nasza pediatra. Jak to określiła \"niech jeszcze przez jakiś czas dostaje raz dziennie pełnowartościowy skład jedzenia\". Poza tym je powolutku prawie wszystko co widzi, ale w małych ilościach. W piątek np. zjadł ze mną nadzienie z gołąbków czyli ryż z mięsem - bardzo mu smakowało. Maks nadal nie przepada za jajecznicą i kanapkami - za to suchy chleb i parówki to uwielbia. Chciałabym czasem dać mu coś innego, ale on protestuje - chyba zaczyna wymyślać z jedzeniem:( A miałam taką nadzieję, że tego po mnie nie odziedziczy, bo jako dziecko byłam okropny niejadek ;) Mamusie, a co wy dajecie z \"dorosłych\" pokarmów swoim maluszkom? Zmykam do pracy, bo muszę się porządnie odrobić jak mam iść na urlop - dam jeszcze znać czy go dostanę. Trzymajcie za to kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wpadłam się z Wami przywitać. Długo nie miałam internetu (przeprowadzka)ale od kilku dni mam i będę tu do Was zaglądać. Dziękuję Wam za życzenia urodzinowe dla dziewczynek. Anulka Twój blog jest super!!!! Zapraszam na bobasy dzisiaj umieszczę nowe fotki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - jak miło cię widzieć :D🌻 zaglądaj regularnie i to koniecznie! ;) Dostałam jednak urlop i od jutra zabieram się za przygotowanie imprezy bąblowi, ale nie omieszkam znaleźć dla siebie chwilki na solarium i fryzjera ;) Postaram się tutaj zaglądać co dzień, choć na chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek jak juz zaliczysz te wszystkie zakatki piekna (jaka ja dzis poetyczna sie zrobilam:)) to zrob zdjecie, wrzuc na neta... :):) Moze mnie to zmobilizuje, zeby wreszcie wygospodarowac czas dla siebie:) Ktos to ostatnio pisal, ze odrobina zdrowego egoizmu jest potrzebna, mial racyje ten Ktos;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, jeszcze dodam... asiek Piotrus tez prubuje juz prawie wszystko to co my jemy... i bardzo mu to smakuje:):) I wyobraz sobie, ze wczoraj tez wsuwal nadzienie do golabkow z ryzem, baaardzo mu smakowalo:) Domi, witaj po dlugim czasie, skrobnij slowko jak tam dziewczynki:) Anulka mam zamiar dzis wieczorkiem \"wyhaczyc\" o twoj blog:) Mnie tam jego popularnosc nie dziwi:D:D:D Dobrze sie czyta, nie unikasz roznych tematow... nic tylko dalej pisac az calosc zamkniesz w ksiazce:D:D:D Dobrze, zmykam, dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale byka palnelam, wstyd!! Przyznaje sie jednak i mam nadzieje, ze ubiegne podczytywacza;):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymko - chyba ubiegłaś podczytywacza ;) co do gołąbków to jakbyśmy się zgadały :D Fryzjer ma być zaliczony w środę w południe, a solarium jutro - fotkę nie wiem czy umieszczę, mogę nie mieć cywilnej odwagi ;) Jestem tylko zła, bo roczek już w czwartek, wesele za tydzień, a ja nadłamałam już 2 paznokcie 😭 normalka jak człowiekowi zależy to zawsze się nie udaje :P taka babska próżność ;) Co do blogu - też nie jestem zaskoczona. Rzadko mam czas tam zerknąć, ale jak już jestem to uwielbiam czytać. Naprawdę Anulko masz dar i potrafisz ciekawie pisać na każdy temat🌻❤️ Maks dziś miał interesujące zajęcie (szkoda, że tylko dla siebie) :P Otóż chodził tam i z powrotem niby pchając kosiarkę do trawy za niższą rączkę (oczywiście ktoś dorosły musiał \"bawić\" się razem z nim). Był przy tym bardzo zaangażowany i przejęty rolą oraz bez przerwy pod noskiem \"brum\'ował\" ;) Na koniec postanowił dać całusa szczeniaczkowi - zresztą nie pierwszy raz :o taki to z niego całuśnik ;) Zauważyłam też, że Maks zaczyna wykorzystywać całusy jako sposób wymuszenia na rodzicach określonego zachowania. Dziś kilka raz sam pchał buziaka po czym wskazywał rączką co chce - to się nazywa szantaż emocjonalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek, nie mam pojęcia, jak zorganizować ten roczek. Oczywiście wszystko na mojej głowie, a w głowie - pustka. Dziewczyny, macie jakieś pomysły, jak szybko i tanio przygotować małą imprezkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia mamo jesli ma byc szybko i tanio to raczej wszystko we wlasnym zakresie:);) Proponuje fajne w wygladzie ciacho dla dzieci albo jak nie chcesz tortu to tanie sa kolorowe galaretki (robisz np trzy kolory, osobno, potem kroisz w kostki i laczysz razem w duzym, najlepiej szklanym naczyniu - efekto super, zwlaszcza dla dzieci:):) lub kupujesz gotowe babeczki, wydrazasz i w srodek dajesz kulki lodow... a reszta - salatki na zimno , pieczony kurczak np nogi kurczacze;) na chrupko z piekarnika... kurcze musze leciec bo bigos mi sie przypala:):) Elfinko jak bedziesz chciala wiecej to pisz, chetnie podpowiem cos jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz, Optymko, ze szczegółami pisz... Bo ja w kuchni to dwie lewe ręce mam ;) Na roczku będą głównie dorośli, ok.10-15 osób. Część rodzinki oczywiście nie może się zdecydować, a do imprezy zostały 2 dni. Normalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiałki:D Oj, my roczku nie obchodzimy jakoś szumnie...ot po prostu torcik w obecności dziadziów i Tusi. A ponieważ ja mam piekarnik z epoki kamienia dłubanego i tylko murzynek i szarlotka w nim wychodzą przyzwoicie, więc torcik będzie zakupiony. Wczoraj dostałam wiadomość, że 19 czerwca dziadzio porywa na na Mazury. Czy ktoś jeszcze w tym terminie będzie blisko Mrągowa? Odzywać się moje panie:D Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfia u nas była rodzinka10 osób starszych i dzieci. Zrobiłam zwykły obiad :mięcho ziemniaki i sałatka a potem tort(z cukierni),ciacho ,kawka,herbatka.Wieczorkiem byli znajomi podałam tort, owoce, słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....8100g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8950g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj..........10,6kg........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........9200g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....10,7kg........78cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....9000g.......80cm... www.gumecka.bobasy.pl renia75........Oliwia...........26 czerwca......7450g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9700g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........9500g ......74cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............9500g.......71cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Dragonka73...Korina.......18 lipca............11,5kg......80cm Teska78.......Nikoś...........19 lipca............12kg.......83cm... www.teska78.bobasy.pl Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........10kg........84cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........8280g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8650g........74cm... www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............10,5kg.......75cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfia mamo wiec tak:) Udka kurczaka zeby byly chrupkie najpierw obsmazam na duzym ogniu, potem do piekarnika pod przykryciem na godzinke z okladem i jeszcze potem pol godzinki bez przykrycia zeby sie fajnie zbrazowilo:) Salatka z kurczaka: wedzone udka (2)kurczaka pokroic w kostke, dorzucic 1 kukurydze z puszki, 2-3 male ogorki kiszone, 4 jajka na twardo i majonez. Albo taka: szynke pokroic w plastry, do tego ser zolty starty na grubych oczkach na tarce, kiszony ogorasek, kukurydza, szczypiorek, moze byc ananas jak lubisz - i majonez:) Jesli chcesz podac np zimne soki do picia to zeby bylo ladniej szklanki czy co tam uzyjesz:) brzegi zamocz w zimnej wodzie i wloz do cukru, fajnie wyglada. Ciacho proste a z efektem - jesli masz sprawdzony przepis zrob ciacho w formie z dziura w srodku (chyba mowia na to kominek:)), po upieczeniu i wyjeciu z formy do srodka wstaw szkalnke ze swiezymi kwiatami:) Co tam jeszcze - moze bagietke pokroic w kromeczki, na patelni podsmazyc na masle zieleninke, ziola - co tam lubisz:)- dorzucic wycisniety czosnek, sol, pieprz, posmarowac pokrojone bagietki, na to plasterki mozzarelli i zapiec na zloto.... jejku, moze tyle bo zamienilam forum na kuchenne:D:D:D:D A tak w ogole to pozdrowienia dla wszystkich, nie tylko elfiej mamy;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jeszcze tylko zapomnialam dodac, ze kurczaka przed obsmazeniem koniecznie trzeba natrzec wycisnietym czosnkiem, obsypac papryka mielona, osolic i zdrowo opieprzyc;):D:D:D ... i chyba bedzie tego:) A w ogole to powiem M. co mi napisals, niech bedzie zazdrosny hihihihii:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, ile ja się nasłuchałam n.t. przyjęcia z okazji roczku! Mamuśki (lub babcie) najczęściej chciały się pochwalić, ile to kasy wydały na imprezę w takiej czy innej modnej knajpie. Optymko, dzięki za kącik kulinarny. Zdecydowałam się na sałatkę, sernik z kwiatkami w środku, ale zamiast kurczaków, zrobię kanapki. Aha, no i tort. Wiecie, że w tej mojej wsi jutro cukiernie są nieczynne? Znaczy jest jedna, ale tam tort kosztowałby mnie 70zł. Przegięli pałę - robię sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×