Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

ale wysłało tych wiadomości! :)) ja chciałam tylko raz ale pisało mi że nie może wysłać chyba jakaś awaria była na forum a tu teraz prosze chyba z 5 razy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wysłało tych wiadomości! :)) ja chciałam tylko raz ale pisało mi że nie może wysłać chyba jakaś awaria była na forum a tu teraz prosze chyba z 5 razy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! gdzie sie wszystkie podziewacie? Jak samopoczucie? meg? Estella? Myszka? I inne kochane dziewczęta? Czemu malinko sie nie odzywasz? Daj znac co u Ciebie? Ja jestem spuchnięta w oczekiwaniu na @. Brzusio boli ały czas i juz dawno pozbawił mnie jakichkolwiek złudzeń na cud w tym miesiącu. Zaraz \"Samo zycie\".... Hihi... któraś ogląda? Miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
czesc laski! A dzis powiedzielismy mamusi ze bedzie babcia. he he he A przed chwila zjadlam duuuuuuuzo pasztetu.mniam. piszcie co u WAs bo uwielbiam Was czytac wieczorkami, kiedy jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Witam wszystkie forumowiczki u mnie dzis juz lepszy nastroj ;) niz wczoraj. Wiecie moze to dziwne (napewno sobie wymyslam ) ale dzis zrobiło mi sie niedobrze jak poczułam zapach kawy i papierosów. Ale napewno przesadzam bo przeciez ten miesiac spisałam na straty zaczynam sie bac ze moja wyobrażnia bieże góre. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i mocno sciskam :) -----> do Estella gratuluje premii -----> do Soul mam nadzieje ze dostaniesz podwyżke ------>do Lusi trzymam kciuki 🖐️ za szczesliwe rozwiazanie i za dzidzie ------>do Myszki29 wiem jak to jest jak sie spi bez bliskiej osoby i zupełnie samemu w domku bardzo czest przerabiam ten scenariusz wiec moge powiedziec tylko jedno współczuje -------> monia81 mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i ze potwierdza sie dwie kreseczki ------> do malwy30 teskinie za Toba i pozdrro od zdziry:) Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dziewczyny, co z Wami?! Podciągnę ten wątek po zleci na drugą stronę. U mnie, brak jakichkolwiek objawów :-( cóż, jakby się udało, to chyba już piersi powinny boleć. A mnie nic nie boli. Tylko podświadomość podpowiada, że się udało. Ale jak wiadomo, poswiadomość kocha płatać figle. Za około tydzień mam dostać @, oby nie, oby nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika19 Jak widzicie @ przyszła i dzis strasznie cierpię: ból brzucha i krzyża okropny. Trudno. Teraz chwilowo zajmę się małych odchudzankiem. Co mi pozostało? Buziaki! PS. Paulinko dzięki za miłe zyczenia. Wczoraj wywalczyłam co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
cześć estelka , a gdzie reszta ?? ależ mnie wszystko wkurza , dosłownie wystarczy chwilka żeby mnie zapienić :( i ciągle głodna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
oj, Soul , tak mi przykro. Ale ja się boję, że podzielę Twój los :-( Meg , tak bardzo chciałabym być w Twoim stanie :-) teraz tylko czekać, czekać...ale moje nadzieję są, niestety coraz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dziewczyny, ze zbliżającym się terminem @, jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Estella.Widzę,że ucięło mi tekst.Chciałam napisać,że korzystając z okazji planuje chwilowe odchudzanko.No a basen to wtedy jak @ pójdzie. Nie złość się meg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, znowu netu nie miałam ale juz jestem :) Hej paulakp :) haj dzisiaj humorek?? nienajlepszy miałaś ostatnio, mam nadzieje że jest lepiej :) Hej Estella :) jak juz wczesniej pisałam netu nie bylo, ale jestem juz z Wami :) gratuluje sukcesów w pracy :) Gorące pozdrowienia dla Lusi i Emilki :) Powiem Wam że ja się nie czuje w tym miesiącu jakbym miała dostać dwie kreseczki, za duzo stresów mam również na głowie więc pewnie uda się kiedy indziej, zobaczymy 17 bo wtedy planuje testować :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni-81
cześć dziewczynki! Soul jak bys mogła to umieśc mnie w waszej tabelce :) Ja tez cały czas czekam i chyba dłużej nie wytrzymam dzisiaj kupie drugi tescik i jutro rano go zrobie :) tak sie denerwuje że szkoda gadać!! @ jeszcze nie nadeszła a to już 29 dzień!! a ja zawsze miałam @ srednio około 26 dni :) więc może w końcu sie udało! miłam nic nie mówić meżusiowi wczoraj o tych 2 kreskach ale nie wytrzymałam! wiecie w jakim szoku był:))) nie wiedział co powiedzieć ale powiedziałam mu że to nie jest jeszcze pewne żeby sie nie nastawiał na 100%! Estella wszystko bedzie wpożądku zobaczysz!!! tylko trzeba mieć nadzieje! a ty Meg to juz masz chyba typowo cążowe objawy!!! fajosko)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg33
no czekamy moni na informację o II krechach , soul a może @ nie przyjdzie i dlatego brzuszek boli ? jeśli chcesz trochę zchudność bez żadnych katorżniczych diet to polecam od 18 post ew, jogurt lub marchewkę , no i zadnych słodyczy :( ja tak się odchudzałam i w 2 tygodnie 2 kg ale ja jestem ogólnie szczupła bo waże 48 kg ale moja teściowa schudła 4 kg w tym samym czasie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moni-81, meg :) Moni ciekawa jestem czy to juz :) jutro czekam z niecierpliwością na wynik testu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja służę radami w dzidzinie odchudzania :-) jestem w tym względzie "specjalistką" dużo czytam na ten temat i dużo wypróbowuję. Lubię diety :-o ;-) , sport i dbanie o kondycje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
witam:) no nareszcie Kasia wróciła:) Soul przykro mi że tym razem się nie udało ale za chwile zapomnisz o tym i znów będziesz sie starać od nowa o dzidzie:) tak to już jest stres przed @ a potem staranka od nowa hmm skąd to znam, ciekawe kiedy w końcu skończy sie nam ta wieczna huśtawka:) Estella widze ciągłe huśtawki nastroju :) spokojnie Estelko wszystko będzie dobrze zobaczysz:) A Meg nastroje jak typowa ciężaróweczka :) zjedz coś dobrego Meg popraw sobie nastrój:):) A co do twoich rad o odchudzaniu to całkiem fajne chyba to zastosuje bo dziś mam na sobie kostiumik i jest nieco....obcisły tak że czuje sie jak pasztecik:(musze zadbać o figure. Już kupiłam sobie kasete do ćwiczeń z Cindy, teraz jeszcze ogranicze jedzenie jak mówi Meg i może coś z tego wyjdzie. Jak dzidzi teraz nie będzie to chociaż sie odchudze no:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella to co mi zaproponujesz jestem żarłoczkiem bez słodyczy sobie poradze ale konkrety to uwielbiam jak zrzucić z 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Mysza, ja też wracam do formy po świętach. Moją główną zasadą diety jest - nigdy nie ograniczaj jedzenia do minimium - próbowałam. Tylko tym sposobem zniszczyłam sobie żołądek, a po powrocie do normalnego jedzenia (ile można żyć na jednej marchewce) waga wracała. Kieruj się w diecie podstawową zasadą - jak najmniej pieczywa białego, jak najmniej słodyczy. A węglowodany tylko do godziny 15.00. Później mięcho, warzywa, trochę owoców. Efekt murowany, wypróbowany, bez efektu jo-jo. Ja właśnie też się odchudzam, bo złamałam trochę swoje zasady pod koniec grudnia, oczywiście nadal ćwiczę, ale brzuch jakiś nadęty, powinien być już płaski. Jak to nie fasolka, to chyba będę musiała się wybrać do gastrologa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Myszko, jak nie możesz się oprzeć słodkoscią, to pamiętaj możesz coś skubnąć ale tylko rano! Po południu przemiana materii tak spada, że całe cisteczko czy batonik odłoży się w biodrach :-( Wybieraj raczej sezamiki, czekoladę gorzką z zawartościa kakao powyżej 60 % albo cisteczka owsiane, któraś z dzieczyn podawała przepis przed świętami. Jeśli chcesz podam Ci swój przepis, są to cistka bez cukru ale pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Meg, pwoiedz mi proszę, czy Twoje objawy ciążowe, przed @ , nasilały się czy też wahały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za rady. Meg! @ już przyszła. Moni juz Cie wpisuje.Sprawdź dane i dpisz. Ja zastanawiam się nad głodóweczką.... TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? meg33 .......Warszawa.....ok 15 września .... ............?.........? anuska.......Kielce............ok 1 wrzesnia................?..............? Mondelina...?..................17 lipca....................?...............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................27.01 Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................22.01 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............11.01...........28-31..................9-10.02 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r moni-81..........15.12..........26.......................9.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika19 moni-81..........Monika???.................??????????????????//..23??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mysza :) ale miłe przywitanie :) Wiecie z tymi dietami to jest różnie, najlepiej jeść wszystko ale mniej i nie objadać się zbytnio :) no i ćwiczenia :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam. Ucięło ostatnia tabelkę. TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paulina...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.........19 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 Dioda.............Dominika..................Strzelec.............30 Aga*.............Agnieszka..................Skorpion..........26 Olala.............Aleksandra.................Ryby...............26 Impersona.........Elka........................baran.............20 Bozina............Bożena.....................Wodnik .....jeszcze 28. dana25............Danka......................Baran..............25 m0nika19 moni-81..........Monika??/..................??????...............24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella to podaj mi prosze ten przepis bez cukru na ciasteczka owsiane jak mnie przyciśnie to sobie zrobie bo czekolady gorzkiej nie lubie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dawno mnie tu nie bylo ale jakos nie widze zeby ktos sie za mna stesknil ;) Moini 81 nie polecam Pre-testu... juz 2 razy albo i 3 mi sie zdazylo ze sie pojawily dwie krechy i nic z tego! Takze ja pre-testowi juz wogole nie ufam!!!!!!!!!!!!!!! Estella trzymam kciuki :) Co do pozastania w tabelce starajacych sie to dziewczyny glowy do gory! Bo na chwile obecna to chyba ja tam najdluzej zostane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
szkalnka płatków owsianych, szklanka otrąb pszennych, szklanka mąki, łyżeczka proszku do pieczenia, 1/4 szklanki oleju, 1 jajko (ja nie dodaję), szklanka rodzynek, szklanka soku jabłkowego, cynamon, Wszystko mieszasz, robisz kulki lub placki łyżką, wykładając na blachę na pergamin i pieczesz 200 stopni ok 10, 15 minut - zależy czy wolisz miękkie czy bardziej chrupiące Są pyszne, ja robiłam róże miksy, np aby nie było cynamonowo-jabłkowo-rodzynkowe dodawałam migdały, wiórki kokosowe i szklanke mleka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Soul dane się zgadzają jak najbardziej :)) Monika lat 24 znak zodiaku panna a testować sie będe jutro. Wczesniej napisałam moni-81 bo zjadałam liteke a !! i mój nick przez pomyłeke sie zmienił! zawsze byłam pod monia-81!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Soul dane się zgadzają jak najbardziej :)) Monika lat 24 znak zodiaku panna a testować sie będe jutro. Wczesniej napisałam moni-81 bo zjadałam liteke a !! i mój nick przez pomyłeke sie zmienił! zawsze byłam pod monia-81!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Estella tzn że jak robisz ze szkl. mleka to zamiast tego soku jabłkowego tak? dzieki będę testować te ciacha:)juz mam chęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×