Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość kubolinka
HopeU - z tymi nudnościami na dziewczynkę to chyba nie jest prawda. Będąc w ciąży z synkiem męczyły mnie aż do końca 4 miesiąca. A koleżanka 2 ciążach z córeczkami nawet nie wiedziała co to mdłości. sonia_29 i minutka78 trzymam kciuki za właściwe kreseczki :) U mnie 8 dc i początek starań. Jestem taka niecierpliwa że już chciała bym żeby był 8 maja :) Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było podobnie, przy pierwszym synku nie miałam żadnych dolegliwości, dobrze się czułam, miałam ochotę na kwaśne, a z drugim synkiem i mdłości miałam i ochotę na słodkie, cera gorsza, gorzej się czuję, z kalendarza chińskiego powinna być córka a będzie Maciuś :) już nie za bardzo wierzę w te rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Wszelkie zabobony co do plci typu brzuszek , mdlosci itd to bajki dla grzecznych dzieci . Natomiast jedna reguła wsrod moich znajomych sie sprawdza kobieta noszaca córke zmienia sie na twarzy nie koniecznie na minus , ale sie zmienia. Tyle z moich obserwacji . Dziewczyny ma do was takie pytanie czy w ciazy macie lub mialyscie LINEA NIGRA ?? ( to taka czarna kreska na brzuchu od spojenia lonowego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 30, ja w swoich dwóch ciążach miałam kreski od spojenia łonowego do pępka, wydaje mi się ,że chyba każda ciężarna ją ma :) ale już nie pamiętam kiedy się pojawiły.... moja poranna temperatura dziś spadła 36,9....i raczej nie wróży to fasolki :( bo raczej powinna być wyższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia 30 ja miałam taką linie przy każdej ciąży a co do odczucia czy chłopiec czy dziewczynka to z tym różnie bywa bo ja nie zmieniałam się po buzi przy żadnej ciąży a jedzenie potraw też nie miało wpływu bo przy trzecim to ciągło mnie na słodko a przy drugim strasznie wymiotowałam z soku pomarańczowego a ogólnie przy każdej ciąży miałam mdłości a siostra wogule ich nie miała przy obu ciążach i ma parkę jedynie co pamiętam to ona strasznie przy dziewczynce piła kakao mleko i narzekała że tak jej ciężko i tchu jej brakowało i miała częste infekcje drug moczowych a strasznie schudła w pierwszych trzech miesiącach a później rozbiło ją w biodrach a i twierdzi że zaszła w owulacje tagrze różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ja ma tą kreskę tzw zameczek teraz i poprzednio też mialam. U mnie ona pojawia się około 5 miesiąca ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o oczucia w ciąży na dziewczynkę i na chłopca to u mnie jedyna różnica była taka że z córką mialam przez 7 tygodni tylko wymioty po 4 razy dziennie a teraz z synem to przez 7 tygodni miałam mdłości i wymioty na przemian. Jeśli chodzi o zachcianki to przy obu ciążach muszę mieć konkretne smaki albo kwaśno albo pikantnie od czasu do czasu słodkie więc nie widzę różnicy pod tym względem. Tyję też podobnie. Jedynie teraz mam brzuch trochę większy i szybciej go było widać ale to chyba tylko dlatego że to już druga ciąża i po pierwszej mięśnie już są rozciągnięte a wtedy musiało się wszystko ponaciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM U MNIE DZIS DOŁ DOSTAŁAM @ WIEC TEN TES NIE BYŁ WIARYODNY :( MOZE TAK JEST JAK NIE WYJDZIE OD RAZU TO PO TEM NIE MA CO PATRZEC I NAPALAC SIE NA CIAZE, JESTEM WSCIEKŁ OHHHHHHHH:(((((( CHOC W DUCHU MYSLAŁAM ZE MOZE NAM SIE UDA PO UTRACIE FASOLKI , MIAŁAM NADZIEJE ZE PIERWSZY CYKL STARAN BEDZIE TRAFIONY . POMYŁKA minutka78 A JAK TAM U CIEBIE ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak sobie i tak mnie nachodzi sonia_29 ,że u mnie będzie to samo, tzn za 2 dni @ , a i dziś spadek temperatury i ogólne objawy zaczynają mnie utwierdzać w przekonaniu że wkrótce @ jednak nastąpi :( więc trzeba próbować dalej :( może następnym razem nam się uda :) Będzie dobrze :) sonia_29, na pewno nam się uda...głowa do góry.....pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM Enkeli79 DZIEKI ZA OTUCHE, WIEM ZE KIEDYS NAM SIE UDA , TYLKO JA MIAŁAM CICHA NADZIEJE , ZE TO BEDZIE TERAZ , ZE PO UTRACIE OJEJ FASOLKI TEN PIERWSZY CYKL PO , :( BEDZIE UDANY , ALE SIE PRZELICZYŁAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie, ja też myślałam że się uda, bo przy obu moich synach udało się z 1 razem :) i myślałam ,że teraz tez tak będzie :( a ja na razie czekam na @...i trzeba dalej próbować :) pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też przy obu synach za pierwszym podejściem się udało, choć już myślałam, że przy drugim razie będzie inaczej, bo przecież ile można mieć takiego farta, troszkę jestem w szoku, bo mąż kiedyś robił badanie nasienia i lekarz powiedział, że mogą być problemy, a tu taka niespodzianka.... Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki aktualizujcie tabelkę starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ...........16.04.2010 minutka78...................32................1.......... .......21.04.2010 Bernia........................34................8........ ..........17.04.2010 kubolinka....................31................1......... ..........11.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III mamunia30....................30.............III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka, sonie jestem z Wami, wyobrażam sobie co czujecie:( jakie to smutne, mnie to chyba uderza już na psychike, na okrągło myślę o dziecku, dziewcyzny ja juz nie mogę, czy wy też tak macie. teraz na dniach moja kumpelka będzie rodzić, boje się jak zareaguje, każda wiadomośc o ciąży zasmuca mnie, boję się że znowu nam nie wyjdzie, wkurzam się na siebie że źle się nastawiam, ale taka już jestem i nie ejstem w stanie wpłynąc na siebie:( za nami 4 nieudane próby teraz przerwa i od czerwca znowu. z jednej strony nie mogę się doczekać czerwca, z drugiej boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się o tabelki wpiszę. Dla zaciażonych dodałabym jeszcze dwie kolumny płeć dziecka i planowana płeć starające nick..........................wiek .......cykl starań...........planowana@ Lolitka........................25........4 i przerwa do VI.....05.05.2010 mama 3 synusiów...........28.........przerwa do VI........23.04.2010 sonia_29.....................30.........nowy od VI ...........16.04.2010 minutka78...................32................1.......... .......21.04.2010 Bernia........................34................8........ ..........17.04.2010 kubolinka....................31................1......... ..........11.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań amulet123.....................28.............III mamunia30....................30.............III Wzetka........................34.............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
lolitka 85 JA TEZ TAK MAM JAK TY , JEDNOCZESNIE SIE BOJE A JEDNOCZESNIE JESTEM ZLA NA LOS , ZE MUSZE ZNOW LICZYC CYKLE ZEBYM ZASZŁA W CIĄZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak przeczuwałam dziś dostałam @ :( mamunia30 jak się czujesz i czy byłaś u gina? amulet123 a u ciebie jak tam? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
Cześć dziewczyny. U mnie trwają staranka. I mam doła jak krater. Napiszcie mi jak wasi M znosili staranka? U mnie tragedia. Zaczęliśmy kilka dni temu osłabiać armię i było wszystko ok. A teraz gdy czas na akcję typowo "po dzidzię" mój M (pomimo tego że bardzo chce) nie może stanąć na wysokości zadania :( Przytulanki są wspaniałe, ale nie kończą się fontanną żołnierzyków na które czekam. Co mamy robić? Była któraś z Was w takiej sytuacji? Nie pomaga odpoczynek ani miły nastrój. NIGDY nie byliśmy w takiej sytuacji. Dziś 11 dzień i czas żeby ... ech, szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Witam dziewczynki :D Bylam dzisiaj na USG i widzialam 5,9 mm mojego szkraba z bijącym serduszkiem :D :D :D i wszystko jest jak najbardziej ok :DDDDD jedna zecz jaka mnie zdziwiła to na USG wyszlo ze ciaza odpowiada 6 tyg 2 dniu a powinno byc 6 tyg i 5 dni mysle ze te 3 dni nie robia az takiej roznicy i ze wszystko jest ok :DDDDDDD , plamienia sie skonczyly tylko czasami mnie jeszcze pobolewa brzuszyszko. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze tylko mecza mnie mdlosci no i fatalna cera :( . Dopiero 10 maja dostane karte ciazy poniewaz jest troszke inna opieka niz w Polsce i wtedy porobia mi wszelkie badania krew itd . Bardzo mi smutno dziewczynki ze wam sie nie udało , ja zawsze tlumaczylam sobie jak sie nie udawalo w ten sposób ze kazdy ma swoj okreslony czas na pewne sprawy i to ze sie akurat nie udaje ma w sobie jakis cel ! pozdrawiam derdecznie i wysylam fluidy ciążowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Witam dziewczynki :D Bylam dzisiaj na USG i widzialam 5,9 mm mojego szkraba z bijącym serduszkiem :D :D :D i wszystko jest jak najbardziej ok :DDDDD jedna zecz jaka mnie zdziwiła to na USG wyszlo ze ciaza odpowiada 6 tyg 2 dniu a powinno byc 6 tyg i 5 dni mysle ze te 3 dni nie robia az takiej roznicy i ze wszystko jest ok :DDDDDDD , plamienia sie skonczyly tylko czasami mnie jeszcze pobolewa brzuszyszko. Ogolnie czuje sie bardzo dobrze tylko mecza mnie mdlosci no i fatalna cera :( . Dopiero 10 maja dostane karte ciazy poniewaz jest troszke inna opieka niz w Polsce i wtedy porobia mi wszelkie badania krew itd . Bardzo mi smutno dziewczynki ze wam sie nie udało , ja zawsze tlumaczylam sobie jak sie nie udawalo w ten sposób ze kazdy ma swoj okreslony czas na pewne sprawy i to ze sie akurat nie udaje ma w sobie jakis cel ! pozdrawiam derdecznie i wysylam fluidy ciążowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamunia30 ..za dobre słowa i :)) fluidy ciążowe..Cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze :)) . Masz racje wszystko musi iść swoim rytmem i na wszystko przyjdzie czas :) Wierzę w to i trzeba myśleć pozytywnie...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to doklejamy dziewuszki płeć i planowana płeć starające nick.........................wiek .......cykl starań...........planowana@...planowana płeć Lolitka........................25........4 i przer.do VI.....05.05.2010DZ mama 3 synusiów.....28.........przerwa do VI......23.04.2010 sonia_29....................30.........nowy od VI ........16.04.2010.. minutka78.................32................1.......... .........21.04.2010.. Bernia........................34................8........ ..........17.04.2010 kubolinka..................31................1......... ..........11.04.2010 zaciążone nick...........................wiek........cykl starań płećplanowana płeć amulet123.....................28.............III. mamunia30....................30.............III . Wzetka........................34.............2. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. A ja po pierwszej wizycie u gina. Termin mam na 16.12.10 więc całkiem miły prezent pod choinkę. Jak sie okazuje wielkość mojej fasolki jest na 5t 2d więc niestety nie było jeszcze słychać serduszka, ale kolejną wizyte mam na za 2 tyg po to by posłuchać pierwszych odgłosów mojego maleństwa. Czuje sie nawet całkiem dobrze, poza tym że czasem zawraca mi sie w głowie, ale to zawsze chwilowe. Lepsze to niż nudności mojej siostry która termin ma na 11.12.10 czyli tylko o 5 dni wcześniej :-) hmm może się spotkamy :-) kubolinko nie ma sie czym martwić. Ja też tak miałam, mój M jak było za często miał problem, więc sie zastanawiałm czy to nie jest problemem w zajściu, a jak sie okazało nie bo mimo osłabiania żołnierzyków i przytulań 2 dni przed owulką i przekonaniu że nici z tego cyklu bo owulka się przesunęła i znów było tak jak zawsze dwa dni przed - UDAŁO SIĘ. Z tym nigdy nie wiadomo, ale zawsze z zaskoczenia :-) Trzymam kciuki za starające się i życzę miłego i pogodnego weekendu :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam do Was na stronie 101 :) Byłam wtedy w 6 tygodniu ciąży i obiecałam napisac co się urodzi, jak poznam płeć :) A więc mam juz córcię i planowałam chłopca ;) Wczoraj na usg dowiedziałam się, że noszę pod sercem synusia :) Jestem przeszczęśliwa. Dodam, że według prognoz wszystkich kalendarzy miałabym urodzić dziewczynkę :) Moja recepta jest prosta, kto chce miec synusia, niech często się kocha i w owulację i przed nią i po niej :) Recepta na dziewczynke trochę bardziej skomplikowana, sex musi być przed owulacją i tylko raz w okresie płodnym. Jeżeli nie dojdzie do zapłodnienia można z miesiąca na miesiąc przesuwać się o 1 dzień bliżej owulacji. U mnie to się sprawdziło. Na chłopczyka jeszcze brałam Oeparol na lepszy śluz. Pozdrawiam Was i życzę zdrowych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam amulet123 super ze u ciebie wszystko Ok :) Ciesze sie rarem z toba ze sie udało !! Prezecik pod choinką SUPER :) Antuanetta kochana dajesz nam nadzieje ,ze jednak warto planowac i mozna zaplanowac dana płec .pozdzielam słowa mama 3 synusiów moze i nam sie uda . JA z mojm kochanym zaczynamy od dzis kolejny cykl staran , na upragniona Księżniczkę ,moze teraz sie uda .:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam napisze ze u nas bylo 3 dni przed owulacja i tylko raz i mialam nadzieje ze dziewczynka bedzie a tu psikus i chlopczyk hehe :P jak bedziemy na dziewczynke probowac kiedys to zaczniemy chyba od 1dc :D:D:D:D pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssmutna
Witam dziewczyny, które mnie pamiętają. Wiecie że miałam ogromny problem z zaakceptowaniem płci mojego synka, bo wręcz chorobliwie pragnęłam córeczki. Pomopgłyście mi wtedy, choc może nie zdajecie sobie z tego sprawy. Samo to że mogłam komuś o tym powiedzieć dużo mi dało, bo wstydziłam sie z\swojego rozczarowania i myśli. Pisałyście że napewno to się zmieni jak maluch się urodzi... 15.04 urodził się mój synus. I jak jest teraz? Mój synek jest taki śliczny że przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jak na niego patrzę łzy same napływają mi do oczu - jest taki uroczy. Kocham go nad życie, choć chyba za karę nie oszczędza mamusi - całe noce spędzałby przy cycusiu :(. I choć nadal boję się czy będę wiedziała jak go wychować i jak to będzie, nie zamieniłabym go na żadną córeczkę. Razem z mężem oszaleliśmy na jego punkcie... Także forumowiczki, ktore mnie wspierały i przywracały na ziemię - miałyście rację. Dziekuję wam wszystkim. A co do córki, to niewiem czy się zdecyduję próbować - poród miałam tak ciężki, że nigdy w .życiu tego nie zapomnę i chyba nie przeżyłabym tego drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soia_29
sssmutna:)))))))))) To super nowina ze wszystko u ciebie wróciło , do normy :) Kazda z nas na forum w duszy wiedziala , za jak tylko urodzis synko , wszystko wróci na dobry tor:0 A porod sie szybko , zpomina zobaczysz za rok , moze dwa nie bedziesz tego wspominac tak jak teraz , wiem to po mnie ja tez miałam straszny poród i teraz dała bym wszystko zeby zajsc wciaze :( i przezyc to jeszcze raz ZYCZE CI WYTRWAŁOSCI I DUZO ZDROWIA I MIŁOSCI DLA SYNKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×