Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość mamaa 2 chłopców
Witam Was dziewczynki :) Marcelkowa mamo gratuluję synusia ! super,że masz takie podejście :) życzę szczęśliwej ciąży... och mi się bardzo podoba imie Niko - cudne jest ! amulecik kochana musi być dobrze ! życzę Wam zdrowiuteńkiej córuni !! tereskus a może tym razem będzie dziewczynka i teścik tego narazie nie pokazuje :) życzę Tobie tego z całego serca :) mamarazytrzy,sonia_29,HopeU u mnie dziś 7 dc. od 2 dc. było osłabianie plemniczków ;) wczoraj podczas miłosnych uniesień szczytowałam i kurcze lipa w tym cyklu już zakończyłam staranke :( mąż miał orgazm w środku a ja później poszłam do ubikacji zrobić siusiu a więć i tak pewnie żołnierzyki wypłyneły ze mnie... nie chcę próbować dalej gdyż po orgazmie podobno zmienia się ph w pochwie które sprzyja plemniczką płci męskiej. Dziewczynki życzę Wam spokojnej nocki,papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dawno nie pisałam-ale wracam na forum. Ja zakończyłam staranka w 11dc-zresztą poprzednie też w 11 dniu i nic nie wyszło -ale mam nadzieję, że może teraz się uda. Nie nastawiam się w tym cyklu. Marcelowa mamo -zgadzam się że całe to planowanie to 50/50-metoda Wójcika w Twoim przypadku nie potwierdziła się (. Plemniki męskie w macicy i w jajowodach w oczekiwaniu na jajeczkowanie, żyją jednak tylko maksymalnie 24 godziny i wszystkie giną. 2. Plemniki żeńskie są większe przez to wolniejsze, drogę do końca jajowodu wykonują w czasie 8 15 godzin. Jednak w środowisku macicy potrafią przeżyć 3 a nawet 5 dni. Daje to szansę, że gdy do stosunku niby zapładniającego dojdzie ponad 48 godzin przed owulacją (3 ego dnia przed), to w momencie owulacji wokół jaja będą już tylko żywe plemniki żeńskie i urodzi się dziewczynka.) Podziwiam Cię że masz takie dobre nastawienie mimo wszystko:) A jak tam reszta zaciążonych -wiecie co będziecie miały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Marcelkowa mamo gratuluje rozsądnego podejscia :))) i zdrowego slicznego syneczka . Ja jestem tego samego zdania planowac mozna ale nawazniejszy zdrowy dzidzius :)) Ja plci nadal nie mam potwierdzonej i bede miala dopiero jak pojade do "Polandu" poniewaz szkoda mi wydawac tu na prywatne USG 100e gdzie za te pieniazki moge kupic cos maluszkowi . Takze dopiero cos bede wiedziala w polowie lipca .Chcialam wstawic tego lina ze zdjeciami ale nie wiem gdzie usmiecic fotki USG jak znajde troche wiecej czasu to sie zmobilizuje w koncu :) Wydaje mi sie ze moje dziecie zaczyna sie ostro ruszac , poniewaz jak leżę wieczorem to czuje takie jakby przeplywanie :) ...a tak to poza tym nic , mdlosci nie mam juz wogole i ogolnie czuje sie calkiem niezle gdyby nie to ze bardzo szybko sie mecze . Trzymajta sie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
aaaaaa i jeszcze jedno Marcelkowa mamusiu Natan bardzo ladne imie :) Moj syn mlodszy mial miec na imie Nathaniel takze bardzo podobnie do Natana :) ale koncu po dlugich debatach moj synek zostal Olivierem . Z racji tego iz mieszkam za granica staram sie wybierac imiona bardziej zrozumiale tu gdzie mieszkam lub meidzynarodowe , dlatego teraz bedzie Colin lub Aliisa pozdrawiam :) serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola woojjjj45
Mamuni 30 a co myslisz pozostało marcelkowej mamie niz udawanie ze sie cieszy? jest rozczarowana i napewno nie jedna łze uroniła ze nie bedzie miała upragnionej dziewczynki a wy sie łapiecie i gratulujecie takiego podejscia? a co ma napisac, ze jest rozczaroana, ze jej z tym, no zastanówcie sie na logike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola woojjjj45
..... że jej z tym źle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj mariola nie jedna tutaj
pisała jak jej źle po tym, gdy okazało się, że dziecko nie jest wymarzonej płci wiec może nie pisz głupot:O przecież tutaj tym bardziej można sie szczerze wygadać, gdy jest się anonimowym i nie sądzę by marcelkowa mama cokolwiek udawała, bo i przed kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola woojjjj45
no jak to przed kim? z tymi co tu rozmawia, z zaczernionymi psiapsiółkami , wiec ma przed kim udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Marjola kazdy przechodzi jakas chwile zalamania jesli nastawia sie w 100% Jezeli ktos ma zdrowe podejscie do planowania to sie nie zalamie , ja tez planowalam ale w formie " fajnie jak sie uda zaplanowac " , i co uwazasz ze skocze z dachu jak bede miala 3 syna ???? zalamana bede ???? Siedzisz w jej glowie ze wiesz ze jest zalamana no wez nie zartuj Bez urazy ale to co napisalas byl najglupszy tekst jaki tu przeczytalam ps. ....a tak dla scislosci jakbys umiala czytac ze zrozumieniem to bys zrozumiala z mojego postu ze gratuluje jej zdrowego dziecka ,a ze chlopiec a jakie to ma znaczenie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola woojjjj45
Mamuniu takie ze nie jest on upragnioną, wymarzoną dziewczynka. moze takie? to mało? o tym przeciez tak sie rozpisujecie :) siedzisz na planowaniu płci a głopiutkie pytania zadajesz jak z 3 klasy podstwówki normanlnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Sadze tak poniewaz jestem wrecz pewna ze nie jestes w ciazy i nie masz zielonego pojecia jakie to jest uczucie jak wiesz ze w tobie mieszka nowy czlowiek i pewne zeczy odchodza na dalszy plan , typu plec itd , bo myslisz caly czas czy dziecko bedzie zdrowe czy wszystko ok . Wiec nie pisz glupot ze najwazniejsza jest plec bo przeciez to takei forum . Planowanie planowanie a zycie sobie pisze scenariusze, a jak Ty masz jakies chore podejscie ze najwazniejsza jest plec i ze Marcelkowa Mama pewnie juz umiera z nieszczescia jakie ja spotkalo czyli zdrowy syn to chyba cos z toba " nie haloo " ! Koncze z toba tą jałowa dyskusje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola woojjjj45
zdrowy syn? a juz urodziła ze wiesz ze zdrowy? dopóki sie dziecko nie urodzi nic nie wiadomo, porazenia mózgoweg na usg nie zobaczysz np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDA DZIECKO NA USG MOZE CAC
CACY WYGLADAC A PO URODZENIU MOZNA DOPIERO SIE CIESZYC ALE KOLEZANKA WIDZE JUZ WYWROZYLA ZE DZIECKO BEDZIE ZDROWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola woojjjj45
z ciebie dopiero wieś wyszła i zmartwie cie bede tu pisac ile mi sie podoba hee i co mi zrobisz jedyne co ci pozostaje to sobie szczekaj a my bedziemy miec ubaw z twojej bezradnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Mamo 3 synków bez komentarza pozostawie twoj styl wypowiedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Mamo3 synków nic takiego nie pisalam zeby bylo jasne !!! grrrrrrr To ta trollica Mariola cos tam ! Bujaj sie niedorozwoju umyslowy ! Marjolcia jak juz nawet pies Cie nie kocha to co Ci pozsotalo ??? no nie ??? Pusta jestes straszliwie !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30kuiu
takim wlasnie sposobem doprowadzamy do blyskawicznego zaczernienia nika, a na tym nam zalezy. pozdrawim,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30kuiu
co mamusiu? pochwal sie czarnym nikiem, jak sie dalas w kozi róg zapedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahhaha co za PUSTAK :))) Mariolka daruj sobie i juz sie nie osmieszaj :)))) hahahahhahaha a co znowu chcialas pisac z mojego niku i nie wyszlo jaka szkoda . Dzieki za wesoly dzien juz dawno z takim pomiotem nie dyskutowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 30 wiem bo ona będzie się podszywać teraz żeby nas skłócić a nie na tym opiera się nasze forum popisze sobie i pójdzie sobie a co tam u ciebie dawno nie pisałam ach jak fajnie jak się dzidzi rusza w brzuszku też tak chcę :):) Marcelkowa mamo Gratulację ważne że się udało zajśc w ciąże dzidzia będzie rosła i zostanie twoim oczkiem w głowie bo u mnie tak jest 3 synuś to tylko mój skarbek co do metody to rozmawiałam z kuzynką bo ona studiuje na takim kierunku i FAKTYCZNIE o ciężkości plemników i różnicy po między nimi się uczą i jest to udowodnione naukowo ale my możemy tylko spróbować dopomóc zaplanować płeć bo to i tak 50/50 co się urodzi Jeśli kocha się dzieci bez względu na płeć i bez względu ile ich mamy to i tak nie robi różnicy co się urodzi buziaczki pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadu gadu
Mamo 3 synów a znaków interpunkcyjnych to cie uczyli w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój bo nie miło sie czyta takie wypowiedzi. Chyba jest jakis moderator na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×