Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

gonia35 20 dc miałam skok a przytulanki były 14,17,18 według mnie to owu była tego 18dc ale nie jestem pewna bo skoro znowu nic to może jej wogóle nie było? Zobacze może @ nie będzie, ale sie nie nastawiam...kurna jestem zła że znowu nie wyszło... Gonia a Ty robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Myszko test 25 miu juz powinien cos pokazac , ale kazdy z nas przy kazdej ciazy moze miec inne stezenie BHCG takze poczekaj jeszcze troche . Uwazam ze najlepsze testy to 10 , mozna je kupic na allegro i na ebayu ( sama kupowalam) za grosze . Ewunia bo z tym planowaniem to ejst taka loteria jednemu sie uda drugiemu nie . Ja nadal stawiam ze przy zaplodnieniu wplyw na plec ma tylko sluz i nic poza tym , a plemniki zenskie i meskie sa tak samo zywotne . Jesli faktycznie te meskie zyly by do 48h to i Ty i ja mialbysmy cory :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni-ka 40 ???????????? to takie wogole produkuja to chyba po miesiacu od zaplodnienia dopiero wykryja :D a tak na powaznie im mniej miu na tescie tym lepiej . ( np 10 miu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musialm robic testu bo przyszla @ ale u Ciebie moze wyjsc ciaza bo milas czestsze przytulanki, wieksze prawdopodobienstwo :) a jesli pytasz czy robilam test owu to tak robilam i tego 13dc wyszedl juz pozytywny dwie grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni-ka dopiero teraz sie skapnelam ze o LH chodzi . Jesli to maja byc owu to tylko i wylacznie 20 miu lub 25 miu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam 40:( to by wyjasniało dlaczego mi tak późno owu wykazały:P no trudno następnym razem kupie 20 lub 25 bo te kupowałam bez wiedzy ze one sie czymś róznic mogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dowód tego ze są takie wklejam linka: http://www.zdro-vita.pl/pl/products/details/5965,lh-test-owulacyjny-1-op--5-testow.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-11&utm_content=5965:128 Jak dostane @ to zaraz zamówie te bardziej czułe:) dzięki dziewczyny za uświadomienie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni_ka twojej kolezance pewnie i bez plukania by sie urodzila corka!!!! mamuniu 30 a ten sluz to tez bedzie d...blada ,bo jesli bedzia mial to byc chlopiec z tego konkretnego stosunki i jajeczka ...taki a nie inny chlopiec to i tak bedzie bo np.owulka sie wezmie i przesunie o pare tych godzin i mezki ten co ma dpasc jajeczko to dopadnie.... jak mamy miec ta core to bedzie jak nie to nie....nic tu nie poradzimy ,ale liczmy i pomagajmy tak jak ni_ko mowisz koniecznie ,bo moze trzeba pomoc Panu Bogu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu moze i lepiej....ale wczoraj jeszcze sie slimaczylam.... a mowisz ze ty nie zaszlas z 11dnia...a w sumie mamy podobne cykle.... bo nie mialas zajsc z tego cyklu akurat,wiec nie zaszlas. czemu niektorzy tak dlugo sie staraja??? ,dlatego wlasnie ze najwyrazniej zbyt wczesnie zaczeli a dzieciatko mialo sie pojawic w pozniejszym czasie... dla mnie to juz jest pewne dlaczego tak sie dzieje.... dlaczego akurat nasze dzieci wygladaja tak a nie inaczej i sa tym kim sa? a takie dziecko jedno czy drugie jest jedyne i moze powstac tylko z takiego polaczenia sie komorek nie innego.... z innego plemnika to byloby inne a innego jajeczka i plemnika tym bardziej inne... wiec tez z tym staraniem dziewczynki to trzebaby na luzie -naprawde ,bo teraz 3dni przed owulka nie wyjdzie nic a w innym miesiacu i 5dni przed wyjdzie.... wiec trzeba jeszcze czekac na wlasciwy moment powstania tego dzieciatka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Sorki, że tak mało się udzielam ale podczytuje Was regularnie! Ewik napisałam maila do wróżbity odpowiedź ma być jutro, na pewno dam Wam znać :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie kakasiu tego pierwszego??co ja dalam czy masz swojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinka trzymam mocno kciuki i czekamy na wieści :) Może masz racje i może mi tez się uda. Czekamy na info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze już miałam wyrzucić test ale myśle sobie zobacze jeszcze na ulotke a tam na pudełku pisze że wykrywa dwa dni przed terminem @ ale w środku pisze że 2 dni przed terminem @ ale według reguly 15 dni po owu a ja dzisiaj miałam 12 dni. To chore już nic nie wiem bo 14 dni po mam mieć @. A to jakiś francuski test NEW TEST kurna czyli chyba za szybko zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko za szybko wyglada na to....te 25mlU najlepiej w dzien spodziewanej albo po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
hej dziewczynki, no jakos te planowanie idzie do przodu...parę dziewczyn czeka na rezultaty...super! Trzymam za Was kciukasy kochane... Ewik mam pytanie,czy jak pijemy wieczorkiem alkohol (piwko lub np.Martini) to automatycznie owulka może się przesunąć???? Tak pytam bo ostatnio przez 2 dni wieczorkiem z moim M.wypijam pół szklaneczki piwka z soczkiem lub lampkę Martini,heee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik napisałam do Anubisa, tak jak pisałaś wycenił pytanie na 20zł, zapłaciłam i czekam na odpowiedź, oj ciekawa jestem co napisze :) U mnie dziś 11dc, zazwyczaj owulację mam 13, wczoraj byłam na USG to mam pęcherzyk w prawym jajniku ale jeszcze bardzo malutki, dr stwierdził że jeszcze daleko do owulacji. I nie wiem co robić, starać się jeszcze czy już przestać, test wczoraj pokazał mi bladziutką drugą kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakasiu starac sie jeszcze.... a co mu napisalas????? myszko co ty takie ilosci na bank nie przesuna nic. pij spokojnie nawet wiecej....nic ci nie bedzie sama przyjemnosc usiasc z mezulkiem i popijac piwko i tulac sie jeszcze molo i ogladac film jakis na przyklad ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
no dziewczynki ale szalejecie z tym pisaniem:) wrozbici powiadacie... hmmm moze i cos w tym jest (choc wierze srednio:P)), ale ja w 14tyg jestem, to i tak co ma byc to bedzie:) Mamuniu - ales sie bidulo obtukla, dobrze, ze wszystko ok, a te rece z samoopalacza to boskie:D:P Ni-ka - moze ta Twoja znajoma idealnie na dziewuszke zrobila bo zakwasila ph?;) Na in gender dziewczyny cos pisaly o zakwaszajacych irygacjach po. Ewik - moim zdaniem masz bardzo duzo racji w tym co piszesz, jakie dzieciatko nam pisane takie mamy. I tez wydaje mi sie, ze nastroj juz ciut lepszy u Ciebie, choc rozumiem w 100% Twoje odczucia. Wlasnie wczoraj znajoma mi mowila o swojej kolezance, mamie 2 synkow, ktora teraz w ciazy jest. No i beda miec trzeciego chlopca, choc ponoc starali sie na dziewczynke. Tak wiec metody metodami a natura swoje robi. Byc moze wiecej wiedzy daloby nam gdybysmy wiedzialy cos na temat ph kobiet starajacych sie, moze to pomogloby, ale przeciez tego prawie nikt nie sprawdza wiec to tez nie pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze faktycznie cos moze w tym byc ze akurat teraz mamy byc w ciazy i to ma byc wlasnie to a nie inne dziecko , czytalam historie pewnej forumki ktora starala sie 8 lat i nagle cud pojechala na wakacje i zaciazyla naturalnie , wczesniej miala 2 czy 3 IVF i albo nie bylo ciazy albo ronila . Takze moze faktycznie od górnie mamy juz pisane co ma byc . Jednak z drugiej strony patrzac przemawia bardzo do mnie sluz , a raczej jego jakosc i mysle ze tu ejst pies pogrzebany . Co do kwaowosci to jzu taka nie jestem pewna bo stosowalam irygacje i nic to nie dalo . ...a ja siedze i wlasnie sie zachwycam czapusiami z ebaya jakie kupilam , dzisiaj przyszly :) jeszcze na kabinezon czekam i na otulacz do butelek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..co do tych wrozbitow to chyba raczej a moze na pewno nie wierze ,ale za to ktos ma super dochod czyimś kosztem a kazdy bizness (moralnie pozytywny) jest dobry jesli przynosi wpływy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Mamuniu - ja tez mysle ze cos w tym sluzie jest, w powiem szczerze, ze zazdroszcze Ci tych maluszkowych zakupow:) A jakie czapusie kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamka1
dziewczyny-zdecydujcie sie komu ufacie? Bogu czy wrózbitom...bo jeśli Bogu to wiara wrózbitom to cieżki grzech. Poza tym-nie nabijajcie im kasy!!!opanujcie sie-na serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ale sie rozpisałyscie :):) Odnośnie Kate 83 to ja jakos mam dziwne odczucie ze u niej to nieswiadomie mogla byc zastosowana metoda 0+12. Co wy na to? Powiem Wam ze przed chwilka dzwonilam pod ten nr co Ewka podala i odebral ten Pan... z tego wszystkiego zapomnialam zapytac jak sie nazywa - jakby jeszcze jakas chciala to moze zadzwonic i dopytac bo moze znalazloby sie cos ciekawego w wnecie o nim. Powiedzial mi ze przyjmuje tylko i wylacznie osobiscie w 2 miastach w Konskich i w Warszawie. Jesli ktos chce sie zapisac to zapisy beda 2 grudnia dopiero dzwonic pod ten nr co Ewa podala najlepiej jakos o 8.30. Internetowo nie worzy niestety :/ To tyle:) Kuboolinko trzymam kciuki,jak i za pozostale:) Ewik ja tez mysle ze jesli mamy miec dziecko to je bedziemy mieli i juz, koniec kropka w odpowiednim czasie i miejscu i chyba nic na to nie poradzimy TRZEBA wierzyc i tyle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w sluzie moze i cos byc ...tylko ze my o tym nie wiedzialysmy tez nie na darmo bo mialo byc tak to zrobione a nie inaczej.... a po owulce tez jest ciezej trafil by bylo juz te 12h ....trafi sie jak ma sie nam udac a nie trafi sie gdy ma sie nie udac...wiec znow d....z tego moze byc. nie wszyscy sa dobrzy wrozbici ale nie jeden pomagal nawet policji w odnalezieniu ciala... np ten z kielc i warszawy co dalam nr ...pomogl odnalezc cialo policji malego chlopca ktory utopil sie i jeziorze chyba rok temu...gdyby g... wiedzial to by nie odnalazl.... niektorzy maja prawo nie wierzyc....jak chca ....ja mysle ze duzo wiedza tacy ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajamaka mowisz tak bo moze jestes zagorzala katoliczka.... i nawet kondona bys nie wlozyla bo to tez grzech....niemal wszystko co robimy jest grzechem.... ja wierze w Boga ale nie w system koscielny ktory mnie wnerwia.... ksieza niech sie wezma za siebie i nie grzesza ...bo oni to dopiero czdu potrafia dac.... nie kazdy ale takich naprawde oddanych jest garstka... wrrr,ale sie wnerwilam.... kosciol i jego zasady.....niczego nie mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze w wrozbitow itd ale kazdy ma prawo wierzyc w co chce :) Co do ksiezy to sie nawet nie chce wypowiadac ... powiem tyle w Boga wierze ale nie wierze w kosciół , spowiedz św. itd A juz najabardziej karygodne jest dla mnie wieszanie krzyzyków , "swietych" obrazków na scianach i modly do nich . Wyraznie pisze w pismie swietym nie bedziesz oddawal czci bozkom ... Swgo czasu bardzo zglebiałam kanony roznych wiar i nie ma takiej ktora w 100% zgadzala by sie z moimi wierzeniami . Skoro invitro ejst zle prezerwatywy sa zle , aborcja ciezko chorych dzieci zla ... i ogolnie kosciol uwaza ze wszytsko w rekach Boga to czemu papiez chodzi z obstawa jezdzi Papamobile przeciez wszytsko w rekach Boga jak mu ktos strzeli kulke w leb widocznie taka wola ...szlak mnie normalnie trafia a czaputki kupilam takie http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300476746324&var=600005723104&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_922 http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350413541977&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
wlasnie, Fikusowo - dzieki Kochana ze przypomnialas, ja tez tak pomyslalam o Kate, ze niechcacy trafila z metoda 0+12 dziewczyny, a wyobrazacie sobie sytuacje, ze decydujecie sie na kolejne dziecko bo wrozbita mowi wam, ze bedzie to upragniona dziewczynka/chlopiec a okazuje sie, ze tak nie jest i plec sie nie zgadza z przewidziana? Co wtedy? Mnie sie wydaje, ze to troche ryzykowne opierac sie na wrozbitach calkowicie, bo tak jak wrozylam Ewik dziewczynke na 100% a to sie nie sprawdzilo, to w sumie wszystko moze sie nie sprawdzic, nawet najlepszy wrozbita jesli nawet mocno sie w to wierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamka1
ewik-daj spokój.zagorzały katolicyzm nie ma nic do rzeczy.Nie jestem! Nie piszę o kościele czy o księżach ale wlasnie o Bogu. same sie na niego powolujecie dlatego mnie to rabnęło. Jesli ktoś nie wierzy to nie-jego sprawa i jego prawo. Ale nie piszcie najpierw ze będzie jak Bóg chce a potem piszecie do wróżbity... Trochę sie nie dziwie,ze macie takie płcie jakich nie zaplanowałyscie...bo moze właśnie Bóg chce wam pokazać,ze On też ma cos do powiedzienia> To nie wy ani nie wrózbici są dawcami życia... wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh super by bylo jakby sie ta metoda sprawdzila i wierze w nia owiele bardziej niz shetlesa :D bede kibicowac ostro kazdej ktora sie odwazy i sie uda :D :D :D :D Ja mimo jakoby mi ktos dawla 100% ze kolejna bedzie corcia sie nie zdecyduje ale okropnie trzymam za was kochane kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×