Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bagatelka

*Polacy za granica - gdzie mieszkacie?*

Polecane posty

Czesc wszystkim :) Gadzina - wyprobuje na pewno! Juz wczesniej myslalam o wymieszaniu roznych serow (miedzy innymi myslala wlasnie o Jockey Danona), ale nie bardzo wiedzialam jakiego sera powinnam do niego dodac! :) Dziekuje 👄 Marzenusia - dobranoc 😴 Kokus 🖐️ :) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie! I zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, dostalem zdjecia, fajnie wygladasz, ale wlosy wcale nie sa takie zeby je nazywac krotkimi. Moim zdaniem wcale nie powinnas ich skracac bardziej, przynajmniej dopoki nie zamierzasz zmieniac Image.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sama w to nie wierze... zupelnie nie wzielam pod uwage tego, ze ten typ przesylki mozna odebrac rownez w niedziele - no i mialam fantastyczna niespodzianke nowy komputer stoi na moim stole :) tuz obok mnie wlasnie wgrywa sobie takie rozne nowe informacje, miedzy innymi swoje nowe imie - a nazywa sie Fafik to jest niesamowite, takie oswajanie nowego komputera wyrywanie go z anonimowosci zapelnianie swoimi smieciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam dzisiaj wyjatkowo wczesnie jak na kogos, kto polegl grubo po polnocy, kot mi zaczal miauczec niemilosiernie pod lozkiem bo mu miska opustoszala :D :D :D co za zwierze wrrrrrrrrrrrr ....ale i tak go kocham :D Gadzina widze, ze my obie mamy do czynienia z nowym sprzetem, nowowczesna baby z nas :D moj monitor juz sie ze mna zaprzyjaznil i obiecal milosc i wiernosc do konca zycia (jego) ;) ja mu tego samego obiecac nie moge, bo jak sie okaze, ze za pare lat bedzie juz do niczego to powiem mu bye bye :D Barb wlasnie otworzylam Twoje zdiecia, fajne, fajne ! o slysze, ze maz sie z wyrka zbiera, zaraz pewno zapachnie sniadankiem, bo moj malzonek to specjalista od weekendowych sniadan, zreszta on to potrafi gotowac, nie to co ja, ma lepsze wyczucie smaku, potrafi fajnie rozne potrawy z mesia przyzadzic, jednak nie bez powodu w wiekszosci w restauracjach mezczyzni sa kucharzami a nie kobiety i to mezczyznom powinno sie udzielac pierwszenstwa w kuchni :D kazdy facet nawet ten, ktory nie wie, ma talent kulinarny !!!! kokus, jak to jest u Ciebie ? :D ja wiem, ze potrafie zupy ugotowac i to nawet bardzo smacznie, dobra tez jestem w morskim jedzeniu czylu: krewetki i losos :) dobra co ja wam tu bede pisac....wlasnie zapachnialo sniadankiem hahahaha milutkiej niedzieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej w ten deszczowy u mnie dzien! Margot-karaoke nie spiewalam bo jakbym zaspiewala to bar moglby opustoszec pod wrazeniem mojego talentu;-) Jayka-glowa do gory! Masz ode mnie 🌻 na pocieszenie. Piwonia-moj maz to totalny atytalent do gotowania, nawet jajecznicy nie umie zrobic ani ziemniakow ugotowac.Zero zdolonosci kulinarnych. Barb-slyszalam ze rozsylasz zdjecia. Ja tez poprosze. K-11 udanego urlopu. Tez mi sie marza Rocky Mountains. Gdyby tylko byly blizej:-( Poprosze o zdjecia jak juz bedziesz miec. Szadi- tzrymaj sie! Wszystkim przesylam caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziwnie sie dzisiaj jakos czuje - raz mam energie, raz nie mam jej wcale, ale najwazniejsze, ze udalo mi sie popakowac znaczna czesc naszego dobytku :) Jeszcze tylko jutro i pojutrze i bedziemy pomalutku sie wprowadzac do naszego nowego domu :) Gadzina - milych \'zabaw\' nowa niespodzanka! :) Niech Ci sie sprawuje jak nalezy :) Piwonia - mowisz, ze kazdy facet, ktory nie wie, ma talent kulinarny... hmmm... Musze mojego S. zaraz zagnac do kuchni :D Jayka - i jak? Mam nadzieje, ze dzisiaj dolek jest juz zakopany i ze czujesz sie lepiej ❤️ Mayenka - 🖐️ :) Trzymajcie sie cieplutko! Pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj dzisiaj robi fajitas. Juz sie nie moge doczekac. A ja teraz zjadam resztki pizzy od wczoraj i popijam kakaem. :) Kokus no w sumie nie sa calkiem krotkie., ale sa takie w jakich sie dobrze czuje :) Wiecie, w koncu poszlam spac o 3 rano, a wastala, o 11 hihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazrenusia - ja poszlam wczoraj spac o 2-giej a wstalam z wielkim bolem o 10-tej! Budzikom smierc!! 😡 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia, pizze popijasz kakao? powiem ci ze ja tez mieszam, ale cos takiego jeszcze mi sie ni zdarzylo :) Wrocilismy ze spaceru (las, rzeczka, co krok to nowy zapach nowej mijanej roslinki, ciemno, gwiazdy, te klimaty) i kogo znalezlismy pod dzwiami - juz nie licze ktory to raz w tym miesiacu - Noix de Coco czyli \"nasza\" ciagle uciekajaca sasiadowi psinke. Dalam jej serek Danona (brzoskwiniowo-bananowy czy cos... jeszcze zostal po wizycie mojej siostry) i wlasnie slysze jak na tarasie glosno wylizuje kubeczek. A Fafik sprawuje sie bardzo dzielnie, jedyny jego (CHWILOWY) defekt, to to ze nie moge go podlaczyc do internetu - i to nawet nie z jego winy: po prostu bedzie stal w pokoju na gorze - pozbawionym odpowiedniego gniazdka... nie zamierzam przeciagac sznura przez cale schody. Ale o czym to ja chcialam... acha! jutro zaczynam pierwsza z prawdziwego zdarzenia Wielka Sesje Skanowania Zdjec :) trzymajcie kciuki :) Margot, z niecierpliwoscia czekam na opisy Waszego nowego ogrodka :) Groszek kopie jak szalony :) na spacerze byl spokojny, pewnie miarowy krok ukolysal go do snu, natomiast moje zapamietale walenie w klawiature zazwyczaj stawia go na rowne nogi :) Juz ja doskonale czuje jakie sa rowne, jakie dlugie i jakie energiczne, ha ha. Ide sie wyciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina - nasz nowy ogorodek jest niestety zaniedbany i nie przedstawia soba najlepszego widoku, ale moja juz w tym glowa, zeby dodac mu troche blasku ;) Jak juz sie troche urzadzimy w nowym domku, przystapie do dziela :) Widze, ze z Groszka rosnie Wam prawdziwy pilkarz ;) Macie juz jakies pomysly na imie dla niego czy Groszek zostanie juz Groszkiem? ;) Tez chetnie wybralabym sie na spacerek... Powietrze jest bardzo przyjemne, poburzowe... ale zrobilo sie juz dosyc pozno, wiec zostane w domu i raczej bede szykowac sie po malutku do snu. Jutro znowu czeka mnie kolejny dzien wsrod kartonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina - nasz nowy ogrodek jest niestety zaniedbany i nie przedstawia soba najlepszego widoku, ale moja juz w tym glowa, zeby dodac mu troche blasku ;) Jak juz sie troche urzadzimy w nowym domku, przystapie do dziela :) Widze, ze z Groszka rosnie Wam prawdziwy pilkarz ;) Macie juz jakies pomysly na imie dla niego czy Groszek zostanie juz Groszkiem? ;) Tez chetnie wybralabym sie na spacerek... Powietrze jest bardzo przyjemne, poburzowe... ale zrobilo sie juz dosyc pozno, wiec zostane w domu i raczej bede szykowac sie po malutku do snu. Jutro znowu czeka mnie kolejny dzien wsrod kartonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Marzenusia, to co to bedzie sie dzialo, jak bedziesz w ciazy !!! :) Margot, to ze ogrodek jest zaniedbany, to pikus..., najwazniejsze ze jest !!! Zobaczysz jak milo bedzie go powoli oswajac :) Wiesz, jezeli cie interesuja jakies kwiatki, to wez pod uwage ze np. tulipany, zonkile czy konwalie sadzi sie jesienia. Wiec jezeli teraz zakupisz cebulki i posadzisz we wrzesniu/pazdzierniku, to moze cos wyjdzie juz nastepnej wiosny :) no tak... oczywiscie... pierwsza rzecz to Kafeteria... o suchym pysku... kawy mi sie chceeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniolki 🌻 Ale duzo nowych stron :) amberangelic - dzieki za chec polecenia kosmetyczki, ale ja niestety mieszkam w Minnesocie :0 k-11 - fajnie, ze wpadlas do nas :) Odnosnie Twojego pytania za czym polskim tesknimy, to zdaje mi sie, ze Ty i ja chyba tesknimy za ta sama \'stara\' Polska, ktorej juz praktycznie nie ma :0 Ja tez tesknie za dobrymi poslkimi smakami oraz za paroma osobami, ale to nawet coraz mniej. Pierwsze kilka lat (jestem tu juz 15) tesknilam okropnie, bo mialam jeszcze bardzo zazyle stosunki z kilkoma kolezankami i jednym dosc dobrze zaprzyjaznionym kolega ;), ale potem z biegiem lat to sie zaczelo rozluzniac, jednak jak sie nie zyje tym samym zyciem, to po prostu traci sie wspolny watek... Jezdze do Polski prawie co roku i teraz nawet juz tak do konca nie rozgraniczam pomiedzy tu a Polska, raczej patrze na to wszystko jako jeden swiat, a ja jestem raz tu, raz tam ... Zazdroszcze Ci, ze mieszkasz w kraju, gdzie rzad nie ma w d.... obywateli :) Jesli chodzi o mentalnosc \"moich\" krajanow, to w duzej mierze sa otepiali i przepojenie mentalnoscia telewizyjna, takze czasem trudno jest zlapac ludzki kontakt z kims, z kim np. masz porozmawiac, czy cos zalatwic. Ogolnie mili, ale powierzchowni. Nigdy nie mialam z nimi blizszych kontaktow, bo sie jakos nie dalo, jedyni z jednym ex, ale tez sie na dalsza mete nie dalo :D Jestem dobrej mysli jednak, ze sa wyjatki od tej reguly ;) Marzenusia - a z tym serniczkiem to bylo bardzo duzo roboty, czy tak w miare logicznie? Bo moze podesle ten przepis mamie, ale ona jest dosc leniwa ;) na pracochlonne ciasta lub gotowania :) zuzka71 - witaj :) i zagosc na dobre :) Gadzina - dzieki za superowe fotki :) Ciesze sie, ze juz wiem, ktos zacz ;) I ze masz Fafika :) szadi - Tobie tez dzieki za zdjecka, a jedno bylo nawet do gory nogami ;) kokus - lotniku-amatorze :) Jakie to jest uczucie leciec takim malym lekkim samolocikiem? Z jednej strony pewnie czuje sie czlek lekko, bo normalny samolot pasazerski to napawa trwoga tylko nan spojrzec - wielkie to-to i ciezkie :0 Barb - oj ,ja tez bym wyszla na spacerek przez pola, pooddychac takim polnym roslinno-kwiatkowym powietrzem ... Margot - a Ciebie to juz pewnie spoza kartonow nie widac ;) Tylko nam nie zapomniej se przy okazji dobrze poodzywiac ;) Acha, i prosze w ramach przeprowadzki nie zgubic przepisu na paszet z kartofli :) Piwonia - jak pisalas o tych zapachach sniadankowych, to mi sie zjawil przed oczami obraz z dziecinstwa, jak to wlasnie niedzielna pora tata sie ukuchennial i pichcial takie pachnace sniadanka typu jejecznica ze szczypiorkiem itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniolki 🌻 Ale duzo nowych stron :) amberangelic - dzieki za chec polecenia kosmetyczki, ale ja niestety mieszkam w Minnesocie :0 k-11 - fajnie, ze wpadlas do nas :) Odnosnie Twojego pytania za czym polskim tesknimy, to zdaje mi sie, ze Ty i ja chyba tesknimy za ta sama \'stara\' Polska, ktorej juz praktycznie nie ma :0 Ja tez tesknie za dobrymi poslkimi smakami oraz za paroma osobami, ale to nawet coraz mniej. Pierwsze kilka lat (jestem tu juz 15) tesknilam okropnie, bo mialam jeszcze bardzo zazyle stosunki z kilkoma kolezankami i jednym dosc dobrze zaprzyjaznionym kolega ;), ale potem z biegiem lat to sie zaczelo rozluzniac, jednak jak sie nie zyje tym samym zyciem, to po prostu traci sie wspolny watek... Jezdze do Polski prawie co roku i teraz nawet juz tak do konca nie rozgraniczam pomiedzy tu a Polska, raczej patrze na to wszystko jako jeden swiat, a ja jestem raz tu, raz tam ... Zazdroszcze Ci, ze mieszkasz w kraju, gdzie rzad nie ma w d.... obywateli :) Jesli chodzi o mentalnosc \"moich\" krajanow, to w duzej mierze sa otepiali i przepojenie mentalnoscia telewizyjna, takze czasem trudno jest zlapac ludzki kontakt z kims, z kim np. masz porozmawiac, czy cos zalatwic. Ogolnie mili, ale powierzchowni. Nigdy nie mialam z nimi blizszych kontaktow, bo sie jakos nie dalo, jedyni z jednym ex, ale tez sie na dalsza mete nie dalo :D Jestem dobrej mysli jednak, ze sa wyjatki od tej reguly ;) Marzenusia - a z tym serniczkiem to bylo bardzo duzo roboty, czy tak w miare logicznie? Bo moze podesle ten przepis mamie, ale ona jest dosc leniwa ;) na pracochlonne ciasta lub gotowania :) zuzka71 - witaj :) i zagosc na dobre :) Gadzina - dzieki za superowe fotki :) Ciesze sie, ze juz wiem, ktos zacz ;) I ze masz Fafika :) szadi - Tobie tez dzieki za zdjecka, a jedno bylo nawet do gory nogami ;) kokus - lotniku-amatorze :) Jakie to jest uczucie leciec takim malym lekkim samolocikiem? Z jednej strony pewnie czuje sie czlek lekko, bo normalny samolot pasazerski to napawa trwoga tylko nan spojrzec - wielkie to-to i ciezkie :0 Barb - oj ,ja tez bym wyszla na spacerek przez pola, pooddychac takim polnym roslinno-kwiatkowym powietrzem ... Margot - a Ciebie to juz pewnie spoza kartonow nie widac ;) Tylko nam nie zapomniej se przy okazji dobrze poodzywiac ;) Acha, i prosze w ramach przeprowadzki nie zgubic przepisu na paszet z kartofli :) Piwonia - jak pisalas o tych zapachach sniadankowych, to mi sie zjawil przed oczami obraz z dziecinstwa, jak to wlasnie niedzielna pora tata sie ukuchennial i pichcial takie pachnace sniadanka typu jejecznica ze szczypiorkiem itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniolki 🌻 Ale duzo nowych stron :) amberangelic - dzieki za chec polecenia kosmetyczki, ale ja niestety mieszkam w Minnesocie :0 k-11 - fajnie, ze wpadlas do nas :) Odnosnie Twojego pytania za czym polskim tesknimy, to zdaje mi sie, ze Ty i ja chyba tesknimy za ta sama \'stara\' Polska, ktorej juz praktycznie nie ma :0 Ja tez tesknie za dobrymi poslkimi smakami oraz za paroma osobami, ale to nawet coraz mniej. Pierwsze kilka lat (jestem tu juz 15) tesknilam okropnie, bo mialam jeszcze bardzo zazyle stosunki z kilkoma kolezankami i jednym dosc dobrze zaprzyjaznionym kolega ;), ale potem z biegiem lat to sie zaczelo rozluzniac, jednak jak sie nie zyje tym samym zyciem, to po prostu traci sie wspolny watek... Jezdze do Polski prawie co roku i teraz nawet juz tak do konca nie rozgraniczam pomiedzy tu a Polska, raczej patrze na to wszystko jako jeden swiat, a ja jestem raz tu, raz tam ... Zazdroszcze Ci, ze mieszkasz w kraju, gdzie rzad nie ma w d.... obywateli :) Jesli chodzi o mentalnosc \"moich\" krajanow, to w duzej mierze sa otepiali i przepojenie mentalnoscia telewizyjna, takze czasem trudno jest zlapac ludzki kontakt z kims, z kim np. masz porozmawiac, czy cos zalatwic. Ogolnie mili, ale powierzchowni. Nigdy nie mialam z nimi blizszych kontaktow, bo sie jakos nie dalo, jedyni z jednym ex, ale tez sie na dalsza mete nie dalo :D Jestem dobrej mysli jednak, ze sa wyjatki od tej reguly ;) Marzenusia - a z tym serniczkiem to bylo bardzo duzo roboty, czy tak w miare logicznie? Bo moze podesle ten przepis mamie, ale ona jest dosc leniwa ;) na pracochlonne ciasta lub gotowania :) zuzka71 - witaj :) i zagosc na dobre :) Gadzina - dzieki za superowe fotki :) Ciesze sie, ze juz wiem, ktos zacz ;) I ze masz Fafika :) szadi - Tobie tez dzieki za zdjecka, a jedno bylo nawet do gory nogami ;) kokus - lotniku-amatorze :) Jakie to jest uczucie leciec takim malym lekkim samolocikiem? Z jednej strony pewnie czuje sie czlek lekko, bo normalny samolot pasazerski to napawa trwoga tylko nan spojrzec - wielkie to-to i ciezkie :0 Barb - oj ,ja tez bym wyszla na spacerek przez pola, pooddychac takim polnym roslinno-kwiatkowym powietrzem ... Margot - a Ciebie to juz pewnie spoza kartonow nie widac ;) Tylko nam nie zapomniej se przy okazji dobrze poodzywiac ;) Acha, i prosze w ramach przeprowadzki nie zgubic przepisu na paszet z kartofli :) Piwonia - jak pisalas o tych zapachach sniadankowych, to mi sie zjawil przed oczami obraz z dziecinstwa, jak to wlasnie niedzielna pora tata sie ukuchennial i pichcial takie pachnace sniadanka typu jejecznica ze szczypiorkiem itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam wszystkich.. prawie 2 dni bez pradu brrr.. telefon tylko dzialal.. nie wiem dlaczego, pewnie nie pozrywalo linii telefonicznych.. przyszla do nas tropical depression, ja nawet nie wiem jak to po poslu, moj maz mowi, ze to jajko huragano jest hihih gdyby wialo 4 mph mocniej bylby to huragan kategorii 1.. wialo bardzo mocno, padalo jeszcze mocniej, ale nic nikomu sie nie stalo, mojemu samochodziowi tylko wielka galaz nabila guza;-( , ale w okolicy powyrywalo drzewa z korzeniami.. najgorsze toto, ze w tym domu wszystko na prad jest, wiec nawet nie mozna bylo zagrzac wody na kawe..moj cudny maz mi proponowal, aby napuscic goracej wody z kranu do kubka i wrzucic kawe rozpuszczalna hihihih odwolali dzis szkole, tylko ja oczywiscie w niewiedzy, bo komunikaty o tym podawali w TV i radio;-) wiec skoro szkoly brak z rana pojechalam do pracy..a tam tez nic nie dzialalo, wiec dostalam wolny dzionek .. odespalam migrene i chyba bedzie dobrze juz teraz, bo w koncu wszystko dziala;-) pozdrowienia dla wszystkich.. czas na pranie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc rodaczki i rodacy(-czytaj Kokus)! Ja dzis siedze z nosem w ksiazce. Gadzinka -dzieki za zdjecia. Dosc osobliwe ze w kosciele chrzcielnice podtrzymuje diabel. Czy to jest kosciol katolicki? I czy wiesz jaki jest tego symbolizm? Dzieki tez za drugie zdjecie, choc troche sie pogubilam, bo jak patrze na te zdjecia co mi kiedys wyslalas i na to , to widze na nich dwie rozne Gadzinki, niepodobne do siebie :o Czy masz teraz krotkie wlosy czy dluzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przed kompem juz pol dnia, skanuje zdiecia dla klijeta, i juz mnie siedzenie moje szanowne pobolewa, chyba jak skoncze to pojde pojezdzic jeszcze raz na wrotkach :D...jeszcze raz bo juz dzisiaj rano jezdzilam, taka fantastyczna pogoda, brakowalo mi tylko cd palyer na uszach ;) wogole to juz po 4-tej i czekam na meza co by te szparagi przygotowac na obiadek, a maz mial kupic i bez tego nie rusze :) bo wiecie, ja jeszcze potrafie zrobic przesmaczna salatke ze szparagami, jajkami i kolorowa papryka :D...palce lizac jak ktos lubi szparagi tak jak ja mniaaaaaaammmmmmmm :D wogole to musze sie pochwalic, ze w weekend mialam okazje pracowac z goscmi od Budweiser Production, a jaki fajny sprzet trzymalam w rekach ...jacieeeeeeee :D...dobra juz nie bede ;) i tak se skanuje i nudno strasznie bleeeeeeeeeeeeeeeee flaki z olejem ........... o wlasnie polowek wrocil ide rzucic sie mu na szyje :D PS. Bagatelka pozwole sobie skomentowac to co napisalas do k-11: rzad w USA na pewno nie ma nas w d... bardziej niz rzad w innych krajach, wiec nie ma co narzekac a co do krajanow, to nie wrzucalabym wszystkich do jednego wora poniewaz sama napotykam codziennie na mase ludzi i co jeden to bardziej wartosciowszy, inteligentniejszy, przyjazniejszy itp. Ani nie dostrzegam zadnej otepialosci ani mentalnosci televizyjnej no chyba, ze ja slepa jestem, oswiedzcie mnie prosze ! to tyle ode mnie :D zmykam bo wolaja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, buzka dla wszystkich!!! Pracowalam ciezko caly weekend, siedzialam z babka przed telewizorem, ogladalam wszystkie filmy jakie tylko sie da. Opieka nad starszymi paniami nie jest wcale taka zla. Tylko pewnie przytyc nozna z braku ruchu. amberangelic- wlasnie, gdzie mieszkasz. Ja mieszkam w Rosemont (kolo O\'Hare). Szadi, Gadzina- dziekuje za zdjecia, mam nadzieje ze wy tez moje otrzymaliscie. Mayenka- jestem pewna ze ci wysylalam zdjecia, ale skoro nie dostalas to wysylam jeszcze raz. A tak wogole to kupilam dzis nowe auto, Nissan Sentra 2005, a wlasciwie to maz mi kupil bo ja nawet nie mam pracy. Nie jestem do konca zadowolona bo chcialabym wieksze, no ale moze byc i to i tak nie mam pracy to mam ograniczony wybor. Pozdrawiam wszyskich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to pozwole sobie siebie skomentowac. caly czas narzekam, ze mi tak zle tutaj, teskni mi sie za Polska caly czas, ze nie mam pracy, itd. a przyjechalam tu 3 lata temu i nie mialam nic, w Polsce jezdzilam 20-letnim maluchem, nie stac mnie nawet bylo zeby miec internet w domu, pracowalam w szkole za marne grosze. Tomek mowi ze mi sie juz poprzewracalo w glowie... czy wy tez macie podobne odczucia??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARB gratulacje autka. BAGATELKO malo roboty z serniczkiem. Ja postanowilam w ogole nastepnym razem nie robic masy kakaowej, tylko dwa razy tyle sera i sam serniczek. Ewentualnie na spod pokruszyc herbatniki. Chyba bedzie wtedy jeszcze szybciej. Ale byl pyszny. Warto zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenusia - ach, mam na ten serniczek smaka, ale na razie bede sie musiala tylko popatrzec na przepis, bo tu gdzie mieszkam nie ma polskich sklepow, wiec nici z twarozku :) Ale kto wie, moze za pare misiecy uda mi sie znowu czmychnac w bardziej polonijne zakatki :) Barb - czyli Twoj nowy samochodzik wyprzedzil nawet czas ;), hmm nie ma to jak taki fajny zapach calkiem nowego samochodu. Ja jak kupowalam swoj 5 lat temu to tez byl nowy i sobie solennie obiecalam, ze bede dbac aby zawsze byl, jak nowy, ale jakos a tu ktos stuknie, a tu szyba peknie, bo na autostradzie lataja rozne odpadki, a ty spadnie frytka na podloge ;) i samochod robi sie nieswiezy :0 A w ogole to ja wlsnie lubie jak najmniejsze autka, ale to tez kwestia ile sie ma w nich do przewozenia... A z tym poprzewracaniem w glowie ... hmmm, na to mozna z roznych stron spojzec, zalezy czy mamy na uwadze mozliwosc szybkiego zdobycia dobr materialnych (np. na kredyt), czy tez rzeczy bardziej osobiste. Mam nadzieje, ze pracka jakas Ci szybko wpadnie :) Piwonia - szparagi tez uwielbiam, ale kiedys lubilam je chyba nawet bardziej niz teraz, moze mi sie przejadly ;)... A co do moich narzekan, to jako ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, mozesz sie ze mna nie zgadzac, aczkolwiek to ze np. rzad kanadyjski bardziej dba o obywateli niz amerykanski jest nie tyle moja opinia, co faktem. A mentalnosc telewizyjna - nie jest sama w sobie niczym zlym, jak ktos lubi telewizje np. Poza tym pojecia typu wartosciowy, czy otepialy sa na tyle wzgledne, na ile nasze wlasne potrzeby wzgledem tych osob, takze jednym slowem - dla kazdego cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to czas ucieka, a ja sie bije z myslami, czy warto otwierac nowy topik na nasza rocznice, czyli 3 wrzesnia, jak to kiedys sobie gadalismy :) No bo wtedy te wszystkie nasze stare wpisy pojda w zapomnienie. Chociaz nie zgnina chyba tak do konca ... I strony sie juz \"naprawily\". Nie wiem, kurde po prostu nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff....uporalam sie z tamtymi teraz kolej na przyjemnosci, czyli skanuje zdiecia dla siebie :D Barb - no to fantastycznie, moj pierwszy w zyciu samochod to Nissan Sentra 97 i w tym roku tez kupiony, i jeszcze nam sluzy, tak wiec to choc maly i tani to jednka na prawde nie zawodny, bedziesz zadowolona :) Bagatelko - masz jak najbardziej prawo do swojego zdania choc przyznam, ze zastanawiam sie co Toba kieruje i co lub kto zalaz Ci tak bardzo za paznokcie ? mnie zycie po tylku tutaj tez nie caluje i nikt nie rozpieszcza ale nie moge zlego slowa powiedziec na USA, na to jak jestem tutaj traktowana i na ludzi z jakimi obcuje, pracuje, spotykam na codzien a nie jestem tutaj przeciez od wczoraj :) niemniej jednak prawda jest, ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :) wiec nie bede ciagla tego tematu dalej bo mozemy sie jeszcze zle zrozumiec :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Amberangelic mieszkasz calkiem blisko mnie. Moze sie spotkamy kiedys w szerszym gronie? BARB, PIWONIA co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barb-dzieki za zdjecia. Wczesniej ich nie dostalam. Ale twoj synek jest slodki. Kocham takich maluszkow. To zdjecie z losiem jest po prostu super. Amberangelic- widze ze jestes wystrwala w gubieniu wagi. Oby tak dalej. Ja to nie lubie zadnych diet, bo jak sobie juz uswiiadomie ze jestem na diecie to zawsze dzialam na przekor:-) Taka mam juz nature, wiec sobie wmawiam ze nie jestem a ograniczam zarcie. Ale mi sie dzis nudzi. Nawet na zewnatrz nie bylam. Jutro ide na dlugi spacer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×