Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

kropek zwial, kropek zwial... przeciez mowilem ze mam juz łykend rozplanowany. i tak sie rozrywam na strzepy, zeby zajrzec chociaz na chwile i dac wam troche z siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aproppo: kolezanko malinowa (evergreen) a ten spawacz to do kogo sie odnosil,hmm? ja jestem specjalista od obslugi wozkow widlowych. inaczej mowiac hochsztaplerem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje publice (gofra) i wszyscy klaszcza1 i raczki w gore! dziewczyny piszcza i mdleja :classic_cool: jestem szalony mowie ci... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak,dziewczyny piszczą,szaleją..i już poszła fala...:D:D szalony?? ależ wierzę,wierzę...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra a ty aby napewno jestes wodniczka? bo masz taak porywczy charakter,ze wygladasz mi bardziej na lwice albo skorpionke :) :classic_cool: ps.wczoraj biegalem za potrzeba i odkrylem tanie gumki w biedronce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze joeee! ja rasowa wodnica! do tego styczniowa:D:P nie tym co trzeba okienkiem wyglądałeś,że wyglądam Ci na skorpionicę brrr:D:P:D:D:D ale mój piesek wyciął mi numer! przez chwilę nieuwagi pożarła mi mięsko na kotleciki!😡 z 3 został się 1! ot los...muszę do sklepu ,może skuszę się na tą biedronkę?? :D:D:D:D chyba poza gumkami mięsko sprzedają niegumowe?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gofra! :D a ja myślałam, że jeszcze wszyscy chrapią... Prosze, prosze... Kropek! Nawet nie wiesz jak sie cieszę że już tu przylazłeś! :D No ja to jestem chyba jedną z Twoich najwierniejszych fanek :) Zaraz Ci stanik rzucę w przypływie euforii :D A tylko spróbuj nie złapać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Gofruniu... :D a moja piesia jaki numer rano odwaliła.... Powąchała kwiatki z wazonu i teraz ma całą mordkę żółtą! :( A propos - znacie jakiś dobry sposób na wybielenie psa? Do pralki za nic nie chce wskoczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysła :D Pstryknę jej fotkę! Bo mi nie uwierzycie! a ona wygląda teraz zupełnie jak lew! 100% grzywacz chiński :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaaha Ever ,trochę się nie dziwię ,że nie chce do pralki wskoczyć:D:D a ten kwiatek to pewnie lilia co? ;) będzie ciężko jeśli tak..:D:D:D kolorek dłużej trzyma niż zapach:) Kurna,a moi sąsiedzi chyba na złość mi robią ,bo z wszech stron dochodzi mnie charakterystyczne łup,łup,łup...kotlety biją!!!:D:D Ci którzy mieszkają w blokach wiedzą o czym piszę :) To tłuczenie kotletów w sobotę i niedzielę jest tak znamienne niczym w krajach arabskich donośne głosy z minaretów alla alla alla:D:D:D tylko,że tam to każdego dnia! ufff jak dobrze,że u mnie tylko w sobote i niezielę...;) te kotlety...rzecz jasna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poproszę taką fotką natentychmiast:D:D chociaż jak najbardziej wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...lecę do rzeźnika,bo sam nie chce przyjść:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuu wyczyścili mi psa! ale zdążyłam pstryknąć 2 zdjęcia :classic_cool: Tylko, że tego liliowego żółtactwa to duuuuużo było na początku... a teraz to już po ptokach... ;) Wiedziałam, że nie mogę sobie pozwolić na taki luksus jak lew we własnym ogródku :( Ale Czikusia zastępuje mi wszystkie kotowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Gofra - widocznie można sie tego pyłku pozbyć - tu trzepnąć, tam dmuchnąć i po kłopocie - już wysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam :) Tylko Czikusia taka nieśmiała jest, że jak mnie zobaczyła pędzącą z aparatem, to sie schowała pod ławkę ;) Ale trochę pyłków widać na części przedniej mojego psia - zwanej potocznie pyszczkiem :D To ja też lecę na szuwary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie radzę nie pchać się w szuwarowe bagienko... bo tam pustka przenikliwa - zero rzeźnika ;) ani nawet wodnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę Cię teraz zostawić samego Kropeczku... Tata sobie pyrki zażyczył na obiad więc trza obierać :classic_cool: Już tęsknię :) PS. złapałeś moją seksowną bielizne, czy Ci się tam wala gdzieś pod nogami gapo jedna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen:) przygotowania do chrzcin jutrzejszych Nadii pochlaniaja niemal caly czas:D Kiganko! zalaczniki ze zdjeciami Twoimi nie doszly!:( Gofra!:)dzienks...Jestes super women:) Pozdro pozostalym na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
このホームページは、 近畿大学医学部合氣道部および 近畿大学医学部合気道部OB会・精氣会 により運営されています。 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wodnika
czesc wszystkim,czy jest tu ktos z Andrychowa lub B.-Białej?? Jesli tak to chcialabym sie dowiedziec cos o moim byłym chłopaku,ktory mieszka w Andrychowie a pracuje w Bielsku,jest wodnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wodnika
ps. nie jest zwyklym chlopcem. nosi rozmiar biustonosza DD 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam wodnika
jeden znalazl na szuwarach. jakas opetana fanka rzucila mu w twarz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tu kiedyś demonstrowałam swoje talenty plastyczne, ale zabłysnę jeszcze raz - specjalnie dla Ciebie Kropek, bo dawno tu takiego świra nie było :D :P ...........O\'.\".\'O ............((T)).. .........(..) # (..) ..........(\"\").(\"\")... .......................... :classic_cool: tak to sie robi - patrz i sie ucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo dawno tu takiego świra nie było Evcia, Ty chyba dawno nosa poza ten watek nie wysuwalas :classic_cool: Tego swirostwa jest wszedzie tu pelno od kiedy nam forum o2 padlo na ryj :-D dzieki za micha. ps. nie znasz japonskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy powinnam powiedzieć cześć świruskowo zamiast szuwarkowo?? ;) zostawić Was na jeden wieczór bez nadzoru i zachowujecie sie skandalicznie!! niczym habanerka bez.....anioła stróża;) czy dzisiaj ktoś bedzie na szuwarach? mam wolne więc ....... mogę wdepnąć na małe co nie co :D:D Alan... z chęcia wyślę zdjęcia dziewczyn ale pod warunkiem że wyrażą zgodę. kropek.... widzę że przypasowały Ci wodnice ;) czyż nie sa najfajniejszymi dziewczynami na świecie? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×