Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Isa ---> chodzi Ci o \"dała, bo piła\" czy \" zona zna swoje miejsce\" ;) :D:D:D obydwa teksty zresztą dobre hihi. Miłego wieczoru zycze, piszcie coś kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Kigana-nie jest zbyt osoboste,bo gdybym mogła to zadzwoniłabym do BBC!!!!!!!!!!!!!!! Niczego piekniejszego w zyciu nie widziałam moj swiat ma dzisiaj 2.09 cm i jest cudem z pieknym serduszkiem i raczkami i nozkami najpiekniejszymi na całym tym padole!!!!!!!!!!!! Mam najpiekniejsze zdjecie swiata i bede sie tej opcji trzymac!!!!!!! To tyle. Jestem w szoku i jakbym byla na tabletach ;-) Pozdrawiam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo - gratulacje 🌻 ❤️ 👄, ale chyba jeszcze nie wiesz czy to Michalinka ;) Pozdrawiam wszystkich - zajechana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie wiem ale wiem ;-) Na dodatek na koniec badania dostałam ROZOWA Gwiazdke od Pana G. - dla mnie juz wszystko jasne ;-) ;-) Szczerze jak bedzie Mikołaj - to bedzie też najpiekniejszy! Dziekuje za gratulacje moge przyjmowac jej non stop ;-) Jak bedzie wieksze to wysle Wam dvd z mojego brzucha ;-) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> serdeczne gratulacje :D 😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻😘😍🌻 To masz pewnie termin na lato? To tak, jak moja koleżanka z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takiej okazji musze sie odezwać :) Jo-----> G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻C🌻J🌻E🌻 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻🌻🌻Jo🌻🌻🌻 ...narodziny dziecka to najpiekniejszy z cudów. Czym bylaby nasze zycie bez dzieci? Egoistyczna pogonia za pieniedzmi przez cala doroslosc bez krzty nieziemskiej radosci jaka daja dzieci... Gratuluje:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Jo !!!!! 🌻 Gratuluję!!! :) To wspaniała wiadomość! Cieszę się Twoim szczęściem!:):):) Postrzeleniec - dla Ciebie troszkę spóźnione życzenia urodzinowe! :)Wszystkiego naj naj najlepszego!!! 👄 U mnie właściwie nic ciekawego... Wróciłam wczoraj wieczorem z Łodzi. Mój młodszy bliźniak wrócił z Niemiec i zdążyliśmy pokłócić sie już 3 razy:P;) Przedmiotem kłótni nie jest jednak jak dawniej komputer, lecz drukarka, bo mamy tylko jedną... Troche zabiegana jestem, notorycznie się spóźniam - ale walcze z tym!:) Chyba juz wiem jakie będzie moje noworoczne postanowienie :> Co do diet (usytuowanie zagadnienia obok postanowień noworocznych zupełnie przypadkowe:P) nigdzie tak nie schudniecie jak na górskim szlaku:D i radzę być wtedy gołym i wesołym, coby kolejki i wyciągi nie kusiły;) łączmy przyjemne z pożytecznym;) Tydzień minął mi na wyżywaniu się na Mikołajach i innych choinkach... Sensacja z ostatniej chwili, która mnie zaskoczyła i przestraszyła jednocześnie - wzruszam sie słysząc w radiu świąteczne piosenki!!!:( ... do łez!!! :P Intensywnie myślę nad Sylwestrem. I to by było na tyle, mykam zaraz do babci na herbatkę:) a wieczorem będę oglądać nagranie z wesela, na którym byłam w październiku... Już się boję... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jo gratki ;) 🌻 Michalinka bedzie;) Czekam na plytke:D Juz wyjasnila sie data mojego przyjazdu.W Polsce bede od 22 do 28 grudnia :) Mialem napisac wiec pisze.Juz jest to na 100%.Nareszcie swieta w Polsce,choc klimat w domu nieciekawy. No ale nic. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , to ja Jo - gratulacje 🌻 ❤️ Postrzeleniec - wszystkiego dobrego no i powoli święta do nas płyną, u mnie pogoda angielska -->to pewnie w ramach współpracy polsko - anglijskiej --> Polak :P grunt, to dobrze rozpocząć niedzielę--> łeb chętnie na normalną głowę zamienię :( wczoraj wczułam się w rolę i piekłam świąteczne ciasteczka--> teraz muszę je zkamuflować, coby dotrwały do Bożego Narodzenia jeszcze nie byłam tak do tyłu z prezentami --> dopiero jekiaś 1/4 z listy załatwiona, a wczora nawet spróbowałam zrobić zamach na jakoweś sklepy, ale poraziła mnię ilość ludzi, którzy albo snują się bez sensu i ani to ominąć ani rozdeptać natomiast inne osobniki przemieszczają się z obłędem w oczach--> a ja akurat żadnej broni nie miałam przy sobie :), na tą okoliczność, z zakupów wybrałam kawę u rodziców, coby siem odstresować, spróbowałam również kolejny raz porządki świąteczne w pojeździe kosmicznym zrobić ---> i na tą okoliczność wybrałam również wariant 2, czyli udałam się do domu --> to było kolejne podejście do myjni., z którego zrezygnowałam, np. w ubiegłym tygodniu objechałam kilka (5) myjek i na każdej przynajmniej gadzina czkania ( ps. w środku tygodnia, godziny przedpołudniowe) dla ciekawostki na wszystkich --> samochody oczekujące były tej samej marki --> merole --> a mówią, że ludziom się nienajlepiej wiedzie :D wczora było jeszcze gorzej, i tak się zastanawiam, czy dziś nie skorzystać z wersji ekologicznej --> wystawię go z garażu niech go deszcz wysmaga :) nie dość, że łeb mi nananana... , to jeszcze kichawa mnie męczy dobra---> miłego dzionka, nazrazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek🌻 dziewczyno zazdroszcze 1/4 listy!! ja mialam juz miec wszystko kupione i co? i dupa! za to piekne zimowe choinki mam w ogrodku:P ludzie przygladaja sie im ze zdziwieniem:P sztuczny sniego mimo deszczu sie zagniezdzil i nie chce sie zwiac:P ze wstydem ze zapomnialam Postrzeleniec 🌻 wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> ciekawa ta stronka. Nie wszystkie bajki pamietam, ale większość z nich tak. Lutek ---> chyba skonczy się na tym, że umyjesz samochód ekologicznie;) Co do ilości i jakości samochodów w kraju, a przynajmniej w moim mieście - mam takie same odczucia jak Ty. Ciekawe zjawisko, nie ma co. Wczoraj bylismy z Postrzelencem w Berlinie. Był to mój prezent dla niego na urodziny. To był wyjazd zorganizowany, głównie zwiedzaliśmy i jak o 3.15 wyszlismy z domu to wrócilismy po północy. Ale fajnie było. Mnie sie w ogóle to miasto bardzo podoba i chętnie tam jeżdżę. Weszliśmy również do Reichstagu, mają tam taką wielką kopułę, skąd można sobie panorame miasta obejrzeć. Oczywiście przy wejściu bramki i kontrola, ale spoko. Bylismy dość wcześnie rano, więc kolejka nie była zbyt długa, czekaliśmy jakieś pół godziny na wejście. No i podczas tego czekania, Postrzeleniec wypatrzył coś ciekawego. Otóz na murze są płakorzeźby, m. in. herby jakoweś, a wśród tych herbów - herb naszego miasta! Skąd on sie tam wziął - to ciekawa sprawa. A pod herbem siedzi sobie .... Wodniczka. Jak chcecie to moge Wam przesłać zdjęcie żywej Wodniczki koło Wodniczki z kamienia. No a jutro - proza życia .... Ale i tak lada moment i będzie kolejny piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kigana - ja chcę fotkę z wodniczkami!:) nigdy nie byłam w Berlinie... wszystko przede mną:) Własnie objadam się pistacjami. Mama przywiozła mi wczoraj z Czech caaaaały kg:D a w ogóle to jestem bardzo, bardzo, bardzo zajęta... ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ----> pewnie, ze wszystko przed Tobą :)) A zdjęcie wyśle :) Miłych snów wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Jo --> gratuluję po raz 200604548464 no:D Kigana ---> ja też chcę zdjecie:) Lutek---> ja za Isą..zazdroszczę Ci załatwienia tej listy z prezentami :) chociaż ja w tym roku mam sprawę ułatwioną:> moi panowie stwierdzili ze mam nic nie kupować dla nich tylko dla...komputerka:D więc w tym roku moje najwierniejesze zwierzę jakim jest komputer dotawnie dvd z nagrywarką:D chciałam wszystkich bardzo lojalnie ostrzec:D od jutra przez 13 dni gryzę:D wypowiedziałam wojnę oponkom które sie pojawiły gdzie nie powinno ich być:D koleżanka schudła 7 kg więc i ja dam radę:D niech zyje dieta kopenhaska:>:D:D zmykam spać słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba powodzenia! ja schudlam 5 kg, chcialam jeszcze 4 ale z racji ze juz zjadalam wszystkich na razie odpuscilam:P wracam do diety w nowym roku jo dbaj o siebie:D zalozylas cieple gacie zeby sie zadno przeziebienie nie przyplatalo??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZWodniczki :) Właśnie robię obiad i wczytuję się w teksty a Cafe Jo-- wszystkiego najlepszego , i pociechy z Michalinki Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam reformy na tyłku rada Pani Isa? zjadłabym sałatke co mam ja w domu.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ polak_krk...zazdroszcze Ci chlopie, swieta w Polsce to swieta w Polsce, a atmosfera wigilijna sama sie nakreci:) Ja daaaaleko od domu, od mojej zony Nikii i córki Nadii.:oPlakac mi sie chce. No ale chociaz polowe swiat przepracuje, taki to mój zaklad, ze od 8 grudnia do konca stycznia odwolane sa wszystkie urlopy. Czas szybciej zleci, a i Nikii przyjedzie jakos w polowie stycznia do mnie n TYDZIEN!!!zobaczyc rzecz jasna jak to jej mezunio sprawuje sie za granica i jak sobie mieszka:D... Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wodnikowe duszyczki👄🌻🖐️ ps.też chcę fotki z Berlina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO jak je masz to sie ciesze:P salatki nie dowioze... sorry:P tez chce zdjecia z Berlina, bo chyba zapomnialam o tym napisac:D Haba wytrwalosci zycze ciagle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem...żyję...nie tracę nadziei i wytrwałości ;) ech..... jeść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> współczuję i zazdroszczę...ale wytrwałości :) ja nigdy jej nie miałam :) chyba że było mi to po drodze..... ;) jak jesteś głodna to zapraszam na roladę z wiórkami i gorzałką ;P mam nadzieję że zdjęcia z Berlina też do mnie dotrą :) zostało mi jeszcze 10 zastrzyków :O ale nie narzekam :) wprawdzie przepisała mi je okulistka, ale po trzecim zastrzyku przestałm mieć kłopoty z gardłem :) u mnie paskudna pogoda :O chyba już bym wolała żeby śnie poprószył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×