Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gochaa

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT????

Polecane posty

Gość Kasiur88
Kurcze czy tylko ja dostaje powiadomienia a nie widzę nowych postów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
moja mówiła, że najlepsze do zapłodnienia to takie od 24 mm do 26mm. mam nadzieję, że się nie myli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
teraz znów urwało moją wiadomość. :/ moja gin mówiła mi, że przerośnięte pęcherzyki to takie od 26mm do 30mm. jest lekarzem z kliniki leczenia niepłodności, mam nadzieję, że się nie myli. :) dziś 15dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNori
Cześć, jestem tu nowa. Z mężem staramy się już 2 lata o fasolkę. Mam stwierdzone policystyczne jajniki. Cykle od 28 do 50 dni. Dużo czasu straciłam na poszukiwaniach dobrego gin i w końcu sama stwierdziłam że zgłoszę się do kliniki niepłodności. To była dobra decyzja bo wreście jest jakiś konkretny plan leczenia. Dostałam Clo od 3-7 dc dzisiaj 11dc jutro idę na monitoring. Oprócz dyskomfortu w podbrzuszu, kłucia, uczucia wzdęcia itp. co zresztą jest normalne w trakcie leczenie z tego co czytałam martwi mnie jedna sprawa. Mam strasznie złe samopoczucie, jestem rozdrażniona, płaczliwa jak w jakiejś depresji. Ciężko mi w pracy wysiedzieć i współpracować z innymi bo mnie wszystko i wszyscy denerwują. Czy miałyście takie skutki uboczne zażywając clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
GośćNori to mój pierwsi cykl z clo, dziś mam 15 dc, wczoraj byłam na monitoringu, mam 2 pęcherzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
GośćNori Prócz delikatnego kłucia w podbrzuszu nic więcej nie odczuwałam, może troche bardziej "pulsujące" jajniki. Mam cały czas problemy ze snem ale to raczej z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Znów urywa mi wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNori
Cześć Sylwia. Problemy ze snem to też mam. Może u mnie to złe samopoczucie jest spowodowane tymi długi staraniami i lataniem po ginach. Super że masz 2 pecherzyki ja jutro ran się dowiem jak reaguje na lek wiec pewnie dzisiejsza noc tez będzie nieprzespana, ciekowość mnie zżera czy coś tam wychodowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Gość Paula napisz koniecznie jak wygląda przygotowanie do inseminacji - też o tym myślę. Dzisiaj dowiedziałam się, że moja znajoma zaszła w ciążę po 12 latach starań!!! Oczywiście leczyła się w klinice niepłodności. Dziewczyny Wasze pęcherzyki są idealne. Musi coś z któregoś z nich wyjść;) Dzisiaj dostałam @ - zaczynam 5 cykl z CLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Dziewczyny wróciłam od lekarza i już wam mowie ze z wcześniejszych wpisów moich wiecie ze to mój pierwszy cykl z clo i pecherzyki pękły lekarz mowi mi ze jest cudownie i ze za 3 tyg przyjadę z testem ciążowym ze jest tego pewien i nawet wpisał tak w kartę a ja do niego ze nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxaga
Jestem szczęśliwa słysząc to ale z drugiej strony ta jego pewność i dawanie mi nadziei przeraża mnie bo przecież jeszcze w ciazy nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
GośćNori jeśli mi sie uda a widzę ze ten lek pomaga to i uda sie tobie ,dobrze ze pojechałaś do innego lekarza i napewno będzie dobrze tak jak i u mnie a jeszcze jak wam napisze ze jestem w ciazy to już Czatkowice uwierzymy w nasz lek clo☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Xxxxaga trzymam mocno kciuki za 2 purpurowe kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNori
Xxxxaga cieszę się bardzo że tak zareagowłaś na clo i dzięki za słowa otuchy. Nic tylko się brać do roboty ;) - Trzymam kciuki za Ciebie. Ja jutro lecę na monitoring i zobaczymy. Chciałabym usłyszeć takie słowa od mojego lekarza. Boje się tylko że usłyszę że nic tam nie urosło i brak jakiejkolwiek reakcji na lek. Ale nie ma się co załamywać i tak jest dobrze bo mam zaufanie do mojego gina. Od wcześniejszych dostawałam folik, bromergon i zalecenia aby działać a badanie drożności, męża i możliwość braku owulacji nikt nie brał pod uwagę i tylko czas traciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXxxaga
GoscNori usłyszysz i ty tak miłe słowa a za jakis czas będzie i ciaza ☺napisz jutro co pokazało ci usg i ja mocno trzymam kciuki,fajnie ze możemy sobie tak o wszystkim rozmWiac to forum daje wiele nadziei i wspieramy sie na wzajem Sylwia nie dziękuje by nie zapeszyć ale proszę trzymaj kciuki za mnie bo teraz to moje kilka dni oczekiwania na testowanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ruda
Gość Paula jakbym czytała swojego posta. Ja też ok 1,5 roku temu rzuciłam palenie i też przytylam. Też jestem już na diecie, bo też mam niedługo ślub. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gość Sylwia, mam nadzieje ze sie nie myli. moj gin. to zwykły. moze taki z kliniki leczenia niepłodnosci ma wiekzsza wiedze na ten temat i doswiadczenie. no u mnie juz około 48 godz po zastrzyku. biore duphaston. dzis w nocy troche mnie jajnik jakby uwierał ale nie mam mocniejszych dolegliwosci.szkoda ze nie robi monitoringu po zastrzyku zeby sprawdzic czy pekły, a ja tez sie nie zapytałam. najwyzej nastepnym razem , jak sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
xxxxAga trzymam kciuki napewno sie uda:) a co do skutków ubocznych w postaci depresji to ja tez tak mam, problemy ze snem tez ale moze to byc napiecie zwiazane ze staraniem sie o dzidziusia. xxxAga moja ginekolog nie robi mi monitoringu czy pecherzyk pękł powiedz mi w jaki sposób lekarz sprawdza czy doszło do pękniecia pęcherzyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
kkk2891 musisz wierzyć, że się uda, na pewno po zastrzyku pękły. :) ja teraz nie dostałam żadnych leków, żeby wspomóc dalsze procesy. spokojniejsza bym była gdybym je miała. te dni do 13 lutego, do kolejnej wizyty, będą mi się ciągnęły w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
Bransoletka32, wszytsko napiszę jak tylko będę wiedzieć :) Gość Nori - też miałam baaaardzo złe samopoczucie przy pierwszym cyklu clo. Jaką dostałaś dawkę? Ja dostałam najpierw 5x po 0,5 tabletki, a pomyliłam i wzięłam 5x1, czułam się fatalnie :( ale teraz biore już tak jak miałam przepisane i jest dobrze :) Trzymam kciuki aby wszytsko było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
ja jeszcze nie zaczelam inseminacji a już się martwię ;) szczegolnie, że na ogoł robi sie tylko do 6 prób (tak czytalam), a po zabiegu nie można mieć wysiłku fizycznego... a ja w pracy ciagle to jakieś kartony noszę to coś pakuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxaga
Gość Oleńka żeby wiedzieć czy pękły musisz mieć usg dopochwowe wtedy lekarz widzi na ekranie tak jak mój mi to tłumaczy i pokazuje ,było tak wczoraj ze pękły i jest zadowolony i ze będzie ciaza choc ja nie wierze ....☺monitoring czyli usg jest konieczne przy clo tak ja uważam bo byłam w tym tyg starań co drugi dzień by zobaczyć jak mi rosną i kiedy pękną ....tak trzymaj kciuki za mnie z całych sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Oleńka
xxxxaga dzieki za odpowiedz :) gosc Paula masz dawke 5x 0,5 dziennie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNori
Cześć wszystkim. Ja brałam 1 tabletkę 1 dziennie. Byłam na monitoringu i okazało się że nic tam się nie dzieje, brak reakcji na lek :(, endo cieniutkie wiec totalna klapa. Za tydzień mam jeszcze raz przyjść ale raczej nadziei nie ma że nagle zacznie rosnąć. Prawdopodobnie dawkę trzeba będzie zwiększyć albo zmienić lek. Ja już się po tej 1 tabletce czułam beznadziejnie nawet nie chce myśleć jak będzie po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
nieee ;) 5 dni po pół tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćNori
Cześć dziewczyny. Ja byłam na monitoringu i reakcji na lek nie ma, endo cieniutkie :( wiec się troche podłamałam co teraz będzie. Brałam 1 clo dziennie, żle się czułam więc myślałam że coś się ruszy a tu totalna klapa. Teraz albo ziększyć dawkę albo zmienić lek. Ja się już po 1 tabletce żle czułam aż się boje co będzie po 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwa
żałuję bardzo, że nie mam monitoringu sprawdzającego, czy pęcherzyki pękły... wczoraj popołudniu odczuwałam dość intensywnie jajniki, dziś już w ogóle ich nie czuję. pewno wczoraj była owulacja... oby owocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość paula
gość Ruda to super! walczymy dalej, najważniejsza to dobra energia i pozytywne myślenie:) Ja wierzę, że jak nie przed ślubem to po na pewno musi się udać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Xxxxaga, dziwny ten Twój lekarz... Co z tego, że pękły pęcherzyki? U mnie przez 6 cykli same pękały i też miałam nawet po 2-3 dominujące i żadnej ciąży nie ma. Wystarczy, że będziesz miała inne nieprawidłowości lub nawet zrosty w jajowodach i ciąży nie będzie. Sorry, ale wkurzają mnie takie brednie jeszcze ze strony lekarza... Oczywiście życzę żeby to się sprawdziło, ale ewidentnie nie zachował się w sposób profesjonalny.. Widać też, że dał Ci nadzieję i na 99% wierzysz w jego słowa chociaż piszesz, że jest inaczej :) Pewnych rzeczy się nie ukryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Xxxxaga, co za bzdury wygaduje ten Twój lekarz... Ja już miałam tyle owulacji...za każdym razem same pęcherzyki pękały i co z tego.. Bez sensu są te jego gadki bo tylko daje Ci nadzieje. Mało to profesjonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×