Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

elffik, nasza ty osiemnasko kochana :D wróć dzisiaj do domu i ucałuj go na przywitanie, a co? W piątek się będziecie gniewać? Jeśli już to przełóżcie to na poniedziałek :D Ja poproszę jednak te zwykłe jeżyki, nie lubię za bardzo kokosów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 165 i 174 faceta w zupełnosci styka. wprawdzie unikam butów na wysokim obcasie ale jak już mi się zdarzy to jestem prawie równa z Małym.... i śmiech mnie ogarnia jak widze jak on wyciąga szyję żeby wydawał sie wyzszy niż jest..... Morda moja! ......... no dobra! mam pudełko czekoladek, proszę się częstować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovv - ja kestem w domq :0 Nie mogę znaleźć pracy - a ponieważ jestem pedagogiem to już raczej marne szanse na to, abym wciagu roku szkolnego znalazła ... I stąd wynikają wszelkie nieporozumienia między nami - przynajmniej z mojej strony. Jesteśmy bardzo krótko po ślubie - biorąc go mieliśmy tworzyć partnerski związek - jednak po miesiącu zwolniłam się z byłej pracy (z winy pracodawcy) i nie umiem się dostosować do roli siedzącej w domu .... :0 No i wyżywam sie na mężulqq - choć wiem, że nie powinnam ... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka jest teraz z facetem który jest chyba jej wzrostu. Ona to już wogóle nie nosi butów na obcasie ( a ma ich tyle że głowa mała ). I teraz robi sobie zapasy z płaskich butów. Ale najważniejsze jest wnętrze, charakter.... Nie, no jasne że musi się nam taki facet podobać, ale ponoć miłość jest ślepa... :D to ja idę kawkę może zaparzę do tych jeżyków i czekoladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty elffiku! nie ładnie! Twojemu mężulkowi należy sie paczka jeżyków. a Tobie 3 paczki biedactwo takie sflustrowane.... nie przejmuj się. Nie kazdy pracuje w swoim zawodzie. Moje kolezanka - ksiegowa, opiekuje sie cudzymi dziećmi. wyciąga ok 1500 do raczki na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejqq - nie giovv tylko Behemotqq oczywiście - jeszcz echyba nie \"dziełam\" jak należy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejqq - nie giovv tylko Behemotqq oczywiście - jeszcz echyba nie "dziełam" jak należy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik :D :D :D Mnie codziennie teraz przerabiają :D Na czacie mnie zrobili na Bebemotka... ale Giovv to literówka raczej nie była :D :D :D Kobieto, nie możesz swojej frustracji na mężulku wyładowywać... może lepiej skop poduszkę aż jej w poszewkę pójdzie. ;) A nie możesz narazie poszukać pracy w jakimś innym zakresie niż pedagogika? A jak nowy rok szkolny będzie blisko poszukałabyś w swoim zawodzie. :) Bo faktycznie ciągłe siedzenie w domu też męczy. maduś. a ile słodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem behemotq - ale czasem już nie mam nerwów ... A w innym zawodzie nie chcę - pracowałam przez całe studia w innym - i po studiach torchę też .. starczy jak dla mnie .... Na szczęście całymi dniami nie siedzę w domq - zwariowałabym chyba - udzielam się trochę społecznie na świetlicy socjoterapeutycznej - no i mam trochę znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he.... se siobnęłaś aż miło madusiu... elffik, najważniejsze byś miała jakieś zajęcia. narazie widzę że odkrywasz rysunki na czacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIUSIA27
Tak wam się fajne rozmawia, że aż wam zazdroszczę.AJa tu nowa.Czym sę wkupić? TIC-TACA? Tylko po obiadku ! Ja dziś śmieję się jak głupia - a żadko mi się to zdarza. a co tam za dużo się napłakałam i nic mi z tego nie przyszło- worki pod oczami. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tic-Taca? No dobra, jesteś kupiona :D Znaczy wkupiona ;) Śmiech jest zdrowy. Chcesz kafki? Poczęstuj się może czekoladką. Ale płacz to kategorycznie wyrzucamy, wyrzucamy..... Bo piątek jest i niewypada. W niedzielę mam rozpoczęcie szkółki. W TEATRZE WIELKIM! Wyobrażacie sobie? Bo mnie to załamało :O Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWCIUSIA27
DZIĘKI.JESTEM...ACH TA PRACA! plakać nie będę - obiecuję.Narazie jest milusio.Teatr Wielki? Artystyczna duszyczka - zawsze mialam takie ciągotki.NIE BĄDŹ TAKA WYSTRASZONA.ZAWSZE POCZĄTKI WYDAJĄ SIĘ CIĘŻKIE - POTEM NA SZCZĘŚCIE JEST INACZEJ - WIEM COŚ O TYM. NIE WIEM CO PORABIASZ ALE MYŚLĘ, ŻE TWOJE ZAJĘCIE BĘDZIE TWÓRCZE W PRZECIWIEŃSTWIE DO MOJEGO.WŁAŚNIE WYCHODZĘ SOBIE.SZKODA, ŻE NIE MOGĘ WZIĄĆ KOMPUTERA POD PACHĘ - TAK SIĘ MILO PISZE WIEDZĄC, ŻE KTOŚ TO W OGÓLE CZYTA I JESZCZE NA DODATEK CHĘTNIE ODPISUJE. DZIĘKI I POZDRAWIAM.JESZCZE TU WPADNĘ.ŻYCZĘ UDANEGO WEEKENDU, POBYTU W TEATRZE I ZADOWOLONEJ BUŹKI.PA PA PA PA!!! POZDRAWIAM CIEBIE I WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU. BĄDŹCIE ZDROWI - MOJĄ PRZYJACIÓŁKĘ ROZŁOŻYŁO GRYPSKO! PA PA - ACHA JUŻ PISAŁAM - NO TO PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, 🌻 oj, nie ma mnie tu trochę a jush taaaaaakie zaległości!!! nie do pomyślenia, co ja poradzę, że rano nie mogę? chyba, że laptop mi spadnie z nieba, to napiszę coś na matmie, hihi... jak jush wpadłyśmy w temat jedzenia, to dziś jem danio straciatella (o qrcze, ale reklama...) kto chce niech się przyłączy... :) no nareszcie piątek! ja na ten dzień od poniedziałku czekam! :):):) pozdrowienia dla wszystkich ze słonecznego 3city... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kitty! Nie mówi się reklamami bo w reklamie każde słowo kosztuje :D ( to genialny text naszej genialnej nauczycielki od anglika z liceum ). choć na czata. Ja też tylko zawsze żyję myślą o piątku. Buziaczki!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio - ja jestem Kitty :) A Behemotek już po pracy - do poniedziałq jej nie bedzie :0 Mnie tak dziewdczyny nakuisły na pieguski, ze kupiłam sobie kokosowe :D mniaammm Zostały mi jeszcze 2 - ktoś ma ochotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu... Co tu tak pusto :( - wszyscy się doła pozbyli :) To pewnie po tej czekoladzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku , jejku .....ja Wam przyniosłąm tyle chipsów , tyle jeżyków .....a tu nagle wszystki zniknęłyście ....ale szkoda ........więc je zjadłam , ale Wam zostawiłam .....smacznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja znów mam doła ..czy znów , to nie wiem , bo ten tydzień ( od poniedziałku do dzisiaj ) jest lekko mówiąc FATALNY ... Od tego feralnego poniedziałku życie nabrało ciemnych kolorów :( , pomijam to , że w poniedziałęk \'dopadła\' mnie comiesięczna kobieca przyjemność , to jeszcze każda noc pełna jest okropnych snów ........z moim mężczyzną się nie mogę dogadać .....nawet przez to się dziś nie zobaczyliśmy ..... Jeszcze do tego cały wieczór dziś pochlipuję ........ile bym dała , żeby ten następny tydzień był choć trochę lepszy ................ Dziewczynki napiszcie mi coś , tak na pocieszenie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszenie: - nie przejmuj się uja tesh nienawidzę poniedziałków i wszystko co złe zwalam własnie na ten dzień - jutro poniedziałek więc w moim przekonaniu wszelkie doły są usprawiedliwione - nie ma to jak kobieca przyjemność, możemy podać sobie ręce... - zjedzmy to wszystko co tu się pojawiło, to jush nie będziemy miały siły się zadręczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efciusia27
No i mamy poniedziałek! Żeby fajnie było to nie powiem.Jakoś tak nijako.Robię kawusię - może... się skusicie? Ani mi w głowie praca ale trzeba się skoncentrować! TAAAAK KAWYYYYYY!!!!! I JAKIEŚ CIASTECZKO - NA CHANDRĘ KOBIECĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie :) Kitty Jane> na marsie było bosko, szkoda że znowu zostałam wydalona na ziemię. brrr elffik> dziękuje za wyjaśnienie mojej nieobecności (lizak ci się należy) Ale już jestem ! :( :D Były pieguski??? Dlaczego mi nawet okruszków nie zostawiłyście?? :( Maja> bo czekolada to lek na wszystkie smutki. musisz spróbować, nawet jak nie masz doła bo dobra jest :D Leticia> czy zakopałaś już tego doła czy może nadal się skubany trzyma? Życie kobiety jest ciężkie... :( mnie też kobieca przyjemność jutro powinna dopaść. ale się cieszę! ;) Głowa do góry moja droga. To w końcu my kobiety jesteśmy silniejsze psychicznie :D To skąd te doły nie rozumiem... efciusia27 Jak ja kocham poniedziałki ;) To poproszę kawusię z mleczkiem na pobudkę bo nie mogę sie jakoś dobudzić... Niestety dzisiejszy dzień bardzo mi jakoś nie podchodzi. bo raz że poniedziałek a dwa że samochód mi się popsiuł 😭 i będę musiała do serwisu złośliwca zaprowadzić a tam.... to oczywiście pozbawią mnie całej kaski i... taki to już nasz los. Miłego dnia dziewczątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulp
Poniedziałek... a ja wolałbym się dzisiaj nie obudzić, co za beznadziejny dzień :( Wiecie jak to jest kiedy jest się samemu na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulp> witaj. 🖐️ Myślę że raczej każdy wie jak to jest samemy. Chociaż każdy przeżywa to inaczej. Dla mnie to raczej nie jest coś strasznego ale wcale nie uważam tego za przyjemne. Oczywiście że lepiej kogoś mieć, choćby po to by móc się przytulić, wyżalić. A czy coś konkretnego popsuło ci ten dzień czy może sam fakt że poniedziałek itd skopał ci ten dzionek? Pozdrawiam. Podać ci pączka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot >>>dzisiejszy mój dzień jest trochę lepszy , niż tydzień temu ; juz lepiej pomimo tego , że musiałam dziś wstać o 5.00 ..... ale za to w autobusie spotkałam koleżankę , z którą bardzo rzadko się widuję i to było jakieś pocieszenie :) Teraz ładnie świeci słoneczko , jutro co prawda trzeba jechać na uczelnię , no ale może jakoś przeżyję ... Mam nadzieję , że z Moim Kochaniem się wszystko ułoży , bo co prawda , ostatnio coś się nie dogadywaliśmy , ale już dziś od rana , jak opętana patrzę się na jego zdjęcie , bardzo go chciałabym zobaczyć , więc może to patrzenie mnie jakoś podniesie na duchu ;) Życzę , aby w serwisie nie zdarli z Ciebie dużo kaski , aby nie było to nic az tak bardzo poważnego ... Have a nice day !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia> dzięki, też mam nadzieję że potraktują mnie ulgowo :D A kiedy widziałaś po raz ostatni to swoje kochanie? Może on też już chciałby żeby wszystko było ok ale głupia męska duma zakazuje mu się do tego przyznać. :) Wiesz, faceci mają jakieś różne odbitki czasami ;) Mój jest teraz podejrzanie milusi. he he. zmieniłam sobie wczoraj kolorek włosów z blondu na brąz i ... he he. .. ale miałam ubaw jak przyszłam do pracy i 50 osób zaczęło sie przekrzykiwać: O reeeeetyyyyyy coś ty zroooooobiiiiiłłłłaaaaa????? O reeeeetyyyyyyy!!!!!!!!! Ej, widzicie co ona zrooobiiiłłłaaaaa????? Itd.. Troszkę ich zaskoczyłam :D :D :D A mój powiedział że wyglądam ślicznie i dlatego podejrzewam że coś chce ode mnie :D No i niestety nowy roczek szkolny się zaczął ;) znowu prawie nie będę miała wolnego. Nienawidzę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×