Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

leticia spedzam z lubym kazda wolna chwile, wczoraj bylismy na \"rowerowym rajdzie\" ledwo wrocilam do domu ale chyba zgubilam troche tluszczyku ;) :P a jak nozka pieknieje juz ;) (znam przepis zeby szybko sie goila: 3 razy dziennia musi ja masowac Twoj luby hehehehe :D :D :D ) milunia jak nie sto to dwiescie lat Ci zyczymy. :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Gdzie sie wszyscy podziali? Taniuszka i jak?Trzymam kciuki 🌻 Milunia..jak dziadek? 🌻.i wszystkiego naj naj lepszego!!! 😘 Leticia..mi chodzi dobse :P A te problemy to szkoda gadac...Bartek i grzesiek w szpitalu..:(..a do tego dowiedzilam sie,ze u kuzynki stwierdzono białaczke..a ma dopiero 3 latka :( wszystko jest do dupy! Poza tym zamierzam sie wyprowadzic z domu..mam dosc..ech..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka > 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Malutka > 👄👄 🌻 Przitulam !!!!!!!!!!!!! Cleo > buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku!!!!!!!! Dziewczyny!!!! I Robalu!!!! Grzesiek sie obudził!!!Obrzek zszedł...pozostał mu tylko krwiak na mógu..ale najgorsze mineło!!!Czekamy az wydobrzeje...żeby lekarze zrobili mu operacje na to zmieżdżone płuco..ale jest dobrze!!!jej..ale sie ciesze..mówie Wam!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - super !!! 🌻 Cieszymy się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko !! Matko !! :) Witaj serdecznie :D Ja jestem - w sumie nie powinno mnie tu być ... powinnam się uczyć ... no ale ;P Behemotku , co u Ciebie ?? ?? Jak leci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super malutka...baaardzo sie ciesze...:):):)...bedzie dobrze:):) Milunia sto lat, sto lat:):):) Taniuszka...ja tez bym chetnie na rowerki poszla...ale nam ukradli:(:( Behemotko.....pilnuj interesiku...bo sie dziweczyny rozleza;);) Leticio kofana buziakow sto ci sle sloneczko moje:):) dla wszystkich ❤️👄:):):):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzięki wielkie za życzonka :D:D:D i dla wszystkich 👄 i ❤️, a teraz zmykam 🖐️ ale później zapewne się zjawię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane dziewuszki Czytam Wasze relacje i smutno mi się zrobiło, bo dookoła jakieś choróbska, szpitale itd. Wzywam więc Wszystkich do zebrania sił i przegonienia złych mocy..... Pozdrowionka dla malutkiej, taniuszki, miluni, Letici- trzymajcie się dziewczyny, głowy do góry ❤️ Ellfik, Behemot,Inga,kaarani, Robal, Cleopatra, madusia 👄🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kaffeneczki! 😘 jak milo, ze wszystkie jakies wesolutkie! ja lece na drinach i psychotropach bo niestety musze sobie sztucznie dobry chumor podtrzymywac, ale tak w ogóle jest ok. :D chyba pomału wszystko wraca do normy...rozumiecie...ci faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki, witam robalku. leticia 👄 dla Ciebie. dobrze ze robisz sobie przerwy w nauce. nie przemecz sie kochana! karaani bidulko :0 , rower to jest swietna sprawa, luby zarazil mnie rowerowym bakcylem. malutka widzisz jednak cuda sie zdarzaja ;) 👄 dla Ciebie bahemotku 👄 dla Ciebie cleo 🌼 miluniu podoba mi sie ten tylul :P \"magazynier, specjalnosc kierowca wozkow widlowych\" 🌼 dla dziadziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ... nawet nie wiecie jakiego mam pecha na Kafe ... ostatnio co się opiszę to mi zniknie 😠 Buuuuuuu.................a ja tyle Wam napisałam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po długiej nie obecnosci ,która spowodowana była moim nieoczekiwanym pobytem w szpitalu pragne Wam powiedziec ,ze było ze mna bardzo zle ale juz wracam do normy i ciesze sie ze moge klikac bo tego i wielu innych zeczy mi brakowało bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalku, biedaku ty nasz. co sie stalo? chodzilo o Twoje kolano? mamy nadzieje ze juz jest dobrze i nie znikniesz nam z tego topiku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Uśmiechajcie się dziewuszki bo życie jest piękne, ja ze swej strony ślę do wszystkich :D Wszystko będzie dobrze,myślcie pozytywnie, buźka dla wszystkich w czubek noska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Biedaku Robalaku ale musiałeś się nacierpieć, a ja Cię podejrzewałam o szaleństwo pogipsowe – o wybacz mi!!!!:D dobrze, że już jesteś teraz tylko musimy Cię mocno trzymać i nie oddawać w szpitalne szpony :D:D 🖐️ dziewczyny więdzę, że dzisiaj już od rana nie jestem sama -> Taniuszka 👄 Cleopatra 👄 Leticio mam nadzieję, że Twoje dzisiejsze wiadomości dotrą tam gdzie trzeba, a zwłaszcza do nas -> ja też czasami piszę sama do siebie bo później to gdziesik znika :D a czasmi pojawia się parokrotnie ale cóż nic na to nie możemy poradzić :D👄 -> malutka z facetami źle ale bez nich chyba jeszcze gorzej - więc weź głęboki oddech (nie pigułę) i porządnie sie rozpraw ze sprawcą Twoich trosk ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziouchy....:):):) buziaki serdeczne mordule wy moje.... Nie smutkac sie dzisiaj:) Madus....zmartwilas mnie:(...az tak ci ciezko?...walnij chlopa to moze zrozumie jaki ma skarb i ze musi o niego dbac....nooooo!!!!! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziouchy....:):):) buziaki serdeczne mordule wy moje.... Nie smutkac sie dzisiaj:) Madus....zmartwilas mnie:(...az tak ci ciezko?...walnij chlopa to moze zrozumie jaki ma skarb i ze musi o niego dbac....nooooo!!!!! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie ;) i serdecznie pozdrawiam i zycze miłego dnia .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ karaani dobrze, że chociaz u Ciebie wszystko ok :D:D:D:D ja zaś ma średni humorek w sobotę jadę na weselisko a sukni brak, a co gorsza wszystkie sklepiki już obleciałam - jeszcze dzisiaj coś pomyślę a jak nie to pójdę w tej co mam :( ale wiecie jak to jest nowa to nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki i wzajemnie 🌻 Tobie jesszcze duzo usmiechu na twarzyczce hehee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry madusia Ty mój słodki kwiatuszku ❤️ Robal już się uśmiecham :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×