Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) U Was wlasnie zaczyna sie weekend wiec moze to bedzie powodem do radosci. Ko-Alicjo, Zastrzez sobie szybciutko nick i wtedy nikt nie bedzie mogl podszywac sie pod Ciebie. A swoja droga, falszywa ko-Alicjo, proponuje przeczytac temat watku i jego wypowiedzi raz jeszcze - ale przeczytac ze zrozumieniem. Moze wtedy nie tylko przeczytasz, ale i zrozumiesz, ze to watek wlasnie dla kobiet, ktore potrzebuja sie wygadac. A jesli bardziej interesuja Cie reakcje malzonkow, ktorzy mogliby przeczytac te wypowiedzi, to Ci powiem, ze skoro malzonkowie nie przejmuja sie lzami w domu, to dlaczego niby mieliby sie wzruszyc skarga przeczytana na internetowym forum? Myslisz, ze ich to ruszy?! Troche wyrozumialosci dla kolezanek - w koncu sama tez jestes kobieta (?) i nie wiesz jeszcze co Cie w zyciu spotka. Kinga, Wspolczuje Ci jak cholera. Ale tym Koszalinem, to mnie zaskoczylas, bo ja wlasnie jestem z Koszalina. Czy to Twoje rodzinne miasto? Kurcze, tak sobie mysle, ze moze sie znamy? O rany, ale by bylo fajnie odnalezc kogos znajomego po tylu latach! :D Glowa do gory, kochana! Wracam do pracy :) Trzymajcie sie, dziewczyny! 🌼 🌼 🌼 DFW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga i Agatka
tak tak akrim znamy siebie dobrze i jadu mamy tyle że nam się ulewa tak jak i tabie skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wygląda na to kochane ze zawitał u nas jakiś wredny robal czy wirus.No ale na każdą taka pskude która sie przywlecze z neta jest sposób, więc i na to sie pewnie znajdzie. Chyba najlepiej będzie ignorować to coś co próbuje nam tu mieszać, bo chyba własnie takim fermentem sie to cos zywi i naszymi reakcjami. A tak na przyszłość to kochane jak macie nie zabezpieczony nick hasłem to zróbcie to jak najszybcie i będzie po kłopocie. Buka - to ja dziś sie do Ciebie wbiłam na gg. Sorry, ale wczoraj pisałaś o swoim dołeczku, a Twój opis na gg był dziś taki smutny, ze musiałam napisać. Pozdrawiam serdecznie 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ... tak sobie czytam wasze posty zainteresowaniem i nie moge zrozumiec jednego ... jak ktos pisze na forum o kompletnych bzdurach to wszyscy czytaja z zainteresowaniem / dziwne prawda / .... a jak Kinia wpadla na fantastyczny pomysł żeby pogadac o zyciu .... poprostu o zyciu - codziennych sprawach ... dobrych i złych ,radosnych i smutnych o tym o jest realne /prawdziwe/ to zawsze musi znalezc sie osoba ktora zamiesza i po co w jakim celu to robi???? tego jakoś nie mogę zrozumiec - przecież jak kogos dany temat nie interesuje to poprostu .... niech nie czyta danego postu i niepotrzebnie psuje komuś krwi , ale jak juz zauwazyłam że w niektorych ludziach jest coś takiego , taka jakaś slepa chęć aby tylko dobic ... okrutne to jest !!! . Kinia ... trzymaj się !!!! samo zycie pisze rożny scenariusz i czasami nie mamy same na to wpływu , ale właśnie przez takie przelanie mysli na papier / wywalenie z siebie co boli/ zapewnie nie zaszkodzi , a często może pomóc . Pozdrowienia dla wszystkich - postaram sie do Was częściej wpadać .... zadomowić się :-) ... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ... tak sobie czytam wasze posty zainteresowaniem i nie moge zrozumiec jednego ... jak ktos pisze na forum o kompletnych bzdurach to wszyscy czytaja z zainteresowaniem / dziwne prawda / .... a jak Kinia wpadla na fantastyczny pomysł żeby pogadac o zyciu .... poprostu o zyciu - codziennych sprawach ... dobrych i złych ,radosnych i smutnych o tym o jest realne /prawdziwe/ to zawsze musi znalezc sie osoba ktora zamiesza i po co w jakim celu to robi???? tego jakoś nie mogę zrozumiec - przecież jak kogos dany temat nie interesuje to poprostu .... niech nie czyta danego postu i niepotrzebnie psuje komuś krwi , ale jak juz zauwazyłam że w niektorych ludziach jest coś takiego , taka jakaś slepa chęć aby tylko dobic ... okrutne to jest !!! . Kinia ... trzymaj się !!!! samo zycie pisze rożny scenariusz i czasami nie mamy same na to wpływu , ale właśnie przez takie przelanie mysli na papier / wywalenie z siebie co boli/ zapewnie nie zaszkodzi , a często może pomóc . Pozdrowienia dla wszystkich - postaram sie do Was częściej wpadać .... zadomowić się :-) ... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ... tak sobie czytam wasze posty zainteresowaniem i nie moge zrozumiec jednego ... jak ktos pisze na forum o kompletnych bzdurach to wszyscy czytaja z zainteresowaniem / dziwne prawda / .... a jak Kinia wpadla na fantastyczny pomysł żeby pogadac o zyciu .... poprostu o zyciu - codziennych sprawach ... dobrych i złych ,radosnych i smutnych o tym o jest realne /prawdziwe/ to zawsze musi znalezc sie osoba ktora zamiesza i po co w jakim celu to robi???? tego jakoś nie mogę zrozumiec - przecież jak kogos dany temat nie interesuje to poprostu .... niech nie czyta danego postu i niepotrzebnie psuje komuś krwi , ale jak juz zauwazyłam że w niektorych ludziach jest coś takiego , taka jakaś slepa chęć aby tylko dobic ... okrutne to jest !!! . Kinia ... trzymaj się !!!! samo zycie pisze rożny scenariusz i czasami nie mamy same na to wpływu , ale właśnie przez takie przelanie mysli na papier / wywalenie z siebie co boli/ zapewnie nie zaszkodzi , a często może pomóc . Pozdrowienia dla wszystkich - postaram sie do Was częściej wpadać .... zadomowić się :-) ... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku ... nie wiem czemu mój post sie tak zklonował :-) . Aha jeszcze jedno jesli mozna , pozwolę sobie za zwrocenie uwagi na ... NICKI ... powinno byc cos takiego , zeby na forum był obowiązek posiadania STAŁEGO NICKA ... wtedy jest wiadomo kto i co pisze / a nie jakieś tak ciche ukrywanie sie pod nickiem tymczasowym i pisanie bzdur . I po co???? Było to takie moje spostrzeżenie !!! Pozdrawiam Milen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
Milen jakaś ty mondra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manoolka
Witam. To racja z tymi nickami. Koniecznie powinnysmy miec czarne, ja takze postaram sie taki szybciutko zalozyc, mam nadzieje ze dam rade. To ustrzeze nas przed podszywaniem sie "zyczliwych", ale niestety nie wyeliminuje glupich, zlych i okrutnych komentarzy ze strony glupich, zlych i okrutnych ludzi. Proponuje ignorowac takie wypowiedzi, bo przeciez i tak nie wnosza do naszej rozmowy nic ciekawego. Smutno mi dzisiaj bardzo. Wrocilam wieczorem do pustego domu i poczulam sie tak jakos .... samotnie. Do tego bardzo zle sie czuje. Boje sie oddychac, boje sie zasnac. Ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny! Faktycznie, to bardzo dobrze,że mamy w sobie oparcie. Jestem bardzo wzruszona, że nikt nie ucieka od smutasów tylko wyciągamy do siebie nawzajem ręce. To jest najlepsza psychoterapia. Mam nadzieję, że doły trochę mniejsze. Manoolka, nie bój się, też mam często takie lęki, o północy się karta odwróci. Kinga, dzięki, że wyjaśniłaś na forum dlaczego jest Ci tak ciężko, myślę, że wiele kobiet w podobnej sytuacji po przeczytaniu tych słów odważy się na jakiś krok. Może będzie to rozmowa z kimś bliskim albo wpis na forum, może znowu kogoś się uda uratować? Mężczyzn? zachowujących się w ten sposób nie ma co żałować. WŁAŚNIE NIECH CZYTAJĄ, może się który opamięta. Pozdrawiam wszystkich, dziś pracowałam 13 godzin i padam na p... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manolka - smutno ze sie źle czujesz. Chciałam Cie troszke pocieszyć, pukałam do Ciebie na gg, ale nie odpowiadałaś. Czyżby znowu jakieś kłopoty w sieci? Znowu skaczesz co chwile że właśnie włączasz sie do sieci. Pozdrawiam Cie cieplutko, trzymaj sie kochanie i nie poddawaj smuteczkom. Pozdrowienia dla wszystkich, miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha !!!!! uhaaasaa ! Ależ wy glupie i naiwne jestescie !!! ten moj post 1wszego kwietnia przed druga w nocy to byl kawał ma PRIMA A PRILIS ( ten o 1/51 ) A wy durne baby :P tak ryczycie ,pożal sie Bożetrzeba mieć zdrowe podejście do życia ! a Ty Manoolka też możesz się isc utopić najlepiej, Agata przestan leniuchowac w tym wyrze - robota czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie był to żart najwyższych lotów. Tracisz w moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga i Agatka
no wiesz K i n g a ale z ciebie świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-Alicja
Pozdrawiam lekko mi ulżyło. Jestem po po paru drinkach. Ależ Kingo nastraszyłaś !!! Pojutrze do Was napiszę. Bądżcie!!! Nie umiem zastrzeć mojego pseudonimu . Ot co. Jestem zielona. BUUUUUZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RO JUŻ NIE JEST NAWET PODŁOŚĆ ! to świństwo ! TO NIE JA PISAŁAM , teraz rozmawiam z dziewczynami i to one mi powiedziały co sie tutaj dzieje , później napiszę, na razie , pozdrawiam Kinga ( ta oryginalna ze spacja po KAŻDEJ literze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-Alicja
a zapomniałabym, brawo k i n g o że tak mnie przejrzałaś, ja naprawdę głupia jestem, ale cóż siągnie swój do swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akrim z agatką
jak znamy kingę to zaraz wyleje tu swój jad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-Aalicja
Znowu ta głupia o 0.22 się podszyła.Debilka jakaś albo debil. Wstaje ładny dzionek. Trzeba iść na długi spacer. Czy byłyście na Mazurach? Moje miasto jest Taaakie piękne. To Ełk. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo, nie przejmuj sie, od razu widac ze to nie Ty pisalas. Nick \"tej francy\" jest czarny ale bez spacji przed ostatnia litera. Ktos zadaje sobie sporo trudu zeby nas wkurzyc, tym bardziej proponuje ignorowac. To jakas niedowartosciowana idiotka, ciezko doswiadczona przez los, potulniutka w domu i pracy, tylko tutaj, anonimowo potrafi sie wyzyc. Obrzydliwe. Piekny bedzie dzien dziewczyny, trzymajcie sie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Manolka ma racje . Musimy ignorować to coś co nam tu bruździ. No nic, miejmy nadzieję że sie wszystko ułoży. Na razie kończę, wpadłam tu tylko na chwilke, by zobaczyć co sie dzieje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaneJolu masz zupełną racje!!!!to \'\'coś\'\'!!!!!!!!!!!!ale czytać chyba umie..????..\"\".....DO WŁASNEGO DRAŃSTWA PRZYWYKNĄĆ NAJŁATWIEJ!!!!!!!!!!!!!.......\'\'000000000000000~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Jestem juz czarna nooooo - udalo mi sie. Takze przed chwila zainstalowalam tlen, mam ikonke na pulpicie, ale klikam w nia i nic sie nie dzieje. Nie otwiera sie! Jak mozna wiec rozmawiac? I skad mam wiedziec ze ktos jest i ma czas? Prosze, wyjasnijcie mi bo sama sobie nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie ! 🖐️ Milen ! Manoolka , wprawdzie już odpowiedziała \" dlaczego wpisują się na forum takie zakompleksione \" pomarańczowe żmijki \" ,ale , pewnie zauważyłaś ,że nawet \" NAWET CZARNE ŻMIJE \" się pojawiają ..... Całe szczęście ,że zostałam uprzedzona telefonicznie , zanim otworzyłam forum , i że nie byłam SAMA jak to przeczytałam . Dziękuję dziewczyny ( YOLLY , AGATA, kAŚKA , JAGODA ) . Bo nawet ja bym w pierwszej chwili się nie połapała .., a później to pewnie bym pochlipała przed komputerem z bezradności i bezsilności ... Manoolka ~! ja już mam numer IP ,a nawet współrzędne geograficzne tej \" FRANCY \" ( bardzo mi się spodobało to określenie ) IP , Wam nie mogę podać , bo pewien nadkomisarz policji już by pewnie nie chciał ze mną więcej gadać , ale o współrzędnych nic nie mówił ..,że nie mogę .... 19stopni 7 min. WSCH i 50stopni 50min. PN .... I zapamiętaj sobie FRANCO jedna , że jak jeszcze raz się kretyńsko odezwiesz na naszym forum to do Ciebie przyjadę 😠! Bardzo ładnie Manoolce w tej czarnej szacie , a Tlen to już wogóle super ! u góry podałam swój adres w tlenie to trzeba sobie jakoś wprowadzić i już widzisz czy jestem dostępna , chyba najprościej będzie abyś podała nam swój na forum to wszystkie się do Ciebie odezwiemy Dziewczyny , nae jestem z reguły przesądna , ale zaczynam wierzyć w 13 - stkę ( to była 13-sta strona naszego forum ) . Muszę kończyć bo mi tu córka sapie , postaram sie odezwać później POzdrawiam Kinga z POznania P.S. DFW ! przykro ,że muszę Cię rozczarować , ale zostaliśmy zaproszeni do Koszalina na Wielkanoc przez kuzynkę mojego męża , która wyszła za mąż za faceta z Koszalina ( sama tez pochodzi z Poznania ) . Ale jak miałam 6 lat , to moi rodzice \" za chlebem \" wyjechali do Sławna pod Koszalinem i tam rozpoczęłam swoją pierwszą klasę ...wróciłam do Poznania po dwóch latach , do dzisiaj z ogromnym wzruszeniem wspominam tamten pobyt i ..moją najważniejszą na świecie pierwszą nauczycielkę - Irenę Dawidowicz , gdyby nie ona z pewnością nie byłabym tym kim jestem , i nawet po wielu latach , jak dostałam się na studia napisałam do niej list ,że BYŁA BARDZO WAŻNĄ OSOBĄ W MOIM ŻYCIU .... za chwilę moja córka wyjdzie z siebie , przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie ! 🖐️ Milen ! Manoolka , wprawdzie już odpowiedziała \" dlaczego wpisują się na forum takie zakompleksione \" pomarańczowe żmijki \" ,ale , pewnie zauważyłaś ,że nawet \" NAWET CZARNE ŻMIJE \" się pojawiają ..... Całe szczęście ,że zostałam uprzedzona telefonicznie , zanim otworzyłam forum , i że nie byłam SAMA jak to przeczytałam . Dziękuję dziewczyny ( YOLLY , AGATA, kAŚKA , JAGODA ) . Bo nawet ja bym w pierwszej chwili się nie połapała .., a później to pewnie bym pochlipała przed komputerem z bezradności i bezsilności ... Manoolka ~! ja już mam numer IP ,a nawet współrzędne geograficzne tej \" FRANCY \" ( bardzo mi się spodobało to określenie ) IP , Wam nie mogę podać , bo pewien nadkomisarz policji już by pewnie nie chciał ze mną więcej gadać , ale o współrzędnych nic nie mówił ..,że nie mogę .... 19stopni 7 min. WSCH i 50stopni 50min. PN .... I zapamiętaj sobie FRANCO jedna , że jak jeszcze raz się kretyńsko odezwiesz na naszym forum to do Ciebie przyjadę 😠! Bardzo ładnie Manoolce w tej czarnej szacie , a Tlen to już wogóle super ! u góry podałam swój adres w tlenie to trzeba sobie jakoś wprowadzić i już widzisz czy jestem dostępna , chyba najprościej będzie abyś podała nam swój na forum to wszystkie się do Ciebie odezwiemy Dziewczyny , nae jestem z reguły przesądna , ale zaczynam wierzyć w 13 - stkę ( to była 13-sta strona naszego forum ) . Muszę kończyć bo mi tu córka sapie , postaram sie odezwać później POzdrawiam Kinga z POznania P.S. DFW ! przykro ,że muszę Cię rozczarować , ale zostaliśmy zaproszeni do Koszalina na Wielkanoc przez kuzynkę mojego męża , która wyszła za mąż za faceta z Koszalina ( sama tez pochodzi z Poznania ) . Ale jak miałam 6 lat , to moi rodzice \" za chlebem \" wyjechali do Sławna pod Koszalinem i tam rozpoczęłam swoją pierwszą klasę ...wróciłam do Poznania po dwóch latach , do dzisiaj z ogromnym wzruszeniem wspominam tamten pobyt i ..moją najważniejszą na świecie pierwszą nauczycielkę - Irenę Dawidowicz , gdyby nie ona z pewnością nie byłabym tym kim jestem , i nawet po wielu latach , jak dostałam się na studia napisałam do niej list ,że BYŁA BARDZO WAŻNĄ OSOBĄ W MOIM ŻYCIU .... za chwilę moja córka wyjdzie z siebie , przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie ! 🖐️ Milen ! Manoolka , wprawdzie już odpowiedziała \" dlaczego wpisują się na forum takie zakompleksione \" pomarańczowe żmijki \" ,ale , pewnie zauważyłaś ,że nawet \" NAWET CZARNE ŻMIJE \" się pojawiają ..... Całe szczęście ,że zostałam uprzedzona telefonicznie , zanim otworzyłam forum , i że nie byłam SAMA jak to przeczytałam . Dziękuję dziewczyny ( YOLLY , AGATA, kAŚKA , JAGODA ) . Bo nawet ja bym w pierwszej chwili się nie połapała .., a później to pewnie bym pochlipała przed komputerem z bezradności i bezsilności ... Manoolka ~! ja już mam numer IP ,a nawet współrzędne geograficzne tej \" FRANCY \" ( bardzo mi się spodobało to określenie ) IP , Wam nie mogę podać , bo pewien nadkomisarz policji już by pewnie nie chciał ze mną więcej gadać , ale o współrzędnych nic nie mówił ..,że nie mogę .... 19stopni 7 min. WSCH i 50stopni 50min. PN .... I zapamiętaj sobie FRANCO jedna , że jak jeszcze raz się kretyńsko odezwiesz na naszym forum to do Ciebie przyjadę 😠! Bardzo ładnie Manoolce w tej czarnej szacie , a Tlen to już wogóle super ! u góry podałam swój adres w tlenie to trzeba sobie jakoś wprowadzić i już widzisz czy jestem dostępna , chyba najprościej będzie abyś podała nam swój na forum to wszystkie się do Ciebie odezwiemy Dziewczyny , nae jestem z reguły przesądna , ale zaczynam wierzyć w 13 - stkę ( to była 13-sta strona naszego forum ) . Muszę kończyć bo mi tu córka sapie , postaram sie odezwać później POzdrawiam Kinga z POznania P.S. DFW ! przykro ,że muszę Cię rozczarować , ale zostaliśmy zaproszeni do Koszalina na Wielkanoc przez kuzynkę mojego męża , która wyszła za mąż za faceta z Koszalina ( sama tez pochodzi z Poznania ) . Ale jak miałam 6 lat , to moi rodzice \" za chlebem \" wyjechali do Sławna pod Koszalinem i tam rozpoczęłam swoją pierwszą klasę ...wróciłam do Poznania po dwóch latach , do dzisiaj z ogromnym wzruszeniem wspominam tamten pobyt i ..moją najważniejszą na świecie pierwszą nauczycielkę - Irenę Dawidowicz , gdyby nie ona z pewnością nie byłabym tym kim jestem , i nawet po wielu latach , jak dostałam się na studia napisałam do niej list ,że BYŁA BARDZO WAŻNĄ OSOBĄ W MOIM ŻYCIU .... za chwilę moja córka wyjdzie z siebie , przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Udalo mi sie dzieki Agacie zainstalowac tlen, ale chyba cos zle zrobilam, bo ikonka ktora sie zainstalowala na pulpicie nie chce mi sie otworzyc. Zapytam dzieci, ale dopiero jutro, bo dzisiaj baluja. Teraz pisze, aby miec mozliwosc podania Wam mojego tlenowego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszka
witam Cie Kinga przeczytałam ,ze Jesteś z Poznania i w związku ztym mam malutkie pytanko --czy nie spotkałaś gdzieś tam pod kościołem lub na ulicy -kobiety kloszardki wzrost 160cm , 33 lata]zaniedbana ,żebrze widać na oko ,ze psychiczna. Może ktoś inny jest z Poznania i mi pomoże . Problem w rodzinie wielki ,bo ona ciągle tam ucieka ,leczyc sie nie chce -a policja i media--jest dorosła:(i nie popełniła przestępstwa. Wybieram sie znowu --ale musze mieć namiary ,bo Poznań duży. Z tym problemem jestem też samotna nie tylko w sieci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Agata, dzis nie mogłam. Rycze przez cały dzień, cały wieczóri teraz w nocy też. Jestem przybita. Wiem , ze tak musiało być, wiem , że ludzie odchodzą. Odejdzie każdy. Tylko że Ojciec Świety to nie każdy, to ktoś szczególny. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taki piękny wiersz Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×