Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość pauliska
a czy ktoras z was wie czy tego olejku AVENT MOISTURISING LIGHT OIL mozna uzyac na piersi??? prosze odpiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska
zaznacze ze nie karmie piersia. po prostu niedawno zobaczylam u siebie poczatki rozstepow na piersiach(takie ciemniejsze kreseczki) i nie mam pojecia jak je ratowac... Podpowiedzcie czy macie jakies swoje ulubione kosmetyki lub inne sposoby,chociazby domowe???? Ja az se poplakalam jak to zobaczylam,bo wiadomo kazdej z nas zalezy na tym aby miec ladne piersi, i nie zawsze chodzi o rozmiar-mi zalezy na jedrnosci, ale niestety chyba ja trace..;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tez
do piersi uzywalam musteli,ale przywiozlam ja z Polski, potem kremu z Dax Cosmetics, polski i calkiem niezly. Tutaj do calego ciala i rowniez do piersi Bio-Oil. Wszystkie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tez
i podstawa jest tez dobor odpowiedniego biustonosza. Ja mam naprawde duze a po porodzie ogromne piersi. Umow sie na bra fitting w Bravissimo(babeczki bezplatnie dopasuja)-po 2 miesiacach noszenia naprawde swietnie dopasowanego stanika moje piersi wracaja do formy sprzed porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej ja używam Massage lotion for stretch marks /palmers/rano i wieczorem i nie tylko na piersi do tego scare care serum i bio oil z bootsa mnie pomogło polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak podobno to Bio Oil jest rewelacyjne! tyle osob mi o nim mowilo, ze zamierzam sobie kupic, bo to jest przeciw rozstępom i na te juz powstale ze zmniejsza ich widocznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
ale jednak ten lotion palmersa jest lepszy uzywalam go w ciązy i teraz i dostalam kilka rozstepow na brzuchu ktore teraz sa niewidoczne a stare rozstepy na piersi tez mi wyleczyl bio oil uzywalam ale jednak nie bylo takich efektow a mnie wyszly plamy na twarzy 2miesiace temu to po ciazy i ze zaczelam brzac srodki antykoncepcyjne teraz przy sloncu sa jeszcze bardziej widoczne koszmar moze ktos zna dobrego dermatologa albo kosmetyczke bo slyszalam ze jezeli te plamy sa plytkie to mozna dobra mikrodembrazja usunac to nie jest ostuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliska
a gdzie kupujecie ten bio oil??? chetnie sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
tak juustina to ten widzisz mnie on słuzył i do teraz go używam i są efekty i do tego scar care serum bo bio oil używałam i szczerze mówiąc mało efektywny ale to chyba zależy od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Czesc dziewczynki wy o rozstępa h a ja troche z innej beczki :D mam pytanko jak długo goiła sie ranka po BCG waszym maluchom mojemu się goi juz 2 miesiac i nie zadobrze to wyglada tzn. pojawiła sie ropka która pekła teraz jest tylko strupek rana sie suszy no ale przy kazdej kapieli znowu sie moczy i tak w koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
u mojej małej też była ropka pękła a teraz jest czerwony punkt ale nic sie nie dzieje to się goi do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tez
pauliska-mozesz kupic bio-oil w superdrugu,aptekach-np.lloyds,bootsie,ebaye pewnie tez, palmers tez widzialam w bootsie,ale nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a powiedzcie mi czy Waszym dzieciaczkom tez ropialo oczko?Bo mojej Ewie od wczoraj:/ przemywam rumiankiem i woda przegotowana,troszke ustapilo,ale zastanawiam sie czy nie powinnam pojsc z Nia do GP?Moze kupic jakies kropelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dortka mojemu dominikowi raz ropialo ze 2 dni jak mial katar to kanalik mial zatkany, sprobuj masowac w kaciku tu przy nosie okreznymi ruchami i przemywaj od zewnetrznek do wewnetrznej strony, w sprawach oczy jestem "ekspertem" bo filip mial problemy ropialo mu przez 4 -5 miesyecy i mial zabieg udrazniania kanalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
a co tutaj tak cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
cześć dziewczynki:) ale tu cisza... a ja do oczka używałam soli fizjologicznej i pomoglo,też przez pare miesiecy mielismy ten prblem,ale po tej soli fizjologicznej przeszło w sumie, a ja wlasnie z wakacji wrociłam,przedłuzylam soboie je o dwa tygodnie:) oczywiscie jakis koszmar przezylam na stansted jak lecialam do Polski,w życiu tam już nie pojade:)przez ta cała odprawe która wygladała jak targowisko miejskie wlazłam na pokład samolotu w momencie kiedy powinien startować i sama sobie musialam dziecko z wozkiem po schodach znosic,nikt mi nie pomogl;/a w dodatku zepsuli mi wózek,szkoda gadać w ogóle... ale ku mojej radości Olivka nauczyła sie jesc z butelki,generalnie odstawiłam ją od piersi,było bardzo bardzo cieżko bo na widok butelki darła sie i płakała,koszmar trwał 5 dni i sukces:)olivia jak zje mleko po 20,dopiero budzi sie 0 7 rano:D i spi w dzien:)a wczesniej w nocy co dwie godziny wstawałam:( i w dzien nie chciala spac,biedna nie najadała sie juz moim pokarmem i tylko strasznie sie męczyłysmy a teraz na widok butli otwiera buzie i rece wyciaga aż trudno mi uwierzyc:) aaaaaaaa przypomniało mi sie:)mam pytanko:czy to normalne że Olivi wyszedł 3 ząb na dole?;/ miała dwie jedynki na dole wiec ja sprawdzałam cały czas czy jedynki na górze wychodzą a ona ma jeszcze jednego na dole... pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulisia, jasne, ze mozna. ale najlepszy jest bio oil. juustina no to lece w piatek do bootsa po bio oil :) ja mam ten z palmersa, tylko w takiej tubce, super pachnie, ale efektoe specjalnie nie widze niestety... nikalo do gp po skierowanie do dermatologa ;) sylwocha, a ile Olivka ma? wozek to sie ubezpiecza albo kup badziewna parasolke specjalnie do samolotu ;) i mi zawsze ktos z wozkiem pomaga po schodach :) pojutrze do pracy, a mnie cos rozklada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski moj synu starczy dzis pierwszy dzien w przedszkolu :) super! z checia poszedl, bez placzu bez zadnych problemow, zostal, dal mamie buzi na dowidzenia :) domi rosnie jak na drozdzach, ma 7 zębów, raczkuje, chodzi po meblach, wszedzie jest go pełno, nawet stojac przy meblach zaczal sie puszczac, i ustoi nawet chwile, ale przewaznie musi sie opierac np brzuchem o cos :D jest przefajny :) kochanie dziecko, ide dzis z nim do lekarza bo ma od jakiegos czasu wysypke, wyglada mi jak alergia, ale co to, raz jest raz nie ma, raz duzo raz malo, czerwone placki plam suchej skóry, zobacyzmy co powiedza, znajc zycie wszystko ok ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ivette Olivka pięc dni temu skończyła 11 miesiecy,a czemu pytasz?a o co ci chodzi z ta badziewna parasolka?bo nie rozumiem:)a wozek mi zepsuli bo próbowali go przeswietlic wiec włozyli na tasme i wpychali na sile a że był za duzyto połamały sie plastikowe części,a nikt mi nie pomógł zniesc po schodach wózka bo tam ikogo nie było,jedynie facet co odprawiał,ale on był zajęty... justina a starszy synek to na cały dzień idzie do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana narazie na 3 godziny dziennie, tylko srode udało nam sie wywalczyc 6 godzin, strasznie duzo chetnych, ale moze jak ktos zrezygnuje to dostanie wiecej godzin, tak jak z ta sroda bylo a w przedszkolu bylo super, nie plakal, nie chcial wcale isc do domu, nie bylo z nim problemow, jestem z niego dumna :))) moj kochany 3 letni przedszkolaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
no to super justyna,gratulacje dla synusia:)a z jakim wyprzedzeniem zapisywałas go do tego pzedszkola?bo mi tu sasiadka mówiła zebym już szła do podstawówki dziecko zapisywać bo będa problemy pózniej:)bo niby dziecko jak ma 5 lat to idzie tutaj do szkoly ale mozna dać jak juz bedzie miało 4,tak?a płacisz za to przedszkole?napisz mi prosze jak wiesz jak tu z tą edukacją jest bo każdy co innego mi mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja juz rok temu mialam miejsce w przedszkolu, bo na wiosne sa zapisy, i w zeszłym roku ok, kwietnia chyba, zapisywalam go na 6 godzin dziennie 5 razy w tygodniu, jak dziecko ma skonczone 2 lata to płaci jakies 230f miesiecznie za przedszkole, jak ma skonczone 3 latka to polowe tego bo jest 30 godzin free. Ale ja w zeszlym roku tydzien przed rozpoczeciem zrezygnowalam bo jeszcze jednak uwazalam ze jest za malutki :) no i w tym roku na wiosne go zapisalam tez na 6 godzin, ale dostal sie na 3 bo tak duzo dzieci bylo, czesc chodzi od 9 do 15, czesc od 9 do 12, i czesc od 12 do 15, filip chodzi od 12 do 15 na te 3 godzinny dziennie jak dziecko sie dostaje a skonczylo 3 lata, to sie nie placi nic, poza rejestracje 10f jednorazowo, i za kazdy semestr za owoce 1f a tych semestrow jest nie -pamietam dokladnie, ale teraz placilam i w tym roku jeszcze 2 beda moj bratanek ma 8 lat i zaczal 3 klase, czyli jak mial 5 to poszedl, ale mogl majac 4 wiec dobrze słyszalas, nie wiem co wiecej w tym temacie bys chciala wiedziec, chyba juz wszystko, co do zapisow do szkoly to chyba jeszcze za wczesnie zeby o tym myslec, sadze ze gora rok wczesniej jesli chodzi o szkole a pol jak przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kazdy ci mowi co innego, bo w kazdym rejonie jest inaczej ? nie wiem za bardzo, pierwsze moje kontakty ze szkola :) moze w londynie trzeba wczesniej zapisywac, tam jest o wiele wiecej ludzi, choc tu tez jest spoero, mam nadzieje, bo jest taka mozliwosc, jak dziecko dostanie sie tylko na 3 godizny dziennie, a ktores zrezygnuje, to wtedy mozna dostac albo calosc tamtego dziecka, albo np jeden dzien, tak jak filip dostal extra session w srody, i płace za to 5.85 tygodniowo, bo tylko jeden dzien idzie na caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
dzieki justyna za informacje,na razie to tak miej wiecej chciałam sie dowiedzieć jak to wyglada,też wydaje mi sie ze to za wczesnie zeby dziecko do szkoly zapisywać,ale ta saiadka coś gadała że jest wtedy wieksze prawdopodobieństwo ze dostanie sie do lepszej szkoły,np katolickiej a tam bardzo ciezko jest z zapisaniem maluszka bo własnie dużo chętnych,ale mam jeszcze czas.Do przedszkola też pewnie zapisze Olivke jak skonczy 3 latka bo już dostałam wykład od ciotek położnych ze z dzieckiem trzeba przynajmniej 3 latka w domu siedziec:)a takie przedszkole to fajna sprawa bo języka sie dziecko nauczy i bawic z innymi dziecmi i jak sie zachowywc w grupie i bedzie miało ławiej w podstawówce tak bynajmniej mi sie wydaje:)naszcześćie jeszcze troche czasu,bede sie matrwic pozniej... dzieki justina raz jeszcze i za komentarze na nk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma prawy, prosze za info i za komenty, fajna laska jestes i masz sliczna słodka córe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustina, no to super, ze do przedszkola bez placzu poszedl :) sylwocha, badziewna parasolka to mialam na mysli byle jaka spacerowke, na carboocie czy ebayu jakiegos rupiecia kupic, wlasnie zeby nie bylo zal go na lotnisku stracic.. a nie mialas ubezpieczenia? ja zawsze mam takie szczescie, ze ktos sie oferuje z pomoca do zniesienia wozka :) u mnie sa nawet szkoly, ze od 3,5 lat przyjmuja - takie sa dwie. a od 4 reszta. jeszcze nie patrzylam za szkola dla Ani, za rok sie rozejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justyna dzieki ale nie przesadzaj:) ivette nie wiem czy miałam ubezpieczenie ale chyba raczej nie,nawet nie chce mi sie z nimi dochodzic co mi zepsuli,wózek jezdzi wiec jest dobrze:)tam jest chyba gdzies napisane że mozna zgłosic to pare godzin po przylocie... aaaaa i w Polsce strasznie sie uczepili że akt urodzenia chca dziecka ogladać,twierdzili że dziecko chce porwać i facet był tak nie miły i upierdliwy ze już myślałam ze mnie do samolotu nie wpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×