Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość sylwocha212
justina a moze jest tez roznica miedzy polskim a angielskiem vapoRUb?bo wczoraj polski pediatra mi go przepisał i testowałam ten specyfik na mężu:P podobno strasznie piekły go plecy i nie mógł wytrzymać,ale też siebie posmarowałam żeby sie upewnić czy nie kłamie i mi nic nie było:)a mąż sie zarzeka że nie kłamie i żebym dziecka tym nie smarowała bo bedzie płakać:D musze jeszcze na mamie sprawdzic i zobaczymy c jej bedzie hehe ivette ja też jestem za karmieniem piersia i wydaje mi sie ze prawie wszystkie tutaj karmily piersia,ale juz przestały z jakis tam przyczyn,ja karmilam ponad 10 miesiecy i ostatnie mesiace to był jakis koszmar bo pobudki co dwie godziny i nieprzespane nocki przez 10 miesiecy to zwariowac mozna a nie mogłam karmić raz tak bo na widok butli olivka darła sie strasznie wiec jak juz sie po ciezkich próbach nauczyla jesc butle to niechcialam jej robic wody z mózgu,że raz ma piers a raz nie,bo 5 dni mleka nie jadła jak trwała akcja butelka:P ale teraz przynajmniej spi cała noc wiec uważam ze nic na siłe,ciesze sie ze mogłam karmc piersia chociaz nie było łatwo,ale juz wystarczy!i ivette nie faszeruj sie zadnymi specyfikami lepiej pocwiczyc troche i zwrócic uwage na diete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z apteki i zwracam honor owszem jaest nawet specjalny dla dzieci ten olbas oil tylko wkurza mnie takie cos ze podczytuje sobie nas anonimowo i wpada i radzi WYSTARCZY POCZYTAC ULOTKI co ty myslisz ze nie czytamy zanim podam dziecku malo tego testujemy na sobie tak jak Sylwia.Ja karmilam 6 miesiecy i gdybym mogla karmilabym dluzej ale niestety pokarm mi sie skonczyl wiec dziecko musialo dostac butelke Justyna polecam ten statek piracki wlasnie rozbiera go na czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na poprawe nastrojow poczytajcie sobie topik ŚMIESZNE WSTYDLIWE ALE NIE TRAGICZNE WPADKI NA PORODÓWCE jak babka do porodu w zimie rowerem jechala ja padlam ze smiechu wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprawdzilam na necie co to za statek, i wiem jak wyglada, a co on robi? ma jakies fajne funkcje? gdzie go kupilas? macie szczeniaczka ucznaczka? ja mam ale moj sie nim nie interere :D wiec to nie wiem czy byl dla niego dobry pomysl na prezent, nie wiem, mojego tylko interesuja resoraki starszego brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamikusia, bo jest olbas oil i olbas oil children ja mam dla Ani ten drugi. nie mam czasu na bieganie. kto mi wtedy z mala posiedzi? juustina, rozwalil mi sie wozek :/ modyfikowane na bank nie ma przeciwcial :P nie neguje tylko na mnie ktoras tam naskoczyla ze jak chce to moge karmic nawet i do 20 Anie a to juz nie bylo zbyt grzeczne. a to o cwiczeniu to w jakim sensie niby mialo byc? ja dla Ania kupilam na 2 latka spacerowke i...jestem mega niezadowolona :/ sylwocha, kochana bo to trzeba bylo oduczyc nocnego karmienia a nie calkiem zrezygnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek kazdy pirat jak sie nacisnie to gra rozne melodyjki otwiera sie go w srodku i tam jest skarb i swieci sa rozne pzryciski co graja myszka kotwica kolo do krecenia i stzrela moj sie bawi a za samochodami na ulicy to malo mu glowa nie odpadnie a motor to z wozka chce wylazic mi tez nie ma kto z malym siedziec i mam zamiar zaczac biegac w soboty i niedziele z rana jak maz jest w domu jutro zaczynam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
zawsze mozna w domu jakes cwiczenia robić:)albo dziecko w wózek wsadzic i biegać:)widzialam w polsce zawody na dwa kilometry i nawet małżenstwa brały udział i z wózkami z dziecmi biegali hehe ivette próbowałam chyba wszystkiego,nawet w nocy zamiast cycka próbowałam dać butle czy z woda czy mlekiem i zobaczyla tylko ze smoczek i koniec był,moze dlatego ze nie ssała smoka wczesniej to nie była przyzwyczajona do butli ale na prawde męczyłyśmy sie strasznie,nie tylko w nocy bo oczywiście ksiezniczka w dzien tez nie chciala spac chyba ze pare minut bo cycka co pół godziny,głodna byla już i tak długo ją karmilam,lekarze teraz zalecaja przynajmniej pół roku a ewentualnie do roku bo pozniej to matka sie przywiozuje i nie chce odstawic,ja mam kolezanke ktora ma dwuletnia córke i ona tez je cycka ale jak wstanie rano o 6 to dwie godziny wisi i nic nie mozna zrobic a jak odejdzie to mama mama i ciagle by jadła tego cycka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
ojma starsza chodzila w chodziku i zyje a mlodsza ma taki chodzik z podstawa wiec sie kreci wkolo ale ma radoche i jeszcze do tego bajka mis w duzym niebieskim domu i dziecko ma zabawe/zaraz bedzie jaka to tv szkodliwa/ a mleko krowie moja starsza pije od 5miesiaca zycia razem z moim mezem wypijaja 3litry dziennie-mlekocholicy a modyfikowane Ivette ma wszystko co potrzeba =wiem to od pediatry kto chce i moze karmi piersia kto nie to nie moja szwagierka karmila malego do 2roku zycia/co jednak nie jest zalecane/maly ma teraz 9lat i w swoim zyciu byl moze miesiac zdrowy reszte spedzil w szpitalu itp/zatoki grypy itp ale to tez wina matki skoncentrowanej na homeopatii a prezenty to juz nie wiem co kupowac mala ma to co potrzeba i jest jeszcze za mala na wieksze prezenty a starsza to juz nastolatka i ma swoje widzimisie a cwiczenia polecam rozciagajace i wysiłkowe w domu i do tego czerwona herbatke polecam na swieżym powietrzu tez cwiczcie dzieci na placu zabaw a wy podczas pilnowania kilka skrętoskłonów itp zadnych produktow odchudzajacych ja to wam mowie jako,,stary,, nauczyciel wf pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez probowalam oduczyc nocnego karmienia jak karmilam, ale sie nie dalo :P bo mojego to wogole by trzeba bylo zamiast 3 razy do wogole to ciekawa jestem, terez je modyfikowane a i tak wstaje w nocy, ale chociaz raz to o tym zebys karmila ivette do 20 to ja napisała :P i to o tych cwiczeniach tez ja :P zamiast sie faszerowac zeby zaczac cwiczyc ja po porodzie kupilam sobie cross trainer i zgubiłam 3 rozmiary :P wiec sie da, i cwiczylam w domu, i robilam brzuszki i dzieci tez byly :P poza tym wtedy kiedy cwiczysz czy wychodzisz cwiczyc moze ci maz z dzieckiem posiedziec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
no justina niegrzeczna z ciebie była dziewczynka ja wprowadzam do lekcji nowe metody i lekcje nie są nudne np jezdzimy na rolkach a powiedz mi co cross trainer bo cos po tej drugiej ciąży trudno mi zgubic kg kiedys robilam 13dniowa diete meczaca byla ale pozbylam sie tłuszczyku i skorki pomaranczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, wg mnie bylo tak dlatego, bo dawalas jej cycka co chwile. ja Anie oduczylam jedzenia w nocy jak miala 11 miesiecy. teraz znowu mi sie budzi przez tego rotawirusa i chce cycka w nocy ale juz jej dzisiaj nie dam bo nie chce znowu przez to przechodzic, poza tym chce ja odstawic w drugie urodziny. juustina, nie mam kogos, zeby mi z mala posiedzial, niestety. mamamikusia, pewnie kopenhaska? to nie dieta tlko glowodka, nawet tam nie ma 300 kalorii dziennie, wiec bardzo wykancza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
znajdziesz ja w internecie trwa 13 dni ,pierwszy tydzien byl ok drugi troche wykanczał ja zgubilam 8kg ale nie z masy miesniowej tylko tk tłuszczowa została zredukowana i zniknęła skórka pomarańczowa i do dzisiaj nie pwróciła dieta jest ok wszystko gotowane bez soli nie wolno przez ten czas pic alkoholu ani żuć gumy ja to przeszłam i polecam ,zaletą diety było to że naprawdę czułam się rano wypoczęta , pamiętaj jak będziesz głodna to pij wodę dużo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo cross trainer to jest taki rowerek treningowy, tylko nie ma siodełka i nogi sie stawia jak na steperze i macha rekami i nogami, pokazuje ile robisz km ile tracisz kalorii :D najbardziej spala sie na nogach i dupce tłuszczyk, rzezbi sylwetke i rece, nistety brzuch troche mi spadl, ale dawno nie cwiczylam i przytylo sie troche, po porodzie musialam kupic spodnie romziar 14 a po tym jak na nim cwiczylam to w 8 wchodzilam, a teraz8-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
po jakim czasie byl efekt? ja przed porodem 10-12 a teraz 14 i chodzi mi o brzuch bo pupa i reszta ok gdzie go kupilas i jaka cena jesli moge prosic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo na brzuszek to jedynie brzuszki pomoga :/ niestety, rower malo daje na brzuch, w ciagu 2 miesiecy po porodzie wchodzilam w 10 a ze 4 miesiace po w 8, kupilam go na ebay za 50f, nowy ktory byl uzywany 3 tygodnie przez angoli (wiecznie cos kupia co im nie potrzebne) w argosie jest taki za 200f http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3355491/Trail/searchtext%3ECROSS+TRAINER+KIRSTY.htm taki mam a takie cwiczenia podobno zdzialaja cuda http://www.youtube.com/watch?v=N7vh8JvxnEk&feature=fvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta cindy to jak kiedys cwiczylam bardzo fajna mam nawet ze specjalna po porodzie ale niestety na video i sprzetu nie mam musze poszukac dvd Dziewczynki a sadzacie wasze malenstwa na nocniczki juz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dorota dobry temat poruszylas, ale przepraszam za moje zdanie, bo wiem ze kazdy bedzie mial inne, ale to głupota :) do puki dziecko samo nie zacznie komunikowac swoje potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwocha, nie no co ty, takie wiszenie na cycku odpada. 10 minut to max ile trwaja nasze karmienia ;) juustina, dobrze wiesz, ze meza nie mam i nie bede miec :( mamamikusia, nie, bo moje dziecko wpada w histerie jak ma usiasc golym tylkiem na nocnik. w pampersie siada, mowi "sisi" i odnosi nocnik do lazienki, ale tak to sie za nic nie wysika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
nigdy nie mów nigdy chyba ze nie lubisz facetów a dziecko bocian przyniósł a moze nie nocnik tylko kup taka nastawke z pianki na kibelek moze to pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette ja tylko zapytalam czy maz nie moze zstac z dzieckiem jak bys chodzila cwiczyc, nie wiem czy masz meza czy chlopaka, bo cie nie znam, a dlaczego masz nie miec kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje na szybko ten link co sie kupuje bilet wjazdu do londynu, jutro jedziemy a ja sobie w pore przypomnialam ze wjazd trzeba kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo chodzi o to, ze na chwile obecna mam dosc facetow. nie mowie, ze nigdy. ale na pewno nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspolczuje sytuacji, ja sobie nie wyobrazam samej wychowywac dzieci, ale jak to baba trzeba byc twardym i sobie radzic, napeewno masz duza pomoc z miasta prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
Olivce wczoraj udało zrobic siusiu na nocnik,wiem ze dziecko okolo 2,5 roku dopiero jest w stanie zakomunikowac swoje potrzeby fizjologiczne ale wydaje mi sie ze warto wczesniej zapoznac dziecko z nocnikiem zeby pozniej nie wpadało w histerie tak jak pisze ivette,a Olivce udało sie zrobic siusiu bo od razu po drzemce posdzilam ją na ncnik a dzieckko jak spi w poludnie to nie siusia wiec wiadomo ze musiala sie wysiusiac jak sie obudzi,z kupka tez mozna ją złapać bo chowa sie po kątach jak ma zamiar zrobic hehe ale nic na sile oczywiscie:) a ta dieta 13 dniowa to jakas masakra jest,czytałam o niej i ja raczej bym nie dała rady bo tam bardzo bardzo mało można jesc i ta kawa bez mleka... ivette a na niektorych twoich fotkach na garnku mozna dostrzec męzczyzne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×