Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość nikalo
odstawilam wszystko dawalam tylko mleko i tez miala pluskwy wykluczam to jest tylko na policzkach najczesciej po spaniu jest bardziej czerwona potem zanika ale jednak cos zostaje czerwone krosty nigdzie wiecej nie wystepuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
Dorota nie strasz nikalo plskwami:P te pluskwy to jakis koszmar,ja to przezylam i nikomu nie życze ale na szczescie jak jeszcze nie miałam Olivki.Wynajełam mieszkanie i raz sie obudzilam z krostami na twarzy i drugi i na kostkach w sumie te miejsca ktore mialam odsłoniete były pogryzione i to tak strasznie swedziało a że jestem alergikiem to cala twarz mi na puchla i wygladalam jak kosmita i wyladowalam w szpitalu z tego wszystkiego,do tej pory jak sobie o tym pomysle to az mnie ciarki przechodza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nikalojak mowisz ze po spaniu to sprawdz łózeczko,moze posciel uprałas w innym proszku niz zwykle?albo ma uczulenie na jakis z materiałów w łózeczku?ja kiedys musialam miec specjalna poduczke bo na pierza byłam uczulona,ale twoja córka pewnie nawet nie ma takiej poduszki teraz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ZNALAZŁAM TAKIE ZDANIE NA TEMT PLUSKW NA WIKIPEDI: "Małe oczy służą pluskwie głównie do sprawdzania, czy jest już wystarczająco ciemno, aby wyruszyć na poszukiwanie ofiary." I TO PRAWDA Z TEGO CO PAMIETAM TO JAK BYŁO CIEMNO TO POJAWIALY SIE NA ŁOZKU A JAK ZGASILISMY SWIATŁO TO UCIEKAŁY,ALE NIESTETY NIE DAŁO SIE SPAC PRZY ZAPALONYM SWIETLE;( I TERAZ JAK WYNAJMUJE MIESZKANIE TO PRZEWAZNIE JAK WIDZE ZE ŁOZKO JEST NOWE I JESZCZE FOLIA JEST NIE ŚCIAGNIETA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jej sie ulalo albo od sliny? kolezanki dziecko mialo tak ze jej sie ulewalo, albo sie slinila i moczyla przescieradelko w nocy a potem buzie na tym miala to jej podraznialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nikogo nie strasze tylko pisze co sie zdarzylo dziewczyna pol roku chodzila pogryziona i nic nie wskazywalo na pluskwy robila testy z krwi bo myslala ze ma jakas alergie na jedzenie i odkryla po pol roku a moze cos z posciela bo znajomej maly tez musieli poduszke dopasowac bo mial krostki i pocil sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej malej sie moze 2razy w zyciu ulalo wiec to nie to spi bez poduszki pod buzia ma pieluche ,piore w tym samym proszku i prasuje moze to byc tradzik niemowlecy ktory wybija w cieple a znika jak robi sie chlodniej albo alergia bo jak dotykam to ma chropowata powierzchnie odstawilam jablka /daje tylko te ze sloiczka 2dzien i widze poprawe moze to to a pluskwy raz przywiozlam w walizce do polski pogryzly starza corke a mnie nie widywalam rano na poscieli male wolne robaczki wcale nie uciekaly ale to bylo lato i myslalam ze cos z powietrza i dopiero moja mama podsunela mi mysl ze to pluskwy tak gryza Marcele tam gdzie mieszkal moj maz nikt nie byl pogryziony dopiero jak zaczeli sprzatac pokoj to okazalo sie ze u kolegi w ramie łózka byl full a ja po tygodniu od przyjazdu kiedy to zobaczylam to mialam w sypialni w łozku wezwalam firme do dezynfekcji i pomoglo to byl koszmar a tutaj gdzie mieszkam nie ma pluskiew moze to jablko zobacze a jak nie to pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha moj tez ma taka chropowata teraz sa blade ale jak po tym danonku to czerwone byly i po jakims czsie zbladlo moja doktor w Poldce nie wykluczyla skazy bialkowej ale to dziwne mialby tylko na buzi kolezanki mala ma skaze to cala czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dg2706
Hej dziewczyny!dawno sie nie odzywalam,ale czasu wolnego mi brakuje. W dodatku za 10 dni lece do Polski i mam troche spraw na glowie zwiazanych z wyjazdem. Moja Ewcia tez ma czasem kropki wokol ust,ale to od sliny,bo jak nie wklada lapek do buzi,tylko ma je zajete czyms innym i nie jest taka osliniona to kropki znikaja.Ale od przedwczoraj ma czerwona plame na policzku,to nie od spania,obawiam sie,ze bede musiala wykluczyc nabial.Powoli juz ograniczam spozywanie mleka itd,mam nadzieje,ze ta plama zniknie....Wasze dzieciatka tez mialy cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
moja ma wciaz plamy na buzi wzmagaja sie po spaniu potem bledna od dzisiaj odstawiłam wszystkie owoce i zobacze zastanawiam sie czy moze miec to zwiazek z mlekiem wlasnie rozpoczelam czwarte opakowanie aptamil 3 i wlasciwie ona ma to od miesiaca wtedy zmienilam aptamil z 2 na 3 czy moze miec to zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Cześć dziewczynki długo mnie nie było bo tylko remont i remont u nas wszystko ok w poniedziałek byłam ważyć Matiego waży 9,600 wcina zupki a 1.10 wyszła mu pierwsza dolnia jedyneczka :D strasznie ostatnio marudzi chyba górnie też będą wychodzić bo nawet strajkuje z jedzeniem uwielbia chodzić w chodziku wszystkie szafki są jego nawet kosz na śmieci muisiałam zabespieczyć bo ostatno wywalił cały kosz łobuzek mi rośnie śpi w nocy tak jak spał czyli bez pobudek Pozdrawiam serdecznie a co krostek to faktycznie może byż od Aptamilu mojemu małemu nie służył wogóle aptamil a smaruje cały czas aquacrim czy jakoś tak bardzo fajny jest i krostki znikają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustina, poniewaz nie jest to najzdrowszy napoj do picia. tylko w polsce jest taka nagonka na to, ze wapn itd a tak naprawde wiecej wapnia ma plaster sera ;) sylwocha, ja sie wstrzymuje, bo i tak karmie piersia i dokarmiam modyfikowanym, poza tym tam jest mase pierwiastkow w ilosci ogromnej i po prostu to jest zbyt ciezkostrawne dla malego dziecka. ja nie pije mleka i jakos zyje. mamamikusia, zamiast spirytusem, kup w bootsie vapo rub - kosztuje grosze a naprawde pomaga. zaneta, ja bym go nie emczyla chodzikiem, ale to Twoja decyzja., a my z Ania mamy grype zoladkowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
bacznooooooooośśśśśśśśśśśśśsćććććććććć!!! mamamikusia spirytus lepszy vapo rub nie jest dla maluchów za mocne,a najlepiej kup gęsi smalec żanetta męcz go w tym chodziku męcz-----hihi przecież to jest frajda dla dzieciaka sylwocha pij mleko będziesz miala zdrowe zęby itp ,,,,,,ale fajnie normalnie czuję się jak kierownik ale poważnie co niektórym sie tutaj w głowach poprzewracało mamy dzielić się doświadczeniem a nie pouczać co jest lepsze moja pije mleko do wszystkiego bo tak je lubi ,siedzi w swoim chodziku i kręci sie dookoła i aż piszczy z rozkoszy a żółty ser to jest najbardziej tłuczącym z nabiałów i tyle..............pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette to do mnie to nie wiem do czego to sie mialo, bo odpowiadasz na cos, nie cytujesz ani nie piszesz do czego piszesz :P wiec nie wiem o co chodzi z tym ze jest to najzdrowszy napoj do picia? zgadzam sie z nikalo bo te mentalowe masci typu vick vapur i inne nie sa dla tak malych dzieci!!! ivette jak nie wiesz nie doradzaj, bo tylko zaszkodzisz, nawet mi pediatra mowila ze nie wolno! jak juz cos to posmarowac np kawałek na ramieniu pizamki zeby troszke byl zapach do nosa docieral zeby sie dziecku lepiej oddychalo, a smarowac nie wolno moj w chodziku nie chodzi ale za to biega przy pchaczu jak szalony :P a ivette to ze karmisz to juz sie powtarzasz, karm ja nawet do 20stki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wiem ze nie wolno tej masci za mocna dla takich malych nawet tych kropelkow olbas oil nie wolno dopiero po roku skonczonym na szczescie mojemu przeszedl ten wstretny katar i kaszel na razie jest ok tylko zabki wylaza i apetyt nie bardzo dopisuje i pupa odparzyala sie nie wiem czemu uzywamy sudocremu i dwa dni ok jest i znowu czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
hehe wkońcu coś sie dzieje:P a ja dzisiaj byłam u polskiego pediatry bo Olivka ma straszny kaszel juz od dłuższego czasu i lekarka przepisała nam vapoRub:)i teraz po tym co przeczytalam zastanawiam sie czy powinnam Olivke tym posmarować... ivette moj mąż jakby nie wypił mleka krowiego to by umar:P a jakby zabrakło mleka w domu to by mnie zwolnił:P bo u nas mleko to jak woda,ale w sumie córce go niedaje tylko modyfikowane jeszcze i słoiczki po 4 miesiacu hehe justina jak ivette bedzie kapmic do 20 to bedzie miała cycki do kolan chyba hehe olivka tez biega z tym pchaczem jak szalona,my nie kupowalismy chodzika gdyz dostalismy odgórny zakaz od całej rodziny i nie ryzykowaliśmy gadania pozniej:P wiec ma pchacza i zadowolona jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly tez ma pchacz i na dziendobry juz do niego leci jest zadowolony i szczesliwy jak sie nim bawi haha taki sam jak Oliwka ma jego narzeczona hahaha na chodzik tez mamy zakaz i pozniejsze gadanie jest nieoplacalne w skutkach do sluchania hihi a z ta mascia tez kiedys slyszalam ze dla dzieci nie mozna jej a czy to jest ta co kiedys w polsce w tv reklamowali moze wypuscili dla niemowlakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo, to mi polecila aptekarka, jest od 3 miesiaca zycia ta masc, ktora ja mam. wiec sie nadaje dla maluchow. ok, widze, ze kolejne forum na ktorym karmienie piersia nie jest zbyt popularne. nie pouczam, tylko wiem, jak chodzi moj kuzyn, wychowany na chodziku. i pamietam jak sie przewracal na twarz jak go ciocia wyjela z chodzika. a o tym najzdrowszym napoju to chodzilo mi o pokarmie z piersi. sylwocha, pchaczem Anula sie bawi do tej pory. w sumie chcialam juz ja troche odstawiac, ale przez tego rota tak sie odwodnila, ze tylko cycka chciala pic, wiec w sumie na zdrowie jej to wyszlo. jeszcze ma poltora tygodnia, potem bede sie starac ja oduczyc, w sumie to bylo tylko jedno karmienie pare minut rano, no ale zawsze cos. a musze schudnac, chce isc jak mama pojedzie po jakies tabletki na schudniecie, meridie czy cos, bo mnie juz szlag trafia, wygladam jak w ciazy :/ mamamikusia, ja mam dla Ani ten rub specjalny dla dzieci, bezpieczny, od 3 miesiaca zycia, gdyby nie byl bezpieczny, chyba by go nie sprzedawali, co? poza tym tylko raz go uzywalam, bo mi Ania na cale szczescie wcale nie choruje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata tata
Olbas Oil-na opakowaniu wyraznie jest napisane: Dla dzieci powyzej 3 miesiaca zycia. a na tej masci mentolowo-eukaliptusowo-tymiankowej, ktora nazywa sie Snuffle Babe: tez od 3 miesiaca zycia. I to nie jest Vick Vabo Rub, tylko slabszy odpowiednik dla niemowlat i dzieci Wystarczy poczytac ulotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata tata
Dostalam ta petycje w mailu pare dni temu, warto podpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata tata a kim wogole jestes :P wpadasz anonimowo i piszesz tak bez przywitania? ojj nie ładnie nie ładnie :P mi o tym viku vap pur czy jak to tam sie nazywa, to mowila pediatra z polski z ktora jestem w kontakcie, ze dla takich malych dzieci jest za mocny ivette ja tez jestem za karmieniem piersia, ale ty tylko negujesz i pouczasz te co nie karmia! to juz robi sie meczace. Karm do woli, ale nie wymadrzaj sie ze to mleko jest najzdrowsze, jest, ale modyfikowane tez jest zdrowe, zyjemy w takich czasach, ze mleka sa tak "unowowczesnione" ze coraz wiecej maja tych probiotykow czy czegos tam co jest w mleku matki. Zauwazylam jak napisalas ze kolejne forum co... chyba nie bardzo cie ludzie lubia wszedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niedlugo swieta... zastawialyscie sie nad prezentami dla dzieciakow? i o pierwszych urodzinach? bo u co niektorych z was beda juz niebawem, u niektorych troche pozniej, ale i tak bliskooo, co chcecie kupic na prrezenty, albo dostac od kogos? ja nie mam pojecia, u mnie to zalezy czy bedzie chodzic czy nie, bo juz prawie sam zasuwa, za jedna reke jak szalony i przy meblach nawet za jedna, czasem sie puszcza, byly juz pierwsze 2 kroczki, tak wiec moze juz do swiat chodzic bedzie :D jakos mam mentlik w glowie, nie chce znow dostac, czy kupic co bedzie lezec, bo takich zabawek mam juz mnostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zainteresowanych wpisz w google oil olbas dla niemowlat i w opisie leku PRZECIWWSKAZANIA :nie stosowac u niemowlat ponizej 12 miesiaca zycia!!! Ivette dobry sposob zacznij biegac , Justyna u nas urodzinki juz calkiem nie dlugo tuz przed swietami i tez myslimy nad zabawka ja polecam statek piracki z firmy KIDDIELAND u nas jest zawsze super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kto jak ma jakis pomysl na prezent to dajcie linki, zeby zobaczyc jak to wyglada no to u was tuz tuz urodzinki, a podepta roczek? u nas urodzinki 2 lutego wiec jeszcze kawał czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata tata
mamomikusia- jest spora roznica miedzy Olbas Oil, ktory jest w Polsce a Olbas Oil for Children dostepnym tutaj. Ten w POlsce, owszem nie jest zalecany dla dzieci ponizej 12 m.z. a ten tutaj mozna stosowac u dzieci powyzej 3 miesiaca. Dlaczego? Sklad procentowy olejkow eterycznych w obydwu olejkach: Olbas Oil (ten z polskiej apteki): Skład: Preparat zawiera: olejek kajuputowy - 18,5%; olejek goździkowy - 0,1%; olejek eukaliptusowy - 35,45%; olejek jałowcowy 49 - 2,7%; mentol - 4,1%; olejek miętowy - 35,45%; olejek brzozowy 49 - 3,7% Olbas Oil for Chldren: Active Ingredients: (%w/w) Cajuput Oil 4.625 • Clove Oil 0.025 • Eucalyptus Oil 8.8625 • Juniperberry Oil 0.675 • Levomenthol 1.025 & Dementholised Mint Oil 8.8625 • Methyl Salicylate 0.925. Other Ingredients: Isopropyl Myristate • Orange Fragrance Ten dla dzieci jest znacznie slabszy jesli chodzi o zawartosc olejkow eterycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×