Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość nikalo
sorry Ivette nie wiedziałam ale jak mozna miec zakaz z opieki społecznej nie rozumiem jak jest ojcem małej? chcialam mała tez na nocnik sadzać ale chyba jest jeszcze za mała wczoraj skonczyła 8miesięcy a moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglada tu ktos jeszcze? co nie wchodze to nie ma nowych postow, a tak kiedts fajnie bylo, gwarno ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja zagladam i molestuje inne forum dieta montignaca znaczy czytam dzienne menu tak mnie tym odchudzaniem zarazilyscie no i biegam ale tylko sobota i niedziela w tygodniu brzuszki i na razie to zakwasy mam hahaha wczoraj mialam sajgon bo maly palakl od rana wszystko na NIE bylo a spal w sumie pol godziny szok a na nocnik tez sadzam juz pare razy udalo sie siusiu zrobic moj sposob to wlewam troszke cieplej wody i ona paruje to w pupcie nie jest zimno i siusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
wow:)gratulacje Justina dla syneczka,wstaw jakis filmik na you tube jak sobie chodzi:P Olivka ma 12,5 miesiaca i umie 3 kroki zrobic tylko,najczesciej w bok hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ale super:)też tak chce hehe ale pewnie jak Olivka zacznie chodzic to zminie zdanie:P justyna a starszy syn kiedy zaczał robic do nocnika?dzisiaj ogladalam jakis program angielskii dzieci czteroletnie w majtki kupke jeszcze robily...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Filip zaczal siadac na nocnik jakos przez 2 urodzinami, wczesniej nie kumal o co chodzi, a jak mial 2 lata i 2 miesiace calkiem pozbylismy sie pampersow, a jak 2 lata i 4 miesiace jak nawet na noc nie zakladalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juustinko wlasnie poki co pomocy nie mam zadnej, bo oficjalnie we wszytskich papierach jestesmy razem :/ skaldalam o income support, ale to juz prawie 2 miesiace i decyzji zadnej nie mam :( gratuluje chodzenia :) sylwocha ten mezczyzna to tata Ani :P nikalo mozna. byla pod jego opieka, ja bylam w pracy. on sie upil, urwal mu sie film, ona sama wyszla na srodek ulicy bo nie zamknal drzwi i sie tam bawila wozkiem dla lalek, dzieki bogu nic sie jej nie stalo, ale nie moze zostawac pod jego opieka sam na sam, zawsze z kims musza byc wiec co tydzien zaprowadzam Anie do znajomych na te pare godzin... ja Anie wysadzalam jakos od 10 miesiaca zycia i na poczatku bylo ok, bawila sie, ale po jakims czasie byla histeria i nie mam pojecia czemu - nikt jej na sile nie trzymal na nocniku :/ mam klucze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
hej dziewczynki ja z innej beczki kopie w necie ale jakos nie znalazlam info z lekarzem jeszcze poczekam bylam na wakacjach w sierpniu i wzielam 2op tabl antykoncepcyjnych pod rzad we wrzesniu po skonczeniu tej drugiej paczki dostalam okres bardzo słaby potem nastepna paczka tabletek ktora skonczyla sie w poniedzialek i okresu nie mam nie wiem czy to spowodowane tym ze wzielam wtedy 2paczki naraz?objawy mam jak na okres ale pustka ktos mial podobna sytuacje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
to znowu ja jeszcze jedna kwestia moja kolezanka zaprowadza dziecko do ang opiekunki podpisala z nia umowe na 3mies czy moze ja zerwac wczesniej?w umowie nie ma mowy o tym ze jak nie przyprowadzi dziecka to musi placic mial taki jeden dzien kiedy maly byl chory zadz ze nie przyjdzie i bylo ok a na koniec tygodnia opiekunka zazadala pieniedzy za ten dzien i podsunela jej formularz ktorego nie pokazala jej wczesniej ze musi placic za dni kiedy malego nie bedzie czy to fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo w jednym miesiacu dwa opakowania tabletek wzielas?? to chyba nie zbyt :) bierze sie jedno, czemu tak zrobilas? lepiej idz do lekarza, przez duza dawke hormonow ktora wzielas z 2 opakowan moglo ci sie cos poprzestawiam, jsli chodzi o ta nianie, to nie wiem dokladnie jak wyglaala umowa, ale skoro nie bylo zaznaczone o dniach nieobecnych dziecka, to nie wiem, powinna przed pospisaniem umowy z nia sie dogadac i zapytac jak to wyglada a jak nie to niech idzie sie zapytac z ta umowa gdzies, do counsilu albo jakiegos prawnika, sa darmowe porady prawne gdzies napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
niklo a jakie te tabletki wzielas?jednoskladnikowe czy dwu?bo jak jedno skladnikowe to nie ma problemu bo je sie bierze caly czas natomiast w dwuskladnikowych nalezy zrobic przerwe żeby dostac okres a jezeli bierzesz dwuskladnikowe to czemu wzielas dwie paczki od razu? ja juz 3 miesiace nie karmie piersia i jeszcze nie dostalam okresu to normalne? ivette to niezly numer Ci mąż wywinął chyba by swojego zabila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
wzięłam 2op bez 7dniowej przerwy bo nie chcialam miec okresu kiedy jechalam akurat na wakacje i zrobilam to pierwszy i ostatni raz wczoraj wieczorem dostalam cos co przypomina okres ale slabo i ostatnio tez tak bylo musze isc do lekarza no to w ciąży nie jestem chociaz bylo to niemozliwe ale .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
justyna no to sprawnie wam to poszło z tym wysadzaniem na nocnik:)mam nadziej ze u ns bedzie tak samo:)chociaz mama ze mna miala chyba problemy bo mam takie zdjecie jak siedze na nocniku i jestem bardzo wkurzona:P w programie ktory ja ogladalam czteroletnie angole robily kupe w majtki a ojciec ktory z nimi zostawl czekal az wroci mamusia to je wykąpie;/ Olivka tez przeszla cały pokój w ten sam dzien co ogladałysmy filmik Dominika:)pokazałam jej i żartowałam sobie żeby sie uczyla od mlodszego kolegi i wieczorem poszła z rekami w górze do telewizora bo lecialy reklamy hehe,ale teraz to jej sie chyba nie chce,co najwyzej pare krokow od jakiegos mebla do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
nikalo wydaje mi sie ze jednak warto zapytac lekarza bo w sumie tabletki nie daja 100% pewnosci i sa przypadki ze babki braly tabletki i zachodzily w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratulacje dla oliwki :) moj domi praktycznie juz caly czas tylko chodzi :))) nikalo lepiej przejdz sie do lekarza, ale wydaje mi sie ze gowno ci pomoga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikalo jakie masz te tabsy? jednoskladnikowe tj minipigulki czy normalne, co robisz przerwe po 21 dniach? karmisz piersia? jesli tak to mozliwe, ze okres masz nieregulrny. mozeliwe tez, ze od tabletek, jesli wzielas 2 razy opakowanie bez zadnej przerwy. co do opiekunki i kolezanki - skoro ona pierwszy raz na oczy widziala ten formularz to nie musi nic placic, skoro w umowe nie ma nic na temat, co sie dzieje, jak dziecko nie przychodzi to wydaje mi sie, ze nie ma sie czym martwic. sylwocha na cale szczescie to nie moj maz ;) tez by juz nie zyl chwalilam sie juz, ze mam klucze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
mam przerwe po 21 dniach ,a te komplikacje wynikly po tej podwojnej dawce tabletek ale teraz jest ok a co do tej opiekunki to czy moze zerwac umowe ktora trwa do 14grudnia?a jakie konsekwencje moze poniesc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
ivette chwalilas sie ze masz klucze:P ale chyba nikt nie wie o co chodzi i jakie klucze wiec moze sie pochwal o co chodzi z tymi kluczami:) nikalo w kontrakcie powinno byc napisane jakie sa konsekwencje za zerwanie go przed czasem,nie ma tam nic na ten temat?a moze warto sie zapytac opiekunki?powiedziec jej ze rezygnujecie z przyczyn niezaleznych od was i zobaczyc co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwocha212
hehe gratulacje ivette:P faktycznie dużo pracy i pieniedzy bedzie cie koszotwać to mieszkanko jeszcze,a jak długo czekałaś na to mieszkanie?i załatwiałąs je jako że jesteś samotna mama? a ja mam pytanko do mamusiek które otrzymuja house benefit: czy to prawda że żeby otrzymac house benefit zarobki musza byc ok 100 funtow wieksze niz czynsz mieszknania? ja wynajmuje one bed room za 850 funtow i ksiegowa twierdzi ze chłop mój musi miec wyplaty do 1000 funtow i to przed podatkiem jeszcze bo iaczej nas stac na zalpacenie mieszkania i nie dostaniemy nic,chyba trzeba sie przeprowadzic poza london bo az mnie serce boli jak za takie male mieszknie i to z grzybem jeszcze trzeba tyle kasy placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikalo
moj maz ma wlasna dzialalnosc a ja sama wypisywalam wniosek na housing i mamy wiecej niz 100f nie sluchaj ksiegowej bo one zawsze maja problem zalatw to sama ja zalatwilam i jakos mi poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia tak jak pisze nikalo nie słuchaj ksiegowej, wez forme z couinsilu, sama wypełnisz jak cos wiedziec nie bedziesz oni ci powiedza, moj maz pracuje sam, mamy 3 bedroom co prawda płacimy 550F + podatek 100 z czyms i dostajemy housing, zlozysz i sie przekonasz czy dostaniesz czy nie, napewno dostaniesz tez odpowiedz, oni wyszczególnia, ile macie dochodu, ile potrzeba wam na czynsz, jedzenie i oplaty i ile wam dopłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×