Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylde

trzydziestokilkuletnie spodziewajace się dziecka

Polecane posty

Dołączam się do majowych pozdrowien Matylde. Psikulcu, zapewniam, że Zosia to też cały tata. Eh nie mam szczęścia dzieciowego - cała trójka takich samych. Moje chłopisko działa jak kserokopiarka. Dzięki za uznanie fotogeniczności. Yvonn, trzymaj się dzielnie - wszystko jest i będzie dobrze. Gruby stan jest trochę męczący ale radości czucia dzieciaczka w środku nikt nam nie odbierze. Pomimo trudów i strachu dla mnie to był najpiękniejsz czas. Smakuj go więc powolutku. Buziaczki. ja też czekam na wieści od naszych (już?) mamuś. do czerwca Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Ja tez z niecierpliwoscia oczekuje dobrych wiadomosci! Gusko - ma to tez swoje dobre strony - patrzac na Wasze dzieci maz na pewno nie moze podejrzewac Cie o niewiernosc :) Ucalowania dla Waszych dzieciakow w dniu ich swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, dziewczyny, też nie mam \"swoich\" dzieci. W sumie dobrze, ze Tosia jest podobna do ojca, bo ja u siebie niestety nie widzę tych \"częsci ciała\", które mogłaby skopiować córka :) Ale z powodu wielu niedoskonałości nie popadam w frustracje (no może czasem przed duzym pogrubiajacym lustrem ;) Widzę, że cisza u naszych dziewczyn . Zastanawiam się co słychać u Jennycleo - dawno jej tu nie było. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Pozdrowionka i całusy dla dzieci małych i dużych (nas). Co do podobieństwa to rzeczywiście moje chłopisko śpi spokojnie. A co będzie jek je polecę na lewiznę?? :) A tak na serio to miałam nadzieję, że chociaż Zoch się postara i będzie podobna. Ehhh Dziękujemy Jarząbkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Cześc dziewczyny! doradzcie co mam robic. Od jakiegoś czasu nie mogę przejśc obojętnie obok wózka z boboskiem.Mam 39 lat. Co o tym myślicie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennycleo
Witajcie dziewczyny nie zapomniałam o Was tylko mam od jakiegos czasu taki odrzut od komputera.A co do moich wyników z amniopunkcij to jest tak dzwoniłam juz 5 razy do łodzi ,ale nie poprosza lekarza bo jest straik, powiedzieli mi ze mam czekac na poczte ,wiec czekałam cierpliwie do wczoraj zadzwoniłam powiedzili ze wysłali w poniedziłek dzis mamy piatek do wczoraj nie było ale zaraz schodze do skrzynki zobaczyc.Jak nie bedzie to znowu zadzwonie bo podobno straik sie skonczył i moze poprosza lekarza.To juz miesiac a mowili ze trzeba czekac 2 tygodnie ,pani ginekolok mowi zebym sie nie stresowała a mnie boli serce,ale co tam moja cierpiwosci sie konczy .załuje ze robiłam ten zabiego bo i tak nie ominełam stresu.Widze ze u Was wszystko ok :) to dobrze napewno napisze co u mnie jak sie w koncu dowiem.Wiem ze trzymacie kciuku .Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Jennycleo, musze powiedzieć, ze choć się nie znamy, to z niecierpliwością czekałam na Twój wpis. Moja siostra też czeka na wyniki amniopunkcji i zamartwia się - mają być we wtorek, tyle że w Krakowie wyniki podaje wyłącznie lekarz w swoim gabinecie. Mam nadzieję, że Twoje będą dobre, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennycleo
hej byłam w skrzynce na dole rece mi sie trzesły był list ,wiec na góre otwieram ....i jest :) krioptym prawidłowy meski nawet nie wiecie jak jestem szczęsliwa to były najtrudniejsze chwile w moim zyciu ,ale jest chłopaczek jeszcze tylko 4 miesiace i zobacze go,to wrecz niewyobrazalne :) Axaa rozumie twoja siostre czekanie jest najgorsze,trzymam za nia kciuki napewno bedzie dobrze daj zac jak beda wyniki.Dziewczyny nareszcie moge odetchnąc.Całuski gorace dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Gratulacje jennycleo ! Jestem tu od niedawna i chciała bym wiedziec czy to twoje pierwsze dziecko i ile masz lat? Wiem, że jeśli mi się uda też będę musiała przez to przejśc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennycleo, Ogromnie się cieszę, że wszystko kończy się dobrze. Teraz tylko się ciesz i czekaj cierpliwie na swojego \"mężczyznę życia\". Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennycleo! Gratuluję ibardzo się cieszę,że wzystko w porządku. Na kiedy masz termin,bo ja na 15 września?Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Jennycleo, kamien z serca! Bardzo, bardzo sie ciesze! Teraz mozesz juz spokojnie i bez stresu czekac na synka. Usciski Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobitki Donoszę, noooooooooooo donoszę na samą siebie. JESTEM JUŻ PO - i mam moje szczęscie obok siebie. Milenka urodziła się o 3,50 - 30 mja ważyła 3350 i miała 54 cm. Taki rozkoszny z niej bobas,że cała nadaje się do \"zjedzenia\". Jesteśmy przeszczęśliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam i uciekam już Pa kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Aga, wielkie gratulacje! Ucalowania dla Ciebie i Malej! Widze, ze dzisiaj dzien dobrych wiadomosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) agaw-w//:) No prawie w tym samym czasie, ja 28 ;) matylde//:D:D no i jest niedzielny :D:D:D tylko tydzień później :D jak dla mnie olbrzym 4400 i 57 cm :O a brzuch mam taki jakbym nadal w ciąży była... syn z podziwu wyjść nie moze ja też. przyszłam do szpitala z brzuchem i z brzuchem wyszłam :D:D:D Tak tylko pobieżnie rzuciłam okiem muszę poczytać dokładniej w wolnej chwili... a dzidzia jest spokojna, ładnie śpi... ale teściowa przyjeżdza z pomocą na tydzień, to nie wiem jak to będzie... pozdrawiam wszystkich:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennycleo
hej dzieki dziewczyny za wsparcie.Guska71 napewno bede czekac na mojego mezczyzne z niecierpliwoscia, Yvonn i wodny psikulcu dzieki miłe swłowa. Inka67 pytałas ile mam lat wiec mam 35 lat i to moje pierwsze dziecko,najpierw miałam test potrojny z ktorego wynikałao ze 1:50 kobiet z wynikiem takim jak ja rodzi dziecko z zespołem Downa,dlatego zdecydowałam sie na amniopunkcje ,ale stres 2 miesieczny jest duzy.Robiłam amniopunkcje w Łodzi jechałam z moim mężem całanoc pociagiem zeby rano miec zabieg po zabiegu wynajelismy hotel bo w taki stanie nie dałoby sie jechac tyle godzin,sam zabieg nie boli ale jest to przezycie stresujace.Juz po wzystkim mam wyniki :) wszystko narazie dobrze .Moj chłopak kopie w brzuszku .Zosłao jeszcze 3 miesiace mam nadzjeje ze wszystko bedzie dobrze.Nie mam jeszcze imienia ,przeczuwałam dziewczynke i dla niej wymysliłam imie a dla chłopaczka nic nie mozemy wymyslec , ale jeszcze jest czas :) .Siedze od dwuch dni w domu bo jestem zawiana :) oczywicie nie znaczy to ze spozywałam alkohol,poprostu moja głupota myłam głowe i pozniej wyszłąm do sklepu mam rwania w uchu i głowie ,wiec smaruje sie Amolem i lecze :) całuski dla Wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Emmi, serdecznie gratuluje i ciesze sie, ze juz znowu jestes z nami. Jak malenstwo bedzie mialo na imie? Jak porod? Mam nadzieje, ze nie wymeczylas sie bardzo. No, fakt wielgasne dziecko urodzilas! Agaw-w, Emmi - rozumiem, ze teraz juz nie bedziecie mialy tak wiele czasu zeby pisac bo maluchy sa absorbujace ale chyba bedziecie donosic co i jak? I czas zrobic zdjecia dzieciom zeby pochwalic sie forumowym ciotkom! Inka, witaj! Dziewczyny, pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielgachne gratulacje dla szczęśliwych mam!!!!!! Wielkie buziaki za dzielność!!!! Dla każdej mamy powninni dawać medal za zasługi :) Napiszcie, jak maluszki będą się nazywały i życzę wiele sił na pierwsze tygodnie :) Matylde i Guśka na pewno wiedzą, o czym mowa :) Całuję i uciekam do mojego nudzącego się akurat szczęścia lenkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Synuś spokojny, chociaż przez moje problemy z mlekiem ciut długo je aby się najeść. Miałam cesarkę bo jestem za wąska więc aż tak bardzo się nie umordowałam, gorzej było później ;) ale co tam. Na imie na Jaś. Ja wiem, że to grymas tylko/podobno, ale on się ciągle uśmiecha, bardzo mi się podoba to. dziękuję za życzenia i pozdrawiam wszsytkich. agaw-w//:) Moje gratulacje ❤️ bo w efekcie pominełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie, wielkie gratulacje dziewczyny ❤️. Jak dobrze, że u nas są same pomyslne wiadomości. Witam Malenstwa na świecie. Zdrówka dzieciakom, a mamom dużo sił życzę. Ja jestem drugi dzień na urlopie, pseudo wypoczynkowym, bo z ząbkujacą Tosią to wiadomo... a mam zaplanowane 4 tygodnie wolnego, ale... słuchajcie, dziś zalazłam do firmy, bo byłam ciekawa jak dziewczyny sobie radzą z goracym okresem stypendialnym, no i w ogóle, a tu dowiaduję się, że chcą mnie ściągnąc z urlopu bo jest szkolenie dwudniowe wyjazdowe nt. zmian w KPA i dodatkowo ma być szkolenie z zakresu etyki. Krew we mnie zawrzała ...., no bo ja wzięłam urlop w niepopularnym miesiacu, żeby nie wchodzić innym w paradę, a przede wszystkim bo niania wyjechała i nie miałby kto pilnować dziecka i trąbiłam o tym fakcie od stycznia. Stary bierze urlop dopiero w lipcu. Wiem, że zgodnie z przepisami to nie można mnie delegować na szkolenie, chyba że za moją zgodą. To dokładnie nazywa się - przyjazna firma dzieciom, matkom, rodzinom.... A, co najważniejsze inni nie wiedzieć czemu, wcale nie jadą... No może ja jakas niedouczona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Hej, moja siostra miała wynik testu Pappa w Krakowie 1:50, ma 36 lat. Wczoraj odebrała wyniki amniopunkcji, dziecko, dziewczynka, jest zdrowe. W Krakowie te testy Pappa są ńiemiarodajne, jest dużo złych wyników, które potem okazują sie nieprawdziwe. Najlepiej robić badania w Łodzi lub w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Czesc Dziewczyny, odebralam dzisiaj wynik cytologii po leczeniu. Ulga, bo II grupa, nie ma zlych bakterii, czysto, pieknie. Dostalam luteine i mam startowac. Powiem Wam w sekrecie, ze start rozpoczelismy pare dni temu. Nie wiem czy w dobrym momencie bo zamowione przeze mnie na allegro testy owulacyjne nie doszly. Dzisiaj wyjasnilo sie, ze owszem, sa na poczcie tylko na nazwisko mojego starego. A w zwiazku z tym, ze nie jestesmy malzenstwem (czyli inne nazwiska) i to, ze jestem zameldowana gdzie indziej nie moge ich odebrac. Zalilam sie juz kiedys, ze nie moge odbierac wlasnych listow przez to zameldowanie i moj osobisty musi to robic za mnie. Tak sie troche pochwalilam co u mnie slychac - teraz kolej na Was. Ucalowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renika8
Witajcie wszystkie kobietki po 30-tce!!! jestem tutaj nowa, postanowiłam przyłączyć się gdyż "znalazłam" bratnie dusze:))) Mam 34 latka i 4 miesiące temu okazalo się, że jestem w ciąży! Przeżyłam lekki szok, ale to szybciutko minęło... To mój drugi błogosławiony stan, 13 lat temu urodziłam bliźnięta. Tym razem jest jedno maleństwo. Na szczęście moi synowie zareagowali na tą informację bardzo pozytywnie i są bardzo podekscytowani. Mąż twierdzi, że tym razem będzie córeczka:)))) Tak się jemu śniło:))) Pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie (BARDZOx100) Psikulcu 🌻. Ucałowania dla wszystkich . Ps. Tosia jest niemożliwa. Po urlopie...... zawiozą mnie do Tworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodny psikulec
Matylde - wielkie dzieki. A w związku z Twoja pociecha - cierpliwosci zycze :) Renika - blizniaki... Ale Ci zazdroszcze... To moje wielkie marzenie. Kto wie moze uda sie je spelnic. Kiedy masz termin porodu? A w ogole to zostan z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renika8
Z przyjemnością zostanę z Wami:) mam termin na 6-7 grudzień - idealny prezencik na Mikołaja:) Znajomi twierdzą, że skoro mam doświadczenia z wychowywania bliźniaków to z jednym maluchem nie będę wiedziała co robić z wolnym czasem...... ale czasami jeden urwisek może być "lepszy" niż dwóch:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renika8//:) Witaj!!!🌻 Fajnie, że jesteś. Ja już urodziłam i powiem Ci że tu mamy bardzo fajne towarzystwo i można ciekawie pogadać. pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×