Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość Rudykot76
Myszka86 w jakim celu masz brać aspirynę? Zrobię sobie Yerby-rozjaśni mi umysł i dalej do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
przeciwzakrzepowo i ponoć poprawia też ukrwienie endometrium. Dziś zaczęłam branie leków i mam mocne postanowienie by nie doszukiwać sie jakiś objawów, ze tu boli a tu nie, a tam strzyka. znów trzeba czekac te 2 tyg., tym razem test kupie dopiero dzień przed dniem zero. najgorzej będzie oczywiście jak już minie pierwszy tydzień, ten następny strasznie sie wlecze i człowiek za dużo myśli. dlatego znalazłam sobie robótke-będe wyszywać obrazek haftem krzyzykowym a wieczorami czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
co tam u Was dziewczyny? strasznie tu cicho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chyba owulacja jest, bo brzuchol boli. poza tym praca, praca, praca. a jak u Ciebie po starankach? pęcherzyk pękł? i co uWas dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
jeden pękł napewno, drugi nie wiem-ale pulsowanie jajników ustało jak tylko minęło 48h od podania choragonu, może zdążył jeszcze jeden uwolnić jajeczko. teraz staram sie nie myśleć o tym, ale jest ciężko, biore duphaston i czekam na rezultaty... a tak poza tym to tez praca-dom, dom-praca. teraz mam weekend imprezek rodzinnych więc troche sie wyłącze od myślenia, ale za to wiele nie odpoczne:) Tekila trzymam kciuki za twój cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakozak1982
zazdroszcze wam, bo ja mam problem z hsg. gdy miałam robić posiew to dostałam @ a gdy hsg to mam grype :( i musze czekac nastepny miesiac na badanie :( . by było mało to bolą mnie piersi od miesiaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja ten cykl odpuściłam. bo ta torbiel jest.;/ no raz się bzyknęliśmy w czw przed owu. ale raczej nie licze. że coś się wydarzy. potem mąż w delegacje pojechał. tak miało być widocznie;) Myszka to jak były dwa pęcherzyki, to może bliźniaki? ;) Aniakozak wiem,że łatwo mówić, i że to było pisane setki razy, ale trzeba wyluzować i pogodzić się z matką naturą. myślę,że przyjdzie czas na każdą z nas:) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
tekila no właśnie nie wiadomo czy ten drugi pękł-po moim usg miał jeszcze pare godzin działania leku na siebie. ostatnio pękły dwa i wyszła wielka dupa więc niech juz będzie ten jeden byle trafiony w dziesiątke:) tym razem nawet ten pierwszy tydzien mi sie ciągnie... co moglismy zrobić to zrobilismy a na to co sie już potem działo to wpływu nie mieliśmy, teraz tylko czekać, czekac, czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka08
Witam, Ja w piątek miałam HSG. Prawy jajowód niedrożny. W październiku kolejna laparoskopia. Może uda nam się zmajstrować dzidzię wcześniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amefa
ja tez mam laparo w pazdzierniku-lewy jajowod niedrozny;/ strasznie sie denerwuje przed tym zabiegiem;/ mam pytanie do kolezanek z pcos. macie tradzik? ja sie zmagam z nim odkad odstawilam tabletki anty;/ masakre mam na twarzy i nic nie pomaga;( moze znacie jakies skuteczne sposoby/leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pcos ale tradziku nie mam, przed okresem jakis syfek wyskakuje ale to normalne, teraz zaczelam nowa prace i jest taki zapier... ze nie mam czasu wejsc na nasza kafeterie:( poki co mam smka tylko na cole a objawow nadchadzacej@ nie ma wcale gdybym brala progesteron to by miala byc w piatek, a tak to tylko mam odstacacy brzuszek i smaka na colacola ale nie wierze w cudowny cykl, widze dziewczyny ze wy tez malo piszecie o objawach , jakos malo entuzjazmu jak u mnie, za duzo rozczarowan ostatnio bylo...pamietajcie trzymam kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaM86
Kasiula ja tu zaglądam kilka razy dziennie, ale jako ze miałam nie mysleć i nie dopatrywać sie jakichkolwiek objawów czegokolwiek więc mało sie udzielam. u mnie dopiero 7dzień na tabsach, jeszcze tydzień... w ramach zapominania o oczekiwaniu kupilam sobie dziś 2 pary butów i o dziwo obie mi sie podobaja-przeważnie nie mam na czym oka uwieścić w sklepach. a wczoraj tak sie najadłam orzeszków z papryką że pól nocy nie spałam bo mi ciążyły na żołądku:/ ale były dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
nio strasznie cicho:/ wszyscy sie gdzieś pod ziemię zapadli chyba. co tam u ciebie tekila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakozak1982
ja też często was odwiedzam, ale nie pisze bo mam male załamanie i nie mam siły na ciągłe badania i bywanie u lekarzy. tym bardziej że odwiedzam lekarzy- neurologa, endokrynologa, ginekologa, ginekolog-endokrynolog. do tego co 3 miesiące badania krwi. jeszcze pare lat temu robiłam ok 10 operacji plastycznych -poprawka po lekarzach którzy uszkodzili mi nerw na buzi -krzywe usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarka16
a ja dostalam okres w 21 dniu cyklu!!! tak niespodziewanie. tak jak myslalam, ze mialam owulacje w 8dniu cyklu. teraz zaczelam nowy - dzisiaj mam 4 dnien cyklu. nie biore clomidu. biore tylko lek na prolaktyne i na poprawe endometrium. I zaczynam staranka juz za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na hsg, mam we wtorek. W końcu lekarz nafaszerował mnie hormonami jak młodego brojlera i dostałam okres i jak mnie czymś nie zaskoczą w szpitalu, to będzie hsg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
zarka ale sie u ciebie pomieszało, też mi sie kiedyś zdarzyło tak wczesnie, ale następny okres był już w terminie. widac hormony coś powariowały. marla trzymam kciuki żeby tym razem nic juz ci nie przeszkodziło i żebyś mogła zrobić to badanie Miłego weekendu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Mam nadzieję, że tym razem dotrę na to hsg.Nafaszerowałam się leków, 21 tabl. antyków w 10 dni! Ale @ przyszła, a nawet już po. A na badanie czekam na Karowej, więc może tym razem nie usłyszę że nie mają kontrastu... Trzymam za was kciuki Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszyło się:) dziewczyny ja mam problemy osobiste, a raczej służbowe, bo nie mam pracy;/ umowa o pracę się skończyła;/ nie wiem co dalej? pewnie staranka się odwleką . niech się dzieje wola nieba z nia się zawsze zgadzać trzeba:) pozdrowionka i trzymam za Was kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
a może teraz tekila wbrew niekorzystnej sytuacji uda ci sie zajść w ciąże. życze ci jednak żebyś szybko znalazła prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! bralam na wywolanie okresu estrofem 2x1 przez 7 dni i potem duphaston i estrofem 3x1 przez siedem dni. jestem ciekawa, po ilu dniach od odstawienia dostane @... mialyscie kiedys podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
ja estrofen i duphaston brałam przez 14dni ale od dnia owulki na wspomożenie ewentualnej ciąży i po negatywnym teście w 14dniu jak odstawiłam tabsy to po 2 dniach przyszła @ lekarka mówiła ze maks. do 7dni powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Myszka za słowa pocieszenia:) a jak u Ciebie? coś się dzieje, czy nie zwracasz uwagi na objawy? do kiedy masz cykl? chyba jakoś ze mną? ja mam @ 1.10 dostać. ale na nic nie licze, bo staranek nie było;/ za to mogę się pochwalić cycuchami są eleganckie, tylko szkoda, że bolą. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micia1002
hej dziewczyny mialam robione hsg 14.09.2011 to byl moj 10dc a 14 mialam owulacje czyj jest szansa by nam sie udalo zajsc w upragniona ciaze staramy sie juz od ponad roku ale bez efektow.opisze wam moje wyniki jama macicy prawidlowego ksztaltu i wielkosci,o gladkim obrysie sciany.Jajowody obustronnie drozne.prawy wypelnia sie z opoznieniem.Środek cieniujacy swobodnie przechodzi do jamy otrzewnowej. czy to znaczy ze w prawym jajowodzie cos bylo i mni przetkali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam miec @w piatek ale bez progesteronu nadal jej nie ma...i nie mam pojecia kiedy sie jej spodziewac,co do pracy tekilka to tez juz nie mam, nie po to sie ksztalcilam zeby tak zapier...dlonie to tak sobie zniszczylam, z paznokci to krew mi leciala czasami jak pudla rozrywac musialam, inaczej sobie wyobrazalam pakowanie kosmestykow a to byl auschwitz normalnie, czekam na staze a maja byc od stycznia nowe, ale bede szukac czegos nowego tymczasowego jak najszybciej,a tak ogolnie to bylam na weselu przez weekend i super sie bawilam ale na poprawinach to juz wszyscy dookola nas byli z malymi dzieciaczkami wiec nie odpoczylam od myslenia czemu nie ma z nami upragnionego malenstwa, myszko jak tam twoje objawy, nic nie piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
nic nie pisze, bo może i jakies objawy sa, ale staram sie na nie uwagi nie zwracać, zresztą jutro dzień prawdy, za chwile wybieram sie po test i postawić w totka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaM86
micia być może w tym prawym jajowodzie byly jakieś niewielkie zrosty albo inne zgrubienia i możliwe że kontrast to przepchał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×