Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Gość pełna_nadziei83
słońce- ja mam podobnie z włosami, proste i cienkie co mnie bardzo boli, w taką pogodę jak dziś to w ogóle marnie wyglądają, chciałabym mieć puszyste i grube... Justynka- zawsze jest mała nadzieja że jakiś wariat się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie poki co swieci sloneczko... przesylam Wam troszkę słonecznych promieni na poprawę humoru... Justynaka pamietaj ze potrzebny jest tylko jeden spryciaz .. wiec szanse zawsze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce a co Ty gruba jesteś?? Ja marzę o prostych włoskach, moje są ni w tyłek ni w oko, niby proste ale falują się na końcach i muszę je codziennie katować prostownicą:( Kurcze kobitki to zawsze by chciały mieć odwrotnie niż mają:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - no moje proste wyglądają zawsze na ulizane i nieuczesane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest tak ze jak mamy takie to chcemy inne ... jak to mowia cudze chwalicie swego nieznacie .... moje tez niby sa proste jak druty, ale codzienie bez prostownicy sie nei obendzie aby jakos wygladac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bez prostownicy mam pudla na głowie :-) Raz umyłam włosy wieczorem (nie prostowałam) i jak mnie M. rano zobaczył to po kilku dniach mi kupił nową prostownicę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja sobie układam włosy po myciu na grubej szczotce i stosuję masę lakieru i mój emek ciągle na mnie krzyczy że będę łysa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna ja od ponad 10 lat codziennie rano myje włosy, suszę i modeluję na szczotce a potem prostuję. I jeszcze co miesiąc farbuję. Racjonalnie myśląc już dawno powinnam być łysa jak kolano:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
o matko Justynka - chce ci się tak codziennie rano? o której ty musisz wstawać? Ja Myję i układam co drugi dzień przed położeniem się spać, u mnie nie ma znaczenia czy ułożę rano czy wieczorem bo po godzinie zawsze wyglądają tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dzisiaj dyskusja o własach, to i ja sie dołącze. Ja mam podobnie jak Pełna cienkie i jakos ich mało i niby są proste ale jak tylko wilgoć wisi w powietrzu to zaraz końcówki przy twarzy zaczyn ają falować. ze względu na ich mizerną budowę u mnie prostownnica odpada chyba że przy okazji uczesania na jakąs impreze u fryzjera, poza tym loki u mnie też sie nie trzymają i można w nie wcierac nie wiadomo ile żelu, gumy do włosów i spryskać tona lakieru a i tak wytrzymają ze 2-3godziny maksymalnie. Mój M twierdzi że ładnie mi w tych pseudo falach, ale mnie szlag trafia jak zostawie czasem włosy same do wyschnięcia bo każdy kosmyk w inną strone sie wykręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jeszcze przy dłuższych włosach to takie fale jakoś wyglądają, ale ja mam włosy do brody więc wyglądam bez prostowania jak pajac. Pełna nie mam wyjścia:-) Rano jak wstaję to mam każdy w inną stronę:-) Ja też mam cienkie i żeby im trochę objętości dodać to pryskam taką odżywką w sprayu i modeluję na szczotce (swoją drogą pilecam tą odżywkę, firma Marion, spray dodający objętości, chroni przed działąniem ciepła i kosztuje 9 zł):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
oo to sobie taka kupię :) a gdzie można ją dostać? w rosmanie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe musiała wypróbować Justynka:) ja też mam do brody włosy, no ciut dłuższe już, ale nawet przy dłuższych jakoś te fale nie wyglądały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że z tą odżywką to trochę problem bo w ogóle kosmetyki do włosów są bardzo fajne ale ciężko je dostać. W rossmanie ich nie ma, podobno są w Naturze. A ja u sebie kupowałam je w Intermarche. Podejrzewam, że są też w takich małych drogeriach. No i na allegro w razie czego :-) Polecam też serum do włosów (termoochrona przed prostownicą) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróciłam. Włos zrobiony a głowa pełna plotek :) fryzjerki wiedzą wszystko. Ale dowiedziałam się rzeczy która mną wstrząsnęła. Mam takie dwie znajome, które się bardzo przyjaźniły że sobą. Jedna z nich w maju urodziła bliźniaczki, ta druga pomagała jej przy dzieciach i tak jej bardzo pomagała że odbiła jej męża. Facet zostawił ją z dwójką malutkich dzieci i wyprowadził się do kochanki! Jego dzieci miały miesiąc. Mnie się to w głowie nie mieści. A najgorsze że też starali się o dziecko dość długo. Tak mi żal tej dziewczyny że poszłabym ją przytulić normalnie. Potwierdziła się teoria że gdzie najprędzej można znaleźć swojego męża? w łóżku u swojej najlepszej przyjaciółki. Dla mnie to szok, tym bardziej że dotyczy osób z mojego otoczenia. Myślałam że takie rzeczy to tylko w filmach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jeszcze sa w szpitalu... Amefa napewno pochwalilaby sie Jasiem jakby byli w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
słońce jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co.. Co to za facet.. Dziewczyna na pewno cierpi, ale podniesie się z tego, dla dzieci. Kobiety są silne, ale on.. Nic nie wart, pokazał że wogóle nie można na mim polegać. Nie wspominając o tej drugiej, która wykorzystała chwilę kiedy tamta w połogu pewnie nie wyglądała i nie czuła się za ciekawie. A on.. zamiast ja wspierać i być wdzięczny że.mu dzieci urodziła to na poleciał na dupę pindy jakiejś. To w sumie nie jakiejś, tylko najbliższej przyjaciółki. Wiecie że mnie to normalne dręczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam podobną historie choć nie dotyczy nikogo z moich znajomych. małżeństwo 6 czy 7 lat starało sie o dziecko a kiedy wreszcie sie udało to sie okazało że facet odszedł do kochanki-po prostu jakaś masakra. Dzięki Bogu mnie i M długie miesiące starań zbliżyły do siebie i nauczyliśmy sie jeszcze lepiej ze sobą rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
słońce - nie przejmuj się, no facet to kompletny palant, nie wiem jak tak można zrobić...brak słów, biedna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale teraz większość facetów taka jest, normalnego znaleźć ciężko :( Seksu mu się strasznie chciało? Flądra cyckiem zamachała i poleciał. A baby też nie lepsze, po co się taka pcha do łóżka facetowi któremu się dopiero dzieci urodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleciał na dupę. Bo żona miała problemy w ciąży, wiadomo jak to z bliźniakami, pewnie zakaz sexu, po porodzie też nieciekawie. Wiadomo.. Nocki nie przespane. A tamta szprycha odpicowana, szczuplutka, samotna, wypoczęta to poleciał na nią i w ten sposób udowodnił co jest dla niego najważniejsze.. Dupa, nie uczucie i rodzina. Ale w życiu nie przypuszczałabym że coś takiego może zrobić. Bo widziałam ich nie raz razem, za rękę, nawet jak już z brzuszkiem chodziła. Wygladali na szczęśliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie już wcześniej miała na niego chrapke i wykorzystała sytuacje. aż brak słów jak można coś takiego zrobić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
wiadomo że facet winny, ale jak przyjaciółka może coś takiego przyjaciółce zrobić to kompletnie tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×