Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Tak coś czuję że będzie dobrze ;) Pełna to jest szansa że po tej pierwszej wizycie od razu w październiku podejdziecie do inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska33
hej widzę, że od rana działacie :-) Czy może któraś wie czy escherichie mam leczyć tylko u siebie czy mój M też powinien, bo gin kazał tylko mi wziąć antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka- chciałabym podejść od razu, ale nie sądzę, bo ja nie miałam za dużo badań robionych i myślę że lekarz będzie chciał mnie najpierw dobrze przebadać, ale zobaczymy, planuję przed wizyta zrobić jeszcze nowe badania hormonów żeby miał pogląd na całą sytuację, fajnie by było w październiku, bo gdzie tu czekać do listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
w sumie jak wizytę będę miała 2-3 dc ( zalezy czy się @ nie spóźni) to jakby chciał mnie stymulować to by zdążył, ale nie chcę się nastawiać że tak szybko będzie IUI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska nie wiem jak to jest, logicznie to M. tez powinien brać. Ale np u nas było odwrotnie, ja miałam posiew ok, bez bakterii a u mojego M. w posiewie nasienia wykryli E. Coli. I tylko on dostał antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce trzymam mocno kciuki (ja jak miałam torbiele to testy wychodziły mi negatywne) :) więc może się udało. Pełna Ja byłam w tym m-c w 3dc u gina i mam wyznaczoną IUI na piątek bądź sobotę bo jutro idę na E2 i podgląd bo wczoraj na wizycie miałam w 9dc 2 pęcherzyki 11mm i 12mm endo 6-7 mm; także powinno się udać w październiku u Ciebie. Beti mi lekarz też zawsze karze brać przez 14 dni luteinę lub dupka. Trzymam kciuki za Was wszystkie musi się nam udać, no i oczywiście też trzymam za te którym się udało niech maluszki rosną zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
leti - tylko że to będzie nasza pierwsza wizyta u niego, w ogóle pierwsza w klinice niepłodności, więc nie wiem czy od razu przystąpi do IUI czy będzie chciał przed IUI więcej badań zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liska33
dzięki Justynka. Chyba jednak każę mu coś zażyć. Tak na wszelki wypadek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna w takim razie wydaje mi się że może kazać wam robić jakiech hormony i może sprawdzić czy nie dochodzi do owu bez leków, a może uzna wasze wcześniejsze badania bo w niektórych klinikach np w Gamecie nie zawsze każą robić nowe - trzymam kciuki za powodzenie na 1 wizytce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska może niech lekarz rodzinny mu coś przepisze:-) Ja dziś idę do rodzinnego bo boli mnie cycek i mam w nim takie zgrubienie jakby ktos mi wsadził rurkę pod skórę. Myślę że to może powiekszony węzeł chłonny bo jestem ciagle przeziębiona. W sumie to mam to od kilki dni i trochę jakoby zmalało ale jednak wolę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
dzięki Leti - właśnie zastanawia mnie jedno, bo ja miałam 3 z rzędu monitoringi owulacji naturalnej i za każdym razem jajo rosło i ładnie pękało, nawet 1 IUI miałam na naturalnym cyklu, ale do 2 IUI się uparłam że chcę byc stymulowana, mimo że lekarz chciał na naturalnym cyklu, i nie wiem czy lekarz w Gamecie mi uwierzy na słowo,że tak było czy będzie chciał mi sprawdzać od nowa, bo ja żadnej dokumentacji medycznej na to nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Pełna nadziei ja w klinice nieplodnosci bylam na poczatku cyklu chyba 3 dzien dostalam leki, posprawdzal badania zrobil USG i tarczyce i umowilismy sie ze do swojego gina ide ok 11 dc i dzwonie do niego co i jak.... po opisie stwierdzil zeby przyjechac za 2 dni porobili badania i inseminację ///... tazke w klinice tak naprawde bylam 2 razy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie też za każdym razem występowała owu ale do IUI jestem stymulowana żeby było więcej niż jedno jajo i mam dwa, a po CLO miałam 6 z czego 3 pękły a 3 nie i powstały torbiele ale się ładnie wchłoneły. Musisz powiedzieć wszystko co i jak i powinien uwierzyć bo chyba to Tobie najbardziej zależy żeby było ok. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
o to super, to jest szansa na inseminacje w październiku :) tak bym chciała:) wtedy w listopadzie kolejna i jak się nie uda to w styczniu in vitro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
W ogóle dziś wyczytałam na stronce invicty promocje - bezpłatna konsultacja+ bon 20% zniżki na inseminację i się zastanawiam czy też nas nie zapisać, tylko że ciągle jeździć...juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak poszłam do mojej lekarki to od razu pytała czy chce zrobić tylko monitoring czy tylko stymulacja, wybrałam monitoring zeby lepiej poznać lekarke, zresztą u poprzedniego nigdy porządnego monitoringu nie miałam. Liska myśle że gdyby była taka konieczność to twój gin zapisałby cos także twojemu M. Pełna myśle że jak zrobisz sobie hormony i powiesz w klinice jak co wyglądało wcześniej to nowy lekarz będzie mógł wysnuć odpowiednie wnioski co robić dalej. jak będzie miał wątpliwości to zleci dodatkowe badania Ja zawsze przy stymulacjach byłam u gin w 3dc po leki i sprawdzić czy nie ma torbieli, potem w 8dc sprawdzić jak rosną i potem w 11 żeby ustalić kiedy owulka, tylko przed inseminacja pęcherzyki rosły szybko że już w 11dc miałam IUI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna moim zdaniem lepiej trzymać się jednej kliniki, zwariujecie jak tak będziecie co chwile gdzie indziej jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna jak już gdzieś zaczynasz chodzić to zostań przy jednym miejscu, bo sama widzisz czytając to forum że co gin to ma inne metody na te same dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
macie rację :) dzięki Myszkam miałaś USG podczas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 3dc to już tak nie leci, zresztą te 2-3minuty da sie wytrzymać, nie powiem krępowało mnie to za pierwszym razem no ale nie takie rzeczy musza oglądać ginekolodzy, zreszta może u faceta gina byłoby gorzej ale przed kobietą to luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba żaden z moich dwóch ginow nie praktykuje usg w trakcie @. Dzięki bogu nigdy nie musiałam się temu poddawać bo jakoś sobie nie wyobrażam:/ To już wolę się pofatygować na usg przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
no ja tez zawsze przed @ chodziłam, na pierwszej wizycie byłam 5dc to zapytał czy jest mocne krwawienie, oczywiście to już była końcówka końcówki to mi zrobił USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też gin robił usg w trakcie @ bo podobno patrzy jak się wszystko oczyszcza i czy jest ok, nic strasznego na początku trochę się krępowałam ale teraz luzik bo chodzi mi przecież o to żeby się w końcu udało. :) Myszka to jakiej miałaś wielkości w 8dc pamiętasz? Bo ja jutro 11 dc i mamy ustalić kiedy IUI w piątek czy sobotę , a może nie zdążę jak tak to się chyba załamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Leti nie będzie za późno, bo pęcherzyki rosna 2mm na dobę, to w 11dc będziesz miała 16mm, 15mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w cyklu z IUI miałam usg wyjątkowo w 7dc bo potem moja gin wyjeżdżała i przejmował mnie inny, pęcherzyki były 13 i 14mm. w 9dc miały już 17mm i nawet pojawił sie 3pęcherzyk który wcześniej sie chował. tego samego dnia wieczorem choragon na pęknięcie i 11dc o 8 rano IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja też miałam podczas brania clo USG w 6 dc i pęcherzyki juz były duże i IUI tez w 10dc, ale to wszystko zalezy od wielkości pęcherzyków, więc leti ty zdążysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bo już się przestraszyłam :) Trochę panikuję bo chciała bym żeby się w końcu udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
u mnie jak bylo silne krwawienie jak chodzilam do innego gina to USG w trakcie @ robil przez brzuch... ale do tego trzeba miec ponoc lepszy sprzet troszkę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti już teraz ściskam kciuki i przesyłam fluidki ciążowe:) Justa a jak tam twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×