Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Mój M. ma zabawe. Koniecznie chce sam wyniki odebrac. Prace kończy o 16 i po drodze do domu odbierze wyniki i teraz zadanie dla mnie - mam siedzieć w oknie, na niego czekać i patrzeć jaki kolor kwiatów bedzie trzymał, jak białe - ciąża jak czerwone - nie ciąża :) bawi się jak dziecko.. ja się tylko smieję i głową kręce a on biedny pewnie już kombinuje gdzie by tu białe kwiatki kupić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁONCE gdzie On o tej porze przebiśniegi dostanie ,,, napewno edzie czerwony bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups .... ale wtopa ;) oczywiscie ze beda biale ;)) teraz ma problem i lata i szuka i dlatego tyle czkamy w niecierpliwosci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh.... a miało być tak pięknie... życzę białych róż za miesiąc. Udanej randki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda Słońce że nie wyszło tym razem ale za miesiąc dostaniesz jeszcze większy bukiet:) tylko niech M wybierze bardziej dostępny o tej porze roku kolor kwiatów:) Udanego wypadu do kawiarni i pysznego ciacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam ;-) !!! Słońce świetny pomysł z tymi różami, następnym razem napewno będą białe :-) Dziewczyny co do tego ścigania się to jest w tym trochę racji, ja też kilka razy złapałam się na tym, że pomyślałam DLACZEGO ONA PIERWSZA ZASZŁA! Wiem że każdy powinien żyć swoim życiem ale tak trudno przejść do porządku dziennego nad tym, że innym się udaje a nam nie. I z każdym miesiącem jakby ta nadzieje była mniejsza :-( U mnie 2 dc, brzuch mnie nadal koszmarnie boli, no i jakoś cycki dalej bolą jak przed @. Masakra. Pełna robisz listę na ten miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Słońce- ale romantycznie z tymi kwiatami, tule Cie kochana że się nie udało, ale głęboko wierze że uda wam się następnym razem :) Jeszcze nie zaczęłam robić listy, po urlopie jeszcze tego nie ogarnęłam, ale jutro nadrobie zaległości :) Rozumiem beti że się zapisujesz w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
to załatwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Beti------ fajnie, że o mnie pamiętasz. :) A ja mam dolegliwości przed @. Jakaś znerwicowana jestem. Na szczęście u mnie ostro zaczęła się praca, więc prawie nie myślę o naszych staraniach. Zastanawiam się czy zacząć w następnym cyklu brać CLO...boję się powrotu torbieli. :( Zobaczymy. A tak poza tym to nic się nie dziej.. ;) :) Ale super czyta się te wasze opisy.:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce w przyszłym cyklu na pewno będą białe!!!! Masz romantyka za męża, Fajnie. Ziuta po co lekarz karze ci brać CLO jak rosną ci po nim torbiele, może powinien spróbować innego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nadziei przyjmujesz zapisy tylko na IUI czy w ogóle na zaciążenie? Ja szanse przy naturalsie mam niemal zerowe ale możesz mnie zapisać gdzieś na końcu listy:-) Ziuta ja bym pogadała z ginem o zmianie leków. Mój łączy clo z innymi lekami bo samo clo nie działa zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
Justynka - w zasadzie tylko sprawdzam IUI bo chcę widzieć jak często się udaje :) A ty teraz nie podchodzisz do IUI? Naturalsy to zapisuję w głowie :) w ostatnim cyklu jednej dziewczynie się udało z innego forum naturalnie, ale oni nie mieli zdefiniowanego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei83
ja mam 10dc , ale emek już wyjechał więc nawet naturalnie nie ma jak się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki.. Ale mam dzisiaj mega doła. Ta pogoda taka depresyjna.. Przynajmniej u mnie, pada od rana. Odstawiłam luteine to pewnie w piątek przyjdzie czerwona hrabina. Teraz tylko się modlić żeby owulka była z lewego jajnika bo zauważyłam że jak idzie z prawego to nic nie wychodzi. Podejrzewam że ten prawy jajnik jest tak gruby że nie wypuszcza jajeczek i robi się torbiel. Zwłaszcza że cały czas go czuje, jak mnie pika. No ale za to idę zaraz do fryzjera, zrobić się na bóstwo ;) pozdrawiam słonecznie w ten zachlapany dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna u mnie 6 dc więc idziemy podobnie. I mimo że mój M jest to też szans nie ma :-( U mnei tez okropna pogoda, leje od rana. Słońce zazdroszczę Ci fryzjera :-) Ja po 30 sekundach na dworze przy takiej wilgotności mam już pudla na głowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie natura obradowała prostymi włosami. Prostymi do tego stopnia że żaden lok, nawet lakierowany, nie ma szans ;) moje włosy się nie podwijają, nie wywijają i nie zawijają. Po prostu są i wiszą. Masakra. Zwłaszcza jak się ma klapiate uszy które spod nich wystają. Mój mąż twierdzi że wyglądam uroczo jak elf.. a ja raczej w lustrze widzę trola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×