Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna74

Badanie HSG drożność jajowodów

Polecane posty

Mia ja na problemy z pecherzem bralam Urosept, jest dozwolony w ciazy, ale ja bralam chyba w II trymestrze. Na pocieszenie moge Ci powiedziec, ze duza wiekszosc lekow jest zabroniona w I trymestrze. Rozwijaja sie wtedy najwazniejsze uklady i narzady u dziecka. A zakazy te spowodowane sa brakiem badan. Jesli nie potwierdzono, ze lek jest bezpieczny, to musza napisac, ze nie jest. Znam przypadki, gdzie kobiety braly silne leki nie wiedzac, ze sa w ciazy i dzieci maja zdrowe. Nie przejmuj sie na zapas i ciesz sie swoim stanem, bo latem juz nie bedzie tak "kolorowo", wiem co mowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia gratulacje. Amefa a Ty mnie nie strasz, bo ja mam termin na 18 sierpnia ;p jedno fajne że będzie ciepło i nie trzeba będzie się zaopatrywać w płaszcze ciążowe ;) pozdrawiam Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, dzięki za pocieszenie :* Urosept brałam przez kilka dni, ale mi nie pomagał, dlatego gin kazał mi wziąć Furagin :( Wszystko wytrzymam, byle tylko maluszek był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mia wyczytałam w Twojej stopce że Twojemu M poprawiły się wyniki po leczeniu. Możesz napisać jakie leki brał? Słońce fajna data, ja jestem z 18 sierpnia :-) Moje icsi się oddala, znów jest problem z moją krwią do badania kariotypu:( Juz mi się wszystkiego odechciało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mia wyczytałam w Twojej stopce że Twojemu M poprawiły się wyniki po leczeniu. Możesz napisać jakie leki brał? Słońce fajna data, ja jestem z 18 sierpnia :-) Moje icsi się oddala, znów jest problem z moją krwią do badania kariotypu:( Juz mi się wszystkiego odechciało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mnie tez wczoraj zlapalo zapalenie pecherza... dzis mam wizyte u gin wiec tez pewnie cos dostane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, mąż miał na początku 5mln plemników i bardzo mały odsetek ruchliwych, a teraz ma ponad 50mln i dużo ruchliwych. Nie pamietam teraz dokładnie ile czego brał (jeśli chcesz jutro moge podać dokładnie), ale były to duże ilości witaminy C i l-karnityny (najlepiej do picia), Salfazin, tran z rekina, acard, diohespan, i chyba 2 x po miesiącu clostibegyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dziekuje, mój też brał Clo, Undestor, salfazin, wit. C, l karnityne , mace, androvit i niestety u nas jest coraz gorzej:-( To wina wysokiego poziomu FSH więc chyba jednak leki nie pomogą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka a co tym razem z Twoją krwią? Takie czekanie niezależne od nas jest strasznie wkurzające!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka jestem z Tobą myślami. Co oni tam tak zwariują z tą krwią? Wierzę że masz wszystkiego dosyć, ale nie poddawaj się. Już niedługo ma wejść przepis o refundacji in-vitro i może to że się coś teraz odwlecze to później się opłaci? Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co, podobno nie mogą zrobić oznaczenia i tyle tylko wiem:-( Słońce zanim ten przepis wejdzie w życie i program ruszy to minie pewnie rok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia i Justa mnie gin powiedziała że tak profilaktycznie mam jeść sobie żurawine (zresztą jest teraz jakaś reklama że żurawina zmniejsza przyczepianie sie bakterii do pęcherza), tak więc ja nabyłam suszona żurawine i do herbaty albo z sama woda pije sok zurawinowy. Jak już wystąpił problem to żurawina antidotum nie będzie ale można zacząć już na przyszłość sie tym zajadać by uniknąć powtórki kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
Hej dziewuszki Jak tam humorki dzis? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejtunia87
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, jak tam po wizycie u gina? Co Ci przepisał na Twoje zapalenie pęcherza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27
cale szczescie z moje zapalenie pecherza przeszlo, rano jak robilam badania wyszedl stan lekko podwyzszony, ale teraz juz jest ok. jakby cos bylo nie tak mam brac Urosept. Niestety moja morfologia jest nieciekawa ....anemia. Do lykania dodatkowe tabletki , tylko teraz pytanie jak na to zachowaja sie moje kamienie.... zobaczymy... mam nadzieje ze bedzie wszystko ok ....A dzidzius to juz potezny chlop, wazy cale 555 g i wszsytko jest ok, od noska a wlasciwie od mozgu az po stopki i paluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Justa, nie martw się na zapas, moja kumpela, która urodziła w grudniu użerała się z anemią praktycznie prawią ciążę, a zdrowo jadła i dbała o siebie. Chłop urodził się jak kloc, 4,5kg i 59cm, więc spokojnie:) Ja mam dziś 26dc czekam niecierpliwie co dalej, dwa dni temu kuło mnie strasznie po lewej stronie- tak jak była owulka, dziś jak sobie kichnęłam to całe podbrzusze mnie zabolało no i piersi ciągle biorą.Nigdy tak nie miałam,więc nie wiem czy to przyczyna tej owulki z lewego- niby mało sprawnego jajnika czy może oznaka czegoś innego...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa widze że anemia dopadła cie mniej więcej w tym samym okresie co mnie. ja biore biofer folic 2x2 i po 2 miesiącach było już znacznie lepiej chociaż wkurza mnie to że u mnie w laboratorium wyniki podają w mg a jak byłam 2 razy w szpitalu na tych badaniach snu to wynik podają w mmol i bądź tu mądry potem czy sa postępy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa27
u mnie to poczatek 23 , teraz i tak dlugo sie utrzymalam od anemi. Przy pierwszej ciazy towarzyszlyla mi ona praktycznie od 3 mca http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=justyna&year=2013&month=5&day=20&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"> http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk30sgjmd5w.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety ale ten czas pędzi. ja ostatnio sobie pomyslałam że dopiero pod koniec lipca chwaliłam sie Wam pozytywnym testem a teraz kończe już 29tydzień. jak czytam o tych wszystkich rodzajach butelek, smoczków,pieluch i innych potrzebnych dupereli to czuje sie jak zagubione dziecko a tu już coraz poważniej trzeba sie brać za kupno takich duperelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka poczytaj sobie o smoczkam MamBaby PERFECT ;-) Sa bardzo cieniutkie. Ja wyprobowalam kilka rodzajow i firm i tylko tego Jas zalapal, butelka tez tylko ta Mu pasuje ;-) A jak chcesz karmic piersia to jedna butelka spokojnie wystarczy ;-) Ja bym o tych wszystkich dzieciowych rzeczach mogla pisac i pisac... :-p Kejtunia, ktory masz dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo Ty już Amefa to doświadczona jesteś mamuska:) może podaj mi maila to w razie pytań nie będe zaśmiecać tutaj forum. u nas pewne jest tylko to że butelka będzie antykolkowa bo M sie uparł:) a jak tak przeglądam w necie te wszystkie cuda to naprawde głupieje, pewnie gdyby nie ograniczone finanse to dałabym sie skusić na niejedną jakby sie póxniej okazało niepotrzebną rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka a co to za umawianie się poza forum!!;-) ja też chce się czegoś od Was nauczyć a rady amefki a niedługo i Twoje napewno przydadzą się niejednej z nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no fakt, ani sie obejrzysz a też zaczniesz mieć ból głowy co wybrać:) u mnie jeszcze dochodza wojenki bo każdy chce coś kupić jako wyprawke i musimy przeforsowywać żeby były to rzeczy które dla nas będą praktyczne i przydatne a nie dlatego że sa ładnie wyglądaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.pco.1
No właśnie czy trzeba kupować butelkę jak planuje się karmienie piersią? Ja zaczęłam kupować gazetki twój maluszek i mamo to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×