Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Your Mind temperatura spada poniżej 37 stopni na około 24-48 godzin przed przybyciem @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja bylam na tych badaniach dzis,jutro wyniki,ale reszta dopiero za dwa tyg,bo niektore wysylaja do Katowic,kurcze sporo ich jest:glukoza,choletserol,HDL,LDL,alat,aspat,pr.tymol,amylaza,kreatynina,mocznik,kw.moczowy,bilirubina,zelazo,jonogram(Na K),CRP,TSH,T3,T4,FT3,FT4,FSH,prolaktyna,estradiol,testosteron,morfologia 25 par,ogolne badania moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ale sie rozpisalyscie;) mialam czytania ze hoho ;) Ja tylko na chwilke sie przywitac bo lece do pracy, jutro tez pracuje wiec zagladne do Was w czwartek:) Witam wszystkie nowe kolezanki🌻 A za Sare, Madzik i Misiaczki trzymam mocno kciuki👄 Buziaki kochane, sciskam Was mocno i tesknie:) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka bylam u poloznej mocz w normie cisnienie super 116/92 puls 92 tylko dno macicy mi mierzyla i mam wieksze niz powinnam tzn teraz mam 31 tydzien i 5 dzien ciazy a wychodzi z obliczen ze 34 i 5 dzien ale powiedziala ze moze tez byc dzidzia bardzo duza wogole jestem w szoku ze oni centymetrem mierza od dna macicy az do kosci lonowej.Mowie ze biodra strasznie mnie bola powiedziala ze wyglada to tak jakbym sie na porod szykowala bo i skurcze. za 2 tygodnie dostane zastrzyk ostatni anti D na moja grupe krwi by konfliktu nie bylo i pozegnanie z szewkiem. Obym i dzidzi nie witala za 2 tyg nie jestem gotowa na to . Pytala kiedy mam usg i mowie ze 7 pazdziernika to ze mma przyjsc w 34 tyg do niej jak oni oblicza mi data porodu bo wyglada na to ze wiecej tygodni ale nie koniecznie.I zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! a ja właśnie sie obudziłam! I wiecie co? Moje prawe oko jest całkowicie zapuchnięte i pełne ropy, ręce opadają... Patinko- To same dobre wiadomości! Może sie okazać, że Twoja dzidzia jest już silna , zdrowa i gotowa do wyjścia! Zobaczysz, będzie ok, a ja już dzwonię do lekarza, żeby mi powiedzieli na którą mam przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, niestety, nie dostanę się dziś do lekarza, ledwie mnie na czwartek wcisnęli, dopiero po 20 ,albo później... Nie mam szczęścia, już widzę jak w tej poczekalni zemdleję, bo mi duszno będzie... Zaraz mnie przyjmą he he. Choć to wcale nie jest śmieszne... Oko całkiem mi mgłą zachodzi, co to znowu? Zaparzyłam rumianek, to obmyję, cały czas jakaś ropa się sączy i całe czerwone. Już mnie nic nie zdziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sobie pomyślałam Madzik ucho, a ja oko, jeszcze któraś się przyłącza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
CZEŚĆ PANIENKI WIDZĘ ŻE DRĘCZY WAS TEN SAM PROBLEM CO MNIE MY Z MĘŻEM STARAMY SIĘ O DZIECKO OD DWÓCH LAT CIĄGŁE WIZYTY U LEKARZY BADANIA ZABIEGI TABLETKI I NIC Z TEGO POWOLI JUŻ TRACĘ NADZIEJĘ POMÓŻCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Monia co się z tobą dzieje kobieto, ty powinnaś leżeć pod kroplówką bo twój organizm chyba już za bardzo wycieńczony jest !!!! Wiem że wymiotujesz ale spróbuj może brać witaminy dla ciężarnych. ANIKA1410 wsparcie duchowe możemy ci zapewnić 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka mam nadzieję żę twoja dzidzia jeszcze posiedzi w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... .............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1....................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Jejku co tu sie tak pusciutko zrobilo?wszystkie poszly spac czy ciezko pracuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kurcze to jestesmy tylko we dwie?a do poludnia byl taki tlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) jplanta witaj 👄 EwQus 👄 Patinka 26 trzymam kciuki zeby maluszek poczekal na wyjscie z brzuszka:) dziewczyny z tym swedzeniem trzeba do lekarza !! Smerfecia 👄 mam nadzieje ze u WAS ok:) a Twoje samopoczucie ok:) Kakusia22 👄 👄 madzik bedzie ok:0 👄 olawd 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
No witam nowa staraczke,mowi sie ze tak latwo dziecko zrobic a na naszym przykladzie widac ze to nie taki proste choc my dopiero na poczatku prob jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
a więc wczoraj mierzyłam temperaturę w pochwie i było 37,3 a dzisiaj mierzyłam rano pod pachą i było 36,7. To chyba nie wróży zbyt dobrze, ale jak na razie @ nie przylazła a powinna być wczoraj. Nie jestem pewna, ale w pochwie temperatura pokazuje się wyższa niż pod pachą. Chyba sprawdzę znowu w pochwie bo rano długo nie trzymałam tego termometru... jestem skołowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Z okiem gorzej,boli, lekko nacisnę powiekę i ropa wypływa... Czerwone jak u wampira, oj, nie zdziwię się jak jutro nie otworzę. Koleżanka mi poradziła zioła swietlika lekarskiego, bo to podobno jakieś zapalenie będzie. Muszę jutro kupić. Ja biorę witaminy dla ciężarnych, do tego kwas foliowy i magnez, no i te leki od ginek. łykam rano, bo wtedy najlepiej się czuję. EfQa- ja juz mówiłam, jakieś fatum nade mną, kiedy to się wreszcie skończy???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Monia a moze ci sie tak zwany jeczmien zrobil?mowia ze to zlota obraczka,pierscionkiem albo skorka od chleba pocierac,podobno pomaga,chyba ze to cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia, to nie jęczmień, to jakieś zapalenie na bank, pełno ropy, to boli oko wewnątrz, całe czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie nie najlepiej, czuję się ociężała, spać non stop mi się chce, a w nocy budzę się i nie śpię 3 godziny tylko się męczę :( Ale najgorsze jest to, ze mam bakterie ureaplazmy :( tzn lepiej wiedzieć z jednej strony, że się je ma i przeleczyć ale jak poczytałam o tym to się przeraziłam...może któraś z Was robiła to badanie? mój gin standardowo zaleca wszystkim pacjentkom idę się położyć bo padam 💤 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Monia Ty chyba masz monopol na wszelkie możliwe dolegliwości, bo z tego co pamiętam to 1) regularnie rzygasz, 2) miałaś już rozwolnienie, 3) przeziębienie, 4) odwodnienie, 5) a teraz jeszcze chore oko? Matko kochana Ty musisz być wykończona, trzymaj się ciepło 👄 Madzik, Misiaczki jak tam u Was? Pojawiła się koleżanka @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Monia-Jolanta ma chyba rację tzn. na zmęczone oczy robi się kompresy z herbaty tylko, że Tobie ropieją to chyba lepiej robić z rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76:D ja milas termin zrob test tylko bez nerwow!! trzymam kciuki ..ja mam jeszcze tydzien tzn we wtorek maam termin @ ale wiem ze przylezie francowata jedna!!! ale to jej ostatnie podrygi juz moja w tym glowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×