Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
dziewczyny! Tyle piszecie, że zanim przeczytam co napisałyście to zdążę zapomnieć co ja chciałam napisać... no i oczywiście dzisiaj koleżanka @ zapukała do mych drzwi, ale się spodziewałam więc to wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Sara76........................ 32...................50.................29.09.08 dorota822....................26....................22. .. ............14.09.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26....................9.......... .......13.09.08 kalpek.........................22..................przer wa..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26................28........... ..............30.11.08 EfQa......................30................31.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 Monia671................27..................3........... ..............4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orany Sara a miałam nadzieje że może jednak nie zapuka....:( Kiedy idziesz do jakiegoś doktorka? Dorota weź przestań bo takie nakręcanie jeszcze ci pogarsza sprawę. Dbaj o dobry nastrój. Wiem że biedactwo jesteś sama ale pomyśl że w końcu będziesz ta dzidzie miała. Dorotka koniecznie kup sobie całą zgrzewkę kefirów i codziennie strzel sobie jeden. bo przy tych infekcjach i stanach zapalnych to rewelacyjnie pomaga i zapobiega nawrotom. Testowałam na sobie bo przez jakiś rok miałam cały czas nawracające stany zapalne i różne tam takie....co skończyłam leczyć to minęło trochę czasu i z powrotem od nowa leczenie ...brrr! Gin mi kazał pic kefirki i to chyba pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota, ja znowu sobie obiecuję, że w tym miesiącu w końcu pojadę do specjalisty, ale zobaczymy jak to będzie w praktyce. Może podświadomie go unikam, bo gdyby w końcu się udało to termin porodu miałabym może na czerwiec lub lipiec przyszłego roku, a będę miała obronę licencjata i chciałabym iść na magisterkę a tak różnie mogłoby być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyśl jakie byś mądre dziecko wtedy miała ! :D A żeby ci we wrześniu właśnie na złość wypadło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dziecko jest najważniejsze, ale już sama nie wiem co robić, żal byłoby mi zostawić dzidziusia i jeździć na uczelnię (chodzi o magisterkę, bo licencjata to nawet z brzuszkiem dałabym radę zrobić-przynajmniej tak mi się wydaje o ile nie byłoby jakichś komplikacji zdrowotnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sarcie i dorote :):):):) dorotko jutro nie bedziesz sama my napewno bedziemy:):):0 😘 sarciu tak mi przykro myslalam ze jak mnie sie @ czepila to ciebie nie dosiegnie to moze myszki nie dosiegnie oj chyba tak a moze misiaczki nie dlugo oglosi dobra nowinke:):):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa Ty naprawdę jesteś szalona z tymi zakupami przez internet... zobaczysz jak mąż Cię odetnie od świata w celu ochrony Waszych finansów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik jeszcze jest nadzieja że w tym miesiącu jakaś fasolka sie trafi :) a za kilka miesięcy to juz na pewno będzie wysyp! Za godzinkę wyjmuję z piekarnika babkę ziemniaczaną. Kto ma ochotę zapraszam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym miala dzidzie to teraz jak by sie udalo to bym byla po maturze to chociaz bym sama na ustny nie poszla :):):) tylko fasolka by siedzial to bym sie tak nie bala ja to moge nawet na studniowke isc z fasolka aby sie udalo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik Tobie na pocieszenie mogę powiedzieć, że jesteś jeszcze młoda i przynajmniej wiesz, że możesz zajść w ciążę (czego o sobie powiedzieć niestety nie mogę). Wiem, że samo zajście w ciążę to dopiero połowa sukcesu, ale zawsze o tą połowę jesteś do przodu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Sara a wiesz że on mnie nawet chwali że tak kupuję :p :p chyba tez go wzięło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu ja napewno wpadne na babeczke :):):) otkne ci brzuszka to moze mnie zarazisz:):)podobno jak sie przymierza zeczy ciezarnej i siada sie zaraz po niej na to samo miejsce to bedzie dzidzia a u mnie w rodzinie teraz wysyp fasolek to wyprobuje ten zabobon:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa na razie to jest wysyp, ale grzybów w lesie a nie fasolek na forum ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro76 idź bynajmiej przekonasz się co jest EQfa ja pije kefirki jogurty mleko codziennie nawet mam takie małe kartoniki jak w przedszkolu dzieci dostają. A te infekcje to ja podejrzewam że mam jeszcze stare nie wyleczone po antybiotykach. Bo kiedyś jak byłam młodsza chorowałm co roku na angine nawet dwa razy do roku jak pojechałm nad morze moje anginy się skończyły ale widoczne co innego się odnowiło. A w czasie trwania agniny antyboiotyki tylko pomagały a czasem to były końskie dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No i Madzik mi sprzątnęła stronkę sprzed nosa.... ale kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Sara tą magisterkę to zawsze zdążysz zrobić. Weź idź jak najszybciej do tego lekarza i działaj dalej. Zobaczysz że ci się wszystko dobrze ułoży. Nie trać czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 76 haha nawet grzybów nie ma bynajmiej w moich stronach bo sucho jak ni wiem co i u nas tez suco hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota ja w zasadzie już doszłam co u mnie jest nie tak w tej materii i dlatego muszę jechać oświecić doktorka i odpowiednio pokierować jego nieudolnymi jak do tej pory działaniami we właściwym kierunku. Ale wiesz sama jak to jest: muszę się zsynchronizować z mężem (bo różnie pracuje) no i doktorek musi nas przyjąć w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu moja tessiowa ze tak ja nazwe:P tez nie mogla miec dzieci ma 45 lat i 2 lata temu urodzila dziecko ja mysle ze bedziesz mila dzidzie wczesniej niz ja bo tetraz zanim ja mojego doprosze to sie zejdzie i obym problemow z tym nie miala bo z brajankiem kroplusia wystarczyla a teraz zaczynam sie bac moze dlatego ze jak to sarcia mowi jestem za mloda i bojaca :):):):):)ale ostro biore przyklad z was i ostro brne dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa ja mam 32 lata a dopiero robię licencjata w takim tempie to magisterkę zrobię na Uniwersytecie Trzeciego Wieku (u nas takowy działa) ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota Ty się obżerasz a ja drugi tydzień chleba nie jem bo się odchudzam i konsumuję na przemian styropian i korek (tj.pieczywo chrupkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×