Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noma

Samotni 20stoparoletni - są tacy?

Polecane posty

no i witam z rana i biore sie od razu ostro do pracy.. pozdrawiam i milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa trzeba bylo tez wpasc popisac a nie pracowac ciagle ;) bo ilez mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noma, dzięki za troskę, ale ja już od 21-szej nie pracowałam:D a w nocy to się śpi:P (niee, żartuję przecież)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszczynowa jesli komus wystarczaja 4 godziny snu to potem sie nudzi w nocy ;) simi no trzeba nadrobic zaleglosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Dzien dobry! Szybko wczoraj (tzn dzis w nocy) odlecialam..a tak mi sie spac nie chcialo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simi, nie ściemniaj:P a tak w ogóle to dzień dobry! Punia, i co, nie obudził sie ten Twój w nocy? mam na myśli głośne stukanie w klawisze.... co dzis robicie, dziewczyny? no i Ty, gościu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bede sciemniac na maxa wszystkich ! taki 12 dzień wrzesnia - wesoła karuzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Leszczynowa niby nie obudzil sie ale zaczal sie wiercic to byl znak jego dezaprobaty :D Ide dzis do laryngologa, drugi raz poniewaz w piatek pan doktor po prostu nie przyszedl! Naczekalam sie 1,5 godziny :( Kurcze..nie chce mi sie isc :( Dalej jestem zla że znow musimy szukac mieszkania "od nowa Polska Ludowa"...dobrze tym co maja swoje, mnie juz rece opadaja od tego zycia na walizkach. A wiecie co mi sie zdarzylo w piatek? Facet chcial pokazac to mieszkanie tej babce ktora chce kupic (wtedy chciala teraz juz kupila) przylaz z cala rodzinka bez uprzedzenia! Malo tego zaczal grzebac w zamku! Dobrze ze akurat nie mial kluczy, bo mam drzwi do lazienki na przeciwko drzwi wejsciowych i gdyby otworzyl to caly korytarz podziwialby moje cialo biorace prysznic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Dodam ze bylam sama w domu wiec drzwi od lazienki mialam otwarte na calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w pracy nerwowka... psychicznie lepiej sie nawet nie wypowiadam, bo gorzej niz zle i nie dosc, ze mam wielkiego sinca na nodze, stluczone kolano to jeszcze dzisiaj przez pstrykanie kostkami w palcach wystawilam sobie kciuk.. az musialam sie wyrwac do kibla sobie zapalic, bo oficjalnie niby rzucilam ehh ogolnie calkiem zwyczajny i normalny dzien ;) Punia wspolczucia.... co za palant z tego goscia... szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff... widzę, że przez weekend topik nabrał rozpędu:) już pobieżnie udało mi się nadrobić zaległości:) pozdrawiam wszystkich:) noma z pewnością kiedyś jeszcze się spotkamy:) leszczynowa jak ja ci zazdroszczę tych biletów na Stinga, ja tylko będe mogła sobie pójść pod płot Wyścigów i przyglądać się tym wszystkim szczęśliwcom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punia wspolczucia.... co za palant z tego goscia... szkoda slow... --------------------------------------------heheheheeh widze ze jestem wspominany :) a ja bede dzis pracowal ostro po poludniu wiec na chleb zarabiam narazie. ;) nie wstaje rano to potem nie nadazam z czytaniem postow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia
Ano palant! :D ..I juz po wizycie u lekarza uff..to tylko alergia a juz myslalam ze beda mi lamac przegrode nosowa :( Sting? Gdzie, kiedy? Kurcze poczytam dokladnie wpisy :) Chyba sie zarejestruje...co tak sama bede w tym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc nie lap mnie za slowka :P czy ja tu jestem jedyna co stinga nie lubi? to wam teraz podpadlam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam noma, sa gusta i gusciki :D Wy pracujecie, a ja siedze w domu..z wlasnej woli :) odpoczywam po 4 latach pracy po 280 godzin :( Kurcze..wyszlabym sobie z kims na kawe :( a moze lepiej zeby ktos do mnie przyszedl bo we Wro leje... Ale nikt nie przyjdzie :( A co tam! Tu sobie pogadam z wami (z kawa i papierosem w ustach) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzadko wpadam bo zaangazowalem sie w dyskusj\\e na miejskim forum na temat walki wczorajszej bandytow z policja:) a zaraz ide do pracy wiec bede pozniej dopiero. pozdraiwam wszystki papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPIE PYTANIE...
...ZAPEWNE OSOBY 18-STO LETNIEJ. jEST MILIONY TAKICH LUDZI.jA MAM 29 LAT I JESTEM SAMOTNA - PRZYPUSZCZAM, ŻE ZA KOLEJNE 29 TO SIĘ NIE ZMIENI Dlaczego? Nigdy nie będę z osobą którą naprawdę kocham a być z kimś z rozsądku nie potrafię. Osobo samotna - nie jesteś sama na tym świecie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego kogoś powyżej - już to przerabialiśmy, polecem - chociaz pobiezne - przeczytanie tego, co pisaliśmy :O spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zostaliśmy zaproszeni przez naszych znajomuch :D z tego co wiem to bilety można zdobyć codziennie wysyłając smsy..szczegóły zapewne na stronach idei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pytanie....
faktycznie nie czytałam .Mam dziś doła więc wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie troche luzu... jak mi sie czasami nie chce pracowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×