Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Maniusia jak ja ci zazdroszczę, że masz już sesję za sobą...No to co nie przejmuj się zawsze tacy złośliwcy się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ale u mnie wielka chlapa, wszystko normalnie plywa. zanim doszlam do pracy bylam cala mokra. i to tego temn lód na chodnikach. coś strasznego. jeśli chodzi o targi, to jak byly dwa lata temu to podobno bylo dużo więcej stoisk, wystruj sal, samochodów, itp. a teraz nic :( a przydaloby się. wiecie co, mi już po nocach zaczyna śnić się ślub. Niewiem czy to dobry znak czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie też chlapa okropna i lodowisko:( Maniusia mi też się śni ciągle slub:P Bylismy wczoraj podpisać protokół przedmałżeński a w niedzielę mamy przyjść po jakiś odbiór dokumentów. W niedzielę tez już zapłacimy księdzu.Pytania były takie same jak tu w tym linku, ale ksiądz się spieszył i zanim pytał już wpisywał sam odpowiedź:D Podputaliśmy czy możemy mieć kamerzystę i fotografa a on nas najpierw postraszył, że musi mieć zezwolenie od biskupa ale potem powiedział, że się zgadza tylko ma się dobrze zachowywać i dobrze wyglądać. Podobno kiedyś miał facet ubraną kurtkę skórzaną i w niej różne kasety, itp to go wyrzucił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 👄 Dziś mam wolne :D, ale coś czuję, że czas szybko mi przeleci, muszę teraz lecieć popłacić rachunki, potem na zakupy, pouczyć się trchę, a potem jedziemy z moim lubym zawieźć zaproszenie :) świeczko - mnie chyba jednak będzie potrzebna luteina, wizytę u gina mam już zamówioną na 14 lutego, a ostatnią @ dostałam 31 grudnia i dalej nie mam :O domenko - z tego co wiem, to każdy kamrzysta powinien mieć pozwolenia na filmowanie w Kościołach, mój kamerzysta powiedział, że ma do tego stosowne papiery i nawet powiedział, że jakiejś części mszy się nie filmuje, bo nie wolno, ale nie pamiętam jakiej (przeistoczenia ?) - głowy nie daję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ :D I załatwione !! !! !! :D:D:D Wczoraj byliśmy u kamerzysty-fotografa (ojciec i syn). Bardzo mi się ich praca spodobała, więc ... podpisaliśmy umowę. Potem czekała nas rzecz mniej przyjemna - rozmowa z tym \"miłym\" księdzem. Trochę nas pomęczył :( Ale zarezerwowaliśmy termin i kazał nam pozbierać różne dokumenty i przyjść dopiero pod koniec czerwca. U nas też były targi ślubne. Ale dość słabo się zapowiadały. a zresztą dla mnie taka impreza to wielki tłum ludzi, wielkie przepychanki i pewność, że niewiele się zobaczy. Wolę sobie spokojnie połazić po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny zdałam ten jeden z potwornych egzaminów!!!Dostałam 3 -nie jest najlepsza ocena, ale się cieszę ogromnie!!!Jeszcze nie znam wyników z jednego egzaminu no i dwa przede mną. Na jeden już jestem wykuta(angol) a drugi dopiero dziś zacznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka --> gratuluje zdanego egzaminu :) mam jeszcze takie pytanie: ile placicie księdzu? ale mnie teraz zaskoczylyście z tym pozwoleniem kamerzysty na filmowanie w kościele. nawet niewiem czy mój takie posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w parafii \"co łaska\" oznacza, \"ludzie dawają tak od 300zł\", więc i ja zamierzam dać to minimum :) domenko - gratulacje, byle do przodu :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kościól stroicie same czy będziecie zlecać jakiejś firmie? bo u nas jak stroi firma to wola sobie tak 250 zl. więc zastanawiam się, czy samemu nie stroić. a jak wy robicie? aha, i co z samochodem? same czy firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję maniusiu:) My płacimy 250zł( tyle ksiądz nam powiedział). Kościoła nie stroimy bo zazwyczaj są zawsze kwiaty, jedynie na pierwsze 10 ławek z każdej strony przypniemy kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również nie stroimy Kościoła, bo też są tam zawsze kwiaty, poza tym, to przed nami też będą śluby i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś musiał na szybko wchodzić do Kościoła i zdejmować czyjeś dekoracje by chcemy swoje ? Bez sensu i czasu na to nie ma, jak wiadomo jest ślub po ślubie. Moja przyjaciółka miała dekoracje, po poprzedniej parze młodej, nikt tego nie ściągał, więc ozdoby zostały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, gratuluję - ja mam jutro ostatni 😭 i to na dodatek ustny - - - boję się ... U mnie w kościele też pewnie będzie \"co łaska\", trzeba będzie się dowiedzieć od kogoś, kto wcześniej ma ślub - ile ksiądz bierze. Ile u Was przed ślubem są zapowiedzi ? Ksiądz je czyta, czy wiszą sobie w kościele ? Kiedy idziecie i ile dajecie \"na zapowiedzi\" ?? Nam kazał przyjść pod koniec czerwca, więc pewnie zapowiedzi będą w lipcu. Tylko nie wiem, ile się wtedy daje, czy tak symbolicznie ? A \"symbolicznie\" to ile :P Hi hi :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sobie jeszcze ponarzekam ... Żle się czuję, bolesny @ ... A zanim przyszedł, to też było nieciekawwie ... szalałam ... W czoraj miałam takie nastroje, że kłótnia z lubym była blisko :( Za półtora tyg. odę do lekarza. Obejrzy mi wyniki z badań. Mam nadzieję, że za miesiąc dni @ i przed-@ będą spokojniejsze. Oby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) ja się wykułam z angola i połowę już umiem na negocjacje.Dziś ostatni dzień nauki, bo jutro mam egzamin. Też nie wiem jak to będzie z tymi zapowiedziami. Nie wiem czy ksiądz już to wliczył w cenę:O U nas są czytane i później wywieszone.Tomek też chyba będzie musiał dać na zapowiedzi u siebie w kościele i potem bedzie musiał wziąć zaświadczenie o tych zapowiedziach i dać mojemu księdzu(że się odbyły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny 🖐️ domenko- ja tez dzis i jutro zakuwam, no i pol soboty jeszcze, ech, juz ostatkami sil ;) co do zapowiedzi i w ogole kosztow w kosciele u mnie, to poki co nie mam pojecie, ksiadz jak delikatnie zapytalam o oplaty jak poszlismy zamawiac date- nie wprost, ale spytalam jakos tak delikatnie kiedy oplaty, to powiedzial, ze najpierw na zapowiedzi 3 miesiace przed slubem troche mniej, a pozniej przed slubem troche wiecej, dyplomata ;) dziewczyny, mam jeszcze takie pytanie. Czy myslalyscie o tym, zeby poprosic zamiast kaiwtow o cos innego- np maskotki czy cokolwiek innego zbieranego na jakis fajny cel? milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie myślałam o czyms innym niż kwiaty. U mnie tutaj i w najbliższych miejscowościach nawet nie ma żadnego domu dziecka. Już się raczej nauczyłam obydwu przedmiotów, obym tylko zdała:O Dziś wieczorem sobie tylko powtórzę i jutro do południa. Oj te sesje, są okropne:O Najgorsze, że nie wiem czy zdałam ten poprzedni (raczej poszło mi kiepsko:() a poprawka jest akurat jak będe miała szkolenie w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywałam się bo... eehhh dziewczynki zgadnijcie :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mów świeczko! Przyszły mi do głowy dwie możliwości... Pierwsza to, że dostałaś podwyżkę:D Druga, że będziesz mamusią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za tajemnice pod moją nieobecność ? :P Gratulacje świeczko cokolwiek ta niespodzianka znaczy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też gratuluję Zdałam, zdałam !!! Było bardzo sympatycznie! :D Jestem wykończona nauką i nieprzespanymi nocami. Muszę to dziś choć trochę nadrobić. Jutrzejszy dzień cały w domku, choć może wieczorem spotkamy się z lubego kolegą. A w sobotę jak dobrze pójdzie, to spotkamy się z moją koleżanką. (oczywiście nasi znajomi bedą ze swoimi połówkami ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti :D:D Wielkie gratulacje 🌼 👄 To już koniec sesji ?? Mnie jeszcze został ostatni exam w sobote, a raczej zaliczenia, choć co to za różnica, muszę jutro się pouczyć, bo byłam cały czas pracą zajęta :O Trzymajcie kciukasy kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mogę sie przyłączyć??? Tam gdzie pisałam dziewczyny się przeniosły, a ja chciałabym o ślubie pogadać czasem.... Moja data 12 sierpień 2006. Miłego dnia! M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczusio sprawdź maile:) Leti gratuluję! Moniu witamy w naszym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made - będę 3mac kciuki !! 🌻 Ja już jestem po sesji, bo po wyniki jadę wprawdzie w pon., ale dziś wisiała już lista ludzi, którzy go oblali i mnie tam nie było :D Jejciu - jestem na półmetku studiów :D MoniaKat, witam, pamiętam Cię z poprzedniego topiku ;) Świeczko, jak już pisałam, gratuluję 👄 Czekamy na jakieś szczegóły :) Buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Dzięki za zaproszenie na ten topik. W takim razie ja też tu na stałe zagoszcze jeśli oczywiście pozwolicie. Dla tych co nie wiedzą. Wychodzę za mąż 17 czerwca. Sama załatwiam wszystko bo narzeczony jest w Anglii. Właśnie niedawno wróciłam od niego. Nauki mam już za sobą. Jeszcze poradnia. Oczywiście też z kuzynem :) W poniedziałę idę mierzyc suknie która mi się spodobała na targach. Mam jej zdjęcie jak chcecie to Wam prześle tylko podajcie mi jescze raz swoje adresy a oto mój: ckmz@wp.pl Pozdrawiam i ściskam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry, dziewuszki, nie śpijcie już 🖐️ Ja tylko na moment, bo mam dużo załatwień na mieście, wpadnę wieczorkiem :) Weekend był bardziej niż bardzo udany. Tryskam dziś radością :D Miłego dnia życzę 👄 I już mam mniej niż pół roczku do ... ❤️&❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Witaj Molinezjo! Mój mail: anka_domena@interia.pl. Przeslij nam swoje zdjęcie:) Ja swoje już wysyłam. Zdałam następny egzamin i czekam na wyniki z dwóch ostatnich.Jak dobrze pójdzie to będę miała sesję za sobą. Wczoraj zapłaciliśmy księdzu i dostalismy papiery w tym jakieś skierowanie do poradni na trzy nauki z pedagogiem:( Ten dzis mam chumor i nawet nie wiem czemu:) Co robicie w walentynki? Ja robię w domku uroczystą kolacyjkę:) Dziś wieczorem upieke ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki :) Mam chwilke czsau :) U mnie sesja wyjątkowo dobrze idzie :) Najgorsze za mna! Co tamu Was słychac ? Qrcze brakuje mi takich pogaduszek o welonach, kieckach, zabawach weselnych, zaproszeniach itp jak w wakacje :) Pozdrawiam :) PS Molinezjjo wyslesz mi zdjecvie sukni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×