Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Już mi się tu nie chce dziś siedzieć:( A po pracy jeszcze muszę iść na pocztę i na zakupy:( A do tego szefowa na urlopie a mi ciągle zawraca tyłek pierdołami, które zazwyczaj ona robiła😠Już chyba wolałam jak była w domu.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę śliczna:D:D:D Nawet ładniejsza od tamtej:D:D:D Ja zaraz zmykam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, bo mój dziubek dostanie w tym miesiący o wiele większy przelew niż myśleliśmy:) Będziemy mogli kupić cały alkohol, opłacić mu prawo jazdy, no i może kupimy jeszcze jakieś puszki, przyprawy....itp.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki domenko, ale jako jedna z niewielu z tego salonu nie jest do wypozyczenia, bo rozmawiam z kolezankami już \"po\" i to jest najpraktyczniejsze - wypozyczyć, a jest to 50% wartości... sama nie wiem, jak tylko ta mi się spodoba to kupie ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Znów dziś zimno, brrrrr:( Nie cierpię zimy:O Chciaż latem nie chce mi się siedzieć w pracy, a zima czemu nie? Dobrze, że chociaż deszcz nie pada, bo nie cierpię chlapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja nie wiem.... szukam od rana takiej jednej stronki, gdzie ogłaszały się osoby chcące sprzedać suknie, dodatki etc. coś jak allegro ale nie allegro i nie mogę tego znaleźć, szukam i znajduję jakieś ale nie to... kurczę może znacie jakieś stronki i macie linki... please help - chcę się rozejrzeć i może coś kupię okazyjnie ;) bo tak przeliczyłąm, że za cenę sukni mogę mieć szafę rattanową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje złe wiadomości: 1. Jak zwykle nie mam jeszcze wypłaty, więc spóźnie się z opłatami rachunków :( 2. Dostałam wiadomość, że nasza kochana pani promotor nie spotka się z nami w ten weekend, tylko w następny i mam jej oddać już całą pracę z wstępem i zakończeniem. Podłamała mnie kompletnie, bo przecież nie oddała mi drugiego rozdziału poprawionego, a ja mam jej oddać całą prace. Miałam nam powiedzieć jak napisać wstęp i zakończenie, a ona nagle się obudziła i żąda od nas wszystko. Nie wierzę, że się wyrobię. :(:(:( 3. Dowiedziałam się w pracy, że nie dostaliśmy kontraktu na 2006 rok, więc umowy na cały etat nie będzie :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Sun nie martw się!!!Bedzie co ma być a ty na pewno sobie poradzisz!!Ode mnie na szczęście🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczko - link do sukni, który podałaś, ta suknia naprawdę jest bardzo ładna :) Może w Twoich okolicach są jakieś komisy z sukniami ślubnymi, albo daj suknie do szycia, jakiś projekt własny, też wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest prześliczna!! Ja mam zamiar szyć bo mam dziwna figure nic z gorsetem mi nie pasuje muszę mieć pod szyję! Mówiłyście coś o studiach ja jestem na policencjackie Administracji na Uniwersytecie śląskim licencjata juz mam prace napisałam i siedzę w domu od 6 miesiecy i sie najczęsciej nudze bo niestety nie moge mieć starzu bo dostaję rentę rodzinną po mamie. Co do kosztów wesela czeka nas poważna rozmowa z rodzicami mojego przyszłego aby nam zapłacili restaurację na 45 osob. A resztę my Wesele 18 sierpnia 2007 jeszcze musze poczekac traszkę czasu choć chciałabym juz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu,to jesteś następną szczęściara gotową do ślubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasiu jesteś z moich okolic ;) Załamka, załamka, załamka .....:( Chyba muszę się pogodzić z faktem, że jednak obrona w czerwcu/lipcu..... Ta baba to sobie jaja z nas robi.... nieźle nas wrobiła, ciekawe ile osób z naszejgrupy odda jej tą pracę, chyba max 3 :O Przynajmniej nie będę sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmieni zdania ona poprostu o nas zapomniała, że my jesteśmy nabór lutowy (zimowy) i kończymy już teraz, obudziła się nagle i dowiedziała się w dziekanacie, że termin składania prac jest 15 styczeń. A jeszcze przed świętami nas zapewniała \"spokojnie sobie piszczie zdążycie\". Ehhh....no cóż trudno. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to kiepsko:O A ty Sun ile napisałaś tej pracy? ja mam tylko 1 rozdział:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa rozdziały, ale drugiego mi nie sprawdziła. Najgroszy dla mnie jest trzeci rozdział, ale wygląda na to, że będę miała dużo czasu na napisanie, a raczej skupie się na zaliczeniu sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne czego się obowiam to tego, że termin obrony wypadnie na podróż poślubną. chcemy jechać na tydzień od 18 czerwca, pewnie zaliczkę na hotel trzeba będzie wpłacić wcześniej, jak się okaże ,że termin obrony będzie w tym tygodniu co podróż to stracimi zaliczkę i radość z podróży. Przedunięcie podróży nie wchodzą w grę, bo będzie już to sezon letni i cenę podskoczą, a ten hotel i tak już jest drogi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przywołuj wilka z lasu i nie martw się na zapas. Mówie Ci wszystko się ułoży:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się ale zobaczysz, że będzie ok:D Ja też się martwię, że sesji letniej nie zdam w terminie i poprawki będą we wrześniu a do tego pracy niebędę mogła bronić a na dokładkę trzeba bedzie wtedy zapłacić za pół semestru tj. 1900zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie poczułam ciśnienie... nie mam nic - ani fotografa (przyjeciel nasz odpada), kamerzysty, sukni, ubranka dla mojego Mordka, kościoła załatwionego, NIC... o rany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze nie mam załatwionych zdjęć w studio.Cały czas się zastanawiam nad opcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio to u mnie okropna nuda:( I ile tez można siedzieć w internecie:( gdyby chociaż tu była jeszcze jakaś pracownica ale jestem sama jak palec:(💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×