Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

A mnie się odechciało nawet myśleć o tym i nic mi się nie chce w związku z ślubem załatwiać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi czasami też się odechciewa jak widzę jak Tomek charuje by zarobić na ta uroczystość a potem nerwowy chodzi i się kłócimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne dziewczyny ostatnio bardzo rzadko do nas wpadają:( Może jak będzie bliżej slubu to będą częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Dziubek też ciężko pracuje, jak nie w jednej pracy to w drugiej, rzadko się teraz widujemy, bo nie mieszkamy razem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mieszkamy razem i widzimy się tylko chwilkę wdzień, rano i późno wieczorem. Nie liczę oczywiście snu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my mamy najlepiej bo 24h na dobę :P i tak właśnie jest super - razem pracujemy, razem mieszkamy - na razie nam się to nie nudzi i nie przeszkadza - jak zacznie to pomyślimy nad zmianą pracy - nie siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po weekendzie :) u mnie był pracowity, bo spędziłam go na uczelni, i zaczęły się zaliczenia - więc ledwo na oczy widze. a jeszcze dziś mamy iść do księdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też od dzisiaj w tym tygodniu mam kupe roboty. Muszę też napisać drugą pracę na MSE, bo brakuje mi 1 pkt do zaliczenia bez kolokwium:( No i mam znów pracę z angola i listę egzaminów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dwa projekty do oddania :) a jednego to nawet niewiem jak zacząć, hehe aha, domenka, Ty pewnie wiesz, co mamy wziąć dokładnie z parafii mojego \"przyszłego\" ;) , żeby zanieść do mojej. co Ty brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od parafii ale nasz ksiądz chciał tylko akt chrztu z informacją o bierzmowaniu oraz dokumenty potwierdzające nauki przedmałżeńskie. później jeszcze będzie chciałdokumenty z USC, bo bierzemy slub konkordatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam to potworne opowiadanie z angola:O jeszcze muszę się go nauczyć na pamięć:( Dziś muszę iść wypożyczyć książki i napisać tą pracę na MSE, no i temat też wymyslić. och, ciągle coś. Ale w tym roku oszaleli z tymi pracami domowymy. Na każdym przedmiocie pełno zadawanych prac jakby mało było pisania pracy licencjackiej😠 Puściutko dziś tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) my byliśmy na targach - było bardzo ok i bardzo mi to było potrzebne, a to dlatego że większość sukien które były super w necie na żywo były tragiczne no i znalazłam taką jedną dla siebie mierzyłam i była ok ale... nie wiem czy to to bo jeszcze sie rozglądnę no i jak tylko moja siostra mi prześle zdjęcia wyślę je wam :) no a mój Mordek ma już zaklepany strój i ten co kiedys wam wysyłałam - (cylinder, laseczka ;) ) a to dlatego, że jak się okazuje nie kosztyje 4200 tylko 1500 :D buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko:) O to duża różnica w cenie kompletu!!!Aż 2700!!!Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki ;) ja ostatnio ciągle w biegu, co widać tutaj :) dziś zaliczyłam koło z angielskiego - hura !! mam dużo nauki ... Mam Wam do powiedzenia parę rzeczy, ale teraz nie mam czasu, bo za 5 min. mam autobus .... Więc wpadnę, może jutro?? Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś byłam dwa razy na uczelni, przerwy są bardzo męczące... Ale myślę, że niedługo nie będę na nie narzekać, bo dostałam propozycję korepetycji \"na mieście\". Trochę tez powiększą się moje groszowe zarobki :D Jutro mam na drugą zmianę - do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, dziś od rana cisza 🌻 Cześć Domenka, co słychać ? Jak pogoda? U mnie mroźne, ale słoneczne przedpołudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słonecznie ale mróz.Ja teraz pisze tę pracę na MSE a tak mi się nie chce:( Rzeczywiście od rana oprócz nas nie ma tu nikogo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki 🌼 U mnie również Słońce, ale z zębami ;) Czyli mroźnie......brrrr Co jeszcze .... z pracą licencjacką jestem uwalona na bank, bo byłam wczoraj w bibliotece i nie mogę znaleźć literatury do 3 rozdziału, tak więc muszę zmienić 3 rozdział, a brak mi koncepcji. Wczoraj cały dzień spędziłam w bibliotece i do tego nic nie skorzystałam i jeszcze mnie okradli. Tzn, z pieniędzy nie, bo w portfelu miałam tylko 5 zł, więc te 5 zł wzieli , dokumenty nie interesowały i klucze z domu też nie, za to zakosili kalkulator z CASIO wielofunkcyjny.....no cóż , a myślałam, że do Biblioteki chodzą kulturalni ludzie....jakże się pomyliłym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nawet w bibliotece kradną!!!Ja już skończyłam pisać pracę na MSE:)Wyszło mi z 8 stron:P Już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×