Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Mi osobiście świeczko podoba się tylko ta druga sukienka, ale każdy ma inny gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słoneczko świeci to od razu dłużej jest jasno:) czuję się jakby była godzina 13.00 a tu już za dwie godzinki idę do domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję domenko :) innym moim koleżankom też :) ja nie wiem, ale ja mam taką ochotę mieć coś wystrzałowego i nietypowego na ślubie bo mój przyszły mąż tez będzie nie typowo ubrany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna ta sukienka
z rękawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ciekawie byście wyglądali:) Oj, nie mogę się doczekać tych wszystkich zdjęć z naszych ślubów:D. Dziś zarezerwowałam sobie fotografa w studiu, także na razie wszystko mam załatwione:) W niedzielę jadę kupić resztę alkoholu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ostatnio rozmawiałam z moja koleżanką i miała dla mnie smutną wiadomość. Muszą przełożyć ślub na przyszły rok ( a już kilka rzeczy mieli zamówionych ), bo jej narzeczony dostał wezwanie do wojska i nie da się z tym nic zrobić :( Więc muszą jeszcze rok poczekać, a bedzie im ciężko, bo nie wiem, czy pisałam, ona jest z podkarpacia, a on z wielkopolski. Nie wiem, jak ją pocieszyć ... Zmykam na zajęcia, mam dziś wyniki z 2 cz. testu z ang. i dostałam jeszcze jedną propozycję korepetycji :) Ale się cieszę, zarobię sobie na moje dodatki ślubne hihi :D:D:D:D Nie mówiąc już o małych wydatkach codziennych, np. na uczelni, jak i w bibliotece, gdzie zdzierają ze studenta pieniędzy ile wlezie ....... :( Świeczko, bardzo oryginalne te sukienki, choć mam inny gust, to naet mi sie podobają :D Świeczko i Newt nie mam Waszych fotek ................. Jakbyście mogły mi coś podesłać :P Bo chyba reszty dziewczyn mam, sprawdzę to później :) Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kolejny słoneczny i zimny dzień.Ja dziś się trochę pouczę z angielskiego bo będzie każdego przepytywać z opowiadań.:( Nie dość, że mamy kupę nauki, to ta z angola zawsze nam utrudnia😠. Leti kiepsko w sytuacji twojej koleżanki:( Mam nadzieję, że nam się uda jakoś dotrwać do tego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jeszcze ja domenko :) czytam sobie co piszecie... dziś strasznie się przeraziłam swoimi wymiarami - nigdy nie miałam takich obfitych kształtów ;) no ale niech tylko śniegi zejdą zacznę biegać :) no i przydałaby się jakaś dietka - brrr... no i wciąż szukam sukni...:( wciąż tylko w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobrze, ze chociaż ty jesteś:). Właśnie dostałam talon do wykorzystania za 100zł:) Pojadę do jakiegoś supermarketu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domenko, to mogę Cię przepytać z tego angielskiego ..... Tak \" po znajomości\" :D :D :D Też mam nadzieję, że jakoś sobie poradzi, ma w oczach taki smutek, tak sobie wszystko planowali, nawet razem rozmawiałyśmy, jak to będziemy robić sobie drobne zakupy \"przed\", a tu takie pokrzyżowanie planów ... :( Świeczko, jestem przekonana, że za jakiś czas wypatrzysz swój ideał i wtedy nie będziesz mogła myśleć o żadnej innej sukience :) Dziś zaliczyłam to koło !! Ha! A jutro mam kolejne dwa 😭 Nie czas płakać ...... tylko się uczyć .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję Leti zdanego koła!Ja dziś mam troche kompa zajętego przez mojego dziubka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, Domenka, Leti --> ja już chcę mieć tę suknię z głowy, ale muszę poczekać aż mój Mordek będzie miał luźniej w pracy tak żebyśmy oboje mogli wziąć jeden dzień urlopku na łażenie po salonach :D Postanowiłam dziś rano nie wypożyczać jednak sokienki bo--> skoro mamy śłub w czerwcu i załóżmy zarezerwuję sobie suknię to skąd mogę mieć pewność, że prede mną 7 innych panienek jej nie wypożyczy do w czerwcu założę ją jako ósma... nie wiecie jak to jest?? czy jak zarezerwuję np. w marcu do do mojego dnia ślubu nie jest ona wypożyczana komu innemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj świeczko nie orientuje się w tym niestety:O Też kiedyś chciałam wypożyczyć ale jednak kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane 🌼 świczko - jeśli chodzi o wypożyczenie sukni to wydaje mi się, że jeśli ją zarezerwujesz jest ona d odyspozycji tyko dla Ciebie. W tym czasie oni mogą nawet dopasować ją dla Ciebie. Moja koleżanka wypożyczała suknie i dla niej zmniejszali jej gorset i doszywali jakieś poduszeczki do gorsetu. Popytaj w komisach jak to dokładnie wygląda. :) domenko - jak tam zakupy z talonu udały się ?? :) Leti- gratuluję zdania kolosa 👄 Ja dziś miałam pierwsze koszmary ślubne, blehhhh co za głupoty mi się śniły. :( Kiedy będzie wiosna, bo ja już dołki zaczynam łapać od tej szarej zimy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Sun, popytam... i ja taki prosiak --> Leti gratuluję!! ja ciągle chodzę ospała, nie wiem czy to pogoda, czy co... chodzę spać ok. 1 ale wstaję o 9 --> a za nic sie nie mogę wyspać, piję dwie kawy i nic i ciągle mi śpiąco i tak jakby... smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja mam okropne samopoczucie i do tego głowa mnie boli. też się czuję ciągle niedospana. Dziś rano byłam na szkoleniu z nowych kredytów. Mój dziubek dziś rządzi w domku:P Zrobił sobie wolne i poszedł na zakupy, zrobi mi też obiadek:D:D:D Sun zakupów z talonu jeszcze nie robiłam bo musze jechać do Bydgoszczy:( Wiecie może od kiedy są dla dzieci ferie zimowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra jest nauczycielką i w Warm.-Maz. są od 28-01 :D ale każde województwo ma inny termin ferii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my Absolwenta i może trochę Finladii :) Absolwent wg mnie jest jeną z łagodniejszych w smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas własnie mówią, że Absolwent jest mocny ale i tak go kupujemy, bo nie jest aż taki drogi i jest znany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, ale wiem, że kupuje dwa rodzaje Sobieski i Soplica. Mnie tam obojętne, bo jak już piję wódkę to tylko w drinku, a tam nie czuję co piję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś piłam drinki ale z jednym się zawsze męczyłam bardzo długo, bo nie lubię alkoholu:( Teraz piję z kieliszka i się krzywię ale tylko przez chwilę a nie męczę 3 godziny jak drinka:)Wogóle jak piłam drinki to co chwilę dolewałam soku. Nie wiem, że też alkohol może być taki niedobry, ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yjach..../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×