Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

domenka podała wcześniej, ale ja poprostu skopiowałam pierwszy lepszy pasek... i dodałam w preferencjach stopkę zmieniając datę na swoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHHAHAHA, nieźle! U mnie z tym wstawaniem też ciężko, tylko, że niestety ja muszę być na czas.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeczka, sukienki są w trakcie przesyłania, niedługo powinnaś je dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, Leti czekam z niecierpliwością :) jak dzionek się Wam zaczął?? ja jak zwykle spóźniona :) właśnie wróciła moja mama i ma wszystko dogadać w naszym Leśnym Zakątku (miejsce wesela)... dam znać jak jej poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia już wysłałam :) Dzień taki średni ... przeziębiłam się wczoraj :( Czuję się paskudnie. Idę się kurować - wypiję herbatę lub gorące mleko. Znacie jakieś dobre, domowe sposoby na przeziębienie? Miałam dziś jechać do koleżanki i nie wiem co z tego wyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Świeczko zrobiłam zdjęcia wianka ale nie mogę dziś tu w pracy zainstalować programu do obssługi komórki bo mój informatyk poblokował hasła administratora i nici z obejrzenia zdjęć:( Ale jestem zła:( Ale może jak będzie to mi to zainstaluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziękuje Leti, są piękne... ale tak różne, że trudno stwierdzić co lubisz ;) która Ci najbardziej odpowiada?? Ja oglądałam suknie z Demetrios wcześniej i też mi się podobały te, które w mailu byly... jak z moją będzię coś nie tak, to tam się przejadę ;) a gdzie reszta dziewuszek?? hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok domenko czekam :) u mnie w miarę ładna pogoda, ale niestety juz jest zimno, coraz zimniej, ble nie znoszę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE TEŻ ZIMNO:( I szaro:( Chciałam ci przesłać też moje zdjęcie, ale trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem świeczko w sumie inne programy mogę instalować. Znasz się trochę na komputerach? Po instalacji pisze, że nie odnaleziono pliku z rozszerzeniem msi. U brata mogłam swobodnie instalować a tutaj nie wiem co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż jest też informacja, że jeżeli nie znam hasła administratora to nie wszystkie programy moga się poprawnie zainstalować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, ja nie znam się w ogóle :( jestem noga... mój mordeczek się zna ale widzę, że okropnie zajęty - mamy przebudowę magazynu i on projektuje nowy, nie reaguje na nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno, prześlę ci jak informatyk mi wgra ten program;) Ale coraz bardziej się zastanawiam czy nie będzie jednak ten wianek trochę za duzy i nie będzie tak widać fryzury. Już chyba jednak nic nie ubiorę;) oprócz welonu oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie jest to za duzy wydatek to możesz kupic diadem - pięknie wyglada i nie jest taki drogi, na aukcji można kupić za grosze :) ale nie ma co gadać jak mi prześlesz to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam diademy na aukcjach i dla mnie są drogie, średnio 50-80zł:( Jeżeli widziałaś tańsze to daj mi linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak...
prawie wszystkie chcą ślub kościelny,białą sukienkę ,welon,wianek...a ciekawe czy chociaż jedna z was pójdzie do ślubu będąc dziewicą.Tylko prosze nie komentować i nie pisać że to z miłości a ślub to tylko papierek bo jak widac większości zależy na tym papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zamkęłam stronę, widziałam za 20-30 zł, na allegro :) wejdź tam na okazje - ślub i wpisz w wyszukiwarce diadem... a ja zaraz wyślę Ci linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -> no tak, niestety żałuję ale dziewicą nie jestem... bardzo nad tym ubolewam, ale czy to skreśla mnie jako pannę młodą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie znalazłam, tylko większość tych tańszych trzeba dalej licytować a ja wolę kupować od razu;) Co myślisz o tych dwóch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, są słodkie i będą pasowały :) a jesteś blondynką czy brunetką?? a może jeszcze inny kolor?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×