Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

no, bardzo przyjaźniłyśmy się w liceum, potem ja wyjechałam i kontakt wygasł... ale od 3 lat na nowo odżyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie wiem czy coś pisałyście mam cholerny problem, bo nie odczytuje mi ostatniej stronki (19), nie wiem co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jest dobrze :), już jestem... praktycznie prace mam na dziś zakończoną :) jeszcze tylko jeden raport i z głowy ufff. Ostatnio mam taaakiego lenia, do wszystkiego - dosłownie... to pewnie pora roku, aż się boję co zimą będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę ci, że już zakończyłaś projekt a ja tu musze się męczyć codziennie:( Fajną masz pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, to nie takie proste :) czasem mam tyle pracy, że nie wiem jak się nazywam... dziś mi się nie chce :) nie narzekam na swoją pracę :) ja mam jednego klienta, jesteśmy dla niego operatorem logistycznym + zajmuję się dystrybucją dwóch innych klientów... a co Ci będę pisać, mało ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie bo sama sobie możesz organizować czas, który przeznaczasz na pracę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, hej dziewuszki co z Wami?? :P dobrze, że jestes domenko powoli uzależniam się od tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chyba się uzależniłam:D Nawet jak mam pracę to co chwilę zaglądam na to forum! Jak tu z wami rozmawiam to normalnie nie mogę się doczekać tego ślubu:) Świeczko a powiedz mi co myslisz o wianku dla Panny młodej na głowę?? Ja się zastanawiam, mam śliczny wianeczek ale nie wiem czy nie będe wyglądać jak mała dziewczynka do przyjęcia.Wianek jest biały z koralikami i kwiatkami z liśćmi. Welon miałabym upięty do niego własnie, ale sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko wianki są słodkie i ostatnio staja się popularne (jak masz zdjęcia wianka to wyślij mi proszę), ale domenko widziałaś moja suknię, nie pasuje do niej wianek, więc będę miała diadem... oprócz tego szukam jakiejś extrawaganckiej fryzury do mojej sukienki może coś widziałyście w necie?? mam długie włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam zdjęcia wianka:( Świeczko widziałaś moją suknię myslisz, że do niej by pasował wianek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dogadałam się wreszcie w sprawie sali!!! Za taką jak my chcemy tj na max 60osób u mnie w dzielnicy i nawet dość blisko chcą za wynajęcie 1200zł.Umówiłam się z babką na piątek na 15.00-idę z narzeczonym.Mają tam swoje kucharki,dekoratorkę itp więc wszystko uzgodnimy i dowiemy się już za trzy dni co i jak i mniej więcej sobie wtedy wyliczymy ile nas wyniesie ale nie sądze żeby więcej niż 2000-2500zł z jedzeniem tyle że bez alkocholu.Mam cichą nadzieję że ślub zamkniemy kwota nie większą niż 6-7 tysięcy.Teraz tylko znaleźć orkiestrę ale myslę że w piątek ta babka będzie mogła nam coś zaproponować.Strasznie duzo u nich wesel-Sala ta większa (bo są tam dwie) to już na cały sierpień zarezerwowana. Pozdrawiam dziewczyny i napewno się będe odzywać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0201
Witam, pozwólcie że sie przyłącze mój termin ślubu to 19 sierpnia 2006, a z moim ukochanym jesteśmy 7 lat. mamy załatwioną już salę, samochód, kamerzystę, orkiestrę no i kościół. myśle że wszytskie najważniejsze sprawy mamy załatwione. co do sukienki, obrączek, alkoholu ... to myślę że jest jeszcze trochę czasu - będziemy to załatwiać w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu0201 wśród przyszłych mężatek! Fajnie, że do nas dołączyłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, jeśli jest taki drobny i delikatny... wiesz o co mi chodzi :) to jak najbardziej, nie może być zbyt okazały - bo masz delikatną suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko wiesz co spróbuję zrobić zdjęcie wianka komórką i ci prześlę na maila.Ale to nie dziś tylko jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu0201-też mam termin ślubu na 19 sierpnia 2006 ale ja z ukochanym jesteśmy ze sobą roczek-tak jakoś szybko wyszła nam dzidzia i przez to w stanie narzeczeństwa zostaniemy tylko do tego 19 sierpnia 2006 :) A teraz narazie czekamy na naszą córcie-jak dotrzymam to jeszcze tydzień i 2 dni :) Domenka-nadal jestem ci ogromnie wdzięczna za podpowiedź z wynajęciem sali i tymi kucharkami bo do tej pory cały czas nam te restauracje chodziły tylko po głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu21 nie ma za co;) Od tego tu jestesmy by sobie pomagać! I z nieierpliwością też czekam na twoje relacje po porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się na jutro to zrobic, najpóźniej pojutrze, ale obiecuję, że ci prześlę i będę czekać na szczerą ocenę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pół godziny pracy i do domku robić obiadek:D Normalnie już tu nie mogę wysiedzieć tych 8 godzin dziennie:(Dobrze, że chociaż z wami mogę pogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tak piszę tutaj z wami to nawet nie sprawdzam innych topików(np. nowych) tylko od razu wchodzę w ten temat i cały dzień go śledzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez swoje spoźnienie powinnam posiedzieć do 18... ale nie bałdzo mi się chce, w ogóle mi się nie chce :) zobaczymy... no i jak uciekniesz do domku to znów sama tu zostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0201
drogie dziewczyny mogłybyście mi powiedzieć jak zrobić (na dole wypowiedzi) to odliczanie do dnia ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ja pewnie jak zwylke zaśpię :) mamy z moim ukochanym te same godziny pracy (niby 9-17) ale jak dzwoni budzik to rzucamy nim każde na swoją stronę i żadne nie wstaje pierwsze :) stąd spóźnienia do 1,5 h :P ale postaram się jutro być domenko... rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×