Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

a mi ten drugi, jest skromniejszy ;) ale do Twojej sukni, jednak ten pierwszy chyba bardziej by pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że on nie będzie przeszkadzał w tańcu? Np.spadał? Opasek na głowę raczej nie mogłam nosić bo mnie bolała głowa, a właściwie diadem też jak trochę opaska.No i może się zsuwać... A już gadam jak pesymistka, ale lubię mieć wszystko dopracowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, diadem się wpina z tego co wiem wsuwkami się doczepia do włosów - nie martw sie będzie dobrze a póki co otwórz maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę wogóle tą usługę w heyah aktywować, właśnie czytam jak to zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech ;) kurdę, nie wiem jak Ci pomóc na kom. też średnio się znam - wiem, że musisz mieć ustawiony nr przez który wysyłasz smsy i mmsy, ale go nie znam :( (tak jest w Erze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak na złość !Mam informację jak to zrobic, ale nie mam tego numeru o którym mówisz i nie mogę znależć tych ich konfiguracji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuro Obsługi: 2222 z Heyah (1 PLN za minutę) lub 0 888002222 (połączenia według Twojej taryfy) Infolinia: 0 801222111 (połączenia według Twojej taryfy) domenka, to są nr kontaktowe - zadzwoń i powiedza Ci jak to zrobić i podadza ten nr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod tym pierwszym numerem nic się nie dowiedziałam nowego tylko, że mam skonfigurować, ale jak??? Dzwonię po ten drugi numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam konfiguracje teraz muszę aktywować ale nie mam tu chyba mojego numeru puk, zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tu PUKU:(. Mam nadzieję, że znajdę w domu.Najwyżej jutro ci prześlę mm-sa. I czekam na zdjęcia od ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszędzie tam gdzie dzwoniłam to odsyłali mnie na stronę internetową:( I tam właśnie muszę wpisać mój PUK. Ale jutro spróbuję ci przesłać te 3zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zapisuję sobie ;) czekam na zdjątka :P pewnie tez nie możesz odtrzymywać mmsów :( jak puściłaś mi sygnał, to mój mordek zapytał czy wielbiciele się do mnie dobijają :P jest zazdrosny o mnie ;) ale w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahhahahaha, nieźle. Jeszcze będzie o mnie zazdrosny:D Jutro postaram się te zdjęcia wysłać;) A dziś jeszcze non stop mam ruch.Normalnie wszystko na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam też troszkę robótki ;) ale co się odwlecze to nie uciecze :P a mój zazdrośnik jest poprostu kochany...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×