Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

ja mam rękawki już do sukni, bo dzwoniłam i pytałam... tak się nakręciłam, że mogłabym dziś tam pojechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak z wami rozmawiam to tez ciągle tylko o tym wszystkim myślę czy się uda wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biillaaa
nie... jeszcze nie, ale mam wybraną dzwoniłam termin realizacji 3 miesiące, wkrótce pojadę obejrzę wzór i takie tam. Daglezjo, nie widziałaś jej?? Podawałm link...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialamkiedys sukienke z taką asymetryczna góra, tak fajnie wycietym gorsetem ... to ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje swieczko:) dobrze to okresliłas - dziewczeca... Bo ja to własciwie taka dziewczynka jestem:) mam 23 lata a i tak zwykle gdy piwko kupuje musze dowodzik pokazac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana ja mam 26 (skończę w listopadzie coprawda), ale mnie raz na jakiś czas też zapytają o dowodzik ;) ale tylko przy mocnych trunkach :P , natomiast mojego mordka - non stop, czasem mówię synu do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:D milo to słyszec, bo mnie notoryucznie pytaja o dowodzik, a jak pokazuje zielony to jest szok:P ale co tam - za pare latek bedziemy dalej młode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ !! Świeczko, czy mogłabym zobaczyć Twoją sukienkę, bo jej nie widziałam. Możesz przesłać link lub fotkę na mojego maila. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Co do wieku to mi też zawsze dają kilka lat mniej i też często chcieli dowód:D Świeczko nie mogłam znależć w domu tego PUKU:( Mówię ostatnio mam ciągłego pecha. Kurcze a może wyrzuciłam, bo ostatnio robiłam porządki w moich papierach:( Zadzwonię do Heyah czy mogę w jakiś inny sposób to aktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co otworzyła Wam sie ta strona z fryzurkami??? tam kiedys na tej stronie to znaczy na stronie forum netwesele są tez inne fryzurki nie tylko z diademami,trzba poszukac! widze,że ktos stanąl w obronie mojego nicka!!!dziekuje! ale ja nie jestem obrazalska osoba,bo nie sadze,żeby dziewczyny celowo przekrecily moj nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko załatwiłam to telefonicznie, podali mi mój PUK:) Niby usługa będzie aktywna w przeciągu godziny. Wtedy wyślę ci zdjęcia i będę czekać na twoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ustysiu25. Mi sie otworzyła, ale jak szukałam tych innych to nie mogłam znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×