Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

nie domenko... nie chcę mieć opadających na ramiona włosów, muszą być ścisło upięte...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problemy ze stroną. Świeczko ale chyba mówimy o innym zdjęciu, bo mi chodziło o spięty kok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak, bo ja myślałam, że chodzi Ci o tę blondynkę z wiankiem z włosów na czubku i rozpuszczonymi na ramionach włosami... sprecyzuj domenko o którą chodzi... pliss :) ja też mam problem ze strona non stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o zdjęcie 25 od góry z 1 strony, blondynka w koku z welonem. Fryzura z przedziałkiem, ma we włosach malutkie perełki. Kobieta patrzy w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, teraz juz wszystko jasne :) mi nie otworzyło się kilka zdjęć :) masz rację ta fryzura jest bardzo ciekawa... pewnie jak podawałam poprzednio nr które mi się podobają to Ty widziałaś zupełnie inne zdjęcia... nie ważne, spróbuję wyciąć Ci te które moim zdaniem by pasowały i ocenisz ok? mailem, ale nie teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Czekam na maila.Ja te które mi się podobały wydrukowałam i pokażę fryzjerce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja fryzjera, podobnie jak wszystko inne mam tam gdzie wesele :) więc dopiero jak pojadę to będę mogła pokazać, no i on jest taki świetny, że może sam mi doradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadzwoniłam do tego fryzjera (odebrała chyba jego matka) i powiedziała, że na miesiąc przed się robi rezerwację, nie ma żadnej próby, mają katalogi itp. :) trochę dziwne, że bez próby ale wiem, że jest świetny i nie boję się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wpadłam tylko, żeby poczytać co u Was, bo jestem bardzo zaganiana. Świeczko, sukienka jest bardzo elegancka :) Śliczna ! Domenka, Ustysia i Marta - buziaki 👄 Jak o kimś zapomniałam, sorki ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wczoraj miałam problem ze stronką:( Świeczko wysyłałam spowrotem twoją wiadomość, także to chyba ten mail z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kochane, ja miałam wczoraj problem ze stroną, skrzynką firmową... ze wszystkim i na dodatek okazało się, że ten znajomy co miał u nas grać - ma już termin ten zajęty... tak się wściekłam, bo gadał czego on to nie potrafi, to siamto etc. a wczoraj powiedział, że sprawdził i ma juz zajęte - cham i świania !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, dostałam zdjęcia - fryzury są bardzo ładne, i nie przejmuj się dobry fryzjer z włosów (nie ważne jakich) zrobi cudo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj świeczko! ja teraz zaczęłam kupować pierdołki do wystroju sali(krepa, serpentyny, bobiła, balony...) Wszystko będzie biało-czerwone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwetki i świeczki też kupiłam w tych kolorach:P Myslę, że będzie ładnie:D Sala jest śliczna, wczoraj oglądałam. I duża a na takiej mi zależało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya!!Ja jak zwykle tylko na chwilke:P Narazie zbytnio nie mam czasu, zeby organizowac pomalu slub,( mimo iz ciagle o tym rozmyslam), poniewaz tata mojego miska sie powaznie rozchorowal:( Dlatego wczoraj moj luby polecial do Polski na 5 dni, tyle udalo mu sie od szefa wyciagnac,aby odwiedzic rodzicow i towarzyszyc przy operacji:( Bardzo bardzo za nim tesknie...Dopiero w niedziele przyjedzie..ach ale troche zboczylam z tematu:P Chcecie to wam pokaze fryzurke , jaka bym chciala, aby moj fryzjer zrobil mi na moj slub, mam ciemna karnacje, brazowe wlosy i w mojej wyobrazni, mysle , ze wygladalabym ladnie:) Ja na slubie nie chce miec koka, tylko na wpol upiete, a reszta opadajace. http://fryzury.heh.pl/img/galeria_fryzur_Hilton-Paris-02.jpg:) Pozdrawiam was dziewczynki i niech wam zapal do przygotowan przedslubnych nie gasnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć morska muszelko, przykro mi z powodu kłopotów. Fryzurka bardzo ładna;) Fajnie, że wpadłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita muszelko ;) to prawda fryzurka ładna - ja już zdecydowana na jestem na podpięte wszystkie włosy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki świeczko za maila. twoje fryzurki też są bardzo ładne i będą pasować do twojej sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Czy zamierzacie się przebierać po północy czy zostaniecie w sukni do końca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×