Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Świeczko ale jednak zdecydowałam się, że nie będę miała wianka. Przymierzałam go wczoraj razem z bizuterią i dla mnie kompletnie nie pasują do siebie, także chyba nic nie ubiorę na głowę.) Ale zdjęcia i tak ci prześlę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!no to nie wiem!bo ja kiedys znalazlam,zle nie moge sobie przypomniec tego adresu,wiem tylko ,że to było napewno na stronie netwesele i to ludzie wklejali te zdjecia wiec napewno to bylo na ich forum!i tam tych fryzr bylo bardzo duzo,rozne i na krotkie wlosy i na dlugie i koczki i rozpuszczone!jak bede miala czas to poszukam i jak znajde to Wam podesle linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze świeczko chyba sięwkurzę, niby już powinno być ok a pisze błąd sici lub konfiguracji:( Może po tej godzinie będzie ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeczko udało się! Ale dzwoniłam do nich chyba z 3 razy, dokładnie mi mówili co mam robić ale i tak u mnie coś było inaczej, ale jakoś sobie poradziłam;)Czekam na zdjęcia od ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez jakiś czas też nie mogłam dostać się na forum, ale już możemy pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się obrączki piaskowane i grawerowane. Zaraz podam wam linki do dwóch które mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zdecydowani jesteśmy na białe złoto, najlepiej takie nieoszlifowane :) grawer w środku koniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie się zastanawiam co wygrawerować, myślę też nad jakimś kwiatek, szlaczkiem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie się zastanawiam co wygrawerować, myślę też nad jakimś kwiatek, szlaczkiem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jakieś kwiaty toc hyba na zewnątrz, ale jeżeli imiona, daty to wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:):):) Widze tu u Was prawdziwe uzależnienie.Ale ja też chętnie tu zagladam:):):)Wiecie, chyba faktycznie uda się z tym 29 kwietniem.Cieszę sie jak oszalała,ale i trochę sie boję.Taki dziwny niewytłumaczalny strach.Chyba chodzi o te wszystkie koszty i w ogóle.Trochę mnie to przeraża.Ale ciesze się,że juz niedługo będziemy razem:):):):) Jeśli chodzi o obrączki to mnie się podobają tradycyjne,gładkie z żółtego złota.Ale dość cienkie.a grawer- wewnątrz- chyba imiona nasze sobie wygrawerujemy:):):):)Żeby było prosto,a symbolizowało nas:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko, mi też się podobaja jakieś delikatne wzorki, tyle że do mnie chyba nie pasują ;) cześć Marta O. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysiu25 własnie też je poszukałam, jak na razie podoba mi się 5 i 9, ale oglądnę dalej;) Ale mi wolno moje wypowiedzi wchodzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baardzo dziękuję za fryzurki - od razu mówię podobają mi się nr 14, 20 , 24 od góry a dla siebie myślałam o nr 33 tylko bardziej sterczące te kosmyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję domenko, ale moje włosy są bardzo niepodatne na kręcenie :( baaardzo... jak kiedyś byłam świadkową na weselu, miałam ładny kręcony kok, ślub był o 15, wesele zaczęło się o 18, ja miałam o 24 super proste włosy, ok. 21 puścił mi kok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właściwie to nie byłoby aż takie kręcenie,bo to kok raczej z prostych kosmyków gdyby mocno ci zrobiła może by się trzymało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×