Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

witaj Made Of Sun ;) mogę poprostu Sun?? :) ja pasek skopiowałam ustawiłam w stopce w preferencjach zmieniąjąc datę na swoją :) domenko - ja zdecydowanie nie przebieram się !!! zostaje w sukni do dnia następnego :) a propos daty Sun, my tez ja chcieliśmy (10.06 i 17.06) ale były zajęte więc został nam 24.06 - te zładna datka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Made of Sun! Fajnie, że do nas dołączyłaś;) A jakie jest twoje zdanie na temat przebierania się???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas miałam w planach przebrać się, ale teraz mam coraz więcej wątpliwości. U nas zazwyczaj panny młode sie przebierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas, właśniekiedys był taki zwyczaj teraz coraz częściej odchodzi on do lamusa... sukienki są teraz tak szyte by wygodnie było przez całą noc :) Na kilku weselach na których byłam ostatnio żadna panna się nie przebierała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>> świeczka pewnie, że możesz :D Ja z kolei chciałam 24 czerwca, ale byłam dziś w Kościele i okazało się, że te terminy są już zarezewowane, była tylko jedna godzina wolna, ale mnie nie odpowiadała, więc zdecydowaliśmy się na tydzień wcześnie :D =>> domenka, co do przebierania się, to jest to kwestia indywiualna, ja nie będę się przebierać, bo po co ? Będę miała taką suknię, która nie będzie mi przeszkadzać, a i też tradycyjnie będzie , takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun, a masz może jakiś link albo zdjęcia swojej sukni?? i dobrze, ze mi przypomniałaś - ja nie mam \"rezerwacji\" w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>> świeczka > może źle się wyraziłam, mam zamiar kupić taką suknię, która nie będzie mi przeszkadzała ;) Oczywiście w internecie znalazłam kilka pięknych sukien, ale dla mnie niedostępne, bo za daleko mieszkam :( m.in. to ta --> http://www.uslugislubne.pl/suknie/suknie_07cl/?zdj=08 :) p.s Czy Wy też jesteście tym wszystkim tak podekscytowane, bo ja bym najchętniej już teraz pobiegła po suknie, ale jeszcze za wcześnie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no suknia jest bardzo ciekawa i bardzo ładna - widziałam ją wcześniej jak kopałam tysiące stron internetowych w poszukiwaniu czegoś dla siebie :) i to prawda ja jestem baaardzo podekscytowana - i w sobote pojadę mierzyć suknię (wzór) bo szyją indywidualnie dla każdej panny młodej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Made of sun - bardzo ładna sukienka :) Ja też nie będę się przebierać. Zostaję w sukni całą noc. Dziewczyny, czy zorientowałyście się ile u Was kosztuje fryzjer i kosmetyczka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też z lubym musimy wybrać się do księdza: za miesiąc lub dwa, zarezerwować datę i salę, dlatego, że u nas w sierpniu jest bardzo dużo ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) świeczka, a co masz już załatwione ? Ja tylko mam Kościół zarezerwowanym, jutro lokal, a jak dziś przyjdzie luby i się dogadamy to będzie i orkiestra :D Właśnie orientujecie się jakie są ceny jęsli chodzi o wynajęcie orkiestry na jeden dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o fryzjerkę to jestem szczęściara, bo nic nie będę płacić ;) Moja siostra jest fryzjerką, a że pracuje w salonie fryzjersko kosmetycznym, to mam nadzieję, że i z kosmetyczką problemów mieć nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orkiestra na 1 noc: w moich okolicach od 1.500 do 2.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycję - sprawdzoną, bo grali u mojego kuzyna i mojemu lubemu się podobało :) Chcą 90 zł od godziny, gdybym chciała żeby grali 14 godzin to wyjdzie to ok 1260 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdę znow się zagapiłam :) ja mam salę, a tam gdzie dzwonię z rezewacją (by ją zrobić) to wszyscy mi mówią, że na 3 miesiące przed. Mam wybraną suknię, orkiestrę (rozpatruję dwie możliwości), no i to wszystko chyba ;) Plany mam - realizacja, wszystko z czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny!Kilka dni mnie nie było a tu stron do czytania!! ale z was gaduły :) Jutro ide z narzeczonym oglądać salę.Mam troche stracha że tak wszystko niby ładnie pieknie bo tanio,blisko,kucharki tanie a tu nam się sala nie spodoba i wtedy na nowo szukania.No ale to chyba normalne że tak tym wszysktim się denerwuję mimo że jeszcze roczek.Mój narzeczony żeby zebrać na ślub zapisał się zaocznie do szkoły bo wtedy będzie miał nieźle ponad 500zł renty po zmarłym ojcu.Ja będe kombinowac po macierzyńskim z wychowawczym żeby też cos dołożyc. Udało nam się nieźle z obrączkami-tam gdzie mój miso kupował mi pierścionek zaręczynowy dostał rabat na 50% więc za obrączki damy niewiele i stworzymy sobie ich własny wzór.Jak byście chciały to wiem że na stronie www.apart.pl jest mnóstwo wzorów obrączek więc jak macie możliwośc zamówienia własnego wzoru to tam można sobie popatrzeć i coś sobie wymyślić z tych tam dostępnych.My już przeglądaliśmy i narysowaliśmy sobie mniej więcej jak byśmy chcieli żeby wyglądały.Wtedy będą takie \"nasze\" :) Odezwe się napewno jutro żęby zdać relację z tej sali co ją bedziemy oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o fryzjera to ja planuję zrobic sobie jakieś loczki i jakoś to wszystko fajnie upiąć ale nie w kok tylko żęby były rozpuszczone ale jakieś fajnie poupinane.Mam proste włosy więc loczki to jakas odmiana,może jakiegoś kwiatka we włosy albo jakieś małe czy coś takiego fajnego.Nie mam jeszcze koncepcji ale mój narzeczony nalega na te loczki :) Bez solarium napewno się nie obędzie,co do kosmetyczki to pomyslę jeszcze i rozważam też zrobienie jakoś fajnie paznokci ale nie takich długich \"szpon\" bo nie chce zrobic krzywdy córci-będzie miała niecały roczek a napewno na rączkach u mamy wyląduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!U mnie fryzjerka(dobra) kosztuje tylko 35zł, a malowanie paznokci 20zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co robicie z fotografem ? Tzn na jakie zdjęcia się zdecydowaliście ? Plenerowe ? Studyjne ? Reportaż ? Wszystkie ? Jakie są u Was koszta ? Miłego dzionka życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sun, wiesz co ja mam fotografa i kamerzystę. Zrobi nam ok. 300-500 zdjęć tak jak będziemy chcieli np. w plenerze. Ale mi z tym plenerem nie pasuje, bo przed ślubem boję się, że wybrudzę suknię, a dzień póżniej to już nie to samo, bo i fryzura i makijaż inny:( Fotograf od nas chce po znajomości(z kamerą) 600zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) ja, jak wspomniałam zdjęcia będzie robił nasz przyjaciel - fotograf/grafik ;) mój fryzjer jest drogi to prawda - on się ceni bo jakieś dwa trzy latat temy zdobył mistrzostwo Europy i jakieś tam wyróżnienie na M. Świata we fryzjerstwie ;) przesadza z cenami, ale wierzcie mi - jest ich wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej świeczko. OOO, to widzę, że będziesz czesana przez mistrza i pewnie będziesz miała piękną fryzurkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślę domenko ;) za taka kasę to i operację plastyczną mógłby mi zrobić gratis ;) tak szczerze to nie moge się doczekać tego wszystkiego :) jest mi dość trudno bo wszysko ustalam telefonicznie... nie wiem kiedy będę mogła konsultować wszystko osobiście - żadko jeżdżę w tamte strony :( ale przyjdzie czas i będę musiała :) dziś przyjeżdża moja rodzinka (mama, tato i mój chrześniak) jedziemy jutro oglądać suknię :) mam nadzieję, że będę w niej dobrze wyglądała, bo tak bardzo mi się ona podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie czy ja coś takiego piszę, że zawsze po mojej wypowiedzi zapada długotrwala cisza ?? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×